mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 54
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:30 
Cytuj  
Smutna sprawa, ciesze się że nie leciał tym samolotem Komorowski.

A miałem dzisiaj jechać na święcenie motorów, fuck.

Hajlander, Doda pewnie teraz jest w ogromnej żałobie w końcu pocałowała kiedyś tam Kaczyńskiego w policzek. I trzymała go za rączkę.
CZEKAM NA WYWIAD

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:30 
Cytuj  
Kaban o co ci chodzi czlowieku? Mi to wisi czy zginely 132 osoby czy 130. Kazdy teraz bedzie pierdolił jaka to tragedia ,tydzien zaloby narodowej wprowadza tysiace wpisów na głupich portalach w stylu jak mi szkoda tych ludzi itd. a fakt jest taki ze gdyby zginęła cala twoja rodzina w wypadku samochodowym to nikt by o tym nawet nie wiedzial a cierpiał bys tak samo.
Jak bylo po smierci papieza !! tydzien czasu solidarnosci czarne wstazki na autach , love and peace a potem back to reality.

moze sie cos poprawi w tym chorym kraju a moze nie zobaczymy

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:30 
Cytuj  
Poszedłem do sklepu po zakupy, widziałem jak ludzie reagują, wszyscy o tym rozmawiają, i w większości jak o prawdziwej tragedii, buraków cieszących się ze śmierci ok. 130 osób jest mało, widać wzruszenie u niektórych.

Jeśli dla kogoś relacje i informowanie o tej katastrofie lotniczej jest robieniem dramy to gratuluję.

Zaznaczę, że na PiS nie głosowałem i nie zamierzam głosować. To po prostu kwestia kultury i poszanowania dla urzędu i dla ludzi.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no jest was dwoch, super sobciu. idz porob zdjecia i daruj sobie dyskusje z doroslymi.

Deadrel mysle, ze na razie wszyscy ciagle sa troche pogubieni - co widac po komentarzach w telewizji. ciezko ogarnac taki temat.

Prawda jest taka, że polityka nie znosi próżni i jak pisałem nie mam tam miejsca na sentymenty. W obecnej sytuacji potrzeba wyczucia, bo wszystkie gesty mogą być opacznie zrozumiane. Ja zawsze podchodzę z dystansem do takich zdarzeń i wszelkie dramy uważam za sztuczne, o ile nie dotyczy to rodziny, czy osób jakoś bliżej związanych. Od polityków oczekuję raczej powagi i godnego zachowania. W Tv wypowiadali się min. Miller czy Kwaśniewski (jeszcze ktośtam z pis), nikt nie zalewał się łzami, natomiast wszyscy zachowali powagę odpowiednią do sytuacji.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:33 
Cytuj  
cheegee chce pokazac jaki jest zajebisty kolejny raz, wez sie ogarnij bo zalosny jestes


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:35 
Cytuj  
havk ale tak jak ci pisalem - dla ciebie to polityka.
i ok mozemy wymagac od naszych politykow powagi, zachowania odpowiedniego do sytuacji, tylko, ze ja jestem w stanie ich zrozumiec.
bo czesc z nich nie mysli teraz o tym, ze zginelo tyle osob z PiS'u ale raczej ile vodki razem wypili.
i wez pod uwage to, ze co innego jak umiera jedna osoba, ktora znasz, a co innego jak nagle znika ich kilkanascie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:41 
Cytuj  
W Katyniu wciąż morduje się Polaków

I teraz sępy rzucą się na stanowiska


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:43 
Cytuj  
uuu Oleksy sieje. Będą gnoić Tuska za samoloty...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:43 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
W Katyniu wciąż morduje się Polaków

I teraz sępy rzucą się na stanowiska


Nikt się nie rzuci, wszyscy maja juz zastępców.

Rzecz jasna pomijajac fakt wyborow prezydenckich itp.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
havk ale tak jak ci pisalem - dla ciebie to polityka.
i ok mozemy wymagac od naszych politykow powagi, zachowania odpowiedniego do sytuacji, tylko, ze ja jestem w stanie ich zrozumiec.
bo czesc z nich nie mysli teraz o tym, ze zginelo tyle osob z PiS'u ale raczej ile vodki razem wypili.

Ok, tu mamy nieco inne zdanie. Mniejsza o to, w tej chwili wydaje mi się że ciekawsze jesr:
- czemu tyle ważnych osób wsadzono do jednego samolotu? To już druga tego typu katastrofa (wcześniej jakiś czas temu rozbił się samolot wojskowy)
- czemu samolot ( w końcu nie jakaś awionetka a samolot z delegacją państwową) nie został skierowany na "noralniejsze" lotnisko? W końcu warunki pogodowe były znane, a media podają, że pilot zrobił 4(?) podejścia do lądowania?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:45 
Cytuj  
dokladnie , np dowiadujesz sie ze w wypadku gina prawie wszyscy znajomi z szkoly sredniej/studiow ktorzy jechali na zlot 10 lecia , to bylby szok obojetnie w jakich stosunkach sie z nimi bylo ...


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:45 
Cytuj  
Cytuj:
- czemu samolot ( w końcu nie jakaś awionetka a samolot z delegacją państwową) nie został skierowany na "noralniejsze" lotnisko? W końcu warunki pogodowe były znane, a media podają, że pilot zrobił 4(?) podejścia do lądowania?


Ależ został skierowany tylko pilot nie chcial leciec na inne lotnisko.

Sledze rosyjskie i polskie wiadomosci.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:46 
Cytuj  
aldatha read pm ;/

lista ofiar:
http://pastebin.com/XJacteyj

dziwne wedlug listy nikt tym samolotem nie sterowal...

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:50 
Cytuj  
No ,gdyby okazało sie że to nie jest przypadek to bym się nie zdziwił, zagranie taktyczne z najwyzszej półki. Cios w samo serce ,wyrwanie kręgosłupa. Jaki by prezydent nie był jego śmierć NIGDY nie jest zdrowa dla państwa, w dodatku zgineło tyle kluczowych osób że to sie odbije bardzo źle. W tej chwili jestesmy bezbronni , zgineli dowódcy sił lądowych ,morskich, pancernych, lotniczych. Chaos informacyjny ,nie wiadomo co robić.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:51 
Cytuj  
@ Mendol No to jest tylko lista pasażerów, bez członków załogi.


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 10:54 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:52 
Cytuj  
Jest więcej pytań niż odpowiedzi. Co mnie najbardziej zastanawia gdzie są ciała? W tej chwili jestem wstrząśnięty tym, iż do tego doszło. Pierwszym co mi przyszło do głowy jak usłyszałem w telefonie informację od znajomego, że doszło do tej tragedii było 'dziwny zbieg okoliczności, obchody zbrodni katyńskiej i crash naszego polskiego samolotu...'.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:55 
Cytuj  
Zginela sama gora wojska, wszystkich broni. (pare lat temu zginelo wielu oficerow sil powietrznych w katastrofie CASA). Zgineli liderzy parti politycznych z wieloletnim starzem,najwyzsi przedstawiciele administracji panstwowej i sluzb publicznych - to nie sa stanowiska ktore mozna obsadzic w dwa dni, to kwestia wielu lat. W wymiarze politycznym to tragedia niespotykana, moze w '39 bylo podobnie.
Mowienie o tym ze sie Kaczora,Szmaje czy kogokolwiek z 88 lubilo badz nie, czy sie plakalo badz cieszylo jest kwestia empati.De mortuis aut bene aut nihil.

A co do "kwesti rosyjskiej" - musieliby byc debilami kompletnymi zeby kasowac w taki sposob odchodzaca ekipe.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 10:57 przez Isengrim, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:55 
Cytuj  
No wiec teraz bedzie na bank wiele spekulacji na temat wypadku.
Moj stary od rana jak tylko wstal mowil ze ruskie nas zalatwily, bo kaczor byl jaki byl, ale po prostu nie lezal calej bezpiece. Wiec go ukrucili - ot taka mala ciekawostaka z mojej rodziny.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:57 
Cytuj  
Havok napisał(a):
- czemu samolot ( w końcu nie jakaś awionetka a samolot z delegacją państwową) nie został skierowany na "noralniejsze" lotnisko? W końcu warunki pogodowe były znane, a media podają, że pilot zrobił 4(?) podejścia do lądowania?

Jeśli pilot nie chce lądowac to Kontrola Ruchu Lotniczego nie może go do tego zmusic. Analogicznie - jeśli pilot chce lądowac to nikt nie może mu tego zabronic. Kontrola ma mu tylko zapewnic bezpieczenstwo, a decyzję o lądowaniu (i miejscu lądowania) podejmuje pilot i tylko pilot.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:59 
Cytuj  
W wypadku polskich samolotów decyzję podejmuje głowa państwa.
Poprzedniego pilota, gdy odmowil lądowania w bardzo podobnej sytuacji, wywalono z roboty.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 56  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.