mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 64  Następna strona

Kto prezydentem !!!!!!!!!!!!!
Bronisław Komorowski 39%  39%  [ 86 ]
Jarosław Kaczyński 11%  11%  [ 25 ]
Janusz Korwin-Mikke 27%  27%  [ 60 ]
Andrzej Lepper 5%  5%  [ 12 ]
Bogdan Szpryngiel 0%  0%  [ 1 ]
Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jurek 2%  2%  [ 5 ]
Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 1 ]
Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 1 ]
Roman Sklepowicz 2%  2%  [ 4 ]
Ludwik Wasiak 3%  3%  [ 6 ]
Andrzej Olechowski 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 220
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 13:43 
Cytuj  
Rydzyk reprezentuje kosciol ludowy dla biedoty. Do nich trafia taki jezyk, wiec czemu kk mialby chciec sie go pozbyc. Jakby JK wygral to moze weta by znow na zywo z TVTrwam nadawal. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 13:52 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
RM to koscielne radio. Kosciol gdyby chcial to mogly usunac Rydzyka i zastapic kims mniej radykalnym. Nie usuwa to znaczy, ze czarnym pasuje robota jaka wykonuje.
Dla mnie nie ma znaczenia z ktorym kolesiem w sukience ten czy inny polityk udeza w sline.


A dla Rydzyka ma.
Rydzyk popiera tylko swoich funkcjonariuszy albo w zamian za stołki dla nich (PiS).


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 14:02 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Z Jarkiem jest chociaż ta nadzieja, że uda mu się wyrwać jakąś dupę. Gorzej od Bronka trafić nie może.


czy ja wiem

Maria Marcinkiewicz (była żona)
Obrazek

Isabela Marcinkiewicz (obecna żona)
Obrazek


mrynar napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Bo on nie jest "ich". Poza tym RM to nie kościół.


RM to koscielne radio. Kosciol gdyby chcial to mogly usunac Rydzyka i zastapic kims mniej radykalnym. Nie usuwa to znaczy, ze czarnym pasuje robota jaka wykonuje.


Redemptoryści to nie cały kościół

:roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Z Jarkiem jest chociaż ta nadzieja, że uda mu się wyrwać jakąś dupę. Gorzej od Bronka trafić nie może.


mysle ze Jaro by wyrwal calkiem niezla dupe , 18 lat , D cup itd.. jest w zasiegu kandydata na prezia :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jeszcze lepiej jakby za rok PO wziela wladze samodzielnie. Moze zaczeli by reformowac, bo juz nie mogliby sie zaslaniac koalicjantem czy wetami.


Tym tokiem rozumowanie lepiej glosowac na Jarka, zeby w przyszlosci PIS mial pelnie wladzy i nie mogl sie zaslaniac wetem Komorowskiego.

PO ma male szanse na zwyciestwo, bo deficyt 60% jest juz bardzo blisko:

- jesli go przekroczymy to Unia zacznie wyraznie domagac sie reform. Nawet przy najdoskonalszej propagandzie bedzie trudno ten fakt ukryc.

- jesli PO zacznie reforme i ograniczenie deficytu to wkurwia sie cale masy ktorym zostanie cos zabrane. W tym wypadku sam bym oddal glos na PO, ale glosy takich ludzi nie srekompensuja straconych glosow rozzalonej tluszczy.

Na wzrost gospodarczy na poziomie Chin nie mamy chyba co liczyc, a to tez moglby byc ratunek dla PO.

Dla przypomnienia: PISowi udawalo sie zmniejszac deficyt i oddajac wladze byl on na poziomie 16 %. Za rzadow PO systematycznie rosnie i delikatne szacunki mowia o poziomie 52% na koniec roku. Zrodlo MF:

http://forsal.pl/grafika/349928,26603,j ... ficyt.html

Wiadomo, ze PIS przejmujac wladze zastal Polske w dobrej kondycji, ze byl wzrost gospodarczy, a potem nagle wybuchl kryzys, ale liczby sa liczbami.
PIS nie zreformowal finansow, ale tez nie musial skoro deficyt sam sie zmniejszal. Nie skusil sie tez na rozdawanie kasy kosztem obnizania deficytu (chyba kazdy pamieta awantury z pielegniarkami, mozna bylo sypnac kasa i miec spokoj).

===============================================

Jesli chodzi o KK to dzieki za uswiadomienie, w kosciele nie bylem od 20 lat, nie wiedzialem ze takie zmiany zaszly i teraz sa dwa KK: jeden ludowy z ktorym kolaboruje Jaro i drugi normalny, ten z ktorym caluje sie Bronek. Sorry, ze nie wiedzialem, na oko wygladaja podobnie.
Tylko nie wiem na czele ktorego z tych kosciolow stoi papiez?


Ostatnio edytowano 18 maja 2010, 20:01 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Tym tokiem rozumowanie lepiej glosowac na Jarka, zeby w przyszlym PIS mial pelnie wladzy i nie mogl sie zaslaniac wetem Komorowskiego.

Ja chetnie zobacze rzady Tuska nieskrepowanego prezydentem i koalicjantem. Natomiast rzady JK w tercecie egzotycznym z Giertychem i Lepperem widzialem i podziekuje za taki show.

Co do reszty to PiS NIGDY nie uzyska samodzielnej wladzy z racji na zasciankowy, ksenofobiczyny i wsteczny charakter tej partii. Nie zrobili reform bo byl wzrost gospodarczy? Jak lykasz takie wyjasnienia to wspolczuje.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:34 
Cytuj  
zona byla zadowolona ze nie miala slubu w kosciele tylko na schodach urzedu stanu cywilnego ? :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:36 
Cytuj  
double post


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:44 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zona byla zadowolona ze nie miala slubu w kosciele tylko na schodach urzedu stanu cywilnego ? :wink:


Zona miala fuksa, nasz slub to byla moja ostatnia wizyta w kosciele (nawet na pogrzebie mojego ojca stalem na zewnatrz). :) Zreszta zona tez nie wierzy w boga, wiec na szczescie nie mamy w domu wojen religijnych.

Jak juz jestesmy przy tym temacie to z KK skutecznie wyleczyl mnie pobyt na oazie dzieci bozych, o wieksza rozbieznosc w tym co sie robi i mowi trudniej niz tam. Podobnie z glosowania na PO wyleczylo mnie aktywne czlonkostwo w UW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:51 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja chetnie zobacze rzady Tuska nieskrepowanego prezydentem i koalicjantem. Natomiast rzady JK w tercecie egzotycznym z Giertychem i Lepperem widzialem i podziekuje za taki show.



Ja chetnie zobaczylbym wiekszosciowe rzady PISu nieskrepowane koalicjantami. Obaj prawdopodobnie mozemy sobie tylko pomazyc.

Zreszta wykasowanie LPR i Samoobrony to kolejny duzy plus PISu (srodki nie maja znaczenia w tym wypadku, liczy sie osiagniecie celu).

Generalnie wybory w Polsce (i wiekszosci krajow europejskich) to lekka parodia, bo mamy wybor miedzy 2 duzymi partiami i 2 malymi z ktorych wszystkie maja identyczne poglady na wiekszosc waznych dla obywateli spraw. Wszyscy sie napierdalaja jak we wrestlingu, gdzie widac ze chodzi o show, a nie o to zeby sobie zrobic krzywde.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:56 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Zreszta wykasowanie LPR i Samoobrony to kolejny duzy plus PISu (srodki nie maja znaczenia w tym wypadku, liczy sie osiagniecie celu).

Slyszalem o tych wspanialych zaslugach Kaczynskiego. Oczywiscie pomija sie fakt, ze przejal ten elektrorat i czesc retoryki. Ale moze racja, lepiej skoncentrowany populizm niz rozbity na 3 partie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:31 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Zona miala fuksa, nasz slub to byla moja ostatnia wizyta w kosciele (nawet na pogrzebie mojego ojca stalem na zewnatrz). :) Zreszta zona tez nie wierzy w boga, wiec na szczescie nie mamy w domu wojen religijnych.

Jesli oboje nie wierzycie w boga, to dlaczego slub koscielny? Bo tak wypada?

X.

PS. Dziecko tez ochrzcisz w imie wiary ktora masz gdzies? A jesli tak, to dlaczego chcesz decydowac za nie, w co ma wierzyc, jesli sam nie wierzysz?


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:56 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
mrynar napisał(a):
Zona miala fuksa, nasz slub to byla moja ostatnia wizyta w kosciele (nawet na pogrzebie mojego ojca stalem na zewnatrz). :) Zreszta zona tez nie wierzy w boga, wiec na szczescie nie mamy w domu wojen religijnych.

Jesli oboje nie wierzycie w boga, to dlaczego slub koscielny? Bo tak wypada?

X.

PS. Dziecko tez ochrzcisz w imie wiary ktora masz gdzies? A jesli tak, to dlaczego chcesz decydowac za nie, w co ma wierzyc, jesli sam nie wierzysz?


Sluszna uwaga Xanth, mrynar troche sfailowal, i to nawet wiecej niz troche :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:58 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
mrynar napisał(a):
Zona miala fuksa, nasz slub to byla moja ostatnia wizyta w kosciele (nawet na pogrzebie mojego ojca stalem na zewnatrz). :) Zreszta zona tez nie wierzy w boga, wiec na szczescie nie mamy w domu wojen religijnych.

Jesli oboje nie wierzycie w boga, to dlaczego slub koscielny? Bo tak wypada?

X.

PS. Dziecko tez ochrzcisz w imie wiary ktora masz gdzies? A jesli tak, to dlaczego chcesz decydowac za nie, w co ma wierzyc, jesli sam nie wierzysz?

Hehe, to pewnie w imię zasady "może pomoże a już na pewno nie zaszkodzi" ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 17:10 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
mrynar napisał(a):
Zona miala fuksa, nasz slub to byla moja ostatnia wizyta w kosciele (nawet na pogrzebie mojego ojca stalem na zewnatrz). :) Zreszta zona tez nie wierzy w boga, wiec na szczescie nie mamy w domu wojen religijnych.

Jesli oboje nie wierzycie w boga, to dlaczego slub koscielny? Bo tak wypada?

X.

PS. Dziecko tez ochrzcisz w imie wiary ktora masz gdzies? A jesli tak, to dlaczego chcesz decydowac za nie, w co ma wierzyc, jesli sam nie wierzysz?


Nie. Jak bralismy slub to jeszcze jedna noga bylismy w kosciele katolickim, strasznie mlodzi bylismy. Raczej poglady na zycie nam sie dopiero ksztaltowaly.
Moje dzieci tez nie wierza w boga, nic im nie narzucam. Jak w ktoryms momencie zachca chodzic do kosciola to bedzie ich wybor.

Edit:
Jedyny problem w tym naszym niewierzeniu (poza konfliktami z moja mama, ktora jest katoliczka i betonowy elktoratem PO przy okazji) :) to byla komunia syna i prezenty kumpli, ale kupilem mu gameboya w specjalnej edycji pokemon :D i byl zadowolony. poza tym nigdy dzieci nie mialy problemow ani w szkole, ani nigdzie. Nawet im inne dzieci zazdroscily ze nie musza chodzic na religie i do kosciola.


Ostatnio edytowano 18 maja 2010, 19:49 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 18:31 
Cytuj  
No widzisz. Ja nie chrzcilem swojej corki (i bylem przeciw), za to byla zona po rozwodzie to zrobila, choc sama jest niewierzaca. Dla mnie to jest czysty i typowy przejaw hipokryzji :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 19:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
No widzisz. Ja nie chrzcilem swojej corki (i bylem przeciw), za to byla zona po rozwodzie to zrobila, choc sama jest niewierzaca. Dla mnie to jest czysty i typowy przejaw hipokryzji :/

X.


No zgadza sie. Stad taki wysoki procent katolikow w naszym kraju. Wiekszosc moich znajomym deklaruje, ze sa katolikami, a nie za bardzo rozumiem na czym ta ich katolickosc polega, po KK jada rowno, do kosciola chodza moze jedynie w boze narodzenie (ale tes nie jestem pewien).
Chyba wiekszy szacunek mam do mocherow niz do nibykatolikow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 20:26 
Cytuj  
Przydaloby sie wprowadzic podobne rozwiazanie jak w Niemczech gdzie kazdy sie deklaruje do jakiej wiary nalezy i wtedy jakis procent jego podatku jest tam przelewany, a ateistom bodajze zostaje ta kwota w kieszeni. Czuje ze w Polsce wiele osob by przestalo deklarowac wiare katolicka gdyby te pare zlotych mogloby zostac u nich w portfelu ;) Ale o takim rozwiazaniu to tylko pomarzyc mozna.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 20:31 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Przydaloby sie wprowadzic podobne rozwiazanie jak w Niemczech gdzie kazdy sie deklaruje do jakiej wiary nalezy i wtedy jakis procent jego podatku jest tam przelewany, a ateistom bodajze zostaje ta kwota w kieszeni. Czuje ze w Polsce wiele osob by przestalo deklarowac wiare katolicka gdyby te pare zlotych mogloby zostac u nich w portfelu ;) Ale o takim rozwiazaniu to tylko pomarzyc mozna.


JKM ;-)

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 21:11 
Cytuj  
ach, juz było ;)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.