mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 17:51 
Cytuj  
ja pierdole, i tak nie zmienia..
jak zjebali nam nasza-klase, to tez gowno a nie petycja.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:11 
Cytuj  
Nasza-Klasa byla fajnym portalem przez jakis pierwszy miesiac swojego istnienia. Nikt niczego nie zjebal to uzytkownicy tego..... czegos (w tym momencie) sa zjebani i to mocno.
Wiem - generalizuje. :-)

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 19:15 
Cytuj  
Mi tam się podoba - całkiem przejrzyście i można się po chwili przyzwyczaić. Jedyne co to kolorki mogłyby być ciut bardziej stonowane.


_________________
...

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2009, 11:46 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Podejrzewam, że wszystkie mądre głowy wypowiadające się na temat nowego allegro nawet nie liznęły webdeveloperki.

Cytuj:
Stara strona była o niebo bardziej miła dla oka, czytelna, i musicie sami przyznać ze to nowe coś wygląda bardzo nieprofesjonalnie, zrobili gówno !! By sobie zaoszczędzili masę problemów gdy dali ludziom opcje wybrać, czy cha nowe czy stare.


Strona jest bardzo przejrzysta, przyjazna dla użytkownika, dodatkowo jest możliwość promowania przedmiotów za pomocą grafiki na stronie głównej, dlatego tekstowe linki poszły na dół.

Jest zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, zapewne przy współpracy specjalistów od usability. Nowy layout jest dużo lepszy niż poprzedni.


ten redesign nie mial na celu poprawy usability, wydaje mi sie, ze zrobili to tylko po to, zeby podazyc za umierajacym juz (dzieki bogu) trendem web2.0 look. Poprzednia wersja byla znacznie bardziej czytelna, przejrzysta i intuicyjna, gdyby na prawde chcieli poprawic layout powinni zrobic cos wiecej niz wrzucenie gradientow w tla ramek, np wyjebac polowe czesto zbednych rzeczy w ajaxowe pop upy. Kazda kolejna zmiana poczawszy od wrzucania kompletnie niepotrzebnej, a zarazem kurewsko irytujacej kolumny 'cena z dostawa' na stronie z lista przedmiotow, byla zmiana na minus.

najbardziej wkurwiajacy jest ten pomarancz i aa w fontach (+ brak ikon) w main barze u gory.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.