mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 21:44 
 
Huragan napisał(a):
Flanker, w twoich ustach to brzmi jakbys mowil sam do siebie :)


w twoich ustach widze siusiaka.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 21:45 
 
Flanker a myslalem ze to ty ejstes ze wsi... hahaha jaka wiocha, daruj sobie bo mam bol brzucha ze smiechu.
Leszczyk jestes i pogodz sie z tym, moze jakas silownia??

Grinman pisalem kiedys z sensem ale stwierdzilem ze na tym forum sie tak nie da, bo cokolwiek nie napiszesz to trolle i tak zaczna trollowac...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Ostatnio edytowano 2 wrz 2008, 21:49 przez kkkk20, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 21:46 
 
co to za zdjecie z facetem w sukience ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 21:55 
 
kkkk20 napisał(a):
Leszczyk jestes i pogodz sie z tym,


tak jestem leszczyk, bo bijacy meneli organizator wiejskich wesel na forum internetowym tak twierdzi.
/sad face.

Cytuj:
Grinman pisalem kiedys z sensem ale stwierdzilem ze na tym forum sie tak nie da, bo cokolwiek nie napiszesz to trolle i tak zaczna trollowac i tak :) tak wiece se la vi :)


zawsze pierdoliles glupoty i do tego zamiast zamknac ryj w odpowiednim momencie to jeszcze nakrecales flejm glupimi ripostami. takie perpetum mobile, ktore - przy pomocy userow - zaprowadzilo cie do rynsztoka, w ktorym sie paplasz calym swoim cielskiem i juz w nim pozostaniesz do konca swojego internetowego bytu, HAR HAR.

Cytuj:
co to za zdjecie z facetem w sukience ?


to hujagan znalazl jakiegos kolesia, ktory ma nieszczescie nosic ten sam nick co ja sobie wymyslilem do trollowania tematu "wojna w gruzji" i pisania o f-16. tak przynajmniej mi sie wydaje ;D


Ostatnio edytowano 2 wrz 2008, 21:59 przez Flanker, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 21:57 
 
Aldatha napisał(a):
co to za zdjecie z facetem w sukience ?


:lol: :lol: :lol: dajcie juz spokoj... Bo z tego smiechu czkawki dostalem... Jendak warto czasem wejsc tutaj i sie posmiac :lol: :lol: :lol:

The Man ladnie to tak do swojej dziewczyny sie nie przyznawac... Typowe zachowanie dzieciaka - Nie mam wygladu to sie nie przyznam ze to ja :D

Pierw odpisujesz mi ze ejstes leszczyk ale lepszy odemni a pozniej zaprzeczasz sam sobie ze to nie ty - to jak to wkoncu jest :roll:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Ostatnio edytowano 2 wrz 2008, 22:04 przez kkkk20, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:01 
 
Flanker napisał(a):
to hujagan znalazl jakiegos kolesia, ktory ma nieszczescie nosic ten sam nick co ja sobie wymyslilem do trollowania tematu "wojna w gruzji" i pisania o f-16. tak przynajmniej mi sie wydaje ;D


fakt, ten koles ma taki sam nick jak ty i taki sam numer Gadu Gadu... ot przypadek :)


_________________



*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:06 
 
Huragan napisał(a):
fakt, ten koles ma taki sam nick jak ty i taki sam numer Gadu Gadu... ot przypadek :)


to napisz do niego/do mnie na gg i pogadajcie ;]]]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:08 
 
Flanker napisał(a):
Huragan napisał(a):
fakt, ten koles ma taki sam nick jak ty i taki sam numer Gadu Gadu... ot przypadek :)


to napisz do niego/do mnie na gg i pogadajcie ;]]]


Ja z toba wystarczy ze tutaj pogadam :) Ale jakby ktos chcial to prosze, numer GG Nygga vel TheMan vel Flanker: GG 3522834
Ciekawe, ze wszystkie te trzy osoby uzywaja tego samego numeru GG, masz moze braci ? hehehe


_________________



****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:10 
 
kkkk20 napisał(a):
Pierw odpisujesz mi ze ejstes leszczyk ale lepszy odemni a pozniej zaprzeczasz sam sobie ze to nie ty - to jak to wkoncu jest :roll:


Przeczytaj moze najpierw trzy razy wlasne posty, zanim nacisniesz ''wyslij''

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:15 
 
Posta napisalem w 10 sek bo juz mi szkoda czasu zeby nawet czytac swojego posta, tym bardziej na takiego kolesia jak The Man...

:roll: :roll: :roll:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:21 
 
Huragan napisał(a):
Ciekawe, ze wszystkie te trzy osoby uzywaja tego samego numeru GG, masz moze braci ? hehehe


to jest jedna osoba, ktora uzywa trzech nickow, z czego jeden z tych nickow jest przypadkowo taki sam jak moj, ktory wymyslilem w 1,3 sec w celu trollowania tematow lotniczych na tym forum.

teraz glupia kurwo czytaj powyzsze zdanie do skutku, a jak juz skonczysz, to wroc do wklejania smiesznych obrazkow i krecenia filmow "pvp", bo eSBek z ciebie bedzie zaden. przykro mi.

ale zeby poprawic twoje samopoczucie moge ci podac 10 innych nickow, ktorych uzywalem do flejmu. bedziesz mogl powynajdywac najrozniejsze adresy i zdjecia randomowych internautow, ktorzy tez takich nickow uzywaja. zajecie na cala noc. a jak trafi sie kilka osob z tym samym nickiem to pewnie ci krowi mozg imploduje ;D


@kkk20 - nam tez szkoda czasu na czytanie twoich postow, ale mimo wszystko trafiamy w klawiature i nie uzywamy wiejskich odzywek w stylu "pierw". nawet bedac szambem pewne zasady cie obowiazuja ;/

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:28 
 
Oj theman theman... Badz mezczyzna i sie przyznaj wszyscy wiedza ze to ty :lol:

Zreszta winny sie zawsze tlumaczy... Zarzucisz jakims rapem moze na koniec bo tak nuda powialo ??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:34 
 
kkkk20 napisał(a):
zarzucisz jakims rapem moze na koniec bo tak nuda powialo ??


"Bóg, Honor, Ojczyzna i Wesela !!"

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:38 
 
"to jest jedna osoba, ktora uzywa trzech nickow, z czego jeden z tych nickow jest przypadkowo taki sam jak moj, ktory wymyslilem w 1,3 sec w celu trollowania tematow lotniczych na tym forum.

teraz glupia kurwo czytaj powyzsze zdanie do skutku, a jak juz skonczysz, to wroc do wklejania smiesznych obrazkow i krecenia filmow "pvp", bo eSBek z ciebie bedzie zaden. przykro mi.

ale zeby poprawic twoje samopoczucie moge ci podac 10 innych nickow, ktorych uzywalem do flejmu. bedziesz mogl powynajdywac najrozniejsze adresy i zdjecia randomowych internautow, ktorzy tez takich nickow uzywaja. zajecie na cala noc. a jak trafi sie kilka osob z tym samym nickiem to pewnie ci krowi mozg imploduje ;D"

Cos za bardzo sie wkurwiasz i na sile probujesz udowodnic ze to nie ty.Wszystko wskazuje na to ze cie huragan trafil prosto miedzy oczy.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:41 
 
ant napisał(a):
Cos za bardzo sie wkurwiasz i na sile probujesz udowodnic ze to nie ty.Wszystko wskazuje na to ze cie huragan trafil prosto miedzy oczy.


a moze chronie moj prawdziwy nick przed dekonspiracja?
a moze dzialam w zmowie z hujaganem w celu podtrzymania tego uroczego flejma?
a moze staram sie ocalic tybet, gruzje i wynalezc lekarstwo na raka (oraz brew roballa)?
a moze jutro jade nad morze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:54 
 
dobra Flanker, a teraz wypierdalaj z tego topica, bo mi go psujesz. To mialo byc o Mr.Footcie a nie o tobie wiejski dresiku.


_________________



*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 22:56 
 
Huragan napisał(a):
dobra Flanker, a teraz wypierdalaj z tego topica, bo mi go psujesz. To mialo byc o Mr.Footcie a nie o tobie wiejski dresiku.


czy to robi jakas wieksza roznice, czy starasz sie osmieszyc foota swoimi tandetnymi obrazkami, czy starasz sie wmowic, ze ja to jakis the man? naprawde jedno szambo, topic osiagnal dno nawet jak na ten dzial i rownie dobrze mozesz zaczac flejmic ameby (a kkk20, twoj dzielny sluga skrzydlowy pewnie podazy w tym samym kierunku).


tak wiec: chuj, nie wypierdole.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 23:15 
 
Obrazek


chyba nie bylo? ;D

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2008, 23:39 
 
Obrazek

z prawa do lewa:

- zona kakatwenty, zaciskajaca juz zeby w obliczu nadchodzacej podwojnej penetracji przy uzyciu roznorakich narzedzi ogrodowych.

- hujagan, czyli mlodsza werjsa pana witka z atlantydy. na uwage zasluguje zielona gumka, wspaniale pasujaca do reszty stroju i symbolizujaca solidarnosc z kubusiem puchatkiem i innymi mieszkancami lasu.

- kakatwenty, zmulony i zarosniety po organizacji ostatniego wesela.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 00:22 
 
@Huragan
Aż tobie żal podniesienia wymaganej ilości postów do złotej gwiazdki że odpisujesz temu kretynowi? A może po prostu nadajecie na tych samych falach, falach kretynizmu.

Jesteście bandą debili, napiszecie kilka durnych postów, umacniając resztę w przeświadczeniu o waszej głupocie, Beast co bardziej aktywnych zbanuje, a temat zamknie. I jedynie czego dowiemy się to to że konrador nie może czegoś zapomnieć Mr. Foot, kkk20 chętnie by wpierdolił każdemu burkowi, a Flanker to kretyn, mitoman oraz człowiek o najbrzydszym ryju jaki widziałem w życiu, gratz, naprawdę gratz.

I śmieszą mnie teksty że ta czy inna dziewczyna jest brzydka u osób którzy "nie udowodnili" że kiedykolwiek dziewczynę mieli. Nie mówiąc o facjacie tych dziewczyn :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 3 wrz 2008, 00:48 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.