mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 19:24 
Cytuj  
po przeczytaniu tego topiocu nasunęła mi się następująca refleksja:
Nigdy nie popierałem oszustw w grach, ale treść wypowiedzi zamieszczonych w tym temacie uważam za przesadzone. Mam wrażenie że dla wielu z Was to jest prawdziwy dramat porównywalny z jakąs wielką tragedią rodzinną. A może Eagel to równy facet. Osądzanie go od czci i wiary to leka przesada. I jescze jedną DFO to tylko gra...

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 19:28 
Cytuj  
KALEKI MISZCZ II napisał(a):
Ossur napisał(a):
bo może nie czytują tego forum, albo gówno ich to obchodzi?
A w ogóle kim ty jesteś żeby wywoływać te osoby do odpowiedzi?


Twoją starą


Taa? I co ciekawego masz jeszcze do powiedzenia? Błyśnij intelektem...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 09:12 
Cytuj  
Dygi napisał(a):
po przeczytaniu tego topiocu nasunęła mi się następująca refleksja:
Nigdy nie popierałem oszustw w grach, ale treść wypowiedzi zamieszczonych w tym temacie uważam za przesadzone. Mam wrażenie że dla wielu z Was to jest prawdziwy dramat porównywalny z jakąs wielką tragedią rodzinną. A może Eagel to równy facet. Osądzanie go od czci i wiary to leka przesada. I jescze jedną DFO to tylko gra...


Co z tego ze to tylko gra? Gra ma sprawiac przyjemnnosc i dawac frajde. Niestety frajda sie konczy gdy widzisz jak ktos cheatuje a ty nic z tym ni mozesz zrobic. Zalosne bylo przygladac sie na forum dfo jak eagle sie wypiera, potem zalosne bylo jak przyszli go bronic czitujacy koledzy. Dzieki bogu znalazlo sie kilku sprawiedliwych i ukrocilo proceder.
Ja osobiscie dziekuje wszystkim ktorzy przyczynili sie do wylapania takich pederastow. Daje mi to mozliwosc omijania osob ktore smierdza cheatami.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 15:28 
Cytuj  
post eagla z zamknietego forum RL
Cytuj:
Grając już prawie 8 lat wspólnie to nie my patrzymy na inne klany, tylko inne klany patrzą na nas. Nie będę sugerował się jakimś klanem "jednej czy dwóch" gier, że wybrał dany serwer i ja tam musze być. To my tworzymy serwer i znające nas international gildie szukające wyzwania mogą sugerowac się na podstawie naszego wyboru. Zresztą sytuacja wygląda tak :

Wszystkie te 3 gildie które wyłamały się były dogadane wczesniej ( co zresztą widac było na forach tychże gildii kiedy zakne pisał po wszystkich w celu spotkania) i wypowiedzi kogoś z ancientsów, że u nich tez byli. Wybrali serwer najlepszy ich zdaniem dla siebie a każdy w tej walce chce coś ugrać dla swojej gildii. Fakty jednak są bezwzględne. 7 : 3 w głosowaniu za gorgos i nic tego nie zmieni.

W dodatku pan zarri pod nowym wcieleniem jest w Amberach i napewno ich do nas stosownie nastawia. Manipuluje informacjami o niby pro gildiach, własnie by takie kłótnie powstawały. Warcry wcina się w dyskusje i kreuje na pro, choć tego nawet gildią nazwać nie można. Jeżeli ktoś nabiera się na te marketingowe slogany, trudno takich nie potrzebujemy. Jezeli ktos ceni sobie serwer ponad gildie, takich również. Jesteśmy ogarniętym, dobrze zorganizowanym zespołem, a przede wszystki liczy się lojalność i posłuszeństwo. Całe nagranie było po częsci pod publiczke, bo nikt oprócz mnie jako admina ( nie miałem okazji o tym innych poinformować) i ambereye, który nagrywał nie wiedział, że jest to NAGRYWANE. Stąd te "muskularne" i pompatyczne wypowiedzi członków AE.

W całym tym zamieszaniu nikt nie podziekował mi za zorganizwoanie takiej konferencji na szczycie, a jak wiecie troche wysiłku i zaangażowania w to zostało włożone.

I na koniec : ZAWSZE jedzie się po najlepszych.


@draco - nie raz ci już mówiłem, że nie masz zdolności wypowiadania się na forach i lepiej ta działke zostawić innym.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 15:40 
Cytuj  
Cytuj:

I na koniec : ZAWSZE jedzie się po najlepszych.




uhh jaki flex


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 15:42 
Cytuj  
Drama rozpoczynająca się jeszcze przed startem gry najlepiej świadczy o tym, że decyzja wybrania serwera bez pro-elite-polish community była dobra...


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 15:52 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Drama rozpoczynająca się jeszcze przed startem gry najlepiej świadczy o tym, że decyzja wybrania serwera bez pro-elite-polish community była dobra...


Tzn czyja decyzja i jakiego serwera? Chcąc ominąć pro-elite-polish community tj. dwa serwery musiałbyś iść na ruski Castor, grecko-rumuński Telemachus lub skandynawski Perento. Niesamowicie zachęcające perspektywy tbh.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 16:05 
Cytuj  
omg ten topic zyje!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 16:06 
Cytuj  
Źle się wyraziłem - wybranie serwera nie patrząc na to co sobie tam uber gildie ustalają - o to mi chodziło.
Chociaż osobiście poczekam z ostateczną decyzją na wyniki ankiety NCSoftu, które mają pojawić się przed jutrzejszym wieczorem.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 16:10 
Cytuj  
heheh dobry text z orlego oczka na forum aion:

Róznica jest taka - ja używałem radaru w dobrej sprawie i wierze po wielu nieudanych raportach i próbach walki. Hipokryci oszukiwali by osiągnąć w tej grze korzyści dla siebie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 23:33 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Znam chlopakow z RL od bardzo dawna ( od Everquesta ), zawsze byli to rowni kolesie: Eagle Franek Draco- kapitalni towarzysze. Naprawde jestem zasmucony tym co przeczytalem w tym watku- zwlaszcza ze jesli dobrze rozumiem temat dotyczy tez innych gier mmo.

NIe wiem po co ktos uzywa cheatow itp rzeczy byc moze chcec osiagniecia wszystkiego popycha ludzi do "pomagania" sobie. Sam jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego. Wiem tez jednak ze Royal Legion to nie tylko Eagle i smietanka oficerska to takze Bella Sznyta Deacon, Nekron i wielu innych z ktorymi mialem sposobnosc grac troche w WAR.

Kazdy popelnia bledy niemniej warto wziasc pod uwage fakt ze RL to jedna z najstarszych gildii PL, gdyby osoby takie jak Franek czy Eagle odeszly z niej to zwyczajnie przestalaby istniec. Predzej czy pozniej odbiloby sie to na nas wszystkich bo stracilibysmy dobra polska gildie ktora swietnei organizuje sie w wielu grach MMO.

Royal Legion to dla wielu pierwsza gildia pozniej pieknie jest sie dowiedziec ze np. liderzy Ictus Mortis to byli czlonkowie Royala, ja sam grajacy w WarCry i wiele innych osob tez przyszlismy z RL;a. Wiele osob grajacych w Starym Sojuszu, Twierdzy, C9, Sarmatii ktorych znalem i znam. To piekne wymienic ze soba wspomnienia ze wspolnej gry w Everquescie, Vanguardzie itp. a tym samym nawiazac dobre stosunki dyplomatyczne z nimi.


Dlatego proponuje zebysmy zapomnieli o tym co stalo sie w DFO, wlasnie ze wzgledu na fakt ze ta gildia- Royal Legion tak wiele zrobila dobrego dla polskiego community.

Mam nadzieje ze w Aion'ie cheaterzy zostana szybko wykryci i zbanowani, ze nie bedzie pola do spekulacji i podejrzen, ze tylko obiektywne kryteria zdecyduja ktora gildia jest lepsza.

Zycze wszystkim gildiom powodzenia i jeszcze raz prosze o dyspense dla Eagla to naprawde swietny i charyzmatyczny lider :)


Szonn


Bardzo ładnie napisane Szonn :)

Byłem w wielu gildiach w tym w c9 , Royal Legion (czasy Eq 2 )jak i Ictus Mortis (byłem założycielem, władzę przejął potem Sabath) w Age of Conan oraz WarCry(po upadku IM ), i powiem szczerze że żadnej się nie wstydzę :) Shonn jest jest bardzo w porządku człowiekiem tak jak i Eagle, dlatego tak jak Plutonka i część innych osób uważam ten temat za bezsensu.
Czy cheetowali ?? - nie ma znaczenia bo "jedna jaskółka wiosny nie czyni", a kłótnie na nic się nie zdadzą ; widać ile dały w Evencie aoc jak powstał polski serwer (Ruscy mogli się zorganizować a my Polacy mogliśmy się tylko kłócić ).
I dodam jedno będę grał w RL i nie obchodzi mnie zdanie innych.

pozdrawiam Wszystkich

Wrona


Ostatnio edytowano 18 wrz 2009, 00:37 przez anubis, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2009, 23:51 
Cytuj  
Jedno Eaglowi trzeba oddać. Ma niesamowity dar zjednywania sobie ludzi słabej woli. Choćby nie wiem jak się pogrążył i tak będzie miał zastęp wyznawców.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.


Posty: 23
Dołączył(a): 22.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 00:11 
Cytuj  
Bo to ojciec rydzyk polskich graczy jest nawed huragan mu sie wyspowiadal na ich forum !!!

http://www.royallegion.pl/index.php?showtopic=2068

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 00:22 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Jedno Eaglowi trzeba oddać. Ma niesamowity dar zjednywania sobie ludzi słabej woli. Choćby nie wiem jak się pogrążył i tak będzie miał zastęp wyznawców.


może jeszcze dodasz że Eagle jest szefem sekty...

ps - nie znasz kogoś choćby z ts/venta, nie wypowiadaj się na jego temat

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 08:33 
Cytuj  
Czesc Wrona !!!


Wpadnij czasem na Venta, ciekaw bylem co u ciebie troche przygasles w AoCu a pamietalem ze wybierasz sie do Aiona.
RL to swietna gildia zycze ci powodzenia, ja osobiscie liczylem tylko ze pojdzie cale polskie community na Spatalosa a nie na server RP Gorgos.
Niemniej tak jak juz gdzies podkreslalem oba servery moga okazac sie ciekawe i nikomu zabawy brakowac nie bedzie. Jednak na dzien dzisiejszy bardziej znane gildie opowiedzialy sie za Spatalosem takze konkurencja bedzie tam ostra :)
Cieszy fakt ze AmberEye i WarCry tak szybko zorganizowali ten maly sojusz gildii i bedzie tam tez sporo reprezentacja Polaków.

Co do gry na kilku serverach to bardzo mnie cieszy fakt ze Polacy graja juz teraz na niemal wszystkich serverach - bo na kazdym sa gildia lub dwie. Mysle ze to dobrze swiadczy o nas- nie boimy sie wyzwan. Jednoczesnie inicjatywa Eagla odnosnie wspolnego servera nie okazala sie taka wpadka jak "bialy orzel" produkcji pewnej gildii na AoC PL serv. Mysle ze to bardzo dobry zwiastun na przyszlosc.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 09:22 
Cytuj  
heh - całkiem możliwe że wybrałbym się z Wami na Spatalos gdybyście grali po stronie Asmo :P W conanie wygasłem bo mnie znudził :) ciągłe napierdzielanie się na res-pointach staje się nudne :P pve mnie nie kręci, więc szukałem bardziej konkretnego pvp, które dostarczał mi aion jak grałem na chińskim serwerze :)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 09:30 
Cytuj  
Jesli ci zalezy na Asmo to porownaj sobie jakie gildie ida po stronie Elyos na Spatalos a jakie na Gorgos:


SPATALOS-- ELYOS
AmberEye
Alith
Apex
Apriori
Between Friends
Betrayal
BOON Control
Calewala
Chosen Existence
Circle of Nine
Elysium
Epidemic
Eschelon
Futilez
GoDSouL
Keepers of the DarkSide - KDS
Legion of Elysea
Lunarion
N.I.N.J.A.
Operation Eskimo
Precept
Russian Mafia
Sanctuary
Serenity

The Headhunters
United Kingdoms
WarCry
Volcano



GORGOS ELYOS


Ancients
Legio Antiqua
Arch Overseers
Conclave
Disconnected
Empyrean Order
Eternal Faith
Forces
Fortiori
Impact
Mediocre Prodigies
Ragnarok o ile to ten Ragnarok z AOCa jak nie to lipa
Soul Guardians
Vaatyrium
VitalierS


W tej grze liczy sie przeciwnik a na dzien dzisiejszy lepszy jest na Spatalos zarowno po stronie Elyos jak i Asmo, dla mnie wybor jest oczywisty.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 111
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 10:00 
Cytuj  
Zapomniales dodac, ze na SPATALOS idzie:
Russian Mafia i Rus Corp.
Paka rjebiata :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 10:31 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Jedno Eaglowi trzeba oddać. Ma niesamowity dar zjednywania sobie ludzi słabej woli. Choćby nie wiem jak się pogrążył i tak będzie miał zastęp wyznawców.



ta a najgorsze ze ta pizda orleoczko klamie i probuje odwrocic kota ogonem jadac na WC.

niestety RL to najgorsze bydlo.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 11:08 
Cytuj  
Randone napisał(a):
Zapomniales dodac, ze na SPATALOS idzie:
Russian Mafia i Rus Corp.
Paka rjebiata :)


Podalem tylko gildie Elyos i masz tam jak byk czerwonymi literami napisane Russian Mafia.

Ja ruskich sie nie boje i nie robie w gacie jak niektorzy, gralem przciw nim na Fury AOC EU, gralem na AOC PL-RUS, WarCry w DFO byl nawet w sojuszu z RusCorpem.
Znam jezyk rosyjski i moge powiedziec ze to wspaniali gracze i sa podobnym zagrozeniem jak Niemcy- nie wszyscy ida na Thora- Anglicy, Skandynawowie,

Po co robic jakies dramy ze beda pisac cyrylica zjedza nas w zergu itp

Najbardziej podobal mi sie argument IX Kohorty ze nie chcac byc z ruskimi na serverze bo zabiora im wszystkie mobki na spocie.

Widze ze ty Random masz jakies kompleksy i boisz sie, rzniesz w pory ze strachu przed nimi przed ich oslawionymi HAXAMI BOTAMI itp.

Jesli jednak czytalbys i uwaznie sledzil polska scene MMO to wiedzialbys ze nabywcy na programy "ulatwiajace gre " sa tez w tym kraju.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.