mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 11:35 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
O ile pamietam to zasady polemiki sa nieco inne:P


W polityce ? Od kiedy ?


Therefore glosowanie nie ma sensu, bezmozgie masy maja w kieszni IWIN button. I tyle;]

Chociaz mozna nadal probowac wprowadzac do PE rozne "opcje", moze za jakis czas neurony w mozgach tych idiotow zaiskrza i zaczna chociaz troche myslec o tym co mowi druga strona? Do cywilizowanej wymiany pogladow raczej nie dojdzie, nie bede przesadzal z optymizmem, ale jakis cien mysli odmiennej od wyuczonych moze sie pojawic.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 11:48 
Cytuj  
Dana, pewnie że mi przyszło do głowy że ktoś może w chcieć iść na wybory z własnej woli, jeśli masz kandydata którego popierasz, jeśli odpowiada ci się polityka w takiej formie jak jest to śmiało.

Mi żaden kandydat nie odpowiada, na mniejsze zło głosować nie będę, zrobiłem to przy okazji ostatnich wyborów do sejmu, efekty widać.

Swoją drogą, nie sądzicie że właśnie rekordowo niskie frekwencje w wyborach mogły by skłonić wreszcie tych bandytów do chwili zastanowienia ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 11:50 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Dana, pewnie że mi przyszło do głowy że ktoś może w chcieć iść na wybory z własnej woli, jeśli masz kandydata którego popierasz, jeśli odpowiada ci się polityka w takiej formie jak jest to śmiało.

Mi żaden kandydat nie odpowiada, na mniejsze zło głosować nie będę, zrobiłem to przy okazji ostatnich wyborów do sejmu, efekty widać.

Swoją drogą, nie sądzicie że właśnie rekordowo niskie frekwencje w wyborach mogły by skłonić wreszcie tych bandytów do chwili zastanowienia ?


Zastanowienia? Nie

Wypier.... kupy szmalu z naszych podatkow na debilne reklamowki wmawiajace jak to pieknie, usmiechniecie i wspaniale jest isc cala rodzina glosowac? Tak

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 12:17 
Cytuj  
Shad, ja nie zamierzam głosować w wyborach do PE ponieważ jak już mowiłem uważam że nie ma większego znaczenia kto tam się dostanie. Jednak ty, nadal posługujesz się tą pokrętną logiką zakładając że ludzie idą głosować z nadzieją że ich kandydat spierdoli jak najwięcej. Poza tym żyjesz w jakiejś utopijnej rzeczywistości, nie ma perfekcyjnej polityki, nie ma perfekcyjnych polityków oraz nie ma perfekcyjnego państwa. Od zarania dziejów w systemach demokratycznych ludzie głosują na mniejsze zło. Albo głosujesz na tych który wszystko spierdolą (nawet wedle subiektywnego odczucia) albo na tych którzy spierdolą mniej. (cisza wyboracza) Ja kiedyś głosowałem na pewną partię i mimo że dużo mi się nie podobało zagłosowałbym bez wachania na nich jeszcze raz. Dlaczego ? Bo wiem że pozostali kandydaci będą podobać mi się jeszcze mniej vel "spierdolą wszystko" (Nawet jeżeli to jest tylko moje zdanie !).
Dlatego Carlin moim zdaniem nie miał racji. Ponieważ ty nie oddajesz głosu więc nie masz też żadnych oczekiwań ergo nie możesz narzekać. Ja natomiast idę głosować ponieważ uważam że mimo iż napewno coś spierdolą, być może coś się poprawi (nawet jeżeli to jest tylko ułda) i to mi daje prawo do narzekania jeżli nic się nie poprawi lub jeżeli spierdolą więcej niż się spodziewałem.

Face it, tak działa nasz świat i nic na to nie poradzisz.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 12:24 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Shad, ja nie zamierzam głosować w wyborach do PE ponieważ jak już mowiłem uważam że nie ma większego znaczenia kto tam się dostanie. Jednak ty, nadal posługujesz się tą pokrętną logiką zakładając że ludzie idą głosować z nadzieją że ich kandydat spierdoli jak najwięcej. Poza tym żyjesz w jakiejś utopijnej rzeczywistości, nie ma perfekcyjnej polityki, nie ma perfekcyjnych polityków oraz nie ma perfekcyjnego państwa. Od zarania dziejów w systemach demokratycznych ludzie głosują na mniejsze zło. Albo głosujesz na tych który wszystko spierdolą (nawet wedle subiektywnego odczucia) albo na tych którzy spierdolą mniej. (cisza wyboracza) Ja kiedyś głosowałem na pewną partię i mimo że dużo mi się nie podobało zagłosowałbym bez wachania na nich jeszcze raz. Dlaczego ? Bo wiem że pozostali kandydaci będą podobać mi się jeszcze mniej vel "spierdolą wszystko" (Nawet jeżeli to jest tylko moje zdanie !).
Dlatego Carlin moim zdaniem nie miał racji. Ponieważ ty nie oddajesz głosu więc nie masz też żadnych oczekiwań ergo nie możesz narzekać. Ja natomiast idę głosować ponieważ uważam że mimo iż napewno coś spierdolą, być może coś się poprawi (nawet jeżeli to jest tylko ułda) i to mi daje prawo do narzekania jeżli nic się nie poprawi lub jeżeli spierdolą więcej niż się spodziewałem.

Face it, tak działa nasz świat i nic na to nie poradzisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 12:25 
Cytuj  
Tak, w wyborach parlamentarnych i prezydenckich. Zawsze. Poza tym były to hipotetyczne rozważania na temat pewnego skeczu kurwa.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 12:51 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Dana napisał(a):
Shad, ja nie zamierzam głosować w wyborach do PE ponieważ jak już mowiłem uważam że nie ma większego znaczenia kto tam się dostanie. Jednak ty, nadal posługujesz się tą pokrętną logiką zakładając że ludzie idą głosować z nadzieją że ich kandydat spierdoli jak najwięcej. Poza tym żyjesz w jakiejś utopijnej rzeczywistości, nie ma perfekcyjnej polityki, nie ma perfekcyjnych polityków oraz nie ma perfekcyjnego państwa. Od zarania dziejów w systemach demokratycznych ludzie głosują na mniejsze zło. Albo głosujesz na tych który wszystko spierdolą (nawet wedle subiektywnego odczucia) albo na tych którzy spierdolą mniej. (cisza wyboracza) Ja kiedyś głosowałem na pewną partię i mimo że dużo mi się nie podobało zagłosowałbym bez wachania na nich jeszcze raz. Dlaczego ? Bo wiem że pozostali kandydaci będą podobać mi się jeszcze mniej vel "spierdolą wszystko" (Nawet jeżeli to jest tylko moje zdanie !).
Dlatego Carlin moim zdaniem nie miał racji. Ponieważ ty nie oddajesz głosu więc nie masz też żadnych oczekiwań ergo nie możesz narzekać. Ja natomiast idę głosować ponieważ uważam że mimo iż napewno coś spierdolą, być może coś się poprawi (nawet jeżeli to jest tylko ułda) i to mi daje prawo do narzekania jeżli nic się nie poprawi lub jeżeli spierdolą więcej niż się spodziewałem.

Face it, tak działa nasz świat i nic na to nie poradzisz.


"forumowy idiota" Dana Own3d :^)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 12:58 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=xYzF4vTAAtQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:09 
Cytuj  
A ja idę zagłosować. O. A co tam. I zagłosuję na PO. I całujcie mnie w nos rebele ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:16 
Cytuj  
OMG CISZA WYBORCZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

A tak serio, po co?:)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:18 
Cytuj  
Cytuj:
"W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów i list kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ordynacji wyborczej oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny w wysokości do 1 000 000 zł"

(Art. 73, 151 i 154 Ordynacji wyborczej do Parlamentu Europejskiego z dnia 23 stycznia 2004 r. DZ.U. 2004 Nr 25 poz. 219)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:22 
Cytuj  
Dzwoń na policję.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:25 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Cytuj:
"W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów i list kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ordynacji wyborczej oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny w wysokości do 1 000 000 zł"

(Art. 73, 151 i 154 Ordynacji wyborczej do Parlamentu Europejskiego z dnia 23 stycznia 2004 r. DZ.U. 2004 Nr 25 poz. 219)


o kurwa, troll onetowy przyszedl na mmorpg.pl ;/


_________________
Free your brain of your mind

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:26 
Cytuj  
ta, karioker był pierwszy

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:43 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Dzwoń na policję.

Już jadą. Zwijać ten kram.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 00:03 
Cytuj  
Cytuj:
mających charakter agitacji wyborczej

Żadnej agitacji nie prowadzę, a wy i tak siedzicie w domach.
Swoją drogą to nakłanianie do bojkotu wyborów tak samo można uznać za agitację ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 08:03 
Cytuj  
Nie mozna, w koncu agitowanie za pojsciem do wyborow jest dozwolone. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 09:36 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Żadnej agitacji nie prowadzę, a wy i tak siedzicie w domach.

Bo dzieciom jeszcze nie wolno glosowac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 12:06 
Cytuj  
brzydka pogoda, nie chce sie, no ale nic trzeba sie wziasc i ruszyc dupsko - do 20 otwarte sa lokale wyborcze?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 12:51 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
brzydka pogoda, nie chce sie, no ale nic trzeba sie wziasc i ruszyc dupsko - do 20 otwarte sa lokale wyborcze?

do 22

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.