mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 19:12 
Cytuj  
O ile z huragana można było względnie się pośmiac, to magpies był całkowicie żałosny i całkowicie nieśmieszny, mimo, iż bardzo się starał. Zerowa strata dla tego zacnego forum, retard nie ustępujący w niczym gimnazjaliście guciowi. Może pod innym nickiem osiągnie coś w tej paraolimpiadzie postów czego mu serdecznie życze.


_________________
OrleOko czuwa...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 19:51 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
Bez sensu... Mnie to forum w pewien sposob wychowalo. Dzisiaj smieje sie z moich pierwszych krokow przegladajac swoje posty. Kazdy musi dorasnac wiec nie ma co sapac. Dziala to tak samo jak pisanie internetowych petycji do naszego rzadu :)


Haha, CheGee masz rację, ja do tej pory śmieję się z postów, gdzie opisywałem sen, co mi się coś jak Morrowind śnił :D
Jakbym teraz coś takiego napisał, to by mnie ludzie zwyzywali, a wtedy podeszli ze śmiechem. I o to w tym chodzi, chill out :)


PostWysłany: 27 Lis 2005 08:58 Temat postu: Sen Cytuj Edytuj
Chciałem się z wami podzielić czymś co o mały włos nie doprowadziło mnie do szaleństwa.
Wczoraj obejrzałem Wasabi i postanowiłem iść spać.Podczas prysznica zacząłem czuć ogromny ból w klatce piersiowej.Jakby zaszło mi żebro
KIedy położyłem się spać...zasnąłem po 20 minutach.Obudziłem się w nocy o około 2 .Zacząłęm mieć omamy. Słyszałem głosy i widziałem jakby postacie.
Po 30 minutach masakry zasnąłem i obudziłem się o 4. Myślałem że oszaleje!!! MIałem sen jakby na jawie. Przez godzine byłem jakąś osobą w mieście. Handlowałem z kimś itp.Doszedłem do wniosku że to chyba MOrrowind Kiedy zasnąłem obudziłem się o 8 00...Bolały mnie oczy,głowa i ręce.I do tej pory czuje straszny ból w głowie
Mam nadzieje że niue lunatykowałem
Co wy uważacie na ten temat?
Może powinienem odstawić niektóre gry


Podczas prysznica zacząłem czuć ogromny ból w klatce piersiowej.Jakby zaszło mi żebro - Ja pierdziu, /facepalm :lol:

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 20:07 
Cytuj  
tak apropos ;] że historyjka jest funny, to co do tego zjawiska o 1 w nocy to najwidoczniej miałeś paraliż senny i to samo o 4 współczucia


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 19:09 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
WYPIERDALAJ.
oraz inne gucie, italiosy i podobne chujostwa z gimnazjum

Jakkolwiek byście się nie starali to i tak nie będziecie fajni.


NIe chodze do gimnazjum fusie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 19:31 
Cytuj  
NIe chodze do gimnazjum fusie, ale na siłownię,,,

fixed

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 21:16 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
nie umiem quote'owac


fix'd

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 02:26 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
chciałem zabłysnąć, ale mi nie wyszło...
Cóż, jestem misiem o bardzo małym rozumku i nie mogę pojąć iż całe to "quote'owanie (trudne słowo) można robić na różne sposoby.


Fixed

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.