mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 08:28 
Cytuj  
Blokowal N gazociag

bo to byla bardzo dobra inwestycja dla polski....


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 08:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Pamiętajmy, że elektorat z radia tylko przechylił szalę zwycięstwa PiS i Lecha Kaczyńskiego. Głosowali jednak na Nich całkiem normalni, wierzący w część obietnic ludzie.

To bylo w 2005 roku. Patrzac na poparcie PiSu dzis, ktore oscyluje ponizej 30% i uwgledniajac fakt, ze na scenie nie ma Samoobrony i LPR, ktore mialy razem okolo 20% w szcytowym okresie, mozemy wnioskowac co stanowi wiekszosc wyborcow PiSu w 2010.

A co do wyborow to chetnie zobaczylbym wartosciowego kandydata ze srodowisk wokol dawnej Partii Demokratycznej. Spoleczna lewica i gospodarczy srodek/lekko w prawo. Polska jednak nie dojrzala do takich politykow, ciska sie ciagle miedzy zasciankowym konserwatyzmem PiS z jego socjalnym mysleniem o gospodarce, a bezideowym PO. O pseudolewicy SLD nie wspomne.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 08:39 
Cytuj  
Ae tak na chlopski rozum.
Masz dzialke, sasiad ma dzalke za toba ale nie ma wody. W lini prostej od twojego ujecia do jego planowanego ma 15 mb . Prosi cie zebys pozwolil mu pociagnac po twojej dzialce ofc na legau ze wszystkimi odbiorami itd ( bezpiecznie) a za to bedzie ci dawal 10 ton wegla co roku bo ma taka mozliwosc. Ten wegiel i tak bys musial kupic bo wiadomo trza miec cieplo w domu. Jednak ty mu mowisz - wiesz co dymaj sie - twoj pra pra dziad wydymal moja prababke . Rada nie rada sasiad poszedl sie dymac i pociagnol rure z sasiedniej wsi 5 km dalej. Cieszysz sie niezmiernie bo sasiad polozyl kupe forsy na inwestycje ktora nie byla konieczna. Cieszysz sie.. lecz gdzy przyjdzie zima, w skladzie braknie wegla to jest spora szansa ze zapukasz do sasiada i spytasz czy nie ma odrobine wegla bo ci zupa w garnku zamarza. A sasiad na to ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 08:43 
Cytuj  
jasne, ze przyjmuje :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 08:45 
Cytuj  
no super ale troche inaczej woda od sasiada a troche inaczej gaz od ruskich,

na początek poczytaj
"http://wyborcza.pl/1,75248,2665788.html"


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 08:52 
Cytuj  
wyborcza.pl no no, czyzby zwolennicy PiS w zalobie zapomnieli, ze to @#!!XX gazeta? Czy moze w koncu uznales jej oczywista wyzszosc nad reszta dziennikow? :>

edit:literowki


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 13 kwi 2010, 08:57 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 08:55 
Cytuj  
nien byla na pierwszym miejscu w google


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 08:57 
Cytuj  
Wiesz ja nie wiem dokladnie jak to wyglada, nie jestem po politologi.
Ale zdaje sie ze przy tak poteznej inwestycji jest szereg umow regulujacych ile gazu mamy po jakiej cenie i przez jaki okres czasu. To ze Julia nie przewidziala zagran ruskich korporacji gazowych swiadczy o tym ze koncerny bylo stac na lepszych prawnikow do przygotowania umow.

Nie odbieram ci prawa do tego zebys uwazal ze leszek dobrze zrobil blokujac gaz, tylko odpowiedz sam sobie - co zrobi sasiad jak zapukasz do niego po prosbie?
Ja bym poszczul psami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 09:04 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Wiesz ja nie wiem dokladnie jak to wyglada, nie jestem po politologi.
Ale zdaje sie ze przy tak poteznej inwestycji jest szereg umow regulujacych ile gazu mamy po jakiej cenie i przez jaki okres czasu. To ze Julia nie przewidziala zagran ruskich korporacji gazowych swiadczy o tym ze koncerny bylo stac na lepszych prawnikow do przygotowania umow.

Nie odbieram ci prawa do tego zebys uwazal ze leszek dobrze zrobil blokujac gaz, tylko odpowiedz sam sobie - co zrobi sasiad jak zapukasz do niego po prosbie?
Ja bym poszczul psami.


umowy z ruskim prosze cie, kolejny link do poczytania for ya.

http://pl.wikinews.org/wiki/Rosja_utrzy ... mi%C4%99so


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 09:13 
Cytuj  
http://www.fototok.tkb.pl/pt/photo.php?p=32395

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 09:37 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Wiesz ja nie wiem dokladnie jak to wyglada, nie jestem po politologi.

kolejny specjalista.

Nie znam się, ale powiem jak mi się wydaje.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 09:43 
Cytuj  
A dlaczego ma mu sie nie wydawać ?
Czerpanie informacji z gazet i telewizji jest równie mądre, co stwierdzenie "wydaje mi się"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 10:37 
Cytuj  
http://wyborcza.pl/1,75478,7765658,Para ... gn=1573966

...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 10:56 
Cytuj  
Niektórzy nigdy się nie zmienią...

http://www.naszdziennik.pl/index.php?da ... d=tk17.txt

I dobrze :]

Przeczytalem wlasnie ze Kaczynscy maja zostac pochowani na Wawelu - czy ktos moze mi to w jakis racjonalny sposob wytlumaczyc?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 10:59 
Cytuj  
(to be deleted, rozmyśliłem się :P)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 11:03 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Przeczytalem wlasnie ze Kaczynscy maja zostac pochowani na Wawelu - czy ktos moze mi to w jakis racjonalny sposob wytlumaczyc?

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.
Żona jako osoba towarzysząca.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 11:03 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Przeczytalem wlasnie ze Kaczynscy maja zostac pochowani na Wawelu - czy ktos moze mi to w jakis racjonalny sposob wytlumaczyc?


W zasadzie zmarły W. Sikorski (katastrofa lotnicza) też tam leży, więc wydaje się to uzasadniona decyzja. Ale niesmak pozostaje. Miejsce królów jest tam gdzie królowie, prezydentów tam gdzie prezydenci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 11:07 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Niektórzy nigdy się nie zmienią...

http://www.naszdziennik.pl/index.php?da ... d=tk17.txt

I dobrze :]

Przeczytalem wlasnie ze Kaczynscy maja zostac pochowani na Wawelu - czy ktos moze mi to w jakis racjonalny sposob wytlumaczyc?

To chyba dlatego ze umarli oboje wiec trzeba ich gdzies pochowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 11:22 
Cytuj  
Rozumiem pochowanie go na Powazkach w alei zasluzonych, ale Wawel to przesada. Zwlaszcze, ze ponoc jego brat o tym zdecydowal. Wiadomo, ze wladze nie chca sie narazac i sie zgodza. Moze jakis spoleczny prostest powstanie. Kaczynski nie zalsuzyl na to miejce


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 11:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Rozumiem pochowanie go na Powazkach w alei zasluzonych, ale Wawel to przesada. Zwlaszcze, ze ponoc jego brat o tym zdecydowal. Wiadomo, ze wladze nie chca sie narazac i sie zgodza. Moze jakis spoleczny prostest powstanie. Kaczynski nie zalsuzyl na to miejce


Wg mnie ludziom zaczyna odbijac palma najpierw pomysl na stadion narodowy jego imienia a teraz taka szopka z pochowkiem na wawelu. Zaraz sie dowiemy ze bardziej na to miejsce zasluguje niz Pilsudski. Idac tokiem rozumowania takich ludzi jakby zdarzyl sie jakis wypadek gdzie tragicznie zginalby Jaruzelski,Walesa, Kwasniewski to tez na wawelu trzeba by wszystkich pochowac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 56  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.