mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:13 
Cytuj  
R.I.P dla zalogi samolotu i tyle z mojej strony.

is fecit cui prodest

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:36 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
is fecit cui prodest

Czyli kto?
Rosja? - No niewatpliwie potrzebny byl im taki szum. Po dogadaniu sie z Tuskiem Putin postanowil ubic odchodzacego prezydenta i generalow, bo planuje atak na Europe. Pojda do boju molojcy, co od x lat Czeczeni nie potrafia spacyfikowac, zwyciezcy z Gruzji co kradli nocniki... A Nord Stream to komu bedzie budowac?

Tusk i PO? - no tak. Kaczynski lub Szmajdzinski mogli wygrac prezydenture, wiec trzeba zabic.Oczywiscie.Bo prezydent w polsce ma tyle wladzy ze hoho, albo jeszcze wiecej.

Nikt? - Splot nieszczesliwych okolicznosci? Pospiech, kiepska pogoda, przestarzaly samolot?

Fakt,faktem - wladze powinny unikac Katynia,samolotow i kwietnia.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:39 
Cytuj  
lol przestań, Rosja to se mogła planować atak na Europę na początku zimnej wojny. Rosja teraz ledwo co z Gruzją mogła poradzić :)


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 14:39 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:39 
Cytuj  
Cytuj:
is fecit cui prodest


No nie sądzę, trochę za szybka wypowiedź jeszcze. Pewno się tego nigdy nie dowiemy.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:54 
Cytuj  
my biedni polacy, tragedia za tragedia, zrobmy zalobe na skale swiatowa!
niech kazdy oplakuje naszego prezydenta ktorego sami jeszcze wczoraj bysmy chcieli zobaczyc martwym.


hipokryzja na skale krajowa.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:00 
Cytuj  
Wyjdź i nie wracaj.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:10 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Tragedia, to jest fakt. Żadnemu narodowi na świecie nie przydarzyła się tak duża tragedia pod względem politycznym.


Ale czy tylko mi sie wydaje, ze w TV 'jarają' się tym że mówi o nas "AlDżazira", BBC, CNN etc ?


Właśnie też na to zwróciłem uwagę. Każdą większa tragedie pokazują we wszystkich serwisach na świecie. Dzisiejsza nie jest wyjątkiem.

Co mnie bardzo rozbawiło to przemówienie bodajże prezydenta Francji i to jak bardzo jest przyjacielem Polski, jak cały kraj nas wspiera. Nie przypominam sobie żebyśmy z żabojadami mieli takie wspaniałe stosunki, jak to przedstawił Sarkozy.

Wkurwił mnie też Kalisz, który dzisiejszą tragedię porównał z tą jaka miała miejsce 70 lat temu. Tamci ludzie zginęli za ojczyznę...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:10 
Cytuj  
nie ruszac ashtonka.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:10 
Cytuj  
Cytuj:
niech kazdy oplakuje naszego prezydenta ktorego sami jeszcze wczoraj bysmy chcieli zobaczyc martwym.


Nie spotkałem się do tej pory z chęcią śmierci prezydenta od kogokolwiek, więc nie wiem co ty pieprzysz. Pozatym tu nie chodzi tylko o samego prezydenta, ciężko jest to zrozumieć? Jeśli już to niektórzy (a raczej większość) chcieli go zrzucić z stanowiska, ale nikt mu śmierci nie życzył, co najwyżej ludzie nie mający pojęcia o polityce i chcący być elo fajni bo to było nadwyraz modne jeżdżenie po Kaczyńskim

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:13 
Cytuj  
Ale Dana taka jest racja. Do dzisiaj kazdy bluzgal na kaczora, a teraz? najwiekszy przyjaciel kazdego, w Tv go kochaja, a Tuskuniu prawie lezke poronil podczas przemowienia chlip chlip.
Z taka hipokryzja mamy do czynienia atm.

Nie wiem czy to wypadek, czy nie i tego zwykli szaraczkowie sie nigdy nie dowiedza. W normalym panstwie takie wydarzenia odbywaja sie troche inaczej - czarteruje sie 2-3 samoloty i leca sobie, wtedy jak by sie rozbily wszystkie 3 to mozna by bylo szukac spisku, a tutaj? wlozyli wszystkich w jeden samolot i prawdy nie poznasz.
Ale co jak co nie bedzie mi zal czlowieka, ktory wykrzykiwal z mownicy o Iraku 'to jest takze nasza wojna'. to poprostu by nie mialo sensu


PS. A ja cholera 2 dni temu sprzedalem Euro, a tu taki skok sie szykuje ;<


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 15:18 przez Magisteri, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:13 
Cytuj  
Btw nie wydaje wam się dziwne, że ani słowem nie wspomina się Jarosława? Absolutnie zrozumiałe jest to, że w obecnej chwili nie chce mieć kontaktu z mediami, pewnie jest przy matce ale nigdzie, dosłownie nigdzie nie widziałem, żeby padły słowa Jarosław Kaczyński. Czyżby jednak pismaki i hieny telewizyjne miały za grosz poczucia przyzwoitości?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:16 
Cytuj  
Zakazy odgórne muszą być respektowane w mediach.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:16 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Mi nie szkoda go jako Prezydenta, szkoda mi Lecha Kaczyńskiego, jego żony i reszty załogi jako ludzi, Polaków. Każdy z nich był czyimś synem, córką, ojcem, matką...

Jakoś nie zakładasz tematów na temat każdej innej tragedii. Srsly to całe współczucie osobom których sie nie zna to jakieś dno (oczywiście pare osób tutaj straciło tam znajomych)... Czemu płacze się nad prezydentem a nie nad tymi milionami murzynów którzy umarli śmiercią głodową nigdy nie zaznawszy bogactwa... Przecież to nawet nie Papież.

EDIT: poniżej
Cytuj:
Tak ,że Rosja ma wielki plus jeśli chodzi o mnie.

Chyba "także"...
Bez urazy, ale to nic nie zmieni :roll:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 15:20 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:16 
Cytuj  
Nie wiem czy widzieliście, ale rosjanie zachowali się bardzo bardzo ok wobec strony polskiej. Wypowiedz i kondolencje premiera oraz prezydenta Rosji. W pon ogłoszą załobe narodowa. Moge sie mylic ,ale to chyba 1 raz zeby inny kraj oglaszal zalobe z powodu smierci obywateli i oficjeli innego panstwa. Tak ,że Rosja ma wielki plus jeśli chodzi o mnie. Do tego pełna współpraca wszystkich służb i specjalistów. Czegoś takiego na bank nigdy nie było pomiędzy naszymi krajami. Jesli tak pojdzie dalej to stosunki miedzy naszymi krajami moga sie bardzo poprawic.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:17 
Cytuj  
Wspominali o Jarku, ze leci na miejsce tragedii dzisiaj.

Co do Kalisza, to nie porownal tych 2 tragedii, powiedzial tylko, ze na zawsze zapamietamy Katyn z ich powodu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:17 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
[...]Wkurwił mnie też Kalisz, który dzisiejszą tragedię porównał z tą jaka miała miejsce 70 lat temu. Tamci ludzie zginęli za ojczyznę...

A ci to co, przeleciec sie chcieli? Lecieli na oficjalne obchody, na najwyzszym szczeblu panstwowym. Zgineli pelniac obowiazki panstwowe.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:18 
Cytuj  
Oh please, nie pierdolcie ze nie chodzi o prezydenta, co chwile jakas tragedia jednostki i topicow na forum niema, smierci zbiorowe ? tez.

Fakt szkoda mi ludzi pobocznych, ale to nie o nich wszystko sie rozchodzi a o kaczora.

Masowa hipokryzja.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:18 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
Ale Dana taka jest racja. Do dzisiaj kazdy bluzgal na kaczora, a teraz? najwiekszy przyjaciel kazdego, w Tv go kochaja, a Tuskuniu prawie lezke poronil podczas przemowienia chlip chlip.
Z taka hipokryzja mamy do czynienia atm.

O czym ty pierdolisz wogole? Nie lubilem Kaczynskiego i po nim nie placze. Sporo osob rowniez. Zgineli ludzie, ktorzy poza posiadaniem odmiennych od moich pogladow nic mi nie zrobili. Oprocz nich byli tam poslowie wszystkich opcji, wojskowi i inne osoby. Ta "hipokryzja" to zwyczajny szacunek dla ludzi. Tylko hieny poniewieraja trupy. Wiec zamknac japy i wybijac na jakis 4chan.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:19 
Cytuj  
A co im szkodzi ogłosić żałobę ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:24 
Cytuj  
learn 2 read...

kiedy ostatnia zaloba byla na forum ? wait... papiez..... omfg..... nikt nie zginal od kad padl nam papiez ? awesome... powinnismy sie cieszyc ze nic sie nie stalo przez tyle lat! oh wait..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 56  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.