mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 54
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:32 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Ty lepiej poczytaj swoje posty a potem pierdol na innych.


MagPs ma całkowita rację, zachowujesz się jak niedojrzały jełop. Schowaj krytykę do kieszeni przynajmniej na okres żałoby.

Chociaż co ja gadam:
Cytuj:
"Serio ja się ciesze że ten samolot spadł,"

Idiota!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:32 
Cytuj  
Nie będę wdawał się w pyskówki.

Nie będę nie tylko ja ale również inni moderatorzy tolerować naśmiewania się, szydzenia czy kretyńskich postów w tym temacie.

Sam osobiście znałem dość dobrze co najmniej jedną osobę z tej tragedii i pomimo, że żadnej histerii nie uskuteczniam to przyznaję, że trzeba mieć albo problemy emocjonalne albo dość duże braki intelektualne aby w ten sposób reagować na publicznym forum jak zaprezentowali CheeGee, Lewy czy Escalofone.

Jak pisałem wcześniej będę moderował ten topic bo albo rozmawiamy tutaj o tej tragedii z należytym szacunkiem albo zapraszam na fora typu onet.pl gdzie dogadujcie się z kim chcecie i palcie sobie e-świeczki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:35 
Cytuj  
Cytuj:
Sam osobiście znałem dość dobrze co najmniej jedną osobę z tej tragedii i pomimo

Mozna wiedziec kogo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:37 
Cytuj  
koci napisał(a):
Cytuj:
Sam osobiście znałem dość dobrze co najmniej jedną osobę z tej tragedii i pomimo

Mozna wiedziec kogo?


Nie, nie można.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:41 
Cytuj  
To troche nie widze sensu chwaleniem sie czyms takim

EOT anyway

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:43 
Cytuj  
Ja się nie chwalę tylko nakreślam sytuację, że też owe zdarzenie mnie obchodzi i nie za bardzo chce mi się czytać wypowiedzi tak niskich lotów.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:45 
Cytuj  
A mnie to cały czas się w głowie nie mieści jak można było upchnąć tylu ważnych ludzi w jednej maszynie. Przecież już raz tak było jak większość kadry szkoleniowej pilotów poległa w wypadku. I to wcale nie tak dawno.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:46 
Cytuj  
Jesli o to chodzi, to znalismy wszyscy tych ludzi - blisko, nie blisko - wszyscy. Wplywali na zycie nasze, naszych rodzicow i naszych dzieci.
Dlatego smierc gornika czy Iksinskiego na drodze malo mnie obchodzi - coz, bywa.
Ale smierc ludzi ktorzy bezposrednio kierowali panstwem ktorego jestesmy czescia... Jak okret tonie, to mowi sie o Kapitanie i oficerach, a nie o mlodszych matach. Moze nie najlepsze porownanie, ale ludzie. Znajmy proporcje.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:48 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
A mnie to cały czas się w głowie nie mieści jak można było upchnąć tylu ważnych ludzi w jednej maszynie. Przecież już raz tak było jak większość kadry szkoleniowej pilotów poległa w wypadku. I to wcale nie tak dawno.


Bo mamy tylko 2 samoloty a drugi pewnie był w tym czasie uziemiony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:51 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
A mnie to cały czas się w głowie nie mieści jak można było upchnąć tylu ważnych ludzi w jednej maszynie. Przecież już raz tak było jak większość kadry szkoleniowej pilotów poległa w wypadku. I to wcale nie tak dawno.


Polska ignorancja, glupota, brak wyobrazni. Sprawa z samolotami ciagnie sie od wielu lat i dopiero teraz cos sie z tym zrobi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:51 
Cytuj  
Premier z Gdanska lecial. To niby czym? Szybowcem?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:52 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Premier z Gdanska lecial. To niby czym? Szybowcem?


No to albo tym drugim, albo czarterem.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:52 
Cytuj  
Z samolotami będzie i tak większa afera.
Olexego wyprosili ze studia TV po jednej wypowiedzi, w ktorej zaczął krytykować sytację samolotową. A inny zaproszony wprost powiedział, że chcialby cos powiedziec na temat samolotów, ale ... nie wypada.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 13:56 
Cytuj  
Tygodnik "Nie" od kilkunastu miesiecy porusza sprawe samolotow (przetargow na nie) rzadowych. I co by nie sadzic o tych lewakach, dokumenty sa... Opieszalosc w wyborze (przy de facto pelnej zgodzie spolecznej od czasow lotow do Brukseli) jest hm, nienaturalna.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:05 
Cytuj  
Jesteśmy sławni na 4chanie :roll:
Bumpne mój post. Czym w rodzaju żałoby różni się ta tragedia od najróżniejszych tragedii w kopalni, po której nikt nie zakłada tematów, nikt się nie chwali, że kogoś znał...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:06 
Cytuj  
Bo kupienie samolotu to nie to samo co wybór kiełbaski na gryla. To nawet nie wybór nowego samochodu. Jest multum czynników ktore trzeba rozpatrzec.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:06 
Cytuj  
Ziomale spod trzepaka maja w dupie takie rzeczy ale takie zachowanie wynosi się z domu i nie można tego usprawiedliwiać buntem dorastania.
Tragedia dla rodzin, narodu, warto mieć troszkę w takiej sytuacji patriotyzmu, szacunku i kultury.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:07 
Cytuj  
Premier nie lecial, poniewaz procedury bezpieczenstwa w czasie taki jak ten tego zakazuja. Premier przyjechal do stolicy.

Trochę nie rozumiem tego stwierdzenia, iż tyle ważnych osob upchnieto w maszynie. Z punktu widzenia procedur bezpieczenstwa, o ile wiem, byla tam jedna tylko wazna osoba (nikomu nie umniejszajac) w postaci prezydenta. To trochę jak w USA, sekretarz stanu poleci z prezydentem w jednym samolocie, ale prezydent z wice-prezydentem juz nie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:10 
Cytuj  
a ja czekam na udostepnienie zapisow rozmow z czarnych skrzynek, bo to moze wyjasnic sprawe dlaczego pilot probowal ladawac w takich warunkach skoro odradzano mu to.


_________________



*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:13 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
a ja czekam na udostepnienie zapisow rozmow z czarnych skrzynek, bo to moze wyjasnic sprawe dlaczego pilot probowal ladawac w takich warunkach skoro odradzano mu to.

prawdopodobnie nigdy się nie doczekasz.
Lotnisko wojskowe, wojskowa KRL -> tajne/poufne.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 56  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.