mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 14:18 
Cytuj  
O obiektywnosc nie bede sie spieral. Moim zdaniem jest obiektywna na tle polskiej prasy. Chociaz w oczywisty sposob byla i jest antypisowska, choc moim zdnaiem slusznie. :) Natomiast nie rozumiem zarzutu, ze klamliwa. Przegrala jakies znaczace procesy o pomowienia czy cos? A etyka to co innego niz filozofia.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 14:20 
Cytuj  
Cytuj:
ja chodzilem na religie w podstawowce, w lo wybralem sobie etyke i nie wiem w czym widzicie problem.

W tym, że w moim LO etyki nie było.
Cytuj:
ogarnijcie sie troche. system szkolnictwa nie jest przygotowany na nauke etyki 'mlodych' dzieci.
za to kosciol jak najbardziej. sa kolorowe ksiazki, obrazki, 'przypowiednie', historyjki, bajki. dzieciom zdecydowanie latwiej to zrozumiec.

Sorry, ale z tego co ja pamiętam religię w pierwszych klasach podstawówki to polegało to nauce na pamięć np. 10 przykazań, 7 grzechów głównych, głównych prawd wiary, śpiewaniu piosenek o Jezusie i słuchaniu, że jeśli nie poszedłem w niedzielę do kościoła to nie mam Jezusa w serduszku. Już większy wpływ na moją socjalizację miały lekcje polskiego.


Ostatnio edytowano 20 paź 2009, 14:27 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 14:22 
Cytuj  
hm dla mnie etyka jest scisle powiazana z filozofia ale moze skoro czytasz wyborcza masz troche inne zdanie na ten temat.

jesli chodzi o wyborcza to jakos nie sledze procesow, pomowien itd. bo troche szkoda czasu. w swoim czasie mialem troche stycznosci z roznymi osobami z kregu 'malej' polityki i nie kazda wypowiadala sie w pozytywny sposob o gazecie czy tez samym michniku.
a w sumie to chyba zadna :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 14:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jesli chodzi o wyborcza to jakos nie sledze procesow, pomowien itd. bo troche szkoda czasu. w swoim czasie mialem troche stycznosci z roznymi osobami z kregu 'malej' polityki i nie kazda wypowiadala sie w pozytywny sposob o gazecie czy tez samym michniku.
a w sumie to chyba zadna :)

Nie dziwie sie, raczej nie jest to dziennik przychylny politykom. W sumie zarzut polityka w stosunku do mediow to zaden zarzut. Wolalbym usluszec jakies Twoje powody niz zaslyszane opinie. Michnik jest kontrowersyjny, mysle ze trudno miec do niego stosunek obojetny. Albo sie go ceni za wklad w rozwoj demokracji w Polsce, albo nienawidzi jak srodowisko wyznajace pisek okraglego stolu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 14:47 
Cytuj  
to nie byli politycy, tylko ludzie, ktorzy znali go osobiscie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 15:46 
Cytuj  
No cóż jeśli chodzi o GWno i Michnika to odkąd powiedział że Jaruzel i Kiszczak to "ludzie honoru" dla mnie nie istnieje. Plus poziom dziennikarstwa w tej gazecie jest mniej więcej jak "Daily Mail" nazywany Daily Rag albo "The Sun" zwany The Scum czyli propaganda pisana pod tezę w przypadku GWna to lewicowa zajawka stąd ta serdeczność w stosunku do poczynań Kościoła i wszystkiego innego co nie jest w dostatecznej ilości "tolerancyjne i europejskie". Sugerowałbym więcej lektur niż tuba pewnego środowiska.

To dobre:
Cytuj:
Nie dziwie sie, raczej nie jest to dziennik przychylny politykom. W sumie zarzut polityka w stosunku do mediow to zaden zarzut. Wolalbym usluszec jakies Twoje powody niz zaslyszane opinie. Michnik jest kontrowersyjny, mysle ze trudno miec do niego stosunek obojetny. Albo sie go ceni za wklad w rozwoj demokracji w Polsce, albo nienawidzi jak srodowisko wyznajace pisek okraglego stolu.


Po pierwsze GW popiera polityków ale swoich, nienawidząc w dość niewyszukany sposób tych obcych. Po drugie Michnik nie jest kontrowersyjny wręcz przeciwnie, działa z pełną premedytacją na korzyść swoją i swojego środowiska. Po trzecie nie wiem jak Ci co cenią Michnika za rozwój demokracji wytłumaczą to, że przez około 10 lat po upadku tzw. komuny była tylko jedna gazeta codzienna z zawsze słusznym przekazem?

No cóż, żeby to widzieć trzeba czytać więcej niż gazetę, która bez żenady popiera jeden sposób widzenia świata i tylko jeden, żeby było jasne.

Uff, ale się rozpisałem :) W robocie nudy...


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 15:47 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Ashton jako rodzic


:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 15:59 
Cytuj  
mentasyn napisał(a):
No cóż jeśli chodzi o GWno i Michnika to odkąd powiedział że Jaruzel i Kiszczak to "ludzie honoru" dla mnie nie istnieje. Plus poziom dziennikarstwa w tej gazecie jest mniej więcej jak "Daily Mail" nazywany Daily Rag albo "The Sun" zwany The Scum czyli propaganda pisana pod tezę w przypadku GWna to lewicowa zajawka stąd ta serdeczność w stosunku do poczynań Kościoła i wszystkiego innego co nie jest w dostatecznej ilości "tolerancyjne i europejskie". Sugerowałbym więcej lektur niż tuba pewnego środowiska.

Nie ma jak na wstepie zrobic z siebie debila. Przepisz ten stek bzdur na fora gazet, ktore ty czytasz: zgadujac Nasz Dziennik, Najwyzszy Czas, Gazeta Polska, Glos... od biedy "RZ"?Tam jest zawsze grupka chetna do lzenia mediow o innym niz oni swiatopogladzie. Wszystkie one cechuje sie oczywiscie obiektywizmem, zrozumieniem innych pogladow i katolicka miloscia blizniego. hehe A o moje lektury sie nie martw. Nie bede tlumaczyl co czytuje jakiemus przypadkowemu debilowi z internetu. sio


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 16:41 
Cytuj  
Dziękuję za nominację na debila, od ciebe mój kaganku oświaty to prawdziwy komplement. Świeć dalej jasno. A teraz do rzeczy. Gazet nie czytam, a już zwłaszcza polskich jedyne co wired.com ale to trudno nazwać gazetą no i bbc.co.uk.
A teraz do rzeczy po przypadek ciekawy:

Cytuj:
Nie ma jak na wstepie zrobic z siebie debila. Przepisz ten stek bzdur na fora gazet, ktore ty czytasz: zgadujac Nasz Dziennik, Najwyzszy Czas, Gazeta Polska, Glos... od biedy "RZ"?Tam jest zawsze grupka chetna do lzenia mediow o innym niz oni swiatopogladzie. Wszystkie one cechuje sie oczywiscie obiektywizmem, zrozumieniem innych pogladow i katolicka miloscia blizniego. hehe A o moje lektury sie nie martw. Nie bede tlumaczyl co czytuje jakiemus przypadkowemu debilowi z internetu. sio


Jak widać na wstępie jesteś mocno zainfekowany tym co tam piszą, bo od razu przyjmujesz że mam inne poglądy. I słusznie nomen omen bo nie jetsem takim głupcem jak ty. Od razu atakujesz i to dość ostro gazety inne śwatopoglądowo czyli idealnie wpasowujesz się w to co napisałem o miłości i tolerancji GW do innych opcji czyli per debil, moher i inne debilizmy. Po drugie jeśli wierzysz żę JAKAKOLWIEK GAZETA jest obiektywna to sorka ale musisz chyba zacząć edukację od nowa. O twoje lektury się nie martwię, bo wiem że nic nie czytasz, no poza wiadomym dziennikiem z którego bierzesz ogląd rzeczywistości. No i na koniec mi nic nie musisz tłumaczyć nie jestem ciekaw, Twoje poglądy i opinię da się zawrzeć w jednym zdaniu - moja racja jest najmojejsza, a najlepiej jak w GWnie o tym napiszą.

Check mate, fool !!


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 17:24 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Obrazek sam w sobie niesie powierzchownie treść dla mnie nie do zaakceptowania.

Przeoczylem Twoj post. Sam nie wiem co Ci doradzic. Moze powinienes sie wyspowiadac, ze Twoje oczy wogole widzialy takie bluznierstwa. Nie wiem kto je wymysla. Przyznam, ze chetnie bym poznal i uscisnal dlon tego czlowieka. Jak bedziesz wiedzial to daj znac.

Starczy w tym temacie bo znow kilka sensownych wypowiedzi zostalo zalane przez belkot skrajnych prawicowcow co czytuja tylko bbc.co.uk :lol: , oburzonych forumowiczow ktorych zniesmaczyl obrazek ktory wkleilem i innych, ktorych prawdopodbnie oburza sam fakt istnienia pogladow innych niz wlasne.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 17:58 
Cytuj  
Na chwilkę Was zostawić i już...
Tor - jeżeli chodzi o obrazek - z gustami się nie dyskutuje, jednych bawi to co wkleiłeś innych nie. Jest też pewna grupa ludzi, którzy mogą się poczuć urażeni - a skoro wymagasz szacunku dla swoich poglądów powinieneś mieć szacunek dla innych i przeprosić tych których uraziłeś. To że masz w dupie czy kogoś to razi czy też bawi to jedno, kultura to drugie.

Jeżeli chodzi o inne rzeczy - za długo by wymieniać wszystkie skupię się na kilku:
1. JP2 - nie możemy się pochwalić wieloma znanymi postaciami w historii. Dla człowieka mającego Twój stosunek do katolicyzmu zapewne jest to nikt - doceń może w takim razie jego wkład w zmianę systemu w Polsce oraz w nawiązanie dialogu między religiami.
2. Podoba mi się określenie - intelektualne kajdany katolicyzmu - nie wiem co masz na myśli ale domniemuję, iż chodzi ci np o enklawy arabów we francji gdzie po cichu rządzi szariat.
3. Państwo wyznaniowe - polecam przyjrzenie się krajom muzułmańskim to są państwa wyznaniowe - różnice pomiędzy polską a nimi są dosyć widoczne
Jak napisałem zgadzam się w sprawie pedofilii i kasy.
Off top - nie chcę złamać Twojej wiary w sondaże i badania - wynik można osiągnąć dowolny - kwestia doboru odpowiedniej metodologii.
A co obiektywizmu GW - błagam ale nie mów, że jest obiektywna - nie ma takich mediów w Polsce - jedni po prostu są stronniczy w sposób inteligentny (np GW, chociaż ostatni poziom spada) inni ze stronniczości zrobili swój znak rozpoznawczy (patrz Nasz Dziennik). Nikt przy zdrowych zmysłach nie bierze całkiem serio ND - nikt kto uważa się za osobę inteligentną nie powinien przyjmować tego co pisze GW bez filtrów.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 19:20 
Cytuj  
Cytuj:
przez belkot skrajnych prawicowcow co czytuja tylko bbc.co.uk


Czyli zastosowałeś zwykły labelling czyli popularnie mówiąc przypiąłeś mi metkę, nie mają żadnego dowodu że tak jest. Co więcej nie ma nic w moich postach co może sugerować, że jestem wprost przeciwnie. No ale, nie sądze że wiesz że Daily Mail i The Sun które oceniłem krytycznie są prawcowe właśnie. Cóż moja teza, że nic nie czytasz ma od razu swoje potwierdzenie Także wiem, że danie komuś metki i włożenie do mentalnej szufladki we własnej głowie jest miłe i fajne, niestety najczęściej jest uproszczeniem graniczącym z fałszem. Ale wszystko tłumaczy i nadaje sznyt na zasadzie - o patrz tamci to głupki bo noszą inne czapki. Swoje poglądy określam jako zdroworozsądkowe, ale jak to dla Ciebie skrajna prawica no to stary gratki, you are in the Matrix.

Nvm, miałem trochę zabawy i ten dział nazywa się flame więc to tyle ode mnie w tym wątku. Zdecydowanie częściej będę tu zaglądał :)

Swoją drogą ciekawy pomysł, skrajna prawica przenika do MMO i zakłada legion :) Już sobie wyobrażam te nicki :D

e2a: A co ty robisz z bbc.co.uk strony przekładasz?? :D


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 19:42 
Cytuj  
Blend-a-med jest frost.


Czy jakos tak ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 20:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A o moje lektury sie nie martw. Nie bede tlumaczyl co czytuje jakiemus przypadkowemu debilowi z internetu. sio


rotfl jaka megalomania. Blenda opanuj się trochę - samouwielbienie i przeświadczenie o własnej zajebistości nie jest złe, ale wszystko ma swoje granice. Do tego totalny brak kultury, obycia i ta chamska słoma z butów. Jak to się zwykłe pospólstwo wepchało na "salony" - a pomyśleć, że jeszcze 4 pokolenia wstecz twoja babka odrabiała pańszczyznę u może moich przodków...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 20:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Do tego totalny brak kultury, obycia i ta chamska słoma z butów. Jak to się zwykłe pospólstwo wepchało na "salony" - a pomyśleć, że jeszcze 4 pokolenia wstecz twoja babka odrabiała pańszczyznę u może moich przodków...

Dobre. Na Ciebie zawsze moge liczyc Mark. hehe Poza tym w kategorii przekonania o wlasnej nieomylnosci bijesz mnie spokojnie o glowe. :>


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 21:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
odrabiała pańszczyznę u może moich przodków...


obrabiała pały murzynom?


_________________
Free your brain of your mind

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 21:29 
Cytuj  
Damn, panowie szlachta poziom flejmu iście królewski !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 21:51 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
nie ma takich mediów w Polsce


www.gieldapodhalanska.pl ; ))


A tak na serio, to powiem wam, że całkiem ciekawa dyskusja się wywiązała. Kurcze, szkoda, że jest już zbyt późno by się sensownie do niej dołączyć. Wiele już zostało powiedziane, a nikt nie lubi, jak się wałkuje w kółko to samo.

Ale plus dla Panów. A największy dla Tora ; )))


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 22:15 
Cytuj  
Idz sobie nokiuś, temat juz dawno zszedl na LALAMIDO, ktorego pewnie nawet nie pamietasz.
Mam troche na vhs nagrane :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 22:30 
Cytuj  
to teraz mu wytlumacz co to vhs


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.