mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 19:44 
Cytuj  
@Highlander
Oczywiście, że nie.
Wydaję mi się, że w tym momencie brak dowódctwa wojska polskiego = paraliż w wypadku ataku, amiright?
@up
Śmierć = śmierć tu się zgadzamy
Nie wiem czy przeczytałeś mojego posta.
Jeden z forumowiczów napisał, że śmierć naszej elity > śmierć 20mln murzynów, którzy 'są winni swojemu losowi bo są leniwi' (co jest kurwa jakims absurdem)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 19:46 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 19:44 
Cytuj  
To nie jest brak. W takich sytuacjach automatycznie nominowani są ich zastępcy. Ci, którzy dzisiaj zginęli po prostu z jakichś powodów ten awans dostali.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 19:45 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
I pewnie jeszcze masz się za katolika ;)


Soz KRK w Polsce gleboko gardze, ani nie wierze w ichnie mambo jumbo oraz chodzenie po wodzie.

Edit:
Nie moglem sie powstrzymac Przepraszam :(
Icrom napisał(a):
dowódctwa


Nie dosc ze na historii kariery nie zrobisz to i z jezyka ojczystego tez za wesolo nie bedzie


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 19:48 przez Dracos, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 19:46 
Cytuj  
Jeśli chodzi o brak obecnych dowódców w armii, to chyba są na to przygotowani i posiadają procedury, które od razu wyznaczają odpowiednich zastępców. W przypadku zbrodni katyńskiej był to paraliż, ale wtedy zamordowano znacznie więcej ludzi niż zginęło w tym wypadku.


_________________
.


Posty: 48
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 19:51 
Cytuj  
wszystko wszystkim ale z zamknieciem marketow to przesada juz.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 19:55 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Nie dosc ze na historii kariery nie zrobisz to i z jezyka ojczystego tez za wesolo nie bedzie

Oczywiście 'dowództwa', ale zwróciła mi uwagę osoba która nie używa polskich liter i znaków interpunkcyjnych ;)
Jesteś osobą, z którą najmniej chce mi się tutaj gadać :(
Z resztą rozmawia mi się ciekawie, nawet jeśli bez odwzajemnienia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 19:56 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@Huragan
Co prawda to Zychoo się zna, nie ja, ale nie wierzę w taki błąd pilota, doświadczonego pilota. Jedynie ciśnienie jakim powinien być podawany pilot to taki żeby wszyscy szczęśliwie dolecieli.


Mozliwe, ostatnio powiedzieli w TV ze szczatki samolotu zostaly znalezione rowniez 1 km przed miejscem wypadku. Czyli cos z niego odpadlo juz wczesniej, mozliwe wiec ze samolot technicznie nie wytrzymal i cos sie rozpieprzylo w nim co spowodowalo wypadek.
Sprawdza czarne skrzynki to bedzie wiadomo, na razie mozemy tylko gdybac.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 19:58 
Cytuj  
99% osób nie chce cię tutaj.

co do murzynów, nie wszystkich, jesli powodem ich niedoli jest lenistwo, to chyba sami sobie na to zasluzyli? I chyba wartosc takich ludzi nie jest zbyt wysoka?


_________________
.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 19:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Sprawdza czarne skrzynki to bedzie wiadomo, na razie mozemy tylko gdybac.


To co sie dowiemy, a to jak bylo to dwie osobne rzeczy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:00 
Cytuj  
W sumie jak scinal drzewa to i szczatki podczas udezenia pewnie daleko lecialy. Po za tym ludzie mowili, ze byly wybuchy wiec pewnie fala tez wybila w powietrze troche tego samolotu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:01 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
To nie jest brak. W takich sytuacjach automatycznie nominowani są ich zastępcy. Ci, którzy dzisiaj zginęli po prostu z jakichś powodów ten awans dostali.


Tak precyzyjnie to zastepcy pelnia funkcje dowodcow. Mianowac nowych dowodcow moze tylko prezydent.
Gdyby w tym momencie ktos zaatakowal nasz kraj to mysle, ze bylby niezly paraliz.

To ze prezydent lecial w jednym samolocie ze swoimi ministrami to normalne, ale co tam robilo cale dowodztwo polskiej armii??

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:03 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
co do murzynów, nie wszystkich, jesli powodem ich niedoli jest lenistwo, to chyba sami sobie na to zasluzyli? I chyba wartosc takich ludzi nie jest zbyt wysoka?

Naprawdę nie wiem skąd wy wzięliście to z tym lenistwem :o
Highlander napisał(a):
99% osób nie chce cię tutaj.

Jaki jest cel pisania tutaj tych 99%? Uspołecznianie się? Utożsamianie z resztą forumowiczów w bólu? Pokazanie 'jaki to jestem wrażliwy'?


_________________
Obrazek

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:04 
Cytuj  
Dracos swoim postem to ty pokazujesz kompletna ignorancje i praktycznie na dzien dobry odrzucasz cudzy punkt widzenia - szczyt inteligencji.

swoja droga nie trzeba byc 'inteligientem', aby miec pojecie, ze sytuacja przytoczonych murzynow jest taka, bo taka tym ktorzy tam ich wyzyskuja odpowiada - destabilizacja jakiegokolwiek normalnego zycia, rozjuszanie sporow pomiedzy warstwami tych ludzi, tylko pomaga utrzymac tania sile robocza. poczytaj chociazby o dzialaniach Nestle.
i rowniez nie trzeba byc inteligientem, aby miec pojecia ze dzisiejsza polityka ma gowno wspolnego z dobrem obywateli i oczekiwanie szacunku jako czegos przymusowego jest conajmniej chore.

takze rowniez w moim niedorozwinietym swiatopogladzie darze wiekszym wspolczuciem smierc mudzynow czy niewinnych irakijczykow, a nizeli kogos kto trudzi sie klamstwie i obludzie.

nie ranga, pozycja sie liczy, a czlowiek.


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 20:06 przez Magisteri, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:04 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
To nie jest brak. W takich sytuacjach automatycznie nominowani są ich zastępcy. Ci, którzy dzisiaj zginęli po prostu z jakichś powodów ten awans dostali.


Tak precyzyjnie to zastepcy pelnia funkcje dowodcow. Mianowac nowych dowodcow moze tylko prezydent.
Gdyby w tym momencie ktos zaatakowal nasz kraj to mysle, ze bylby niezly paraliz.

To ze prezydent lecial w jednym samolocie ze swoimi ministrami to normalne, ale co tam robilo cale dowodztwo polskiej armii??


Jak to co? Obchody katyńskie...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:05 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Polityk czesto kojarzy sie z chujem (czasem tez tym chujem jest), ale jest tez osoba publiczna, nawet jak robi zle rzeczy to robi tez przy okazji dobre, bo ma poprostu moc robienia rzeczy, ktorych nie moga robic zwykli obywatele. Politykiem czy tez ogolniej osoba publiczna jest sie cala dobe.
Nikt z tych ludzi nie przychodzil po 8 godzinach pracy jak my i nie zajmowal sie zabijaniem potworow, ogladaniem tv czy uprawianiem sportu. Tacy ludzie pracuja od rana do wieczora: rozmawiaja, spotykaja sie, czytaja i podpisuja dokumenty itp
To naprawde wielka strata dla nas wszystkich.

W zasadzie obywatele mają moc robienia wszystkiego co im sie podoba. Politykow jest garstka, motlochu miliony. Ofc. to ze motloch jest głupi nie potrafi wspoldzialac to juz inna sprawa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:08 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
To ze prezydent lecial w jednym samolocie ze swoimi ministrami to normalne, ale co tam robilo cale dowodztwo polskiej armii??


Zgadzam sie w 100% jezeli politycy podejmuja takie decyzje badz co badz lekkomyslne to jest to złe ale trudno, natomiast w przypadku wojskowych to myslalem ze po katastrofie CASY bedzie inaczej, podobno nie moga latac ta sama maszyna dowodcy roznych garnizonow widac w przypadku dowodcow sil zbrojnych nie wprowadzili ani nie zastosowali odpowiednich procedur.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:08 
Cytuj  
ehh, no oczywiscie wspolczuje rodzinom ofiar, jedna z najwiekszych tragedii wspolczesnej polski itd, ale zaloba juz mnie irytuje.

rozumiem - odwolane imprezy, ale nawet w tv nie da sie nic obejrzec.
we wszystkich wiekszych stacjach w kolko walkuja ten sam temat, kazda stacja laczy sie rodzinami ofiar, wymysla teorie dlaczego samolot sie rozbil, szuka winnych itd.
ja po paru godzinach ogladania tvn24 od 9 mialem juz dosc. :roll:


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:09 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Nie mogłem się powstrzymać :( moje zdanie.

Highlander napisał(a):
Chwalmy Ojca za bany.

Icroma jeszcze.

Highlander napisał(a):
99% osób nie chce cię tutaj.

No sorry, jak to wygląda :har:
Jeden światopogląd - si
Inny - be
Ffs.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:09 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
ehh, no oczywiscie wspolczuje rodzinom ofiar, jedna z najwiekszych tragedii wspolczesnej polski itd, ale zaloba juz mnie irytuje.

rozumiem - odwolane imprezy, ale nawet w tv nie da sie nic obejrzec.
we wszystkich wiekszych stacjach w kolko walkuja ten sam temat, kazda stacja laczy sie rodzinami ofiar, wymysla teorie dlaczego samolot sie rozbil, szuka winnych itd.
ja po paru godzinach ogladania tvn24 od 9 mialem juz dosc. :roll:


Włącz sobie tvp1 i pooglądaj... Katyń.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:10 
Cytuj  
o, fakt.
ogladalem juz kilka razy, ale zawsze lepsze niz zapraszanie specow od wszystkiego do studia i doszukiwanie sie bledu pilota, usterek samolotow itd.


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 56  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.