mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 15:15 
 
kkkk20 napisał(a):
Flanker osmieszasz to ty siebie samego, swoja pisownia i tym ze zakladasz ktoregos z kolei alta myslac ze wkoncu zablysniesz i podlizesz sie forumowiczom... Bo latwiej jest to zrobic kiedy atakuje ci 10 osob w grupie razniej... Co nie theman raperku za dyszke...

Uwierz gdybym poczul choc w 1% ze sie tu osmieszam po prostu bym nie pisal, ale ja leje na ciebie w szczegolnosci cieplym moczem... Bo mi wisisz jak murzynowi pol metrowa pala... yo ziomek


jak ci sie moja pisownia nie podoba to lepiej nie patrz na swoje posty, bo jeszcze rozrusznik ci stanie.

o altach juz rozmawialismy wczesniej, natomiast co do murzynskiej paly to zapytam twoja żonke, ktora jest ekspertem w tej materi ;D

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 15:37 
 
+1?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 15:43 
 
kkkk20 napisał(a):
Huragan masz moze jego fotke... skoro jest z gorzowa to predzej czy pozniej go znajde :)... Hehe no popatrz jaki zbieg okolicznosci...


na jego stronie www jest pelno fotek, ale jedna mnie urzekla :)

Obrazek

typowy internetowy napinacz a w realu ciamajda :) Raczej nie bedziesz mial z nim problemow kkk20 :) wyglada mi na wzrost 1.50m w kapeluszu, to taki drugi Kaczynski.
kkk20 nie bij dzieci, olej :)

wiecej tutaj: http://miedzia.ch.pwr.wroc.pl/~shadhun/Foty/


_________________




Ostatnio edytowano 2 wrz 2008, 15:50 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 15:45 
 
kkkk20 napisał(a):
Huragan napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Chcesz cos mi powiedziec w twarz?? Zapraszam do Gorzowa Wlkp mozemy sie ustawic, wtedy mi powtorz to samo co tutaj ok??


jak sie nie myle to Shadhun tez chyba jest z Gorzowa :) Macie blisko do siebie chlopaki :)


Huragan masz moze jego fotke... skoro jest z gorzowa to predzej czy pozniej go znajde :)... Hehe no popatrz jaki zbieg okolicznosci...

Podaj mi Huragan jak najwiecej info o nim :P, cokolwiek wiesz znajde cwaniaka 8)


Po raz pierwszy naprawde sie usmialem czytajac ten dzial. :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 15:46 
 
Huragan napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Huragan masz moze jego fotke... skoro jest z gorzowa to predzej czy pozniej go znajde :)... Hehe no popatrz jaki zbieg okolicznosci...


na jego stronie www jest pelno fotek, ale jedna mnie urzekla :)

Obrazek

typowy internetowy napinacz a w realu ciamajda :) Raczej nie bedziesz mial z nim problemow kkk20 :)


Ahahaha, po prostu grejt topic, widze ze sie opcja sherlocka wlaczyla na dzisiaj huraganowi;]. Shd bierz sztachete i ogien na gorzow!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 15:48 
 
Kurwa daj spokoj, ja musze zapasy porobić na pare miesięcy bo będe się bał wyjść z domu :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 15:53 
 
A mowila mama, zeby nie wrzucac swoich fotek do netu? :> Shad zdjecie "squad" niszczy, chyba wyrosles juz z bycia elo ziomkiem? hehe


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 2 wrz 2008, 15:55 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 15:54 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A mowila mama, zeby nie wrzucac swoich fotek do netu? :> Shad zdjecie "ekipa" niszczy, chyba wyrosles juz z bycia elo ziomkiem? hehe


Teraz modnie jest być emo ziomkiem ;).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 15:56 
 
pirox bot na ftp no no nieladnie


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 15:56 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A mowila mama, zeby nie wrzucac swoich fotek do netu? :> Shad zdjecie "ekipa" niszczy, chyba wyrosles juz z bycia elo ziomkiem? hehe


To zdjecie jest sprzed jakis 5 lat jesli mnie pamiec nie myli, uważam że jest urocze ;)

Mnie to nie rusza, wole pokazac swoj zakazany ryj niz straszyc wyimaginowanymi e-bicepsami jak kaka.

Btw, na tym ftpie jak poszukacie to znajdziecie zdjęcia Rooztera


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 16:10 
 
w folderze 'shit'?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 16:16 
 
Flanker napisał(a):
UAHAHA, kkk20, rucham twojom zone, znajdz mnie!!!


No coz Flanker, znalesc ciebie nie jest trudno :)

18 lat
Białogard, Polska
Urodziny Lip-6-1990

Chcesz by podac wiecej info o tobie ?

Mam nawet twoje wypracowanie szkolne sprzed roku :) Niech sie ludzie posmieja:

    1. Mój przyjaciel - gdzie go spotkałem, kto to itd.

    2. Moje dzieciństwo.

    Jest problem w tym, że u mnie gramatyka leży... nie wiem jak się do tego zabrać potrzebuję pomocy, więc postanowiłem tu zawitać. Prosiłbym o przetłumaczenie albo 1, albo 2. Będę bardzo, ale to ardzo wdzięczny. Pracę mam przygotować na środę.

    1. Mój najlepszy przyjaciel ma na imię mateusz. Poznałem go podczas wakacji (tych co były), na obozie namiotowym (lub coś takiego) gdy zgubiłem się w lesie i nie wiedziałem jak znaleść swoją drużynę (namiot coś w tym stylu). Mateusz pomógł mi wydostać się z lasu i zaprowadził na przystanek autobusowy, gdzie mogłem zadzwonić do mojego wychowawcy. Po godzinie przyjechało auto, podziękowałem mateuszowi za pomoc i wymieniliśmy się e-mail'ami. Pojechałem na miejsce obozowiska, a że było ciemno, postanowiłem pójść spać.

    2. Moje dzieciśtwo to bardzo wesoły okres w moim życiu. Wieczorami lubiłem jeżdzić na rowerze, a w dzień chodzić na basen. Wakacje były szczególnie ulubioną porą roku. Mogłem jeść lody, grać w piłkę do późnej godziny i spędzać ten czas na dworze. Bardzo często bawiliśmy się w chowanego w nocy i chodziliśmy rankami na basen i nad jezioro. Z mamą i tatą jezdziłem na pikniki i zbierałem grzyby. Raz się zgubiłem w lesie i nie wiedziałem co zrobić. Siedziałem 3 godziny, kiedy mój tato po mnie przyszedł. Pamietam, że byłem bardzo przerażony tą sytuacją, ale na szczeście wszystko dobrze się skończyło.


Nie napinaj sie tak dzieciaku maly :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 16:20 
 
zdjecie sqad FTW hehehe


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 16:32 
 
Cytuj:
No coz Flanker, znalesc ciebie nie jest trudno :)

18 lat
Białogard, Polska
Urodziny Lip-6-1990

Chcesz by podac wiecej info o tobie ?

Mam nawet twoje wypracowanie szkolne sprzed roku :) Niech sie ludzie posmieja



uhaha, jestem pod wrazeniem, moj ty mlody adepcie sztuki wywiadowczej.

maly problem polega na tym, ze data urodzin i adres sie nie zgadzaja, ale keep on going :D

nicka flanker uzywam exclusive do trollowania tematow lotniczych na tym forum. ale widok ciebie i kkk20 posuwajacych sie z radoscia w pupala tak mnie urzekl, ze postanowilem zflejmic i ten thread.

TL;DR - jestes chujow; zryj kupala/.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 16:39 
 
Flanker napisał(a):
nicka flanker uzywam exclusive do trollowania tematow lotniczych na tym forum.


wiem TheMan, wiem... i tak sie nie ukryjesz :)
Przemus, czy mam podac na forum twoj profil na naszej-klasie ? :) Nie chcialbys tego chyba :)


_________________




Ostatnio edytowano 2 wrz 2008, 16:47 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 16:43 
 
Cytuj:
wiem TheMan, wiem... i tak sie nie ukryjesz :)


twoj stary to TheMan.
padnij na kolana i zacznij ssac palki adminom, to moze ktorys sie zlituje i pokaze ci IP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 16:49 
 
ok, Panie Nygga, vel TheMan vel Flanker :)

http://nasza-klasa.pl/profile/7240850

i nie podawaj na forach Bialogardu, skoro mieszkasz we wsi Skrzeszewo (13km od Bialogardu) :)

Obrazek

swoja droga, to chujowa masz panienke :)


_________________



***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 16:52 
 
Huragan kurwa, nie po oczach :P.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 16:59 
 
Ooooo. Trzeba to przenieść chyba do osobnego tematu, bo takiego flejma jaki się to zraz zrobi, to chyba już nigdy nie uświadczymy :)


_________________
...

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 17:00 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
"bog, honor, ojczyzna" ffs skad sie jeszcze tacy biora.


Za to jalowych ludzi, ktorzy nie uznaja juz zadnych wartosci jest na peczki.
Nie jestem idealem, bo tez swoje za uszami mam, ale staram sie byc lepszym czlowiekiem.


_________________
BL

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.