mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 12:15 
Cytuj  
Kaczyński nie "powstrzymał zwieraczy".
Fakt faktem... Tusk przybłaźnił. Długi wstęp. Próba popisania się krótką i prostą wypowiedzią po angielsku...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 12:22 
Cytuj  
No ale czy muszą na tak wysokim szczeblu nawet pokazywać, że drą koty?

http://www.tvn24.pl/-1,1562192.1,0,1,do ... omosc.html


Posty: 45
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:20 
Cytuj  
no wlasnie, przeciez to wstyd przed innymi

politykow jak dla mnie powinni wszystkich wywalic, a wsadzic tylko takich co sa tak obrzydliwie bogaci ze wiecej im nie trzeba, a chca isc do polityki po to zeby ich zapamietali, albo zeby zrobic cos dobrego, ale niestety w polsce takich ludzi nie ma


a co do poczatku tematu

Mnie ojciec uczyl ciezkiej pracy, ze czlowiek ktory zna sie na swoim fachu zawsze znajdzie prace dobrze platna, nauczyl mnie ze jest czas na prace i jest czas na zabawe (to z mniejszym skutkiem troche ale wciaz...) to czyni mnie gorszym Polakiem od takiego Majdana co bije sie z policjantami?

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:45 
Cytuj  
Akcent łamany i wypowiedz daleka od erudycji, jak się nie ma czym chwalić to lepiej siedzieć cicho.

Z kolei prezydent kraju pokazał że nie jest dyplomatą tylko politykiem.

Condoliza zrobiła dobrą minę do złej gry. Obaj nic nie pokazali, można się tylko spierać kto zaszedł dalej po ujemnej stronie skali.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 14:08 
Cytuj  
galmardrim napisał(a):
no wlasnie, przeciez to wstyd przed innymi

politykow jak dla mnie powinni wszystkich wywalic, a wsadzic tylko takich co sa tak obrzydliwie bogaci ze wiecej im nie trzeba, a chca isc do polityki po to zeby ich zapamietali, albo zeby zrobic cos dobrego, ale niestety w polsce takich ludzi nie ma

ci co mają kasę nie muszą się pchać do polityki w pierwszym froncie (czyt. poseł, senator itp.), w zeszłej kadencji trafił się jeden Misztal, tak to z tylniego siedzenia mieszają w polityce dzięki swojej kasie, kontaktom itd

prawda jest taka że w Polsce nie mamy elity politycznej, wszyscy którzy idą w politykę (a przynamniej większość) to albo społecznicy którzy chcą kraj naprawić (jednak nie byli przygotowywani na to stanowisko i tak mieliśmy np. prezydenta elektryka) albo ludzie którym nie wyszło w karierze zawodowej i chcą zarobić kasę w polityce

Polska to nie USA


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 14:21 
Cytuj  
A mnie się wydaje że bogoce to tylko złe zamieszanie w polityce robią.
Krauze - Kaczmarek, Netzel, kolega od śrub etc.
Gudzowaty - Oleksy i ukryty mikrofon
Solorz+Walter - sprawa "poparcia w dobrej wierze" dla abonamentu Urbańskiego
Stokłosa - magnat ścigany
and last, but not least: Dochnal - Pęczak

Pomijam żenujące "kariery" "polityków" jak Misztal czy Rutkowski.

Ale np. poseł Dziewulski, stary zomowiec, wcale do biednych nie należy a nikt nigdy nic mu chyba nie zarzucał. Zatem są i wyjątki imo.


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.