mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 16:50 
Cytuj  
Napisalem cos madrego, ale stweirdzilem ze nie ma sensu podejmowac dyskusji. :>


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 16:57 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Nyx napisał(a):
Bawi cie to?

skoro to linknal to chyba tak, no i?


łocz ałt, kolejny debil detected

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 17:05 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. Ciekawe co by sie dzialo jakbym np. ja wklejil JPII z dildo w rece. A to przeciez w sumie to samo.

wklejaj, dam na opis na gg jak bedzie fajnie zrobione :p


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 17:48 
Cytuj  
Abstrahując od tego obrazka, imo większość wyznawców jakiejkolwiek religii w ogóle ma problem z żartowaniem z własnej wiary, wystarczy spojrzeć ile kontrowersji wywoływał Żywot Briana czy parę innych skeczy Pythonów naśmiewających się z religii. Jako ateista mam dystans do swoich poglądów, potrafię do nich podchodzić ironicznie i z nich żartować, przypuszczam, że gdybym wierzył w jakiegoś boga też nie miałbym z tym problemów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 18:04 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Sa zreczy z ktorych nie powinno sie zartowac w pewien sposob. Tyle.
Pozatym ateista po chuju..... negacja poprzez osmieszenie? Weak.

Bullshit. http://www.youtube.com/watch?v=VcFryjunIjw. Liczy sie kontekst jak Carlin mowil dalej a to juz z tego wycieli w "Doin' It Again".


_________________
[ i rooted crap here ]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 19:35 
Cytuj  
Jedna rzecz, niby nic, ale proszę do kurwy nędzy nie stosować żadnych porównań geniuszu grupy Monty Pythona do tego gówna co wkleił blenda-menda

Monty Python PL - Co nam dali Rzymianie ? [Żywot Briana]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 20:13 
Cytuj  
Ej, nie pierdol. Znam tworczos Pythona na wylot i nie wszystko jest genialne. Mysle ze gay jesus lapalby sie na 3 dziesiatke skeczy. Raptor jesus juz spokojnie na 2. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 20:32 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jedna rzecz, niby nic, ale proszę do kurwy nędzy nie stosować żadnych porównań geniuszu grupy Monty Pythona do tego gówna co wkleił blenda-menda

kurwa chyba napisałem, że abstrahując od tego, montowanie gejowskich obrazków jest sucharem niezależnie czy przedstawia Jezusa, Kaczyńskich czy Twoją Starą :<

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 21:10 
Cytuj  
:)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 22:18 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. Ciekawe co by sie dzialo jakbym np. ja wklejil JPII z dildo w rece. A to przeciez w sumie to samo.


pamietam ze mialem avatara z jp2 kiedy padal :D niezly flejmik to wywolalo swego czasu :D


wincie kosciol ze zrobil z jezusa pedala... sami z marii magdaleny zrobili kurwe bo miala okres i teraz jezus wyszedl na pedala ktory podrozowal sobie ze swoim gay haremem.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 22:28 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
z jp2 kiedy padal :D


MMO rzeczywiście robi ludziom z mózgu siekane.


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 22:33 
Cytuj  
nah, poprostu nie widze powodu by szanowac ludzi ktorzy probowali mi zrobic pranie mozgu jak bylem jeszcze dzieckiem... wciskanie dzieciakom historii by zrobic z nich bogobojnych slugusow kosciola ? wiekszosc z was pewnie taka wrazliwa bo tak was wyuczyli w szkole/domu, gdyby to byl budda, to by was nawet nie ruszylo pewnie, ale jezusa to przeciez nie mozna tak przedstawiac :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 22:50 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
nah, poprostu nie widze powodu by szanowac ludzi ktorzy probowali mi zrobic pranie mozgu jak bylem jeszcze dzieckiem


chciałem coś napisać, ale nie kopie się leżącego przecież

Ashton napisał(a):
wciskanie dzieciakom historii by zrobic z nich bogobojnych slugusow kosciola ?


wciskanie dzieciakom historii to średni pomysł żeby zrobić z nich człowieka pobożnego

Ashton napisał(a):
wiekszosc z was pewnie taka wrazliwa bo tak was wyuczyli w szkole/domu, gdyby to byl budda, to by was nawet nie ruszylo pewnie, ale jezusa to przeciez nie mozna tak przedstawiac :)


nie masz racji

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 23:26 
Cytuj  
wszyscy chcą krzywdzić biednego ashtona. całe szczęście, że potrafi jeszcze znaleźć chwilę wytchnienia oglądając tentacle loli hentai.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 23:57 
Cytuj  
internet

serious business


Nie ma kurwa ważniejszych rzeczy do roboty niż roztrząsanie kto się z czego natrząsa i kto poczuł się tym wstrząśnięty? Na forum w internerdzie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 00:24 
Cytuj  
Cytuj:
nie masz racji


Obrazek

Cytuj:
Na forum w internerdzie?


Rzeczywiście miałbyś rację gdyby nie był to dział flejms :<

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 10:01 
Cytuj  
mialem na mysli historyjek ;)

anyway, pranie mozgu robia dzieciakom juz od przedszkola ;p to powinno byc zakazane.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 10:04 
Cytuj  
Zakazana powinna byc religia w szkolach. Niestety w tym zapyzialym kraju przyjdzie ludziom wiele lat poczekac, zanim wyrzuca ten belkot z systemu edukacji. Wirtualne lekcje etyki to jakas kpina. Nie wiem czy to miales Ashton na mysli, ale tu mamy pralnie mozgow.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 10:08 
Cytuj  
Tor - religia pozwala nałożyć "racjonalne" ramy na śmierć - tłumaczy zasadność, daje nadzieję na to że całe mniej lub bardziej gówniane życie ma jakiś głębszy sens, że nie chodzi tylko o przekazanie swoich genów maksymalnie dużej liczbie potomstwa.
Pozwala także na przekazywanie fundamentalnych zasad:
- Nie zabijaj
- nie kradnij itd

Łatwiej jest wytłumaczyć dziecku, że się spotka z rodzicami pomimo tego że umrą...

Z drugiej strony ateizm paradoksalnie również pozwala na spokojnie przyjąć śmierć - skoro i tak po drugiej stronie niczego nie ma to kompletnie nie ma się czym przejmować.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 10:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zakazana powinna byc religia w szkolach. Niestety w tym zapyzialym kraju przyjdzie ludziom wiele lat poczekac, zanim wyrzuca ten belkot z systemu edukacji. Wirtualne lekcje etyki to jakas kpina. Nie wiem czy to miales Ashton na mysli, ale tu mamy pralnie mozgow.


dokladnie to :>

Neonin napisał(a):
Tor - religia pozwala nałożyć "racjonalne" ramy na śmierć - tłumaczy zasadność, daje nadzieję na to że całe mniej lub bardziej gówniane życie ma jakiś głębszy sens, że nie chodzi tylko o przekazanie swoich genów maksymalnie dużej liczbie potomstwa.
Pozwala także na przekazywanie fundamentalnych zasad:
- Nie zabijaj
- nie kradnij itd

Łatwiej jest wytłumaczyć dziecku, że się spotka z rodzicami pomimo tego że umrą...

Z drugiej strony ateizm paradoksalnie również pozwala na spokojnie przyjąć śmierć - skoro i tak po drugiej stronie niczego nie ma to kompletnie nie ma się czym przejmować.

a pan religijny slyszal o filozofii ?

jezeli dzieciakom sie wciska religie bo tak latwiej to potem nie dziwne ze w kraju tylu idiotow co niepotrafi myslec za siebie, slucha kaczorow i innych tadeuszow.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.