mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2002, 18:36 
Cytuj  
Nigdy

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2002, 19:04 
Cytuj  
Uuuuu to zabrzmiało tak... tak.... strasznie :/ jakby cos teraz umarło na wieki.....


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2002, 20:00 
Cytuj  
SC-NoX juz dawno umarlo :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2002, 20:31 
Cytuj  
heh nigdy nie mow nigdy:P wystarczy znalesc chetnych i zdolnych gm'ow to wszystko da sie zrobic:P

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2002, 20:36 
Cytuj  
Watpie, ze kiedykolwiek uda nam sie zagracna SC-NoX, a nawet jesli to ilu nas bedzie? 5-6? To juz nigdy niebedzie to samo... :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 11:37 
Cytuj  
to nie od emu zalezalo jak sie tam gralo tylko od ludzi tam grajacych.


_________________
Obrazek

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 16:39 
Cytuj  
Kurwa mac Powinni zrobic nowy shard obojetnie jaki czy pol czy nox ale dla tych graczy co grali na sc i nie wpuszczac tych ciuli w soa !!!!!!!!!! Bo kurwa soa nie bylo by zle ! gdyby nie ci pojebani gracze co kurwa sie podniecaja jak reskilluja 20x.
Ablo pluja sie ze Pk ich zabil taki los gdyby mieli sie pluc wszyscy gracze Sc-noxa ze ktos ich zabil to by bylo 1000 topicow tutaj Co nie Gunaf :razz: A by bylo milo poprawic bugi noxa na sc i odpalic go na jakims milym lonczu 2mb/s i by wszyscy wrocili !! a nie kurwa odrazu gadac ze nigdy nie wstanie Yerpen . moze powiesz ze wolisz gre na SoA niz na Sc nie chodzi mi o opcje gm tylko o kontakt z graczami itp , Tam przynajmniej mieli szacunek a tu widzialem gadke do gm ej gm chodz do mnie zrob mi drzwi ale szybko to kurwa litosci Gm sie stara i meczy a jakis zjeb go lekcewazy !
I to moje zdanie na ten temat i jak Sc wstanie to ja tam wracam odrazu !!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 16:56 
Cytuj  
Wiecie, jestescie sobie sami troche winni, jak byscie sie nie dali i zostali na SC-POL to po pierwsze moze nie dzoszlo by do polaczenia z AW i nie powstaloby SoA, tylko dalej bawilibysmy sie na SC pewnie juz na POLu 94 a po drogie nie byloby tylu idiotow bo by sie bali :smile:
Zamiast biadolic, zakladajcie konta. Moge kazdemu z NoXa pomoc na starcie sprzetem i kasa, ewentualnie poradzic co bic na szybkiego gaina... Mi tez was brakuje... :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 16:59 
Cytuj  
Ja tam dam kazdemu n00bowi troche kasy na start i jakis armor i bron I NIE bede zabijac nowych !!!!! Prosze was Wlonczcie GO!!!!!


_________________
HAR HAR [PL] RoX

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 20:15 
Cytuj  
Rofl, kolejni co nic nie robia i mysla ze samo sie zmieni... Nikt nic nie wlaczy, bo SC to teraz SoA i basta.

A juz 100 % lol to ze "jak wlacza sc to bedzie super klima" - gowno prawda, to ze ty nic nei robisz i myslisz ze ktos cos za ciebie zmieni to nie ja sie nie dziwnie, ze niekotrzy tylko narzekaja. A to ze sie daje jakiemus pk newbie zabijac... to niby czemu ty jestes lepszy skoro sie dajesz?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 09:23 
Cytuj  
I znow Polacy sie poklocili... prawde powiadaja - gdzie dwoch polakow tam trzy partie polityczne.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 11:35 
Cytuj  
hehe mi tak sie podobal klimat SC Sphere I jak poznawalem swiat, nikt nie nazekal na PK, zdobylem szarfe projektanta mody(po wystepie na aukcjii) :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 19:20 
Cytuj  
A Jerpen Pierdol sie i tyle ja tam wole Sc lub Nl od Tego CHUJOWEGO SOA !!!!!!!
Gdzie gm traktuja jak Scierwo !
Aha ty lubisz jak cie tak traktuja to sorry
:grin: graj se tam jak chcesz ale dajcie prawidziwym gracza cos Pozadnego
SZERSZEN Zrob pozadek z tym i postaw Sc !!!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 20:05 
Cytuj  
Psyche co ty jasnowidzem jestes? W tamtej sytuacji to wygladalo tak:
-Testowanie sc na polu ktory dla wielu sie nie przyjal.. czesto rownolegle stal na noxie, sporo starych graczy bylo nadal za noxem,... tyle ze na polu pojawili sie nowi gracze ktorych przyciagnelo "pojawienie sie nowego sharda" - kasacja.. Wiec gracze sie podzielili... Wydaje mi sie(bo pewnosci nie mam..) ze na sc pol bylo wiecej nowych graczy...(nie mowie o kontach bo sam zalozylem tam konto ale gralem w sumie max z 1-2 godzinki zeby zobaczyc jak to wyglada..)
No wiec gdy nox zostal wylaczony czesc osob nadal byla za jego przywroceniem.. byly cale debaty nox vs pol.. wielu noxowcow nie gralo na polu ale nadal tu byli.. niom jak gracze sie podzielili to i u GM'ow doszlo do przelamow.. i w koncu doszlo do etapu SOA.. ktory teraz mamy... Psyche uwazasz ze to wina graczy? wydaje mi sie ze to bylo oczywiste ze sporo ze "starej gwardi" odejdzie przy zmianie emu.. i wcale tego nie kryli.. a SOA tylko dobilo sprawe.. Mowisze max 5-6 graczy? ja ci moge tu i teraz poswiadczyc ze sam moge zebrac sporo wiecej..(w koncu utrzymuje z nimi kontakt..)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 20:29 
Cytuj  
Ja gwarantuje ze wroci przynajmniej 75% starej gwardi !!!
wiem na 100% ze ja paunis(Taunis) Xiver(chyba bedzie grac bo cwiczy na nL zlodzieja ;D ale bedzie wpadac czesto) Raist na pewno unter ;D chyba bayu trzeba legiona znalesc dart tak i reszte trzeba kurwa znalesc i bedzie git gdyby nie taki chuje jak Yerpen co odrazu gadaja NIE NIE NIE a chuj im w dupe !!!!! Shard to Gracze i GM a nie sami GM. A tak po zatym to do Szarego ostatnie slowo nalezy a on jest COOL GOsci to na pewno wlonczy ! Blagamy cie szary :smile: ulituj sie nad swojimi slugami plz :grin:


_________________
HAR HAR [PL] RoX

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 11:40 
Cytuj  
Taunis za bardzo wkurzyl adminow, a Xiver jest teraz w ekipie :razz:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:40 
Cytuj  
JoKa - pierdolenie i tyle... panna cie rzucila, ze jak Rejtan tu sie rzucasz i piers wystawiasz? Sa klimaty serwerow i ci powiem, ze dla mnie typowo NL to jest gowno. Koniec i basta, a jesli juz chcesz stara gwardie to sobie idz na TAR, bo co prawda bylo duzo dobrych gosci, ale ciebie to na soa nie wpyuscil... Tylko beczec umiesz ze cie zabijaja, wszystko chcesz zeby bylo tak jak chcesz i oczywiscie jak dzieciak sie zachowujesz....

Jak ci sie nie podoba SoA to przykro mi, ale teraz juz sam prawde mowiac chcialbym sobie usiasc w typowo rpg karczmie, pojsc sobie na jakas mini wyprawke, byc za lub przeciw przeciwko ludziom lokalnego lorda....

A i chcialbym dodac ze zjeb jestes... Przestan za przeprszeniem pierdolic, bo sc to teraz soa. My tu rzadzimy i bedzie tak jak jest. Smieszy mnie najbardziej ta wiara w noxa jako serwer z klimatem... becz sobie, ale nawet najlepszy shard ci klimatu nie zrobi sam z siebie...
I przestan sie dalej udawac, ze masz cos wartosciowego do powiedzenia w tej sprawie... Widac ze ci sie juz skonczyly argumenty, bo zaczynasz stosowac prkatyke obrazania przeciwnika. Idz lepiej dalej kombinowac z tym swoim "softem z netu" hyhy.. Ciekwe co sobie bedzie dalej tlumaczyl ?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:42 
Cytuj  
Joka, do mnie nic nie nalezy, ja sie GM'owania zrzeklem i zajalem sie przyziemnymi sprawami tyczacymi sie mojego zycia bo mnie sie porabalo.

Obecnie jedynie spokojnie sobie gram i truje d... obecnym GM'om jak znajde jakies babole :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 14:42 
Cytuj  
A...


I gowno mnie obchodzi stara gwardia, przyjda inni na ich miejsce, co sie oczywiscie stalo... Taka jest natura swiata - wszystko przemija, by pojawilo sie nowe.


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 15:05 
Cytuj  
Zgadza sie..ee tak wogule SoA wydaje mi sie jakies bajkowe sory magiczne lamy?Z cala pewnoscia wlozyliscie mase pracy w ten server to widac(Sam marudzilem zeby niektore rzeczy powstaly lub sie zmienily hehe)Z ta stara gwardia dajcie se spokoj ludzie;] chodz jak patrze sie na tych graczy to sie wam nie dziwie.wiecie z zewnatrz ma sie inne spojrzenie;]realniejsze?moze..ale wazne ze im sie to podoba

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.