mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona

Kto pierwszy nastuka 10 000 postów?
mark24 6%  6%  [ 8 ]
mark24 3%  3%  [ 4 ]
mark24 5%  5%  [ 7 ]
mark24 3%  3%  [ 4 ]
mendol - kto tu kliknie ten dupa! 82%  82%  [ 105 ]
Liczba głosów : 128
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 15:14 
Cytuj  
Mnie tam dziwi, ze juz dawno nie zaczeliscie tlamsic Kabana. Chyba trzeba wolac Asmaxa ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 15:19 
Cytuj  
blaznow sie nie tlamsi. oczywiscie dopoki dostarczaja rozrywki.
nie jest ona najwyzszych lotow, ale w pracy wystarcza :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 15:29 
Cytuj  
go go Mendol 10 k postów coraz bliżej... znając poczucie humoru ojca nie jestem przekonany czy nagroda dla zwycięzcy okaże się atrakcyjna ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 15:35 
Cytuj  
W nagrode 10k postow Ojciec poprowadzi nowa edycje gry forumowej Werewolfa ;] Nie bralem udzialu, ale czytalem, epicka.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 15:51 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Rooz, z jakiej wsi jesteś? Klarnet, kurwa, co za błazen...

Lepszy klarnet niż:
"kaban (znaczenie: wieprz, dzik)
W języku potocznym przychlast, leszcz, pajac, pizda, popierdółka."


True, przydałaby się nowa edycja łerłolfa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 16:58 
Cytuj  
shp napisał(a):
Kaban napisał(a):
Rooz, z jakiej wsi jesteś? Klarnet, kurwa, co za błazen...

Lepszy klarnet niż:
"kaban (znaczenie: wieprz, dzik)
W języku potocznym przychlast, leszcz, pajac, pizda, popierdółka."


True, przydałaby się nowa edycja łerłolfa.


Język potoczny to nie ma być język buraków z pola. Czepiamy się nicków bo brakuje argumentów?

Tor, czasem trzeba zniżyć się do poziomu innych, skoro normalna dyskusja nie wchodzi w grę.

Hajsrander, wiesz co, szkoda mi w ogóle klawiatury na Ciebie. Wołać to możesz psa do nogi. I tak już kurwa jest z tym zajebanym forum że ni chuja nie można mieć własnego zdania.

Dla mnie Mendol jest zwykłym spamerem i to jest moje zdanie. Skoro gówno was interesuje co mam do powiedzenia to proszę bardzo opcja ignoruj. Ale oczywiście forum MMORPG.PL słynie z tego że w kupie siła i kiedy komuś jest okazja dojebać to tylko w parę osób. I oczywiście robicie to w arcy niskim poziomie.

Tak samo jak jedyne co potraficie to pisać "Dzieciak, szczyl"
Wielcy możnowładcy się znaleźli, pozjadali wszystkie rozumy, a średnia wieku to 50+.

Szkoda, że tak mało osób jest w stylu Karola, jego posty jak te o MAG'u aż chce się czytać. A nie takie szambo jakie prezentuje Menda.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 17:02 
Cytuj  
Kolejny który zamiast pojechać to się emuje jak 12-letnia dziewczynka


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 17:21 
Cytuj  
ale we flames chyba moge sobie pospamowac?
czy tez moje wypowiedzi odnosnie ksiazek, filmow, seriali, dfo - tez uwazasz za spam?
czy tez raczej ich nie czytales i jak kazdy 'fajny' chlopiec na tym forum chcialbys krytykowac na podstawie wlasnego widzimisie?
na moje 'widzimisie' to jestes biednym wioskowym glupkiem, ktorzy wyrazajac swoje 'zdanie' w tej dyskusji chce zaznaczyc 'PATRZCIE, JESTEM, HALO, JA TEZ TU JESTEM'.

i nie bardzo rozumiem dlaczego ty mozesz obrazac innych, a inni nie moga ciebie? bo dla mnie to faktycznie jestes KABAN'em juz w tej chwili :)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 17:26 
Cytuj  
Obrazek

www.myspace.com/kabanrap


Kabanrap elo?

Huragan jeszcze nie zaczal szpiegowac?:o

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 17:28 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Czepiamy się nicków bo brakuje argumentów?

[...] Hajsrander [...] Menda.


OMG sag, wypierdalaj z tym zdjeciem shadhuna (dopiero w trakcie pisania posta mi sie wyswietlilo) :/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 17:52 
Cytuj  
Kaban gwarantuje Ci, ze Twoje posty nie denerwowały tylko mnie wyłącznie. A głownie dlatego, ze ktoś nowy się pojawia i próbuje szczekać, imo zupełnie bez powodu. Nicka się nie czepiam. Mojego sobie możesz ile wlezie, mam to gdzieś. Obrażać Cię nie obrażałem, tylko przyznałem innym racje, że coś jest nie halo. Szybka się irytujesz.

Przestańcie z tym, że nie można mieć tutaj własnego zdania...


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 18:45 
Cytuj  
Rozzter widzę że pierwsze z brzegu zdjęcie z google image. /facepalm
Smutne, nie wyszło Ci. Zajrzyj do tematu o lustrzankach i poczytaj parę rad. Następnym razem wyjdą Ci lepsze zdjęcia :)

Highlander, spoko, tylko że was wkurwia każdy kto pisze a nie jest z waszego kółeczka wzajemnej adoracji. Ja przeglądam to forum od 2005 i jakoś tym się tak nie podniecam. I co, że nie napierdalam posta co minutę to już jestem chujowy i nie mogę się udzielać?

Porównanie mojego "spamu" 200 postów ze spamem Mendola 9500+ jest głupie :-?

Mendol Ty lubisz z miejsca oceniać ludzi. W końcu 95% ludzi z kontami po 2005 to dzieci, mają trądzik i ich rodzice biją.
Ta, według mojego widzimisię jesteś zwykłym szarym chujem, który podnieca się licznikiem postów na forum. I zakłada gówniane tematy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 18:47 
Cytuj  
ale drama

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 18:50 
Cytuj  
to cale koleczko adoracji tez sobie rowno jedzie...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 18:53 
Cytuj  
h3h3.
tzn. jakie gowniane tematy zalozone przez mnie masz kabanku na mysli? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 18:54 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Profeta, zauważyłem że masz duże pojęcie o rolnictwie. Zamiast pisać na forum, idź zobacz czy prosiaki już nakarmione. Kiedyś było ogłoszenie na gumtree idealne dla Ciebie, coś o czyszczeniu chlewa.


Patrząc na twoje zdjęcie muszę stwierdzić, że takiego prosiaka to już dawno nie widziałem, wpadnij do mojego chlewa i jeszcze cię pottuczę, może nawet dam ci porozmawiać z krasnalem ogrodowym.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 19:13 
Cytuj  
O kurwa, to dobra pompa. Jeden wieśniak drugiemu wieśniakowi ciśnie, a ledwo co z pola wrócili. Zdejmujecie chociaż gumiaki, czy gówno po domu roznosicie?

Mendol i książki. Jedyna styczność jaką masz z książkami to jak Ci mama na dobranoc czyta.
Co tu się dzieje, Roozter wrzuca zdjęcie jak ledwo ucieka przed księdzem, widać nawet krzyż na ścianie, Hajsrander się zcipciasił już całkowicie, blendamenda coś tam pierdoli o gimnazjum, kabanosy to ja trzymam w lodówce, Profeta szuka kolegów do chlewu, widocznie rodzinny biznes słabo idzie, SHP ma jakieś dziwne przeżycia z klarnetami, czy tam fletami. Chujowy slang u was na osiedlu.

Żenada brudasy, to jest mega słaba drama.

+1 KURWA MAĆ!!!!!

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 19:14 
Cytuj  
Kaban idz sobie prosze, jestes na tak dennym poziomie flame na wejsciu, ze w ogole nie ma sensu sobie strzepic palcow na dyskusje z takim tepym chujem jak Ty.

Forum mialo wielu trolli - wezmy takiego MagaPsa, nikt go nie lubil, ale dalo sie jeszcze w miare poflamowac - a teraz zobacz, czasami nawet ktos napisze "Sam sie sobie dziwie, ale musze sie zgodzic z Magpsem".
Do takiego poziomu przy dobrych lotach dojdziesz za ~15lat, wiec chyba nie ma sensu siedziec w ekipie w ktorej wszyscy Ci pluja na twarz. Chyba ze od dziecinstwa jestes do tego przyzwyczajony to sobie siedz i udawaj ze deszcz pada jak Ci szczaja na ryj.

TFU TY KURWA...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 19:16 
Cytuj  
Grayfoks. napisał(a):
O kurwa, to dobra pompa. Jeden wieśniak drugiemu wieśniakowi ciśnie, a ledwo co z pola wrócili. Zdejmujecie chociaż gumiaki, czy gówno po domu roznosicie?

Mendol i książki. Jedyna styczność jaką masz z książkami to jak Ci mama na dobranoc czyta.
Co tu się dzieje, Roozter wrzuca zdjęcie jak ledwo ucieka przed księdzem, widać nawet krzyż na ścianie, Hajsrander się zcipciasił już całkowicie, blendamenda coś tam pierdoli o gimnazjum, kabanosy to ja trzymam w lodówce, Profeta szuka kolegów do chlewu, widocznie rodzinny biznes słabo idzie, SHP ma jakieś dziwne przeżycia z klarnetami, czy tam fletami. Chujowy slang u was na osiedlu.

Żenada brudasy, to jest mega słaba drama.

+1 KURWA MAĆ!!!!!


Przemyśl to jeszcze raz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 19:55 
Cytuj  
Weak w chuj.

Asmax, Asmax, nie mów mi co jest dobrym flamem, bo sam splułeś się o byle gówno na Nokiusia i odjebałeś niezły "fotoszop" jego foty.

I to było dopiero chujowe po bandzie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.