mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 16:16 
Cytuj  
vercina nikt nie dmuchal a wyszlo to co wyszlo.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 16:43 
Cytuj  
jak chcial byc gangsterem to mogl sie rzucic na bande dresow 2x2 i pokazac jakis jest silny i zajebisty. on wybral malego kota, ktory nie ma szans sie obronic. takich trzeba zajebac poki nie zrobili tego samego czlowiekowi. bo teraz zwyrodnialec ma 16 lat i meczy zwierzeta, a bedzie mial 26 to zabije kilka osob dla zabawy, wtedy tez to bedzie tylko blad?

takze wszyscy dmuchacze zab i nie-emo-debile, pierdolnijcie sie w leb i pomyslcie co to "dziecko" moze w przyszlosci zrobic juz nie zwierzakowi, ale drugiemu czlowiekowi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 16:49 
Cytuj  
W wieku 6 lat pierdolnąłem żabą o mur. W wieku 26 - nadal nikogo nie zabiłem, nie czuję takiej potrzeby, chęci, a mało tego - brzydzę się przemocą.
Tak kurwa - jak ktoś jako dziecko skrzywdzi jakieś zwierzę, to potem będzie zwyrodnialcem całe życie - będzie gwałcić, mordować i palić za sobą wioski.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 17:03 
Cytuj  
zorbi napisał(a):
wyglada jak 99% userow tego forum, nawet podobny do Shadfjutka , LOL

Nie jest podobny do Shadfjutka. Nawet odrobine.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 17:07 
Cytuj  
Huragan ze swoimi altami traktuje się jako 99% forum :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 17:41 
Cytuj  
Cytuj:
Chłopak nie potrafił wytłumaczyć policjantom, dlaczego znęcał się nad zwierzęciem

Bo wytlumaczenie "Chcialem zaistniec w internecie,tak jak reszta debili ktorych rownie glupie zachowanie jest szeroko komentowane i podziwiane" nie zostalo zaakceptowane?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 18:05 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A może o tym, że miałem 6 lat i była to pospolita zabawa na wiosce...
Wtedy nie było youtube i mediów, które żerują na gównianych tematach. Więc nie było o tym głośno. Jednak tego typu akcje były na porządku dziennym.

Z tego co wiem to do dzisiaj na wsiach zakopuje się szczeniaki zaraz po narodzeniu.

I dlatego należy nad tym przechodzić do porządku dziennego?
Cytuj:
Sam nie znoszę znęcania się nad zwierzakami - po prostu śmieszy mnie nagonka na dzieciaka (tak 16 lat to dziecko!)

omgplz umówmy się, że 16 latek bez niedorozwoju umysłowego jest w stanie zrozumieć, że wystrzeliwanie kotka z armaty może go boleć i jest be.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 18:38 
Cytuj  
Cytuj:
Chłopak nie potrafił wytłumaczyć policjantom, dlaczego znęcał się nad zwierzęciem.


3/4 morderców i gwałcicieli też nie potrafi wytłumaczyć co ich do tego pchnęło.

Cytuj:
Sam nie znoszę znęcania się nad zwierzakami - po prostu śmieszy mnie nagonka na dzieciaka (tak 16 lat to dziecko!)


To nie jest nagonka, a smutna prawda. Uważa, że znęcanie się nad bezbronnym zwierzęciem jest fajne i zabawne, a za 10 - 20 lat zabije bezbronną osobę i powie, że dla niego to jest zabawne. Takie osoby powinny dostawać surowe wyroki i być leczone. Taka zabawa nie jest normalna i nigdy nie była. Zresztą kto kurwa widział, żeby znęcać się nad zwierzętami naprawdę trzeba nie mieć serca i mieć nie równo napierdolone.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 19:12 
Cytuj  
o, sąsiada, który za gnoja lubił kopać koty wczoraj zgarnęła policja za pobicie staruszka.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 19:15 
Cytuj  
dożywocie jak myślicie? Czy jest szansa ze wzgledu na młody wiek na złagodzenie wyroku?

dobrze, ze karę śmierci zniesiono, chociaż za takie chore bestialstwo z chęcią obejrzałbym sobie jego przedśmiertelne drgawki na krześle elektrycznym. Szkoda, że szafot zniesiono... był bardziej pokazowy, ta odlatująca głowa w fontannie krwi bryzgającej na co bliżej stojących widzów... To by ich nauczyło!

btw. kotek przezył? chlip ;( ?
postawię świeczkę na wszelki wypadek
'
[]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 19:17 
Cytuj  
Żeby zmienić ten dość depresyjny temat, wkleje ten śmieszny filmik
http://www.tvn24.pl/-1,1614355,0,1,hand ... omosc.html


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 20:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Dla mnie kwestia jest prosta - gość ma 16 lat, do pierdla nie trafi na 100%, jest dzieciakiem i nie można traktować go jak najgorszego bydlaka (każde dziecko popełnia błędy).


Nie trafi, a szkoda. Dla ciebie zwyklym bledem jest znecanie sie nad zwierzakami? No to gratuluje. Sam nie trawie znecania sie nad nimi. Taki maly pies/kot gowno moze zrobic w swojej obronie. Kiedys w podstawowce, paru debili z mojej klasy dla zabawy rzucalo kamieniami w psy + obrzucali petardami kota (bylismy w 4 klasie)...podeszlo paru 6-klasistow, wzieli kije i napierdolili tych debili. Pozniej jak uciekali to rzucali w nich tymi malymi petardami (korsarze?), a ci i tak srali ze strachu.
To bylo tak na otrzezwienie, zeby zobaczyc jak to milo. Skoro to dla ciebie taki zwykly blad, to wsadz sie do czegos takiego, wystrzel, a pozniej niech jakis amstaf troche po tobie poskacze i polapie zebami - powodzenia.


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 20:32 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
postawię świeczkę na wszelki wypadek

'
[]

fail

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 21:40 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
szaki24 napisał(a):
postawię świeczkę na wszelki wypadek

'
[]

fail


a spodziewałeś się czegoś innego po mareczku?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 22:45 
Cytuj  
to szaki. mareczka juz nie ma


_________________
oumn da lololegend

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 08:13 
Cytuj  
Sa wakacje, dzieciaki sie nudza. Nuda prowokuje zlo. Zle rzobil z kotem, to fakt. Wpierdol dostanie od starych i tyle. Ale wnioskowanie ze za 10 lat bedzie palil i gwalcil to nieporozumienie. Niech piorun pierdolnie w psa sasiada jesli ktos z was za mlodu nie odpierdolil czegos, czego sie potem wstydzil.
Dobrze sie stalo ze media naglosniy sprawe, jestem pewien ze wielu amatorow kocich zabaw sie przestraszy i ogarnie choc troche.

Ps. Zab nie dmuchalem, ale widzialem jak znajomi to robili. O dziwo wyrosli na normalnych ludzi.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 11:54 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Nuda prowokuje zlo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 180
Dołączył(a): 24.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 09:50 
Cytuj  
Znaczy no, gość ma 16 lat, przed laskami na pewno szpanuje jaki to on nie jest elo dorosły już, dmuchanie żab da się jeszcze zaakceptować gdy ktoś jest poniżej 12. Ehh no ja wiem, że można go tłumaczyć jakoś, usprawiedliwiać, ale po chuj? Jak ktoś mając 16 lat tak się bawi to szanse że wyrośnie z niego coś dobrego są nikłe.. Mimo wszystko znaczna większość szesnastolatków nie bawi się w ten sposób. Oczywiście ukrzyżowywanie go od razu to tez przesada, ale po prostu szacunek dla takiego człowieka jest znikomy.. No pojeb i tyle :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 12:55 
Cytuj  
Kto tu mówi o szacunku? ;)
Chodzi mi o fakt podnoszenia larum przez zjebów z wykopu. Kwiat kurwa narodu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 13:30 
Cytuj  
Ciekawe jest to, ze na wykopie jeden grozi policja a drugi smiercia badz troche lagodniej, ciezkim pobiciem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.