mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Następna strona

Kto bardziej failuje?
czczew 34%  34%  [ 48 ]
kominek 27%  27%  [ 38 ]
laska z dildo 39%  39%  [ 55 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 18:06 
Cytuj  
Dla mnie póki co trzewiak failuje najbardziej.W zasadzie zajął 1 miejsce w mmorpg.pl failerzy , które wszcześniej piastował huragan.

Do rzeczy:

Trzewiak

- jest stałym czytelnikiem kominka -fail
- jest dobrym znajomym kominka - fail (wpis o pralce).
- wygrał pralke dziwnym zbiegiem okoliczności - win.
- dał się zrobić w chuja i zobligował się zrobić projekt za friko mimo ,że kominek codziennie goli niezłą kase z reklam - fail
- amatorsko potraktował projekt i nie skonsultował się dokładnie z klientem i zawalił cały proces planowania -fail
-ostatecznie kompletnie zawalił - jego zdaniem nie miał kontaktu z kominkiem więc położył laskę
- daje się mieszać kominkowi z gównem , zachowuje się jak przydupas kominka-fail
- pisze że nie chce wyciągać burdów i zapomnieć o całej sprawie - fail ,każdy na jego miejscu postąpiłby zupełnie inaczej.Dlaczego on tak nie chce postąpić ? - kominek to jego best friend?Więc mu nie wypada? Może jest komplentym mięczakiem -fail

Kominek :

- dał trzewiakowi wylizać dupsko i pozwolić zrobić projekt za free mimo ,że codziennie goli niezły hajs z reklam - win
- ma bande psycho fanów nabijających mu odwiedziny ,łykających jak pelikany wszystko co napisze i nakręcających sponsorów - win.
- wykorzystał kumpla ,wymieszał z błotem ,rozwalił opinie jego firmy i rzucił gawiedzi na pożarcie ,a ten wciąż go kocha - win

*

Posty: 65
Dołączył(a): 12.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 18:15 
Cytuj  
Bez ankiety nie da rady kto bardziej failuje, Kominek czy Trzewik


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 18:34 
Cytuj  
abstrahujac od calego failu

za nic na swiecie nie kumam na czym polega fenomen tego typa ;|
przeczytalem kilkanascie jego postow i pod kazdym milion komentarzy piejacych z zachwytu nad widzimisie jakiegos frajera na tematy z dupy

facet stworzyl sobie jakis taki internetowy grajdół w ktorym robi za pana władce sędziego i kata a gawiedź do tego klaszcze i sie cieszy

laski sla zdjecia swoich stup nog tylkow tylko po to zeby facet zadecydowal ktory mu sie bardziej podoba O_O

i w cala ta sekte wkomponowuje sie nasz forumowy samiec alfa (lol), mega ruchasz i bezlitosny pk'er
chcial zaskarbic sobie łaski u swego pana robiac mu strone ale to totalnie za darmo ale sie nie udalo i zostal przez piksela wskazany e-palcem jako osoba probujaca zniszczyc blog (czyt ich swiat , jego krolestwo)
no i nasz maczo usrał sie na miekko gdy piksel zaczal obrzucac go kurwami ku radosze plebsu

i tkwil by w tym gownie (do tej pory juz pewnie po uszy) gdyby nie threat na mmorpg

no nie wierze w to co widze O_O

mmorpg.pl/flames - ostoja zdrowego rozsadku,ostatnia deska ratunku

lololololo


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 18:39 
Cytuj  
Moze napisze cos o mmorpg w nastepnej notce... :lol: :lol:

fajny ten flejm, przyglup myslacy ze jest kims waznym i maczo man klekajacy mu do miecza.
Pojedynek gigantow :o


To moze jakas akcja charytatywna, na rzecz tczewiakowych jaj...wyslemy za zerbana kase ekipe poszukiwawcza...napewno sie uda :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 24 cze 2010, 18:42 przez Rzeznik, łącznie edytowano 3 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 18:41 
Cytuj  
Pewnie byl promowany na gazeta.pl
Blox.pl to platforma blogowa Agory, a majac dostep do duzego mediom mozna wypromowac wszystko.
Polityka tez go promowala:
http://www.polityka.pl/kraj/302706,1,no ... minka.read

Prawa strona ma swoj salon24 i takich samych debili jak Kominek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 18:45 
Cytuj  
wtf? skąd maczo? skąd ruchacz? skąd pker?
Pojebało się wam coś ostro.

kominka nie promowała agora ;)
Jakby ktoś nie zauważył - nie udzielałem się u niego zbytnio jako komentator. Średnio 1 komentarz na 5-10 notek.
Nigdy nie kreowałem się na niego - sam o nim dowiedziałem się tylko dlatego, iż kilkoro znajomych myślało, że to ja piszę tego bloga (ja prowadziłem pewne forum, na którym bluzgałem wszystko i wszystkich).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 18:45 
Cytuj  
@White Trox
kominek wygląda jak kupa wysrana przez gówno, więc mimo wszystko tczewiak > kominek


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 18:48 
Cytuj  
Dokladnie.
Tczewiak ze swoja dziewicza twarza, blond puklami opadajacymi na ramiona, jednoczesnie stanowczoscia i walka o uczucia kobiet (w kinie z dresiarzami, na ulicy, na forum) moze byc przyrownany do najwiekszych romantykow. Chcialoby sie rzec - WSPOLCZESNY WERTER, niezrozumiany przez ludzi zyjacych w tych brudnych, chamskich czasach.

Obrazek

Kominek zas to zwykly kmiot.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 19:46 
Cytuj  
Okay zmarnowałem trochę czasu na poczytanie komentarzy na blogu niejakiego kominka.

Srsly? WHAT THE FUCK. Ci ludzie tam piszący to na poważnie? Ja pierdolę jest to jedna z niewielu niepojętych dla mnie rzeczy jak ktoś kto nie potrafi pisać, rzuca mięsem in public i ogólnie opisujący sytuację na zasadzie samotnego wilka w sieci który jako prekursor wszystkiego został wyruchany przez system może wzbudzać jakiekolwiek emocje u czytających go ludzi.

W sumie jak ktoś tu już napisał Tczewiak strzelił sam sobie gola nie za to, że podjął się czy olał temat ale za jakieś przepraszanie i publiczne ssanie w komentarzach.

The fuck was that man.

Ahaheahehahe jakie to społeczeństwo jest durne.

Ja naprawdę byłem zdania, że czasy napalonych nastolatków którzy właśnie zachłysnęli się internetem mamy za sobą i tylko z rzadka wskoczy jakiś napięty napaleniec postujący wyimaginowane stwierdzenie: THIS IS FOR TEH INTERNETZ!

lawl. :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:02 
Cytuj  
Ledwo parę godzin człowieka nie ma a tu tyle stron nasrane.

Ankietka jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:03 
Cytuj  
nie znam szczegolow, ale jesli kominek trafil free oferte i nie dopilnowal tego odpowiednio to lolz.

mimo to doublefail. A stronka ainetu to trzeci fail ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:16 
Cytuj  
Obrazek


Starcie tytanów.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:18 
Cytuj  
o i nawet italios z tylu sie pojawil z komorka przy uchu ;]

Eh, ale widze, ze ta nimfomanka bedzie sie przez kazda strone przewalala.
Nachalna jak ashton na steamie ;\

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:19 
Cytuj  
Tczew wygląda z tych zdjęć najsłabiej także ma mój głos :)


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:22 
Cytuj  
ale ty i tak na zawsze pozostaniesz czitującym gównem orleoczko.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:27 
Cytuj  
Werter attacks.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:29 
Cytuj  
Hehe, temat cie rusza widze. Nie pojeżdżasz kominkowi zapewne dlatego, że wie gdzie mieszkasz. Stąd te pucowanie rowa i proszenie o wybaczenie :)


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:29 
Cytuj  
Asmax: mrau kruwau.
zawsze lubiłem flame więc wtf? Amerykę odkryłeś czy co?

orleoczko: nie kominek nie ma pojęcia gdzie mieszkam (prócz miasta). Mam zasadę, iż nie jadę po własnych klientach nawet w razie jak mnie dymają na kasę, bo to klienci, a w wypadku kominka po prostu nie jestem bez winy.

A teraz bb - czas odpocząć od pracy =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 24 cze 2010, 20:31 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:31 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
mrau kruwau.
zawsze lubiłem flame więc wtf? Amerykę odkryłeś czy co?

orleoczko: nie kominek nie ma pojęcia gdzie mieszkam (prócz miasta). Mam zasadę, iż nie jadę po własnych klientach nawet w razie jak mnie dymają na kasę, bo to klienci, a w wypadku kominka po prostu nie jestem bez winy.


Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 20:32 
Cytuj  
Obrazek

pa


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.