mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 10:39 
Cytuj  
Wiesz zastanawialem sie nad tym... Ale doszedlem do wniosku ze nie. W zyciu jestem spelniony mam wszystko o czym marzylem i pragnelem...

Zwykla Polska mentalnosc sprawia ze jestescie zazdrosni i tyle, ale spoko ze mna cos jest nie tak -mozemy zostac i przy tym, naprawde mi to zwisa :)

Kiedys probowalem na poczatku na tym forum rozmawiac normalnie, ale cokolwiek by sie nie napisalo to bedzie zle, bo banda dzieciakow probojacych powiekszyc swoj e-peen krotkimi jedno linijkowymi postami ucinala dyskusje w sposob czesto nienormalny...

Wiec juz danwo przestalem to forum traktowac powaznie... Po prostu przychodze jak jest smiesznie, wychodze jak zaczynacie mnie nudzic.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 11:02 
Cytuj  
ta, a my sie spinamy :) powala mnie twoja boskosc.
"W zyciu jestem spelniony mam wszystko o czym marzylem i pragnelem" - 99% osob tutaj to gowno obchodzi.

a to ty pisales, ze chcialbys poskakac po glowie murzynow? :P


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 11:42 
Cytuj  
@kkkk20

Takie kompleksy jakie ty masz, to sie juz leczy. Nie ma posta, w ktorym nie napisalbys jaki to jestes zajebisty, co masz w garazu, ile zarabiasz, co robisz. Musisz sobie uswiadomic, ze nikt nie da sie nabrac na takie cos kolesiowi, ktory nie potrafi nawet dobrze pisac w swoim ojczystym jezyku (Bog, honor, ojczyzna - tak to lecialo, ta? A wiesz, ze piszac jak ostatnia ciota z gimnazjum nie okazujesz szacunku swojemu ojczystemu jezykowi, a to tez sklada sie na patriotyzm [do tego jestes ignorantem, ale to juz wszyscy wiedza]? Polecisz w lipcu na wakacje za granice swoim prywatnym odrzutowcem, ze swoja zajebista zona i bedziesz napierdalal zdaniami typu "Szlem i patrzalem, kurwa" - jaki dasz obraz Polaka tamtejszym ludziom?).

Podsumowujac, chcesz sie tu kreowac na kogos zajebistego, Polaka z 10x srednia krajowa, super samochodem, a jestes po prostu zakompleksionym debilem, nic wiecej. Spojrz w lustro i sobie to uswiadom, bo robisz z siebie idiote.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 11:51 
Cytuj  
Epic nawias

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 14:15 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
@kkkk20

Takie kompleksy jakie ty masz, to sie juz leczy. Nie ma posta, w ktorym nie napisalbys jaki to jestes zajebisty, co masz w garazu, ile zarabiasz, co robisz. Musisz sobie uswiadomic, ze nikt nie da sie nabrac na takie cos kolesiowi, ktory nie potrafi nawet dobrze pisac w swoim ojczystym jezyku (Bog, honor, ojczyzna - tak to lecialo, ta? A wiesz, ze piszac jak ostatnia ciota z gimnazjum nie okazujesz szacunku swojemu ojczystemu jezykowi, a to tez sklada sie na patriotyzm [do tego jestes ignorantem, ale to juz wszyscy wiedza]? Polecisz w lipcu na wakacje za granice swoim prywatnym odrzutowcem, ze swoja zajebista zona i bedziesz napierdalal zdaniami typu "Szlem i patrzalem, kurwa" - jaki dasz obraz Polaka tamtejszym ludziom?).

Podsumowujac, chcesz sie tu kreowac na kogos zajebistego, Polaka z 10x srednia krajowa, super samochodem, a jestes po prostu zakompleksionym debilem, nic wiecej. Spojrz w lustro i sobie to uswiadom, bo robisz z siebie idiote.



Twoje wypociny poszly na marne, bo wogole sie tym nie przejelem, szkoda mi klawiatury na ciebie. Ogolnie pisze posty ekspresowo , poniewaz nie mam zamiaru szukac wysublimowanego jezyka, oraz szukac wlasnych literowek.

Zwyczajnie szkoda mi na to czasu. Tak daedrael wiem ze robie z siebie idiote, ale taki jest moj cel i zamierzenie, w zyciu nigdy ale to przenigdy nie chwalilem sie nikomu swoja pozycja zawodowa - bo tu masz racje to jest idiotyzm.

Jestem ignoratem?? Nie znasz mnie, wiec nie oceniaj... jak juz napisalem dawno temu przestalem to forum traktowac powaznie.

Pewnie jak w realu bys ze mna rozmawial, to w zyciu bys nie powiedzial ze ja to ja...

Moze tak... Przejzyj moje pierwsze hmm... 200 postow moze 150. w tamtych postach jeszcze staralem sie pokazac swoje prawdziwe oblicze...

I co ty mozesz wiedziec o kompleksach 8) - śmieszny jestes bo wyobrazilem sobie ciebie piszacego tego posta z wypiekami na twarzy... Nie zaplules monitora ze zlosci :] ??

Edit: Roball ty nie masz co robic i przesiadujesz 24h na godzine na forum?? Niechcialbym sie tlumaczyc ale neichcem zeby przezemnie moj syn byl opluwany... Wszedlem na nick syna przypadkowo bo byl ostatnio zalogowany na moim komputerze... Tak sie rozpisalem ze nie spojrzalem ze jego login jest wklepany - tyle w tym temacie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 14:33 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Edit: Roball ty nie masz co robic i przesiadujesz 24h na godzine na forum?? Niechcialbym sie tlumaczyc ale neichcem zeby przezemnie moj syn byl opluwany... Wszedlem na nick syna przypadkowo bo byl ostatnio zalogowany na moim komputerze... Tak sie rozpisalem ze nie spojrzalem ze jego login jest wklepany - tyle w tym temacie

Na pewno twoj syn jest z ciebie dumny czytajac wszystkie tematy we flamesach o tobie i twojej zonie.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 14:56 
Cytuj  
"Przejelem" jest lepsze :)

I jak juz cos to kkkk696 chyba ;P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 15:19 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Twoje wypociny poszly na marne, bo wogole sie tym nie przejelem, szkoda mi klawiatury na ciebie.


Po czym nastepuje kilkanascie linijek tekstu. Skoncz wasc..... PLZ.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 17:34 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Tak daedrael wiem ze robie z siebie idiote


Dziekuje, ze to powiedziales.

Mam nadzieje, ze to jedno zdanie kejkeja ucina wszelkie dyskusje i juz nikt nie bedzie mu odpisywal.

Amen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 19:58 
Cytuj  
rofl Roball gg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 20:01 
Cytuj  
Ccccooo oniiii kkkkurwa mmmmają zzzz klaaawiattturąąą? kkkk20 i Phoenixxx.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 20:11 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Tak daedrael wiem ze robie z siebie idiote, ale taki jest moj cel i zamierzenie


Gratuluje wyboru wlasciwej drogi w Twoim zajebistym zyciu. Smutne, ze nawet nie czytasz drugi raz tego co piszesz. Wina oczywiscie stoi po stronie uzytkownikow forum, bo to przeciez oni nie potrafia zrozumiec Twojego belkotu. Poor u.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 21:13 
Cytuj  
kakaka licze na wiecej postow z twojej strony...jestem twoim idolem!!!!111


_________________
.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 21:20 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
kakaka licze na wiecej postow z twojej strony...jestem twoim idolem!!!!111


Lol? Jestes jego idolem? Chyba cos Ci sie pomylilo ... widac, ze z polskiego to jestes lajkonikiem... 8)

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2009, 21:52 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Highlander napisał(a):
kakaka licze na wiecej postow z twojej strony...jestem twoim idolem!!!!111


Lol? Jestes jego idolem? Chyba cos Ci sie pomylilo ... widac, ze z polskiego to jestes lajkonikiem... 8)


Widać że nie potrafisz zrozumieć prostego sarkazmu.

ku klux klan strikes back?


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2009, 10:43 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Lol? Jestes jego idolem? Chyba cos Ci sie pomylilo ... widac, ze z polskiego to jestes lajkonikiem... 8)

/facepalm3 ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2009, 21:13 
Cytuj  
Jak myślicie, czy Imperium rzeczywiście wcale się nie rozpadło?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2009, 22:55 
Cytuj  
Wciskanie egzegezy w tak zgnojony watek jest niesmaczne. Jestes bliskim przyjacielem kkk?

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 00:53 
Cytuj  
czyzbys, niczym Angelo 'Snaps' Provolone, probowal przyswajac sobie jedno nowe slowo na dzien?? moje gratulacje.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 01:13 
Cytuj  
Nibiru nas zniszczy!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 848 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.