mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 21:24 
Cytuj  
o czym ty mowisz? chyba jednak troche rl z pixelami ci sie pojebalo ;/
jesli mam 1h dziennie zeby pograc w fajna gre, ktora wymaga godzin grindowania to nie widze problemu zeby w nocy 'robic' levele.
czy jak w dfo makrowac magie.
wspolczuje ci jednak, bo teraz wiem dlaczego w zadnym mmo nie dajesz rady ;/

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 21:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jesli mam 1h dziennie zeby pograc w fajna gre, ktora wymaga godzin grindowania to nie widze problemu zeby w nocy 'robic' levele.


Nikt cie nie zmusza do grania w gre, skoro nie potrafisz w nia grac uczciwie.

Cytuj:
wspolczuje ci jednak, bo teraz wiem dlaczego w zadnym mmo nie dajesz rady ;/


Ale przynajmniej moge sobie spojrzec w lustro i nie widze tam cheatera :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 21:32 
Cytuj  
Wyjebałem aiona z dysku, cóż nie mam skośnookich oczu, zresztą nie tylko ja, znam kilka osób które także zrezygnowały. Dobra gra to taka do której chcemy wracać, nawet wtedy gdy zrobiliśmy sobie jedynie krótką przerwę na herbatę, ale widocznie tak żal wam tych 150zł, że gracie dalej wspomagając się botami, żałosne.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 21:35 
Cytuj  
no ja patrze i tez nie widze.
a jak nadal nie widzisz roznicy pomiedzy cheatowaniem a makrowaniem to poczytaj moze cos :)

mag ja nie gram w aiona po tym jak kassei stwierdzil, ze skoro w war'ze nie zrobilem max levelu to szkoda mojego czasu na aiona ;)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 21:38 
Cytuj  
uczciwość do ciężkiego i mozolnego levelowania na biciu mobow jak wszyscy zobowiązuje do niekorzystania ze wspomagaczy


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 22:12 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Ale przynajmniej moge sobie spojrzec w lustro i nie widze tam cheatera :)

Tylko huraganka, który od 3 lat usilnie walczy o akceptację wśród społeczeństwa nolife'ów :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 00:06 
Cytuj  
Jest jedna drobna kwestia o ktorej zapominamy: tak sie sklada ze wraz z botem rozni producenci dorzucaja radar. Nie mam podstaw by twierdzic ze Ymon i jego koledzy go uzywali, ale nie mam tez teraz podstaw do tego by twierdzic ze nie uzywaja.
Od przeciwnika oczekuje ze gra fair i to wszystko.

Widze Mendol ze na sile uciekasz od problemu szukajac wymowek ze to nie rl
to jest tak samo jak z pirackimi grami czy muzyka- sa tacy co twierdza ze firmy zawyzaja cene wiec kradna z sieci- zli producenci, sa tacy co odloza i kupia plyte.
Wreszcie sa tacy co za rok beda miec max level bo nie maja czasu- dom praca etc, a sa tacy co nastawia Bota- bo gra jest zjebana...

Ktora postawa jest ci blizsza? Wolisz dochodzic po malu do czegos sam czy udawac ze nie kradniesz, lamiesz prawa ?


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 00:40 
Cytuj  
Ta sytuacja to jak oblewanie wybielaczem obsranego kibla, sorki ale cheater/boter to najgorsze gowno jakie mozna spotkac w grach mmo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 00:45 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Poziomka napisał(a):
nie ma klanow legit..daj mi jakis przyklad..


Sa. z polskich np. Ambereye, WarCry, Valkyrie <- to przykladowe klany, ktore nie toleruja zadnych oszustw w grach, full legit.


Moze i nie toleruja..ale masz pewnosc ze sa 100% legit???
to jest to co napisalem.
Staraja sie byc legit, ale zawsze sie trafi ktos lub kilka ktosi:>
nie znasz zycia chlopie:P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:00 
Cytuj  
ja zgadzam sie z Mendolem.
z 5 lat temu kiedy zaczynalem grac w l2 wkurzaly mnie programy latajace i expujace gosci..zbierajace matsy etc.
a teraz wiem ze niestety w pewnych grach tego nie przeskoczysz..i kiedy wejdziesz miedzy wrony kraczesz jak one czy jakos tak to idzie

Mozesz sobie pisac ze nie popierasz cheaterstwa brzydzisz sie nim etc, ale sam je wspierasz..(byla kiedys dyskusja w l2 forum o tym)
kupujac np matsy czy inne partsy do craftu od botow..
taki bot widzac ze ma nabywce idzie botowac dalej, a Ty zadowolony ze masz matsy -craftujesz item
I nie wmowisz mi ze chcialoby ci sie siedziec 20h na spocie zabic %##%^ mobow po to by uzbierac czesci na 1-2 itemy do crafta

druga sprawa to sa macra i botowanie.
Zgadzam sie rowniez ze to jest to samo , o ile uzywasz macr a nie ma cie przed kompem.. (np do sprzedazy itemkow, afkowania by uniknac kicka z servera czy expa)
Nie ma cie przed kompem a macrujesz=bot.
Mozna sie tlumaczyc ze sa takie rzeczy jak nostromo czy klawiatury g15 etc dzieki ktorym mozna afkowac expowac prawie legalnie..(prawie) robi wielka roznice..
niby nie uzywasz walkera supermena i innych gniotow oficjalnie zabronionych ale wciaz jestes boter:>

perfekcyjnym przykladem jest znowu l2 ale i aion tez bedzie.
kazdy chce pobawic sie pvp , ale kazdy wie ze sa pewne skile ktore sa super wypasne , ale dostepne sa na top lvlach.
i teraz czlowiek wiedzac aby miec fun, i nie byc miesem armatnim musi nabic (przyslowiowe 81) lvli w l2 minimum.
wiesz ile to czasu zajmuja, nie majac wspomagaczy lub nie uzywajac bufferow (kolegi)
dobre 4-5 miesiecy gry o ile grasz hardcorowo...a jesli jestes takim weekendowym graczem grasz po 3-4h na codzien..to zycze powodzenia..minie rok +zanim to nabijesz..
a taki gosc bot robi to samo, i ma to wszystko po 3 mc..
a najfakniejsze jest to ze Ty wkurzony widzac ze bot expi i jest szybszy raportujesz go do firmy ktora zrobila gre, po 2-3 miesiacach widzisz tego samego goscia expiacego na tym samym spocie lub innym..
nie wkurwilo by cie to?? nie spowodowalo ze dolaczylbys do grona boterow??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:04 
Cytuj  
Kesei ewidentny przygłup. Zero tolerancji i usunięcie tego wyrafinowanego "ścierwa" z funkcji moderatora.

Cytuj:
[i]Porównywanie cheatów Eagla z level botem Ymona to jak porównywanie Bernarda Madoffa z Józiem co ukradł cukierka w sklepie[/i
]

Dokładnie tak myśle. Używanie nie legit oprogramowania do własnych korzyści ( lvl - bot ) a ochrona wlasnej gildii ( radar) w grze gdzie 90% ludzi oszukuje jest własnie celnym porównaniem.

xy3 - zarii, bo widze, że większośc nie kuma.


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 22 paź 2009, 01:07 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ta sytuacja to jak oblewanie wybielaczem obsranego kibla, sorki ale cheater/boter to najgorsze gowno jakie mozna spotkac w grach mmo.

czytajac twoje slowa, taki ktos jak ja sie zastanawia.
o kolejny anty cheater- super.
ale czy postepujesz tak samo uczciwie irl..?
czy moze tylko w grach masz takie podejscie, a irl walisz wszystko po calosci..i sciagasz mp3, filmy ksiazki, uzywasz pirackiego windowsa office etc.
bo jesli postepujesz inaczej w grze a inaczej irl, to napisze LOL.

i nie piszcie ze irl to irl a gra to gra.
pewne nawyki czlowiek nabywa wlasnie np z gier, gdzie panuja przyzwolenie na wszelkiej masci oszustwa.

osobiscie jebie mnie jak kto gra, placisz za gre lubisz grac jak grasz nie przeszkadza ci to-to graj jak chcesz.
na poczatku w aionie bedzie to wszystko wzbudzalo sensacje, bede cie nazywali boterem oszustem, a za pol roku rok o ile bedzuiecie grali jeszce w aiona
bedziecie napierdzielac tak samo w ten sam sposob jak ten ktorego nazywacie teraz boterem.
smutne acz prawdziwe

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:12 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Kesei ewidentny przygłup. Zero tolerancji i usunięcie tego wyrafinowanego "ścierwa" z funkcji moderatora.

Cytuj:
[i]Porównywanie cheatów Eagla z level botem Ymona to jak porównywanie Bernarda Madoffa z Józiem co ukradł cukierka w sklepie[/i
]

Dokładnie tak myśle. Używanie nie legit oprogramowania do własnych korzyści ( lvl - bot ) a ochrona wlasnej gildii ( radar) w grze gdzie 90% ludzi oszukuje jest własnie celnym porównaniem.

xy3 - zarii, bo widze, że większośc nie kuma.


bot-zly
radar-dobry?
ale dzieki radarowi mozesz namierzysz szybciej swojego wroga, dzieki radarowi unikniesz ganku..
jedeno i drugie to kure...wo..
ci co uzywaja tylko tego drugiego zawsze beda starali sie wybielic w sposob ze ..to mniejszy cheat, mniej szkodliwy, dopuszczalny..
LOl
cheat to cheat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:15 
Cytuj  
No ta, ale w przypadku gdy grasz legit w grze full loot i ponad polowa serwera zapierprza na cheatach i poluje na twoj bag to jakoś by ich łapać i przy okazji chronić swoich, posunąc sie do drastycznych metod trzeba, to tak jakbyś zabił w obronie własnego dziecka, są okoliczności łagodzące.


_________________
OrleOko czuwa...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:19 
Cytuj  
i to jest to o czym wspomnialem..
zaczyna sie od drobnych przekretow/oszustw..takich nazwijmy je mniej szkodliwych dopuszczalnych.
-pozyczanie postaci kolegi (bufera)
-uzywanie radaru by zlapac tych zlych.
-uzywanie nostromo/g15..bo przeciez to nie bot, tylko inny dopuszczony do uzytku soft.

reszta tych mocniejszych oszustw przyjdzie z czasem
skad wiem-z doswiadczenia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:20 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
reszta tych mocniejszych oszustw przyjdzie z czasem
skad wiem-z doswiadczenia.



Gratuluje zatem.


_________________
OrleOko czuwa...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:22 
Cytuj  
widzisz o tym dziecku to troche zle porownanie.
ale jest pewna cienka linia i plynna linia pomiedzy obrona konieczna a zabojstwem.
i tylko interpretacja prokuratora i sadu zdecyduje czy jestes zly-zabojca
czy dzialales w wyzszej koniecznosci-obrona konieczna


Ostatnio edytowano 22 paź 2009, 01:25 przez Poziomka, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:24 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Poziomka napisał(a):
reszta tych mocniejszych oszustw przyjdzie z czasem
skad wiem-z doswiadczenia.



Gratuluje zatem.

nie ma czego gratulowac:)
dostosowalem sie do warunkow panujacych w grze.
akurat l2 bo w to gram, ale w aionie tez bym tak robil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:39 
Cytuj  
Eagle, czyli rozumie ze w Aion dla dobra gildii tez chetujesz, czy "tylko" botujesz ?

Jakie pol serwera w DFO cheatowalo ?
Ja osobiscie spotkalem jakos 10-12 cheaterow w Darkfall, tak sie sklada ze wiekszosc byla z Royal Legion, oczywiscie robili to dla dobra gildii, scoutowanie weekendowych wypraw pvp na radarach, zbieranie materialow na budowe miasta, oj tak dla dobra gildii to robiliscie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 01:44 
Cytuj  
Bo ty embe jesteś zbyt prosty, jak ci ktos nie powie to nic nie zauważysz. Nawet tego, że twoja "ferajna" w DFO używała nie tylko macr-botów, ale także specjalistycznych programów do lootowania i okradania pozostałych, legit graczy w twojej gildii.

Wymień mi te 12 osób i opowiedz o tej latającej tratwie co rzekomo na niej na zbiernie matsów lataliśmy - naiwny głąb z ciebie.


_________________
OrleOko czuwa...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.