mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 06:38 
Cytuj  
I tak pewnie w UK na zmywaku siedzi...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 09:20 
Cytuj  
" Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu. "

Ciebie do pierdla zaprowadzi stary. :D :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 09:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
I tak pewnie w UK na zmywaku siedzi...


I zarabia więcej niż przeciętny manager w polskim banku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 09:39 
Cytuj  
a ty marek znowu swoje? biorac pod uwage kurs funta, koszty utrzymania to bardziej np. w tym roku oplaca sie pracowac w knajpie na wybrzezu w Polsce niz w uk.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 09:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tczewiak napisał(a):
I tak pewnie w UK na zmywaku siedzi...


I zarabia więcej niż przeciętny manager w polskim banku.


no ale jaki ważny punkt do wpisania w CV, co tam manager w polskim banku :D


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 10:03 
Cytuj  
Manager w Polsce w banku parsknal by smiechem na pensje Mareczka na zmywaku, 95% rodakow ciulajacych w UK pracuje za najnizsza tam pensje, ktora jest niewiele wyzsza niz srednie zarobki w duzym miescie w Polsce. Tyle, ze tu siedzi sie przed kompem 9-17, z czego polowe w interencie. hehe Z reszta juz czesc zmywakowych troli wraca do kraju gdzie sa niezlym posmiewiskiem ze swoim cv. Akurat potrzeba ludzi do budowy autostrad, stadionow etc.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 10:49 
Cytuj  
If I said you had a beautiful body, would you hold it against me?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 11:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tczewiak napisał(a):
I tak pewnie w UK na zmywaku siedzi...


I zarabia więcej niż przeciętny manager w polskim banku.


Euro ma spaść do 3.5 złotego za niedługo, więc takie zdanka już nikogo nie ruszają Marku :). Moja siostra po 3 latach bycia w Szkocji wraca, bo to sensu nie ma, a jest Team Managerem w Tesco.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 11:28 
Cytuj  
wiadomo już jaki ma nick na tym forum ? :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 14:18 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mark24 napisał(a):
tczewiak napisał(a):
I tak pewnie w UK na zmywaku siedzi...


I zarabia więcej niż przeciętny manager w polskim banku.


Euro ma spaść do 3.5 złotego za niedługo, więc takie zdanka już nikogo nie ruszają Marku :). Moja siostra po 3 latach bycia w Szkocji wraca, bo to sensu nie ma, a jest Team Managerem w Tesco.

Po polsku brzmi lepiej - brygadzista :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 14:25 
Cytuj  
Team Manager w Tesco - czyt. Kierownik zmiany - do zdobycia po 3 miesiacach w Lidlu/KFC .


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 14:48 
Cytuj  
Ale co to zmienia czy to jest Brygadzista czy ktoś inny? W sumie nie potrzebnie to napisałem w ogóle, kwestia kursu Euro a nie stanowiska.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 14:54 
Cytuj  
Mnie sie wydaje, ze to jednak kwestia stanowiska. Zawsze to wieksze zarobki i nie w stydzisz sie wpisac w cv stanowiska. Emigracja Tak - ale na stale, zeby tam zyc, a nie ciulac i wracac do Polski.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 16:40 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
[..]

Euro ma spaść do 3.5 złotego za niedługo, więc takie zdanka już nikogo nie ruszają Marku :). Moja siostra po 3 latach bycia w Szkocji wraca, bo to sensu nie ma, a jest Team Managerem w Tesco.


http://www.nbp.pl/Kursy/KursyA.html

Chyba że nie zakumałem.

Ale to off topic znowu, nt.:
Kto oszust?


_________________
O.o

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 07:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ty marek znowu swoje? biorac pod uwage kurs funta, koszty utrzymania to bardziej np. w tym roku oplaca sie pracowac w knajpie na wybrzezu w Polsce niz w uk.


nie opłaca się - za wynajem chujowego pokoju na polskim wybrzeżu zapłacę drożej niż za 5-gwiazdkowy hotel w chorwacji z opcją all-inclusive ;) Mama by mi musiała swoją emeryturę przysyłać by mi na mieszkanie i zupki chińskie wystarczyło ;)
Londyn już jest dużo tańszy niż Warszawa, zarobki owszem już nie 6 czy 7 ale cały czas 3-4 razy wyższe.
Upps.. przepraszam... dziwki, wódka, papierosy cały tańsze niż w Londynie

Oj Tor-Bled-Nam - to nie jest tak, że te 3mln polaków pracuje na zmywaku, zresztą w Polsce też Polacy pracują na zmywaku bo co innego może zrobić te 300 000 absolwentów rocznie po ekonomii/religioznawstwie/AWF/historii/zarządzaniu/etc?. Przyjać posadkę nauczyciela (800zł na rękę), kasa w tesco (900zł), kasa w banku (1200zł + odpowiedzialność finansowa), zmywak na wybrzeżu (1800zł ale opłata za pokój -3000zł). A jak ostatnio byłem w kraju to nie widziałem gromady murzynów z białorusi czy innych chińczyków zmywających w polskich resteuracjach.. pracują polacy tylko za 5x mniej niż w UK... Wierz dalej w to co wypisują brukowce, by te 5-10mln polaków pracujących w naszym kraju i utrzymujących 15mln emerytów/rencistów/bezrobotnych nie wyjechało bo system by całkiem pierdolnął. Na cv mi nie zależy, planuję wziąć rok wolnego po przyjeździe do Polski (tak będzie mnie stać mimo kursu funt-a) i się deczko przebranżowić, zacząć zarabiać na tym co naprawdę lubię więc.. pracuj nad swoim CV bo może kiedyś dostanie się w moje ręce khekhe

Dla mnie funt może spadać i do 1zł. I tak pewnie ze 2 tiry pojadą do kraju jak będę wracał (w związku z cenami w PL, gdzie identyczna lodówka potrafi kosztować 2-3x drożej niż w UK). Ja tu jeszcze trochę zostanę, przyznam się, że poszedłem w ślady oyciec-a i niedługo mi się coś kroi 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 07:33 
Cytuj  
hm czy ty wiesz o czym piszesz czy ci sie przysnilo? widzialem wyliczenia we wprost czy polityce (wiele tym gazetom mozna zarzucic ale nie to ze pisza rzeczy zupelnie wyssane z palca).
i wyszlo na to, ze pracujac w wakacje na wybrzezu mozna odlozyc 2 razy wiecej niz pracujac w londynie. takze opierajmy sie na faktach a nie na tym co ci sie wydaje. i tak brali tam pod uwage mieszkanie, wyzywienie.
i nie bardzo wiem skad masz cene 3000zl? jak ktos mieszka na wybrzezu to nie sadze zeby koszty utrzymania az tyle go wynosily.
bardziej chodzi o to, ze coraz mniej sie oplaca wyjezdzac za granice do pracy.
tzn chcesz mi powiedziec, ze jak kupuje lodowke w Polsce za 4k to w uk kupie ja za 1000zl? kurwa wynajmuje tira i jade do uk na zakupy.
a jak wrocisz do kraju to co bedziesz robil?
musisz pogodzic sie w koncu z tym, ze piekne, radosne czasy zarabiania dziesiatkow tysiecy skonczyly sie.
tvn wczoraj - parenascie miesiecy temu ludzie pracujacy w uk wyslali do Polski miesiecznie 3.5k. teraz jest to 2k.
czy jest sens siedziec gdzies w pizdu dla 2000 pln?
dla mnie nie ma

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 07:50 
Cytuj  
oni oszczędzają 2000zł. To średnia polska pensja. Tyle im miesięcznie zostaje. Zarabiają 2000zł miesięcznie + wyżywienie + mieszkanie + wakacje + imprezy itd.
Tak mi się cały czas opłaca siedzieć w UK. Im pewnie też, bo ludzie nawet Ci z IQ 80 pracujący "na zmywakach" umieją liczyć i kuźwa nie wracają bo wolą zaoszczędzić te 2000zł miesięcznie niż pozyczyć 2000zł miesięcznie by dociągnąć do 1-go.

Mendol - człowieku w jakim ty świecie żyjesz. Z UK do Polski już nawet cement wożą. Całymi paletami bo im się opłaca. A ty tu o lodówki się pytasz ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 07:56 
Cytuj  
Dla niewykształconych i biedoty jest sens - bo te 2k wysyłają rodzinie. Ich ambicje ograniczają się do zmywaka/pracy na kasie więc rzeczywiście lepiej by zostali w UK.
Na wybrzeżu kobieta sprzątająca pokoje hotelowe zarabia 2500-3000zł NA RĘKĘ. Ma do tego zapewniony dach nad głową i podstawowe wyżywienie. IMO jest to lepsza perspektywa niż mieszkać w 15 osób w jednym domku z czarnuchami i arabami.

Mareczku - failuj dalej chwaląc się, że się ożeniłeś, zalałeś zaprawę. Przynajmniej jest ubaw. I rób z siebie nadal nieudacznika twierdząc, że w Polsce nie miałbyś perspektyw. Skoro byś nie miał to znak, że po prostu chujowy jesteś :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 07:58 
Cytuj  
no cement moze tak. ale miesa, warzyw, produktow rolnych nie. bo sa parokrotnie drozsze niz w Polsce. i rozumiem, ze dopada cie zachwyt jak widzisz ta lodowke tansza o pareset zlotych w uk. a ja sie ciesze jak ide do sklepu i kupuje bochenek chleba za 50p, a nie za 2 funty. i tu jest ta mala roznica.
no pewnie, ze tym ktorzy nie potrafia sobie poradzic w pl oplaca sie wyjechac. ale na stale. bo nie wiem po co maja wracac? wpisujac do cv 'pracowalem 3 lata zmywajac gary'?
a wiesz pracowac w kuchni jako pomywak cale zycie to srednia frajda imo.
poza tym ilu z tych osob bedzie liczony tez czas pracy i srednia do emerytury? co z tego ze teraz odkladaja po 2k miesiecznie, skoro po powrocie do Polski w pare lat skoncza im sie te pieniadze, a czas, ktory mogli wypracowac juz minal? i sie okaze za lat 30 ze emerytury ma 600zl.
zawsze sa plusy i minusy marek, ale nie probuj przekonywac, ze tam jest lepiej. jest inaczej ale to juz nie te kokosy co 10 lat temu.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 08:36 
Cytuj  
Mark pierdolisz. W Polsce jest kasa. Ba leży na ziemi. Jest tylko jeden problem. Trzeba się po nią schylić, a to już większości sprawia problem. Dla mnie za granice wyjeżdżają nieudacznicy którzy w kraju sobie nie potrafią poradzić.


_________________
oumn da lololegend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.