mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 22:41 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A ja zmienię temat, znaczy się będę w nim cały czas ale na innej płaszczyźnie.

Utwierdziło mnie 2 dni temu przekonanie, że Kościół w Polsce jest na najwyższym możliwym miejscu, zresztą na całym świecie.

hehe dzisiaj z bratem rozmawialem na ten temat i stwierdzil, ze w Polsce mamy prawie taki Iran (na tej plaszczyznie) - tyle, ze katolicki ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 22:42 
Cytuj  
Znaczy wieszaja na linie za picie piwa?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 22:50 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
(...)
Czy nie uważacie ,że ta zmiana polityki Putina o 180* w ciagu w sumie jednego dnia, i nie tylko jego ale calej polityki Rosji wobec Polski zreszta nie jest dziwna? przecież samolot spadł nie z ich winy podobno ,więc po co tak ingerują?jak ktoś wyżej wspomniał polityka to nie teletubisie. Mogliby mieć wyjebane na to niczym Białoruś ,a tak nie jest.

Jest jak najbardziej zrozumiała i w interesie rosji. Głupotą byłoby kurczowe trzymanie się dawnej polityki względem polski. Wyszli z całej sprawy z twarzą, więc to raczej win dla rosji. Przy okazji jest szansa na to, ze stosunki polska-rosja będą wreszcie normalne.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 23:15 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
hehe dzisiaj z bratem rozmawialem na ten temat i stwierdzil, ze w Polsce mamy prawie taki Iran (na tej plaszczyznie) - tyle, ze katolicki ;d



Buahahah

Jeszcze zasteknisz za tym kato-Iranem jak pawdziwy Islam wkroczy do Polski. W Wawie juz stawiaja wyjebisty meczet, Szwecja niedlugo zmieni nazwe na Republika Islamska Szwecji podobnie Niemcy i Francja. Zobaczysz wtedy jaka wolnosc obyczajowa bedzie tam panowac :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 23:21 
Cytuj  
http://www.smolensk2010.yoyo.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 23:52 
Cytuj  
Powiem tyle: wkurwia mnie ta zaloba juz na maxa z jednego prostego powodu: mecze na C+ leca bez pieprzonego komentarza i oglada sie je totalnie z dupy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 00:16 
Cytuj  
shp napisał(a):
http://www.smolensk2010.yoyo.pl/


Uderza szczególnie 'postać' która upada po 'wystrzale'. Na tyle to frapujące, żeby mieć wątpliwości.

ps: "Nie możemy zbagatelizować tego filmu - mówił Radiu ZET pułkownik Jerzy Artymiak z Naczelnej Prokuratury Wojskowej. Dodał, że zapadła już decyzja o zbadaniu filmu przez biegłych. Celem będzie ustalenie pochodzenia i autentyczności nagrania. Analizie fonoskopijnej poddane zostanie też tło dźwiękowe filmu. Wyniki mają być znane za dwa dni."

pss:http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100416/KRAJ_SWIAT/825005677

Kawałek: "W końcu jednak zatrzymali pana funkcjonariusze.

- Musiałem schować kamerę, ale przez cały czas komentowałem to, co widzę. Niestety to się nie zachowało, bo kamera wyłączyła się.

Jak to się stało, że nie odebrali panu kasety?

- Zastosowałem fortel. Oddałem im inną kasetę. Zabrali mi poza tym jeszcze dwie kolejne z torby. Byli więc przekonani, że mają właściwą kasetę.

Jak funkcjonariusze pana traktowali?

- Katastrofa musiała nimi bardzo wstrząsnąć. byli dla mnie uprzejmi i grzeczni. Nawet żartowali, mówiąc, że pójdę do więzienia i szybko z niego wyjdę. W końcu jednak przyszedł jakiś pułkownik i zaczął mnie wypytywać, skąd jestem, jakim sposobem się tutaj dostałem.

Kiedy zorientował się Pan, że to był polski samolot, którym leciał prezydent?

- Tłumaczyłem, że jestem z polskiej telewizji, a pułkownik miał coraz większe przerażenie w oczach.".

Daleki jestem od szerzenia teorii spiskowych, ale uważam, że trochę rozsądnego wątpienia jest zdrowe.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 08:32 
Cytuj  
shp napisał(a):
http://www.smolensk2010.yoyo.pl/

ahaha, przeciez 90% tych "postaci" to ewidentne krzaczki i galazki. no ale moze cos tam faktycznie zywego bylo, chuj go wie
"takrze" mnie rozwalilo 8)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 08:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
WilkuDemon napisał(a):
sojuszniką

go go.

Gruzini zawsze przez Rosjan traktowani byli jak podrasa, takie gówno, którym mogą sobie pomiatać.


Wrogosc do gruzinow pojawila sie pozniej. Stalin (sam bedac Gruzinem) poprostu oszczedzal swoj narod, wszedzie byly czystki, a im zylo sie calkiem znosnie jak na warunki ZSRR.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 08:38 
Cytuj  
oglądałem ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=TQxz8lz79C0

i jak się wsłuchacie to pomiędzy 46 a 50 sekundą w tle słychać "nie zabijajcie nas" - po polsku... ;-/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 08:40 
Cytuj  
a w TVN 24 powiedzieli: "Dziś i jutro nad Polską będzie można obserwować czerwone zachody Słońca" i mi sie od razu skojarzylo z Apokalipsa św Jana i jego przepowiednia końca świata: "I inny znak się ukazał na niebie: Oto wielki Smok barwy ognia" 12:3

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 08:55 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Znaczy wieszaja na linie za picie piwa?

Nie, w islamie nie wolno pic alkoholu. W katolicyźmie nie ma z tym problemu fyi.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 09:49 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Nadal nie odnaleziono ciał obu pilotów, nawigatora i dwóch innych. Przypominam, że kokpit nie miał nawet wybitych szyb.
Amba zeżarła...


A jakieś źródło informacji, ze kabina pilotow byla nietknieta? I bez wybitych szyb, bo przyznam szczerze ze pierwszy raz to slysze od Ciebie a troche naczytalem sie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 10:15 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
oglądałem ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=TQxz8lz79C0

i jak się wsłuchacie to pomiędzy 46 a 50 sekundą w tle słychać "nie zabijajcie nas" - po polsku... ;-/


Faktycznie coś słychać tam ,mam jedynie pewność co do strzałów że sa one z broni ,i nie sa to strzały spowodowane wysoką temperaturą.
Podobno 0 odzewu od tego kolesia co ten filmik dal do neta, kanal zostal usuniety.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 10:19 
Cytuj  
Wezcie te wszystkie 'podobno' schowajcie se w dupke za przeproszeniem i bez zrodla przestancie podawac informacje. Ppolowa zawartych tu niusow , to rzeczy ktore wymyslili polscy specjalisci od kazdej dziedziny - taksowkaze. Na postoju rzecz jasna.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 10:25 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
a w TVN 24 powiedzieli: "Dziś i jutro nad Polską będzie można obserwować czerwone zachody Słońca" i mi sie od razu skojarzylo z Apokalipsa św Jana i jego przepowiednia końca świata: "I inny znak się ukazał na niebie: Oto wielki Smok barwy ognia" 12:3


hell...it's about time :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 10:28 
Cytuj  
http://www.newscientist.com/article/dn18775-mysterious-radio-waves-emitted-from-nearby-galaxy.html
Wiec jednak kosmici.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 10:49 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Buahahah

Jeszcze zasteknisz za tym kato-Iranem jak pawdziwy Islam wkroczy do Polski. W Wawie juz stawiaja wyjebisty meczet, Szwecja niedlugo zmieni nazwe na Republika Islamska Szwecji podobnie Niemcy i Francja. Zobaczysz wtedy jaka wolnosc obyczajowa bedzie tam panowac :)


Czy ten twoj maly mozdzek dopuszcza do siebie mysl ze panstwo moze byc swieckie bez najazdu radykalnego islamu? czy obstajesz przy teorii ze jedyna alternatywa dla KRK jest jakies panstwo koraniczne ?

Zreszta porownywanie Polski do krajow gdzie PKB per capita jest co najmniej dwukrotnie wyzsze nie ma najmniejszego sensu bo glownym powodem dlaczego ci islamisci osiedlaja sie w tych krajach jest to ze w kazdym z nich mozna dobrze zyc na socjalu i miec wyjebane w prace. (no i oczywiscie dochodza kwestie historyczne jak osiedlanie sie w Francji czy GB obywateli z dawnych koloni, czy tez sprowadzenie do siebie taniej sily roboczej jak w Niemczech)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 11:00 
Cytuj  
Tych pederastow co protestuja bym po prostu wszystkich pozamykal. Bedzie wstyd na caly swiat bo banda debili przyjdzie z afiszami ze im sie nie podoba gdzie prezydenta grzebia. Mi sie tez to nie podoba ale juz wbijam w to, bo decyzja zapadla.
Powinni rekatywowac zomo na tych debili i zrobic szybka akcje zeby nawet przez ulamek sec ich nigdzie nie bylo widac.
Zamknac w pizdu i wypuscic w niedziele. Wtedy niech sobie protestuja,

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 11:00 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Wezcie te wszystkie 'podobno' schowajcie se w dupke za przeproszeniem i bez zrodla przestancie podawac informacje. Ppolowa zawartych tu niusow , to rzeczy ktore wymyslili polscy specjalisci od kazdej dziedziny - taksowkaze. Na postoju rzecz jasna.


A ty ofc opierasz swoje informacje na temat katastrofy z polskiej tv right?
Ktorzy nawet liczbe ofiar sciagali z obcych serwisow lawl.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 56  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.