mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 64  Następna strona

Kto prezydentem !!!!!!!!!!!!!
Bronisław Komorowski 39%  39%  [ 86 ]
Jarosław Kaczyński 11%  11%  [ 25 ]
Janusz Korwin-Mikke 27%  27%  [ 60 ]
Andrzej Lepper 5%  5%  [ 12 ]
Bogdan Szpryngiel 0%  0%  [ 1 ]
Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jurek 2%  2%  [ 5 ]
Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 1 ]
Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 1 ]
Roman Sklepowicz 2%  2%  [ 4 ]
Ludwik Wasiak 3%  3%  [ 6 ]
Andrzej Olechowski 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 220
Autor Wiadomość

Posty: 30
Dołączył(a): 10.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 22:14 
Cytuj  
Huba napisał(a):
i. W sumie jedyny pozytyw to taki ze wiadomo na kogo nie glosowac.


Jedyny pozytyw jest taki, że debata odbyła się bez udziału publiczności, przynajmniej nikt nie przeszkadzał Napieralskiemu gromkim śmiechem.
Co do tego gościa to bez komentarza, kolejny yntelektualista z ekipy Bronka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 22:21 
Cytuj  
Wszedłem na stronę Wolności i Sprawiedliwości, i przy pomocy tamtejszego formularza zadałem pytanie:

"Jaki jest stosunek waszej partii do zagadnienia Praw Autorskich, piractwa komputerowego, fonograficznego etc."

mimo że wisi info "odpowiadamy w 24 godziny", uzyskałem odpowiedź po 3 dniach. Odpowiedź taką:

Cytuj:
Generalnie rzecz biorąc - prawa patentowe winny obowiązywać przez jakiś
czas - powiedzmy siedem lat.
Jest to swego rodzaju nagroda za innowacyjność.
Natomiast taka ochrona jak ma miejsce teraz - kilkadziesiąt lat to absurd


I teraz nie wiem, czy to odpowiadała jakaś przypadkowa osoba np. woźny, czy ktoś z partii, bo email nie był w żaden sposób podpisany...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 22:42 
Cytuj  
Ja liczę na to, że jak JKM zbierze jakimś cudem 5% to pojawi się jakiś "Sojusz Konserwatywno-Liberalny", albo powstanie nowa partia konser.-liber., która da radę wejść do Sejmu i się pokazać.

WiP, czy UPR to nie kandydaci do Sejmu, JKM to raczej symbol tego typu poglądów niż realny gracz polityczny.
No przynajmniej póki co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 23:02 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
http://www.tvn24.pl/-1,1660555,0,1,co-jadzia-wygaduje-staniszkis-wyszla,wiadomosc.html

co za prymityw z tego chuja

Nie wiem kto to jest ale zostaje jego fanem. Staniszkis tak pierdoli od paru miesiecy, ze zeby bola. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 07:24 
Cytuj  
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html
tytul mnie rozbawil :p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 07:46 
Cytuj  
co ona pierdoli? lol, na leb juz babie padlo od tego ciaglego piania na czesc kaczynskiego.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 08:56 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/druga-norwegia-i-powrot-iv-rp-w-debacie-prezydenck,1,3244575,aktualnosc.html
tytul mnie rozbawil :p


Ta, mieliśmy już być Japonią, Irlandią, a teraz Norwegią.
Tylko jakoś krajobraz za oknem ten sam.


IMO niewielka % przegrana Kaczyńskiego to WIN PiSu. Jakby Kaczyński wygrał i zniechęcił społeczeństwo do siebie, to w wyborach parlamentarnych PiS miałby po dupie.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 09:31 
Cytuj  
Ta debata wczoraj na tvp1 to byla jak na teleturnieju :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 09:59 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
IMO niewielka % przegrana Kaczyńskiego to WIN PiSu. Jakby Kaczyński wygrał i zniechęcił społeczeństwo do siebie, to w wyborach parlamentarnych PiS miałby po dupie.

Twierdze, ze on najchetniej by przegral niewielka iloscia glosow. Wladze w Polsce na premier. W prezydenture mozna sie bawic na zwienczenie kariery, a Kaczynskiemu do tego nie spieszno. Jeszcze chce troche w Polsce spierdolic.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 10:27 
Cytuj  
była druga Japonia, druga Irlandia
będzie druga Norwegia
!!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 11:06 
Cytuj  
szkoda że nie Trzecia Rzesza :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 11:17 
Cytuj  
w rzeczywistości będzie raczej Banana Republic Of Poland :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 11:18 
Cytuj  
JKM wprowadzi drugą jamajke ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 14:00 
Cytuj  
Staniszkis to stara wariatka. Dopoki popierala PO to byla fajna i mogla gadac co chciala, teraz jak sie przerzucila na Jarka to juz jest niefajna i wstyd ja zapraszac do studia.

To tak jak z jedynym na swiecie profesorem bez matury Bartoszewskim, moze gadac co chce, bo nie lubi PISu, jakby lubil to jego teksty to byloby sianie nienawisci.

ale takie to juz polskie standardy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 14:09 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Staniszkis to stara wariatka. Dopoki popierala PO to byla fajna i mogla gadac co chciala, teraz jak sie przerzucila na Jarka to juz jest niefajna i wstyd ja zapraszac do studia.

To tak jak z jedynym na swiecie profesorem bez matury Bartoszewskim, moze gadac co chce, bo nie lubi PISu, jakby lubil to jego teksty to byloby sianie nienawisci.

ale takie to juz polskie standardy.

O czym Ty piszesz mrynar? Myslalem, ze rozsadny jestes a juz bawisz sie w propagande. Staniszkis popierala PO kiedys? Zawsze sprzyjala pzy wyborach PiSowi, z lekkim spadkiem gdy juz doszli do wladzy. Ponoc sie rozczarowala, ale teraz kreci znowy kampanie dla Kacyznskiego. Bartoszewski moze plesc co chce? Przeciez wszystkie media po nim pojechaly, od TVP po TVN. Odrobine obiektywnosci. Wszyscy sie uwzieli na super Jarka, to stara spiewka PiSu.

Co do Bartoszewskiego to ma mature (tzw. "mala" przedwojenna), takze skonczyl studia skladajac prace magisterska. Nie mial obrony bo komunisci go wyrzucili z UW. Nie wiem czy swiadomie klamiesz czy nawet nie doczytales i pierdolisz. Jakos w Niemczech wykladal bez problemu na uniwerku, ale oczwiscie polaczki mu wytykaja.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 17:31 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jakos w Niemczech wykladal bez problemu na uniwerku, ale oczwiscie polaczki mu wytykaja.


Niemcy zawsze go lubili, nawet go wypuscili z obozu koncentracyjnego.

Dla mnie profesor to ktos kto przeszedl cala droge naukowa: matura, magisterka, doktorat, profesura. Wszstkie te tytuly profesora honoris causa sa sympatyczne, ale z reguly nikt po otrzymaniu go nie kaze sie nazywac profesorem. Nie slyszalem, zeby ktos mowil prof. Lech Walesa (a Walesa tez wykladal!).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 17:40 
Cytuj  
Nie słyszałem by Bartoszewski kiedykolwiek kazał tytułować się profesorem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 19:42 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Nie słyszałem by Bartoszewski kiedykolwiek kazał tytułować się profesorem.



Też nie słyszałem szczerze mówiąc.

Skoro już o Bartoszewskim: http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html

Cytuj:
Władysław Bartoszewski podczas pobytu w Szczecinie skrytykował kilku kandydatów na prezydenta, nie wymieniając ich z nazwiska. Mówił m.in., że jeśli kandydat jedzie na teren objęty powodzią i krytykuje rząd, to krytykuje tego, z którym ma współdziałać.


Lolz, ergo - nie wolno krytykować rządzących za ich działania? (jedna sprawa krytyka, a inna przeszkadzanie w akcji...)



Cytuj:
Mówiąc o kandydacie PO na prezydenta Bronisławie Komorowskim podkreślił, że jest on motywowany przez wartości harcerskie, wartości służby Bogu i bliźniemu, i przekonanie, że dzień bez dobrego uczynku dla drugiego człowieka jest zmarnowany.



:cry: :cry: :wtf:

Aaaa rozumiem, po chwili sam przyznaje, że:
Cytuj:
Jak zaznaczył, zgadza się z hasłem "Polska jest najważniejsza" tak samo jak z hasłem "Bóg, honor, ojczyzna" czy "Harcerz służy Bogu", ale te hasła - jego zdaniem - znaczą "wszystko i nic" i są pozbawione wizji oraz treści.


No to już jasne.


A to mnie rozbroiło
Cytuj:
Dowiaduję się za pośrednictwem moich pracowników z internetu, jakim ja jestem sukinsynem.


;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 22:58 
Cytuj  
Ale Staniszkisowa zmiażdżyła prostaka Palikota na tvn.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 23:01 
Cytuj  
gdzie i o ktorej?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.