mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 18:46 
 
a co to


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 21:28 
 
Nie wiem, ale pewnie jakiś format wysokiej rozdzielczości czy co...


_________________
...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 21:37 
 
nie no wiem ale co to ma do blu ray?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 23:32 
 
A ja się tak ostatnio zastanawiałem, skoro jesteśmy inteligetna i rozwinieta cywylizacja to czemu kurwa nie wprowadzimy normalnego systemu kar ?
Na zasadzie jak Kuba Bogu tak Bog Kubie, odetnales komus reke, to teraz Tobie odcinamy, zabiles kogos, Ciebie zabijamy, przejechales kogos po pijaku, Ciebie przejezdzamy, podpaliles i znecales sie nad szczeniakiem, Tobie robimy to samo itd. Niewazne kurwa czy ktoś ma lat 14 czy 40, dla kazdego to samo, a nie tak jak teraz ze gnoje dostana tylko prokuratora i beda sie mogli sie chwalic przed elo kumplami jacy z nich rebele.

Ten system gwarantuje spadek przestepczosci do 1%. Ludzie by sie poprostu bali odpierdalac takie idiotyzmy. A wiezienia by byly tylko dla jakis zlodziei itp. przypadkow.


_________________
Dark Templar - Wroclaw
Server PvP - FuRy

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 00:00 
 
Toaleta napisał(a):

Ten system gwarantuje spadek przestepczosci do 1%. Ludzie by sie poprostu bali odpierdalac takie idiotyzmy. A wiezienia by byly tylko dla jakis zlodziei itp. przypadkow.


Ale by się fajnie ludzie wrabiali nawzajem. Połowa osób słusznie zajebana, druga połowa niewinna. Albo dowody musiałyby być naprawdę mocne a wtedy mało kto byłby karany i ludzie by się nie przejmowali, albo dowody nie musiałyby być mocne i w tym przypadku już bym szykował sobie sznur, bo napewno znalazłoby się kilka osób które mnie nie lubi i podłożyliby mi pod łóżko zwłoki martwego, podpalonego psa.


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 08:33 
 
Razoth napisał(a):
Toaleta napisał(a):

Ten system gwarantuje spadek przestepczosci do 1%. Ludzie by sie poprostu bali odpierdalac takie idiotyzmy. A wiezienia by byly tylko dla jakis zlodziei itp. przypadkow.


Ale by się fajnie ludzie wrabiali nawzajem. Połowa osób słusznie zajebana, druga połowa niewinna. Albo dowody musiałyby być naprawdę mocne a wtedy mało kto byłby karany i ludzie by się nie przejmowali, albo dowody nie musiałyby być mocne i w tym przypadku już bym szykował sobie sznur, bo napewno znalazłoby się kilka osób które mnie nie lubi i podłożyliby mi pod łóżko zwłoki martwego, podpalonego psa.


A teraz Cię wrobic niemoga ? Teraz tez Ci moge podlozyc pod lozko spalonego psa i tez mozesz dostac KURATORA ! Poprostu zostawiamy ten caly system udowadniania winy tylko kary zmieniamy juz PO udowodnieniu :) W Łameryce tez chyby przypadki nieslusznego posadzenia na krzesle. Ale ile ich było ?


_________________
Dark Templar - Wroclaw
Server PvP - FuRy

*

Posty: 56
Dołączył(a): 21.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 09:21 
 
Po moich rozmyślaniach to najlepszym sposobem kary jest wyślanie ich do jakiś robót
Kara śmierci , czy oko za oko to niby fajnie się słucha ,ale to nie oto chodzi ,żeby kogoś szybko zgładzić ,
trzeba go jeszcze upokorzyć i wyśmiać, no i dać jasno do zrozumienia ,że za szybko do normalnego życia nie wróci , nawet jak ,to po co..
Dożywocie niby spełnia te warunki u góry ,ale któs za utrzymanie tych nierobów płacić musi, więc do trzeba takich wysyłac do budowy stadonów na euro lub dróg

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 10:05 
 
Asmax napisał(a):
Pozapisujcie sie do jakis organizacji, idzcie pomagac w schroniskach - cokolwiek.
Ale nie wpierdzielajcie sie z eko-ghey tematami na forum o MMO :<.

do 50centow -> Jak traktujesz na rowni czlowieka i zwierze to gg.


nie moglem sie powstrzymac, a kto mial przez pol roku pitbulle w podpisie? Hania i Staszek potrzebuja pomocy... :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 11:36 
 
ot co sie robic z mordercami ! http://pl.youtube.com/watch?v=YGm4xy2F_og

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 11:37 
 
Toaleta napisał(a):
W Łameryce tez chyby przypadki nieslusznego posadzenia na krzesle. Ale ile ich było ?


Ocenia sie, ze ok. 15%. Malo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 11:42 
 
WhiteFoX napisał(a):
Artykuł

q r w a m a c
jak napisał jeden z komentujących artykuł - wieśniak to wieśniak

słabo mi sie zrobiło po przeczytaniu, potem byłem już tylko zły ... :(


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 11:51 
 
Nawiasem mowiac - przez 2 dni naspamowaliscie 7 stron o podpalonym psie. Podpalonym przez gowniazerie, nie do konca swiadoma tego co robi i tego jakie cierpienie zadaje zwierzakowi. Fascynujace - ciekawe ilu znalazlo by sie obroncow ludzi zameczonych przez innych ludzi , hihi :) Sadze, ze tak mniej wiecej polowa tego.

Generalnie sie obiema rekami pod Cypisem podpisuje - laski wyrywac na "przejetego losem zwierzaczka" a nie na forum o tym pisac :)

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 12:10 
 
A od czego jest dział pogawędek i flamsów? Po to, aby dyskutować na różne tematy. A jeśli wam się to nie podoba, to po prostu nie czytajcie i nie piszcie tu.


_________________
...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 14:00 
 
Aenima napisał(a):
nie moglem sie powstrzymac, a kto mial przez pol roku pitbulle w podpisie? Hania i Staszek potrzebuja pomocy... :)


Akurat to byla w miare udana akcja, z forum o PB na ktorym jestem moderatorem - owszem mialem to w sigu, ale tematow na ten temat zadnych nie zakladalem, nikogo nie namawialem zeby to nacisneli, bylo i ch.
Tak samo jakby np. roball potrzebowal sztucznego palca i TrackIRa to wrzucilbym to w sigu na forum o PB, bo czuje sie podobnie zwiazany z tymi forami ;].


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 14:05 
 
Cytuj:
nikogo nie namawialem zeby to nacisneli


Ktoś Cię namówił byś napisał w tym temacie ? :o

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 14:08 
 
Sam sie namowilem :o


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 14:12 
 
ale juz wtedy wiedzialem ze nie jestes bezdusznym bastardem drogi Piotrze


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 14:15 
 
Ej. Nie róbcie OT. Plizzzz.


_________________
...

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 14:29 
 
Ilove50cent napisał(a):
ot co sie robic z mordercami ! http://pl.youtube.com/watch?v=YGm4xy2F_og


kurwa, malpy..

twoi ziomkowie ?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 14:29 
 
temat zostal juz wyczerpany teraz zostal[...]

...y tylko trolle


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.