mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 64  Następna strona

Kto prezydentem !!!!!!!!!!!!!
Bronisław Komorowski 39%  39%  [ 86 ]
Jarosław Kaczyński 11%  11%  [ 25 ]
Janusz Korwin-Mikke 27%  27%  [ 60 ]
Andrzej Lepper 5%  5%  [ 12 ]
Bogdan Szpryngiel 0%  0%  [ 1 ]
Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jurek 2%  2%  [ 5 ]
Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 1 ]
Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 1 ]
Roman Sklepowicz 2%  2%  [ 4 ]
Ludwik Wasiak 3%  3%  [ 6 ]
Andrzej Olechowski 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 220
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 21:48 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Raczej nie czytales uwaznie bo polityka PO a PISu roznia sie i to bardzo.

PiS reprezentuje stara wiare i zacofanie oraz zamkniecie kraju na swiat tzw zamordyzm a PO mimo ze banda kolesi po ukladach, jednak inaczej reprezentuje Polske na swiat i inaczej jest odbierana.

Jak juz ktos pisal lepszy spokojny i ustawowy prezydent , niz ktos kto zamknie granice panstwa i cofnie nas 100 lat w stecz.

Ja w przemiane pana Jaroslawa nie wierze.

Czytałem, PO jak sam wspomniałeś reprezentuje "bandę kolesi z układami". Reprezentuje po prostu inną opcja. Nie ma sensu spierać się o jakieś drobiazgi bo wybór między pis a po to jak wybór między dżuma a cholerą.
Polska od przynajmniej 20 lat nie prowadzi suwerennej polityki zagranicznej. Chyba, ze polityka dawania dupy US to polityka zagraniczna... i o ile dobrze pamiętam to w efekcie tej polityki otrzymaliśmy miano "osła trojańskiego" i cały świat śmieje się z tego jak usa traktuje swojego "sojusznika"...
W tej materii nic się za PO nie zmieinło.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 21:51 
Cytuj  
Dla USA jestesmy nadal wschodnia europa i strefa wplywow matki Rosiji co swiadczy chociazby dzisiejsze zapytanie pana Ławrowa zebysmy wytlumaczyli sie z pustych Patriotow.Polska jeszcze dlugo bedzie sie przebijac na arenie politycznej zeby byla zauwazona.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:01 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Zych, to jak pobic przedszkolaka ;/

true, przepraszam


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:10 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
...PiS reprezentuje stara wiare i zacofanie oraz zamkniecie kraju na swiat tzw zamordyzm a PO mimo ze banda kolesi po ukladach, jednak inaczej reprezentuje Polske na swiat i inaczej jest odbierana...




Może ja powiem Ci bardzo konkretnie bo raczej dyskusja z małolatem, który pozbawiony jest własnego myslenia jest mało sensowna i dosłownie szkoda moich palcy na produkowanie się. Ale musisz wiedziec jedno :

ZACHÓD MA CIE W DUPIE. Oni nie potrzbuje twoich usmiechów, oni potrzebują cie jako niewolnika. Masz mało myslec dużo pracować dla bogactwa ich leniwych i bogatych obywateli. To tak jak w micro skali : ktoś musi zapierniczać w fabryce, na roli by drugi mógł sobie siedziec w biurze z ciepłą kawka i ładna sekretarką. Każdy kraj ma swoich obywateli, własne interesy a ciebie mają konkretnie w dupie. Dlatego w tych cięzkich czasach potrzeba nam osoby która broni naszych interesów, jest nie przekupna i pozbawiona wpływów obcych korporacji i pieniedzy. Dlatego PiS i Kaczyński jest wielu bardzo bogatym i wpływowym ludziom nie na ręke, dlatego na niego nagonka. Wielu multimilionerów nie tylko polskich zainwstowało w PO. Kaczyński to człowiek starej daty, ni "huja" niczym go nie przekupisz, to stary patriota. Posiada idealne cechy, które akurat w tak drapieżnym kapitaliźmie i w tym okresie są tak bardzo nam potrzbne. Kaczyński nadepnął także na odcisk ogromnie wpływowym grupom np. adwokatom umożliwiając takiemu głupkowi wioskowemu jak ty dostep do tegoż zawodu ( nie jak do tej pory z dziada pradziada ), uformował jakże chwalebną organizacje zwalczająca korupcje ( tak krytykowaną przez biznesowe media i opozycje )- ale włacz logike - instystucja jak najbardziej idealna zważywszy na to, iż korupcja w polityce a nawet w szpitalach dochodzi do burdalnych granic. Bez łapówki nawet strach rodzić. Włącz mózg i zacznij myslec, bo takich debili powtarzających papke produkowaną przez media bez żadnych wyrzutów sumienia - palił bym żywcem.


ZACHÓD MA CIE W DUPIE, jak pokazuje choćby historia. Oddali nas ruskim po podziale, nie wpomogli mimo układu ( aliansu ) gdy zaatakował nas hitler, mieli cie w dupie tak jak ty masz w dupie co dzieje się we włoszech, austrii czy hiszanii - czy żyje im sie dobrze czy żle. Wazniejsze pewnie jest dla ciebie dobro twoje i twoich rodaków. Kraje bogate mają jeszcze jedna karte - duzo pieniedzy. Mogą na przykład wpływac na polityke innych Państw ( vide tymiński kiedyś - podstawiona marionetka ). Coż za problem dać kase, wypromowac kandydata, dogadać się z mediami i wstawić do rządu własnego " niby " polskiego prezydenta, który będzie bezpośrednio działał na korzyść danego kraju - kontrakty, prywatyzacje, zwolnienia z podatków danych podmiotów ( np. marketów ) etc.


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 27 maja 2010, 22:15 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:13 
Cytuj  
Patrioty przyjechały tylko po to, żebyśmy je kupili, kupili je a nie europejski odpowiednik


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:19 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):

Może ja powiem Ci bardzo konkretnie bo raczej dyskusja z małolatem, który pozbawiony jest własnego myslenia jest mało sensowna i dosłownie szkoda moich palcy na produkowanie się. Ale musisz wiedziec jedno :

ZACHÓD MA CIE W DUPIE. Oni nie potrzbuje twoich usmiechów, oni potrzebują cie jako niewolnika. Masz mało myslec dużo pracować dla bogactwa ich leniwych i bogatych obywateli. To tak jak w micro skali : ktoś musi zapierniczać w fabryce, na roli by drugi mógł sobie siedziec w biurze z ciepłą kawka i ładna sekretarką. Każdy kraj ma swoich obywateli, własne interesy a ciebie mają konkretnie w dupie. Dlatego w tych cięzkich czasach potrzeba nam osoby która broni naszych interesów, jest nie przekupna i pozbawiona wpływów obcych korporacji i pieniedzy. Dlatego PiS i Kaczyński jest wielu bardzo bogatym i wpływowym ludziom nie na ręke, dlatego na niego nagonka. Wielu multimilionerów nie tylko polskich zainwstowało w PO. Kaczyński to człowiek starej daty, ni "huja" niczym go nie przekupisz, to stary patriota. Posiada idealne cechy, które akurat w tak drapieżnym kapitaliźmie i w tym okresie są tak bardzo nam potrzbne. Kaczyński nadepnął także na odcisk ogromnie wpływowym grupom np. adwokatom umożliwiając takiemu głupkowi wioskowemu jak ty dostep do tegoż zawodu ( nie jak do tej pory z dziada pradziada ), uformował jakże chwalebną organizacje zwalczająca korupcje ( tak krytykowaną przez biznesowe media i opozycje )- ale włacz logike - instystucja jak najbardziej idealna zważywszy na to, iż korupcja w polityce a nawet w szpitalach dochodzi do burdalnych granic. Bez łapówki nawet strach rodzić. Włącz mózg i zacznij myslec, bo takich debili powtarzających papke produkowaną przez media bez żadnych wyrzutów sumienia - palił bym żywcem.


Eagle masz racje

Zachod ma nas w d... I kto by pomyslal ze Polska ma taka d....
Nagonka w mediach to napewno zmowa z Tomaszem Lisem
Wszedzie korupcja i skandal to napewno zydzi

Tak musimy jeszcze dokopac Moskalii i ubic Nazistow

Pozdrow Ojca R.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:30 
Cytuj  
Dobrze, to jedźmy dalej. Kolejnym wytworem, który zbytnio nie odpowida ludziom wpływowym jest własnie ten felerny rydzyk i jego moherowa rozgłośnia. Ale z drugiej strony - KOMU to kurwa przeszkadza ? Mamy podobno demokracje i wolnośc słowa. Skoro moja babcia to uwielbia - niech słucha- daje jej to radość, skok dopaminy i wiare tak jak mi sprawia przyjemnośc komp, dobra muza czy film. Ona nie wpierdala się do tego co ja lubie, ja sie do niej. I kto tu dzieli ludzi , hmm ? TVN i PO próbując skłócic babcie z wnukami, wmawjając jej ciemnote i kreowanie na anty-trendy. W czym więc problem ? Komu to przeszkadza ? Może tym co maja monopol na informacje ? Super, ja nabrać sie nie daje na sztucznie kreowanie co jest trendy, co elo a co nie.

Myśl kurwa.


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:38 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Patrioty przyjechały tylko po to, żebyśmy je kupili, kupili je a nie europejski odpowiednik

Hehe a na chuj na m patrioty, na defilady wystarczy makieta.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:47 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Zych, to jak pobic przedszkolaka ;/


Liz mu jajka! Woohoo! First (ummm... no not first) forum luv!

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:59 
Cytuj  
Havok napisał(a):
MagPS napisał(a):
Patrioty przyjechały tylko po to, żebyśmy je kupili, kupili je a nie europejski odpowiednik

Hehe a na chuj na m patrioty, na defilady wystarczy makieta.


Te co przyjechały, to też nie mam pojęcia po chuj kurwa one (nie licząc efektu marketingowego) pierdoleni polscy politycy którzy mają mokro w gaciach tylko dlatego, że hamerykanie rzucili jakiś ochłap)
- podobno puste
- na chwilę
- taką liczbę to my możemy sobie...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 23:08 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Zych, to jak pobic przedszkolaka ;/


Liz mu jajka! Woohoo! First (ummm... no not first) forum luv!

jaki ty kurwa jesteś głupi

TT QQ i WTF


_________________
Obrazek

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 23:18 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Dobrze, to jedźmy dalej. Kolejnym wytworem, który zbytnio nie odpowida ludziom wpływowym jest własnie ten felerny rydzyk i jego moherowa rozgłośnia. Ale z drugiej strony - KOMU to kurwa przeszkadza ? Mamy podobno demokracje i wolnośc słowa. Skoro moja babcia to uwielbia - niech słucha- daje jej to radość, skok dopaminy i wiare tak jak mi sprawia przyjemnośc komp, dobra muza czy film. Ona nie wpierdala się do tego co ja lubie, ja sie do niej. I kto tu dzieli ludzi , hmm ? TVN i PO próbując skłócic babcie z wnukami, wmawjając jej ciemnote i kreowanie na anty-trendy. W czym więc problem ? Komu to przeszkadza ? Może tym co maja monopol na informacje ? Super, ja nabrać sie nie daje na sztucznie kreowanie co jest trendy, co elo a co nie.

Myśl kurwa.


Mysle ze zamalo jest slowa "k... " :D

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 23:54 
Cytuj  
Tak się uprawia politykę, trzeba wśród potencjalnych wyborców wywołać poczucie zagrożenia, to wzbudza w nas pierwotne instynkty, rusza nas do cna. Wrogowie są wszędzie, a ja Was obronie.

Cytuj:
Dlatego w tych cięzkich czasach potrzeba nam osoby która broni naszych interesów, jest nie przekupna i pozbawiona wpływów obcych korporacji i pieniedzy.


Ciężkie czasy? Licząc od kiedy? Myślę że ciężkie czasy przeżywasz Ty i 25% polskiego społeczeństwa.

Cytuj:
Kraje bogate mają jeszcze jedna karte - duzo pieniedzy


Łał, cóż za daleko idąca teza, czy na pewno dobrze to przemyślałeś?


Nie dajcie ludzie sobie wkręcać takich głupot i skończcie latać ze skrajności w skrajność. Oczywiście że jest korupcja, wyzysk, grupy lobbingowe, ale nie w takiej skali jakiej to widzi na przykład Pan "eagleeyes", który za dużo nasłuchał się swojej babci przy obdiadkach.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 00:08 
Cytuj  
Taa, hitler, stalin i propaganda z tamtych czasów to ojcowie "niespiskowania" . KGB, CIA, ABW i inne tego typu organizacje to organizacje charytatywne .


Kikas z tobą poważne dyskusje może tylko prowadzić italios. Macie bardzo wyrównany poziom.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 08:58 
Cytuj  
siled napisał(a):
GumisPLL napisał(a):

"PiS to nie partia, a ich wyborcy to nie sa tacy zwykli wyborcy.
To religia i wyznawcy. Dyskusja z nimi jest tak samo sensowna jak dyskusja z talibem. Dla nich zawsze Lech będzie męczennikiem, Jarosław świetym arcykapłanem a Komorowski i Tusk beda wcieleniami szatana"


http://www.sadistic.pl/oni-wybiora-nam- ... t41484.htm

Taki element jak dla mnie zabija patriotyzm u mlodych ludzi. Ciezko identyfikowac sie z narodem, gdzie 20% to dzikusy z bagien. :> Sprobuj porozmawiac to cie zwyzywaja i odbiora prawo do nazywania sie Polakiem. Nie kazdy wyborca PiSu jest taki, ale przyciaganie takiego motlochu sporo mowi o samej partii.

TVN i PO próbując skłócic babcie z wnukami
Evil TVN na uslugach Moskwy che zniszczyc rodzinne relacje!


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 10:08 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Jedno co łączy wszystkie partie to strach przed kościołem, klękają wszyscy od lewicy po prawicę :D.


Najlepsze zdanie podsumowujace naszych politykow, a gospodarka ateistycznych Czech przegonila juz Portugalie niedlugo dogoni pewnie Wlochy, ale co tam u nas osia sporu jest in vitro i ocena z religii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 10:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
siled napisał(a):
GumisPLL napisał(a):

"PiS to nie partia, a ich wyborcy to nie sa tacy zwykli wyborcy.
To religia i wyznawcy. Dyskusja z nimi jest tak samo sensowna jak dyskusja z talibem. Dla nich zawsze Lech będzie męczennikiem, Jarosław świetym arcykapłanem a Komorowski i Tusk beda wcieleniami szatana"


http://www.sadistic.pl/oni-wybiora-nam- ... t41484.htm

Taki element jak dla mnie zabija patriotyzm u mlodych ludzi. Ciezko identyfikowac sie z narodem, gdzie 20% to dzikusy z bagien. :> Sprobuj porozmawiac to cie zwyzywaja i odbiora prawo do nazywania sie Polakiem. Nie kazdy wyborca PiSu jest taki, ale przyciaganie takiego motlochu sporo mowi o samej partii.

TVN i PO próbując skłócic babcie z wnukami
Evil TVN na uslugach Moskwy che zniszczyc rodzinne relacje!


Stawiasz siebie po drugiej strony barykaty, gdzie obie strony sa siebie warte.
Z jednej strony ludzie uwazajacy siebie za oswieconych i nowoczesnych twierdzacy, ze caly elktorat PISu za mochery, ciemnogrod i tepe katolikosy.
Z drugiej strony ludzie uwazajacy siebie za prawdziwych patriotow, twierdzacy, ze caly elektorat PO to niepolacy, zlodzieje i zydzi.

Czarno-bialy swiat jest bardzo wygodny, ale wierz mi znam bardzo wielu fajnych ludzi, ktorzy glosuja na PIS, i bardzo wielu niefajnych glosujacych na PO.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 10:30 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Havok napisał(a):
Jedno co łączy wszystkie partie to strach przed kościołem, klękają wszyscy od lewicy po prawicę :D.


Najlepsze zdanie podsumowujace naszych politykow, a gospodarka ateistycznych Czech przegonila juz Portugalie niedlugo dogoni pewnie Wlochy, ale co tam u nas osia sporu jest in vitro i ocena z religii.


to nie tylko kwestia religii, poświęca się za dużo uwagi na bzdury, jak sprawę katyńską, emerytury UBeków, wałęsę, lustrację oraz wszelkie spory dot. PRLu, euro 2012 czy taką bądź inną aferkę kosztującą parę milionów złotych. wokół tych i im podobnych tematów kręci się opinia publiczna.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 10:31 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Havok napisał(a):
Jedno co łączy wszystkie partie to strach przed kościołem, klękają wszyscy od lewicy po prawicę :D.


Najlepsze zdanie podsumowujace naszych politykow, a gospodarka ateistycznych Czech przegonila juz Portugalie niedlugo dogoni pewnie Wlochy, ale co tam u nas osia sporu jest in vitro i ocena z religii.

Akurat. Najbogatszymi regionami w UE (PKB na łebka) są Bawaria i Badenia-Wirtembergia. Czyli katolandy, gdzie od jakichś 50 lat rządzi niemiecki LPR. Zgodnie z twoją szowinistyczną logiką powinienem teraz napisać "katole > ateusze."

A może poziom życia nie zależy wcale od tego, co kto wyznaje, tylko co kto ma pod kopułą? :roll:


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 10:35 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Może ja powiem Ci bardzo konkretnie bo raczej dyskusja z małolatem, który pozbawiony jest własnego myslenia jest mało sensowna i dosłownie szkoda moich palcy na produkowanie się. Ale musisz wiedziec jedno :

Ja mam 40 lat chetnie podyskutuje z Toba
eagleeyes napisał(a):
ZACHÓD MA CIE W DUPIE. Oni nie potrzbuje twoich usmiechów, oni potrzebują cie jako niewolnika. Masz mało myslec dużo pracować dla bogactwa ich leniwych i bogatych obywateli. To tak jak w micro skali : ktoś musi zapierniczać w fabryce, na roli by drugi mógł sobie siedziec w biurze z ciepłą kawka i ładna sekretarką. Każdy kraj ma swoich obywateli, własne interesy a ciebie mają konkretnie w dupie.

Wlasnie pewnie dlatego Unia Europejska przeznaczyla na polske miliardy Euro w ramach programow pomocy regionalnej dzieki ktorym wyremontowano miedzy innymi linie kolejowe oraz zakupiono nowy tabor na przyklad na lini Lodz-Warszawa. Nie jest prawda tez ze Polska wiecej do Unii wplacila co jest koronnym argumentem wszystkich bedacych przeciw Unii. Tak naprawde prawie caly ciezar pomocy dla Polski utrzymuja Niemcy (a my ich solidarnie mieszamy z blotem przy kazdej okazji - a co, niech wiedza!)
Mam wrazenie ze to co powiedziales usluszales gdzies o korporacjach a potem przelozyles na ogolna sytuacje w Polsce
Podstawowym zadaniem UE jest stworzenie rownych praw i profitow dla kazdego czlonka Unii a bajki o wykorzystywaniu sa tylko manipulacja medialna od ktorej sie tak odzegnujesz. Tak naprawde to Unia przed trybunalem w Strasburgu oferuje ostatnia droge ratunku jesli to twoje kochane panstwo wydyma Cie w dupe.
eagleeyes napisał(a):
Dlatego w tych cięzkich czasach potrzeba nam osoby która broni naszych interesów, jest nie przekupna i pozbawiona wpływów obcych korporacji i pieniedzy. Dlatego PiS i Kaczyński jest wielu bardzo bogatym i wpływowym ludziom nie na ręke, dlatego na niego nagonka.

Nie, nieprawda podwojna. Wplywy korporacji oraz "pieniedzy" sa wlasnie rzecza na ktorej wszystkim politykom wlasnie najbardziej zalezy w tym PiSowi. Po to wlasnie zostala stworzona ustawa lobbingowa - ktora ni mniej ni wiecej oznacza ze "masz kase i wplywy to w ten sposob wlasnie zgodny z prawem mozesz mi posmarowac dupe a ja dla Ciebie stworze prawo ktore pozwoli Ci zarobic wiecej pieniedzy" a teraz zgadnij kto glosowal za ta ustawa? PO i PiS
oto Art 2. tej ustawy.
Cytuj:
Art. 2. 1. W rozumieniu ustawy działalnością lobbingową jest każde działanie prowadzone metodami prawnie dozwolonymi zmierzające do wywarcia wpływu na organy władzy publicznej w procesie stanowienia prawa.
2. W rozumieniu ustawy zawodową działalnością lobbingową jest zarobkowa działalność lobbingowa prowadzona na rzecz osób trzecich w celu uwzględnienia w procesie stanowienia prawa interesów tych osób.
3. Zawodowa działalność lobbingowa może być wykonywana przez przedsiębiorcę albo przez osobę fizyczną niebędącą przedsiębiorcą na podstawie umowy cywilnoprawnej.

a teraz Cie zapytam czy tam jest cokolwiek na temat lobbowania przez zwyklych ludzi? Nie! To jest narzedzie dla świata pieniedzy - jak wplywac na politykow.

eagleeyes napisał(a):
Wielu multimilionerów nie tylko polskich zainwstowało w PO. Kaczyński to człowiek starej daty, ni "huja" niczym go nie przekupisz, to stary patriota.

Ujme to tak, stary patriota wydymal panstwo polskie na gruby szmal przy przejeciu majatku "Ruchu"
Cytuj:
Założona przez Kaczyńskich, uwłaszczona na majątku RSW Prasa Książka
Ruch, przejęła, 13 maja 1991 praktycznie bez przetargu "Express
Wieczorny". Parę lat później "Express wieczorny" sprzedała, za 26
miliardów złotych, plus 9,1 miliarda, co stanowiło zwrot pożyczki
zaciągniętej przez Jarosława Kaczyńskiego w 1991 roku, na potrzeby
kampanii wyborczej PC, partii Kaczyńskiego. Fundacja Kaczyńskiego,
kupiła następną gazetę i dwie drukarnie, ponieważ, podobnie jak w
przypadku Telegrafu, dostała od Banku Przemysłowo-Handlowego 1,2
miliarda złotych (starych). Z tym bankiem Fundację łączą osobliwe
kontakty, w budynkach, które fundacja otrzymała od skarbu państwa na
wieczyste użytkowanie, swoją siedzibę miał właśnie Bank BPH, który
za dzierżawę zapłacił 39,4 miliarda. Patronat BPH, nie był
bezinteresowny. Nie kto inny, jak minister Siwek, członek PC, w
kancelarii Wałęsy, za czasów gdy Kaczyńscy byli tam szefami,
naciskał na ówczesnego prezesa NBP Wójtowicza, aby BPH został
sprywatyzowany w pierwszej kolejności. Fundacja Prasowa Solidarność
spłodziła wiele dziwnych spółek, znaną spółkę "Srebrna, ale też
mniej znane, chociaż bardzo osobliwe przedsięwzięcie.
To coś działa do dziś i zawiadują tym ludzie PiS, którzy wynajmują
budynki partii PiS, te same, które zostały przekazane Fundacji
Prasowej Solidarność i te same, które Fundacja wynajmowała BPH. W
spółce zasiadali działacze PiS, tacy jak towarzysz, członek PZPR
Jasiński i pan Lipiński jako prezes, ten od taśm Renaty Beger.
Ciekawostką towarzyską jest fakt, że w radzie nadzorczej była też
posłanka Szczypińska. Srebrna wygenerowała kolejne szemrane podmioty
jednym z nich jest założona przez Kaczyńskiego i Dorna Fundacja Nowe
Państwo, to coś z kolei wygenerowało "Srebrną media".
Tak sobie chłopaki z PC żyły, uwłaszczały, kombinowały, część z nich siedziała, a co robią dziś?

I nie mow mi ze prezes o niczym nie wiedzial bo to nie jest facet ktory pozwala na samowolke u siebie na podworku.

eagleeyes napisał(a):
Posiada idealne cechy, które akurat w tak drapieżnym kapitaliźmie i w tym okresie są tak bardzo nam potrzbne.

Te idealne cechy mialem okazje poznac niedawno kiedy Kaczynski doznal przeobrazenia. I w zwiazku z tym mam pytanie, jakim cudem dalej go popieracie skoro jego poglady zmienily sie o 180 stopni?
- unia jest najlepsza rzecza jaka sie przytrafila europie
- przyjaciele rosjanie
- „Powinniśmy się dziś zajmować problemami drugiego dziesięciolecia XXI wieku. Nie ma wątpliwości, gdzie ja byłem w latach 90., ale czas leci i trzeba rozwiązywać nowe problemy” - czyli zapominamy o dekomunizacji?
Ten facet zmienil sie (niewazne czy naprawde czy na pokaz) a wszyscy jego poplecznicy przyjmuja to za dobra monete? To tak jakby Pawlak nazwal wszystkich rolnikow kulakami i dalej cieszyl sie ich poparciem :D
eagleeyes napisał(a):
Kaczyński nadepnął także na odcisk ogromnie wpływowym grupom np. adwokatom umożliwiając takiemu głupkowi wioskowemu jak ty dostep do tegoż zawodu ( nie jak do tej pory z dziada pradziada )

Oh slodka naiwnosci, po pierwsze nie udostepnil niczego, bo dostep do zawodu ma kazdy, a po drugie myslisz ze po wprowadzeniu konkursow cos sie zmienilo? heheheh

eagleeyes napisał(a):
, uformował jakże chwalebną organizacje zwalczająca korupcje ( tak krytykowaną przez biznesowe media i opozycje )- ale włacz logike - instystucja jak najbardziej idealna zważywszy na to, iż korupcja w polityce a nawet w szpitalach dochodzi do burdalnych granic. Bez łapówki nawet strach rodzić.

Tyle ze po kilku latach dzialania tej niesamowitej organizacji efektem jest prowokacja uknuta przez macho agenta na ktora dala sie zlapac kobiecina z mania wielkosci? Aha zapomnialbym ze probowali za pomoca przestepstwa udowodnic ze Kwasniewscy kupili cos przez podstawionych ludzi. Mam w dupie wyzej wymienionych i nie mam zamariu ich bronic ale twoje opowiesci nijak sie maja do rzeczywistosci ktora pokazuje ze ta organizacja jest skrajnie nastawiona na zbieranie hakow i udowadnianie jacy przeciwnicy polityczni sa be. Czy CBA zamknelo choc jednego lekarza? Salowa moze? eee nie - to slabo sie prezentuje w swietle kamer.

eagleeyes napisał(a):
Włącz mózg i zacznij myslec, bo takich debili powtarzających papke produkowaną przez media bez żadnych wyrzutów sumienia palił bym żywcem.


Przyganial kociol garnkowi, jednak ostatnie slowa mroza mi mozg... czy ty zastanowiles sie co piszesz?

A na koniec

Maz stanu Jaroslaw Kaczynki jest jak swinka morska - ani swinka, ani morska.


_________________
Sathorn#2230

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.