mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 22:16 
Cytuj  
Ale tu masz rację Vercin, TVN jechało po nich strasznie, a teraz... ja osobiście odbieram po tych kilku dniach Kaczyńskiego jako zupełnie innego człowieka niż przed katastrofą. Tak właśnie działają media. Okazało się, że był zupełnie inny i to są fakty a nie jakieś puste zdania.

A kanapki które mu żona robiła do samolotu, pewno powiedział że nie idzie jeść tego jedzenia w samolocie i woli kanapki... serio szkoda mi, że dopiero po takiej katastrofie takich rzeczy człowiek się dowiaduje.

O tym całym Wawelu nie wiem co mam myśleć. Z jednej strony, nie chciałbym żeby tam leżał... Piłsudski, Kościuszko... z drugiej strony, to jest katastrofa wymiaru ogromnego. Jeżeli ktoś mi powie, że to co się stało zmieni na zawsze naszych polityków to OK zgadzam się, ale jeżeli za 2 miesiące będzie to samo, to nie zgadzam się.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 22:16 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Wiecie, Pilsudski zdaje sie powiedzial "Spoleczenstwo wspaniale, tylko ludzie chuje." I zasadniczo sie zgadza. Ludzie, dla ktorych "krol" to data poczatku i konca panowania, dla ktorych Mickiewicz to "Pan Tadeusz" Slowacki to "wielki poeta" a Norwid to ich kolega, dla nich Kaczynski na Wawelu to "chanba!"
Prawda jest niestety taka, że ludzie w gruncie rzeczy mieli to od początku mniej lub bardziej gdzieś. Papieża kochali wszyscy Polacy, a jeśli nawet nie to nikt go nie nienawidził i jakoś jego śmierć polskiego narodu nie zjednoczyła i nie odmieniła na dłuższą metę. Kaczyński i wielu polityków PiSu było przez część społeczeństwa wręcz nienawidzonych. Moim zdaniem i tak jest ogromnym sukcesem, że jako społeczeństwo potrafiliśmy się wznieść ponad podziały i razem przeżywać tą tragedię. I ci protestujący ludzie nie są "chujami", nie protestują dlatego, że nie lubili byłego prezydenta, nie lubili PiS, czy popierają PO.... tylko są ludźmi wyrażającymi sprzeciw wobec tej super kontrowersyjnej decyzji, a tą możliwość daje im demokracja o którą niby też Kaczyński walczył. Mi się nie chce gdybać czy ktoś na Wawelu leży bo miał dużego kutasa czy za to co faktycznie dla kraju zrobił. Jest to nasza historia i generalnie na nią nie mamy wpływu i o niej nie dyskutujemy. Wawel jest pomnikiem naszej historii, należy do nas wszystkich, takich decyzji jak ta nie mogą podejmować dwie osoby... Zresztą Kaczyński nie zginął sam. Reszta nie była patriotami? Taka Anna Walentynowicz nie walczyła o wolną Polskę? Reszta zmarłych nie leciała oddać czci zamordowanym? Ryszard Kaczorowski nie był też prezydentem? Nie został skazany przez NKWD na karę śmierci za udział z Szarych Szeregach? Nie był na Kołymie w łagrze? Nie walczył pod Monte Cassino? Takie pytania można mnożyć i mnożyć... Z całym szacunkiem dla zmarłego i odsuwając na dalszy plan Wawel jako pomnik historii - tym samolotem leciały osoby znacznie bardziej zasługujące na ten zaszczyt niż on sam...
Cała ta afera to wina tylko i wyłącznie ignorancji Dziwisza i Jarosława Kaczyńskiego, a nie tego, że "polacy to chuje" czy nie są patriotami. Kaczyński mógł zostać bardzo pozytywnie zapamiętany nawet przez ludzi mu nieprzychylnych a zostanie jako "jedyny niezasłużony i niegodny na Wawelu".

Kassei,zdajesz sie prezentowac poglad "kazdy jest rowny". Zgoda. Ale niektorzy sa pierwsi wsrod rownych,primus inter pares. Przedstawiciele wiekszej grupy, reprezentujacy wladze tej grupy. Grasz w MMO. Masz Guild leadera,masz oficerow. Nie ulega watpliwosci ze GL, oficerowie maja wieksza wladze i sa bardziej szanowani niz nowo przyjeci? Bo na nich spoczywa odpowiedzialnosc. A teraz przemnoz to przez 40 milionow.
Lecha Kaczynskiego mozna nie lubic. Prezydenta nie powinno sie nie lubic, a jesli tak bardzo przeszkadza - fora ze dwora, granice otwarte. Jestesmy panstwem o ugruntowanej demokracji - Monarchia elekcyjna, ewenement (o takiej skali) w swiecie.Sprawdz ile panst zadalo sobie trod przetlumaczenia slowa(slow) ResPublica. Prezydent obecnie ma prerogatywy bardzo zblirzone do krola w I Rzeczypospolitej. Tak samo Sejm i Senat.Ten system nie narodzil sie wczoraj, nie zostal przejety od panstw osciennych - stworzylismy go sami.
Zawsze zaskakuje mnie pogarda jaka rodacy zwylki zywic wobec lepszych od siebie, a jednoczesnie kosci z kosci i krwi z krwi (badania genetyczne sugeruja genetyczna jednorodnosc 90% obywateli).
Pilsudski podsumowal tylko mala zawisc, slomiany zapal i krotkowzrocznosc ludzi, ktorzy potrafia byc tak malostkowi,ze zaiste cud sprawil ze jeszcze istnieja.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 22:20 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
http://www.tvn24.pl/-1,1652096,0,1,8222zatrzymalismy-sie-20-cm-przed-koncem-pasa8221,wiadomosc.html

Ostatnie 2 minuty na samym dole. Cały program na samym dole jest.



OMG placzac kwasniewska ...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 22:21 
Cytuj  
z czym byl inny? to wczoraj sie dowiedziales, ze politycy inaczej zachowuja sie publicznie/medialnie, a inaczej w domu i na urodzinach u kolegi?
nie odbieram kaczynskiego jako innego czlowieka. bo dla MNIE byl politykiem, ktorego razem z jego bratem nie trawilem. nie rozumiem ich podejscia, ich agresji, nie rozumialem oslego uporu prezydenta, nie rozumiem jego brata, ktory probuje wypowiadac sie w sprawach o rodzinie, aborcji, in vitro.
fakty sa takie jakie widzielismy po tym co robil na arenie miedzynarodowej, co robil w kraju.

kanapki? no ok teraz to robi super wrazenie na widzach, ale nie jest to dla mnie zabawne. glowa panstwa polskiego ma byc szanowana za to co soba reprezentuje. tak jak putin.
a w domu? pewnie byl zajebistym ojcem, mezem, z poczuciem humoru.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 22:24 
Cytuj  
Cytuj:
OMG placzac kwasniewska ...

Dla niektorych wzor szyku i elegancji

Mendol napisał(a):
bo dla MNIE byl politykiem, ktorego razem z jego bratem nie trawilem. nie rozumiem ich podejscia, ich agresji, nie rozumialem oslego uporu prezydenta, nie rozumiem jego brata, ktory probuje wypowiadac sie w sprawach o rodzinie, aborcji, in vitro.

Co rozumiesz przez agresje, co ci nie pasuje w Jarku i in vitro? Bo nie ma dzieci? Pary zabiegajace o in vitro tez nie maja zazwyczaj.
Cytuj:
fakty sa takie jakie widzielismy po tym co robil na arenie miedzynarodowej, co robil w kraju.

Widzielismy? My? Kazdy patrzy sam. Niektorzy widza kilka vet, niektorzy tysiace podpisanych ustaw. Niektorzy szopke miedzynarodowa, niektorzy walke o uznanie statusu.
Cytuj:
glowa panstwa polskiego ma byc szanowana za to co soba reprezentuje. tak jak putin.

Szanuja Putina czy zloza ropy,gazu, metali? Szanuja? A sprawa Opla?Kiedy Rosja miala faktycznie cos dostac? Przychodzi dyrektor i mowi "A jednak nie.Wolimy was dalej traktowac jak 3 swiat z ktorego bierze sie surowce,a nie produkty. Sorry Wladek, nie bylo rozmowy"
Smierc Prezydenta zostala uhonorowana - ok, pierwszy prezydent kraju czlonkowskiego zmarly w takich okolicznosciach, RP panstwo frontowe.Ale dla kilku panstw w EU bylismy partnerem i sojusznikiem, miedzy innymi dzieki postawie Kaczynskiego. EU nie musi byc socjalistycznym konglomeratem, europa panstw jest dobra koncepcja.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 23:44 
Cytuj  
dokladnie tak jak napisales Isengrim. kazdy patrzy sam. ja tez.
dlatego napisalem to co napisalem, takie jest moje zdanie i tyle.
z powodu kilku ckliwych programow w tv i audycji radiowych nie zmienie
nagle swojego zdania - bo nie widze podstaw. nie glosowalem na lecha, nie lubilem go jako prezydenta i polityka. nie polubie go i teraz.
i w sumie bawi mnie to co obserwuje - jeszcze do piatku krytykowalo go tyle osob, tyle wad, bledow i pomylek mu wytykano.
a od soboty? ideal. imo powinni go pochowac nie na wawelu ale kolo jp2.


a co do jarka to dobrze, ze napisales 'pary'. i tylko szkoda, ze nie masz pojecia jak sie czuja te 'pary', kiedy staraja sie o dziecko miesiacami - po czym okazuje sie, ze jedynym wyjsciem jest dla nich in vitro.

a co rozumiem przez 'agresje' to chyba kazdy wie kto sluchal jego przemowien miesiace temu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 00:10 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=RkEmHSIVDwE&feature=player_embedded


Heh, filmik może zaciekawić, ale komentarze pod nim są po prostu śmieszne. Ludzie widzą tam głowy, osobe która czołga się w kierunku kamerzysty. Tak samo te strzały. Pewnie oddawali strzały ostrzegawcze, żeby odgonić tłum, a ludzie od razu ubzdurali sobie, że działo się tam niewiadomo co. Oczywiście pewności nigdy nie ma, ale dla mnie gdyby było w tym coś prawdziwego to tego filmu już dawno na yt by nie było.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 00:14 
Cytuj  
Cytuj:

Rosyjskie służby wrzuciły ten filmik, żeby odwrócić naszą uwagę od krążących po internecie zdjęć z rakietą uderzającą w samolot.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 01:03 
Cytuj  
Widze ze 36 stron sie placzu, zalu i wspolczucia sie zebralo.. tradycyjnie jak to na mmorpg.pl ;) Takze dorzuce swoje 3 grosze jako ze juz kilka dni po tragedii. Ogolnie rzecz ujmujac drama, jezeli chodzi o to ze zgineli poslowie, generalowie i prezydent RP... i ogolnie zlew jezeli chodzi o to, ze zginal lech kaczynski, gosiewski, szczyglo itd itp... no niestety po mnie to splynelo jak po kaczce. Dowiedzialem sie o tej "tragedii" telefonicznie i na info, ze rozbil sie samolot rzadowy zareagowalem "w koncu". Probowalem ogladac tv w sob (chyba wtedy sie rozbili?) i sie nie dalo, nastepnego dnia wytrzymalem z 1h z tv.. i od tego czasu tv ma u mnie bana. Poziom glupoty i naglej zmiany stosunku wzgledem kaczynskiego jak dla mnie jest niestrawny. Tydz temy byl hanba narodu, dzis jest ojc3m, ostatnim patriota, drogowskazem polakow itp. Zal. Jakis tam plac im lecha chca, stadion narodowy im lecha chca.. w ogole zmienic nazwe z RP na RP lecha kaczynskiego. Jesu.. to jest chore. Niech zrobia film o lechu kaczynksim - Lech, prezydent ktory zginal. bo to chya jego najwieksze osiagniecie - zginal lecac do katynia. Nie jestem w stanie zrozumiec tej "choroby zalobnej". Zdaje sobie sprawe ze ktos na niego glosowal i dla tych ktosow to byl godny prezydent (chyba). Imo byl slaby i nijaki, jedyne co zapamietam po nim to borubar, irasiad, perejro i to ze polacy zarabiaja 3k pln (koles jest prezydentem i nie ma pojecia o zarobkach przecietnych ludzi, zyje w innym swiecie). Nie ogarniam tego co sie dzieje w mediach, bo to jest chore i niesmaczne. Wspolczucia dla rodzin zmarlych i szczegolnei dla corki prezydenta(myslalem ze on nie ma dzieci Oo) ktora musiala uczestniczyc w tej szopce. Ogolnie przykry ten wypadek i zaloba narodowa sie nalezy jak psu buda, ale jednak przesadzony na maxa w mediach - sama elita, kwiat, ideal i mezowie stanu zgineli w tym wypadku... swoja droga Komorowski ma teraz przesrane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 01:13 
Cytuj  
już kręcą film:

"Ostatni lot Tupolewa".


_________________
.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 01:38 
Cytuj  
http://cogito.salon24.pl/170293,falsz-na-miare-trag

Teorie spiskowe CD.
ciekawe spojrzenie, ladnie to koresponduje z tym co sie dzieje w naszej polskiej rzeczywistosci mediow pelnych milosci :)



http://media.wp.pl/kat,1022941,page,3,w ... omosc.html

Naprawde dobry tekst o Prezydenturze Lecha Kaczynskiego...


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 06:33 
Cytuj  
po czym okazuje sie, ze jedynym wyjsciem jest dla nich in vitro.


ale to nie stanowisko jarka, tylko kosiola katolickiego, pretensje kieruj do obecnego papieza.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:04 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Kassei,zdajesz sie prezentowac poglad "kazdy jest rowny". Zgoda. Ale niektorzy sa pierwsi wsrod rownych,primus inter pares. Przedstawiciele wiekszej grupy, reprezentujacy wladze tej grupy. Grasz w MMO. Masz Guild leadera,masz oficerow. Nie ulega watpliwosci ze GL, oficerowie maja wieksza wladze i sa bardziej szanowani niz nowo przyjeci? Bo na nich spoczywa odpowiedzialnosc. A teraz przemnoz to przez 40 milionow.
Lecha Kaczynskiego mozna nie lubic. Prezydenta nie powinno sie nie lubic, a jesli tak bardzo przeszkadza - fora ze dwora, granice otwarte. Jestesmy panstwem o ugruntowanej demokracji - Monarchia elekcyjna, ewenement (o takiej skali) w swiecie.Sprawdz ile panst zadalo sobie trod przetlumaczenia slowa(slow) ResPublica. Prezydent obecnie ma prerogatywy bardzo zblirzone do krola w I Rzeczypospolitej. Tak samo Sejm i Senat.Ten system nie narodzil sie wczoraj, nie zostal przejety od panstw osciennych - stworzylismy go sami.
Zawsze zaskakuje mnie pogarda jaka rodacy zwylki zywic wobec lepszych od siebie, a jednoczesnie kosci z kosci i krwi z krwi (badania genetyczne sugeruja genetyczna jednorodnosc 90% obywateli).
Pilsudski podsumowal tylko mala zawisc, slomiany zapal i krotkowzrocznosc ludzi, ktorzy potrafia byc tak malostkowi,ze zaiste cud sprawil ze jeszcze istnieja.
Dawno nie czytałem takiego bełkotu. Nawet mi się komentować tego nie chce... U mnie masz ignora (trzeciego dałem od 2005 roku) więc sobie daruj pseudo elaboraty.

Jedynie kwestią sprostowania - SZANOWAŁEM Lecha Kaczyńskiego jako prezydenta i uważam, że należy mu się honorowe miejsce na Powązkach wśród swoich przodków oraz innych znanych niejednokrotnie znacznie bardziej zasłużonych osobistości. Nie będę komentował tego jaki był bo przyjmuję zasadę, że o zmarłych mówi się dobrze albo w ogóle, ale bohaterem dla mnie niestety nie będzie nigdy, bo niestety nie ma za co. Sprawa pochówku na Wawelu jest przesądzona, dla mnie zamknięta i ją szanuję. Choć się z nią nie do końca zgadzam, potrafię też dojrzeć plusy - Kraków jest znacznie bardziej reprezentacyjnym miejscem niż Warszawa. Pod względem - nazwijmy go - marketingowym ceremonia, jeśli zostanie dobrze zorganizowana, a taka musi być, będzie naprawdę sporym sukcesem.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:10 
Cytuj  
Pod względem - nazwijmy go - marketingowym ceremonia

tak kurwa bo corce kaczynskich i jego bratu najbardziej chodzi o marketing wez sie palnij w lep...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:28 
Cytuj  
Skoro cala rodzina mieszka w warszawie, na ki hu.. grzebia go an tym wawelu ? Osobiscie grzeje mnie to gdzie go pochowaja, ale moim skormnym zdaniem zrobili blad z ta cala szopka. Protestowac z tego powodu nie bede, ale na moje oko predzej czy pozniej odbije sie to czkawka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:40 
Cytuj  
Uwaga wczorajsza Teoria Spiskowa

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego... ...a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy" Nostradamus - czterowiersz


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:42 
Cytuj  
Było parę stron temu, obalone.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:47 
Cytuj  
A to przepraszam :) Nie chciało mi się czytać 3x stron wypocin :]


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 08:15 
Cytuj  
imo to co się stało jest winą pyszołkowatości Kaczyńskiego, nie żadne usterki samolotu, bo tupolewy są bardzo dobrymi samolotami, a jak wiadomo ten był krótko po jakimś remoncie. pilot samolotu musi słuchać 'szefa załogi' - Kaczyńskiego, który nie zgodził się na lądowanie gdzie indziej bo się spóżni.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 08:28 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
pilot samolotu musi słuchać 'szefa załogi' - Kaczyńskiego, który nie zgodził się na lądowanie gdzie indziej bo się spóżni.

Już to pisałem, ale będę powtarzał do oporu. Kapitan statku powietrznego na jego pokładzie, po odprawie, nie ma nad sobą zwierzchnika. Samolot w powietrzu jest obiektem eksterytorialnym, a prawo do decydowania o jego losie (i losie jego pasażerów) ma kapitan. Kapitan i tylko kapitan podejmuje decyzje, sam.

To samo funkcjonuje we wszystkich działach, gdzie pracuje licencjonowany personel lotniczy.
Spróbuj sobie wyobrazić sytuację że do kontrolera ruchu ltniczego przychodzi minister infrastruktury i mówi mu jak ma pracować i jakie przyjąć zasady separacji samolotów. Albo prezes PLL LOT idzie do mechanika 737 i pokazuje mu którą śrubkę ma przykręcić i w które miejsce.
Mało prawdopodobne, prawda? No. To dyskusja z pilotem na pokładzie lecącego statku powietrznego jest chyba jeszcze bardziej absurdalnym
pomysłem. Nikt o zdrowych zmysłach nie każe pilotowi lądować jeśli pilot sam tego nie chce (in before: widocznie ten kto mu kazał nie był normalny QQ).


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 56  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.