mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 16:20 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
lamoon napisał(a):
Magisteri, tutaj nie chodzi o to czy koleś botuje czy nie też nie. Chodzi o to że sprzedałeś konto, tym sposobem pozbyłeś się praw do niego i nie powinno Ciebie za bardzo interesować co takiego kupiec z nim robi. A to co zrobiłeś (czyli odzyskałeś konto bez wiedzy właściciela) jest przywłaszczeniem mienia. A to już jest karalne. Zastanów się bo kiedyś trafisz na kogoś kto będzie na tyle dojrzały że nie zostawi tej sprawy i pozwie Ciebie do sądu.


dobra, bo widze ze system to twoj bog a regulaminy czy inne bajery to relikwie. w takim razie idac twoim tokiem rozumowania konto nalezy do Blizzard, a ja zgodnie z EULA jestem dozywotnim 'dzierzawca' tego konta. Tak dlugo jak gra istnieje tak dlugo tylko i wylacznie JA i blizzard maja wylacznosc do konta. Wiec sorry, ale w tym przypadku wlasciciel sie nie zmienil, jesli juz tak bardzo lubisz chadzac sciezka prawa.
Ale to nie o to chodzi. Ja mam swoje zasady i sie ich trzymam. Przed pozbyciem sie konta je przedstawilem, niczego w ciemno czy za plecami zainteresowanego nie zrobilem wiec w czym jest twoj problem? Rozumiem, ze osoba ktora botuje 24h setka postaci psujac innym frajde z gry majac dzialanosc gospodarcza i placac podatki jest dobrych i cnotliwym osobnikiem tak?
Sorry w takim razie, ale ja tego tak nie widze. Dla mnie cpun, ktory bierze sam dla siebie nie jest przestepca jak go traktuje nasz system itp.


Naprawde gleboko wala mnie wasze spaczone i wytresowane umysly ze swiatopogladem wyuczonym od malego, ktory zwykliscie uznawac za swoj wlasny. Zachowujecie sie jak bydlo, ktore z klapkami na oczach popierdala w wyznaczonym kierunku bo ktos tak im kazal, bedac zbyt glupim aby sie zastanowic nad sensem ich drogi.


I tak. jak zapuka funcjonariusz to bede sral w gacie, tak samo jak ty placac za czynsz czy za mozliwosc egzystowania na tej planecie pokazujesz jak srasz ze strachu przez panem z bronia, ktory przyjdzie cie wyjebac na bruk pozostawiajac bez srodkow i miejsca do zycia.
trudno aby bylo inaczej podczas gdy nasza cywilizacja bazuje na przemocy.


Ja pierdole, kiedys pomaganie czarnym niewolnikom i walczenie o ich prawa tez bylo niezgodne z prawem. Ba, pomaganie zydom za czasow okupacji niemieckiej tez bylo niezgodne z prawem. jakiez to prawo niedoskonale, a wy ciagle slepo wierzycie w ten system.
(zapewne zaraz jakis mentaly handicapped tard wydedukuje ze porownuje sie do oborncy uciesnionych. otoz nie. chce tylko pokazac jak bardzo spaczone macie umysly nasza kultura.)


ja pierdole ale bełkot, kurwa/złodziej to nie zawód tylko charakter także GL, niezły rebel w dodatku haha

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 16:47 
Cytuj  
Licencjati - Spierdalaj.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 17:49 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ostatnio mamy jakąś epidemię samozwańczych strażników sprawiedliwości.

Najpierw oszust orleoczko teraz złodziej magister. Nieźle.


No i zapomniałes o tym zjebie razothu, którego matka podobno wysrała :)


Co do Pana magistra - jeśli my bydło to ty żeś trawa


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 17:54 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 17:51 
Cytuj  
Robin hood kurwa jego mać. Nie chciałby płacić czynszu, bo kurwa mu się należy... No ja pierdolę co za jebany lewak anarchista.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 17:55 
Cytuj  
@Magisteri: tak się zastanawiam, czy Ty naprawdę jesteś jakiś spaczony i nie widzisz nic złego w tym, co zrobiłeś, czy po prostu prowokujesz do dalszych dyskusji. Przykład podany kilka(naście) postów wcześniej widzę nie poskutkował, więc podam inny:
sprzedaję na allegro samochód, ale na aukcji piszę, że jak ktoś będzie przekraczał dozwoloną prędkość jadąc nim, to mu go zabiorę (przykład podobny - Ty jesteś przecież obrońcą rozgrywki i rozrywki w WoWie, ja chcę tylko zachować bezpieczeństwo na drodze), po czym widzę jak jedzie po mieście, idę w nocy i zabieram auto! Ot, tak sobie.
No to jest kurwa jakaś patologia. A jeszcze większą jest to, że nie zdajesz sobie z tego sprawy wciskając wszystkim naokoło, że są zaślepieni wyuczonym systemem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 18:24 
Cytuj  
Sprzedał konto mimo, iż blizz tego zabrania - sam złamał kluczowy punkt regulaminu i jeszcze ma czelność szczekać. Zawsze można zgłosić to do supportu, a nóż widelec cwela zbanują.


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 18:24 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 18:24 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
@Magisteri: tak się zastanawiam, czy Ty naprawdę jesteś jakiś spaczony i nie widzisz nic złego w tym, co zrobiłeś, czy po prostu prowokujesz do dalszych dyskusji. Przykład podany kilka(naście) postów wcześniej widzę nie poskutkował, więc podam inny:
sprzedaję na allegro samochód, ale na aukcji piszę, że jak ktoś będzie przekraczał dozwoloną prędkość jadąc nim, to mu go zabiorę (przykład podobny - Ty jesteś przecież obrońcą rozgrywki i rozrywki w WoWie, ja chcę tylko zachować bezpieczeństwo na drodze), po czym widzę jak jedzie po mieście, idę w nocy i zabieram auto! Ot, tak sobie.
No to jest kurwa jakaś patologia. A jeszcze większą jest to, że nie zdajesz sobie z tego sprawy wciskając wszystkim naokoło, że są zaślepieni wyuczonym systemem.


i tak nie zrozumie...widac, ze kradziez to dla niego nic zlego, bo przeciez kradl w interesie innych...


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 18:36 
Cytuj  
Czy kradziez to cos zlego czy dobrego to trzeba pozostawic to wlasnej ocenie moralnosci, lub niemoralnosci.

Tutaj chodzi o to, ze Licencjati jest po prostu debilem i otwarcie mowi o tym co zrobil. To jakby isc na forum milosnikow opla i mowic, ze zajebalo sie auto takiemu a takiemu uzytkownikowi bo przekraczal predkosc - tam by Cie od razu jakis konfident (Twoj kolega zreszta, bo Ty jestes konfident i zlodziej - chora mieszanka) podpierdolil. Tutaj robisz z siebie barana i to wszystko.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 18:38 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
sprzedaję na allegro samochód, ale na aukcji piszę, że jak ktoś będzie przekraczał dozwoloną prędkość jadąc nim, to mu go zabiorę (przykład podobny - Ty jesteś przecież obrońcą rozgrywki i rozrywki w WoWie, ja chcę tylko zachować bezpieczeństwo na drodze), po czym widzę jak jedzie po mieście, idę w nocy i zabieram auto! Ot, tak sobie.


ofkoz z czym ze przyklad troche nieanalogiczny bo kazdemu sie moze zdarzyc przekroczyc predkosc. ale zamiast tego odpowiednim dla mnie przykladem jest naprzyklad sciganie sie pomiedzy samochodami stwarzajac UMYSLNIE niebezpieczenstwo.
kto sprawny na umysle kupi cos wiedzac o zastrzezeniach, ktore sa przedstawione w ofercie kiedy wie ze ich nie dotrzyma i przyjmuje do wiadomosci konsekwencje z tego wynikajace?

Atherius napisał(a):
Sprzedał konto mimo, iż blizz tego zabrania - sam złamał kluczowy punkt regulaminu i jeszcze ma czelność szczekać. Zawsze można zgłosić to do supportu, a nóż widelec cwela zbanują.

a co mnie obchodzi co blizzard karze a co nie? w dupie mam nakaz/zakan jesli nie ma on zadnego celu. sprzedaz kont nikomu nie czyni nic zlego, nikomu nie powoduje strat materialnych ani moralnych wiec w czym problem?
jak bys ogarnal to wiedzialbys, ze account selling/sharing jest zabrionione glownie dlatego, aby uniknac masy roboty przy odzyskianiu kont i tym podobne. ja sprzedaje konto komus i sam kupuje czyste nowe = ja nie sprzedaje nikomu konta a potencjalny kupic kupuje czyste nowe. chyba przyznasz racje ze mozna tu postawic znak rownosci zapewne poprzez pryzmat wartosci materialnej jak i moralnej

@Asmax
tak, bede sie ukrywal i zgrywal hipokryte myslac jedno a robiac drugie i to kurwa na dodatek w internecie(co zreszta nie zmienia mojego postepowania). a chcac napisac cos fe bede robil sobie nowe konto co by nie stracic reputacji oh! wez sie ogarnij.


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 18:45 przez Magisteri, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 18:44 
Cytuj  
Obrazek


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 18:52 
Cytuj  
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 18:56 
Cytuj  
Junkier dobry jpg :D
Co do magistra z glupoty to n/c
To tak jakby salon sprzedawal Ci auto a w ofercie by zaznaczyl, ze odbierze Ci go jesli bedziesz umyslnie narazal innych uczestnikow ruchu drogowego na niebezpieczenstwo. No fajnie, fajnie. Takie WOAH i very possible dude!

Troche brak Ciparu klepek bo nie rozumiesz chyba podstaw istnienia tego swiata. Jesli ich nie rozumiesz to nie dziwie sie, ze przed nimi sie buntujesz.
Zawsze co nieznane wzbudza lek, hehe.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 19:09 
Cytuj  
roball napisał(a):
Dobrze, na spokojnie napisze z przecinkami kropkami i innymi.

Sytuacja 1#
Ktos kupuje sobie gold, zeby uzyskac przewage nad innymi graczami (boost tradeskilla, ELO mouncik czy enchanty/gear) nie poswiecajac temu swojego czasu - magisteri jest przeciwko temu.

Sytuacja 2#
Ktos kupuje sobie postac, zeby uzyskac przewage nad innymi graczami nie poswiecajac temu swojego czasu - magisteri akceptuje, bo mu tak wygodnie.

Sytuacja A#
Ktos lamie zasady, nalozone przez Blizzarda na graczy sprzedajac gold innym graczom za real cash - Magisteri jest przeciwko

Sytuacja B#
Ktos lamie zasady, nalozone przez Blizzarda na graczy sprzedajac konto/postac innemu graczowi za real cash - Magisteri akceptuje.

Nie dosc, ze jestes zlodziejem, hipokryta to jeszcze na dodatek skonczonym debilem.

Cytuj:
banda cwiercinteligentow woli ragowac we flames zamiast chodz raz przeczytac konkrety i do nich sie odniesc.


Masz konkretny, odnies sie do nich i spierdalaj.

Ile mozna tolerowac takich polmozgow no kurwa pls.


dobra, to ja rowniez wytlumacze twojej zacofanej glowce.

ad1. nie, temu nie jestem przeciw. tak samo jak nie bylbym przeciw temu ze znajomy da playerowi Y xxx golda. Pierdoli mnie skad co kto ma puki nie robi tego kosztem innych graczy. Jesli zywy grasz farmi sobie calymi dniami gold na AH czy na zbieractwie i potem to sprzedaje to co w tym zlego? uczciwie wedlug zasad gry walute zdobyl, uczciwie sprzedaje ja innemu graczowi przez co nie kreuje nieuczciwej przewagi, bo dajas przewage innemu graczowi sam ja traci - wiec ilosc golda w grze pozostaje taka sama zmieniajac tylko wlasciciela kapiche?

ad2 tutaj rowniez przewaga przechodzi na inna osobe. ja lvluje i mam przewage, postanawiam ta przewage oddac komus innemu a sam ja trade. postac jest jedna, zmienia tylko gracza a nie klonuje sie robiac 2 silne postaci. to jest rowniez jasne? takie zagrani dla innych jest bez znaczenia bo postac jest ciagle taka sama i ciagle tyle samo czasu zostalo w nia wlozone. czas, ktory wlozyl ZYWY gracz.

ad A. kolejny raz implikujesz mi cos czego nie napisalem. bardzo chetnie kupie golda jesli bym takowego potrzebowal od gracza uczciwiego, ktory tylko swoja praca to osiagnal. nie toleruje bottingu, bo daje to mozliwosc jednej osobie farmienie na xxx postaciach samemu nie wkladajac w to nic pracy i to wlasnie tworzy nieucziwa przewage, poniewaz zywy gracz nigdy nie bedzie competetive z bottem jesli chodzi o zdobywanie waluty. rozumiesz? to sa dwie rozne sprawy. to tak jakbys porownywal nabycie gracza X dla teamu e-sportowego Y jest nie fair bo on jest lepszy a oni go poprsotu kupili, podczas gdy my musimy trenowac naszych aby byli lepsi do nabycia cheatow dla teamu e-sportowego Z.

ad B. odpowiedz masz w ad 2. + dodam do tego jeszcze jeden aspekt - aspekt materialny. rozumiem, ze postepowal bym nie fair gdybym przez taki precedens pozbawial blizza dochodu ale jak wyzej ci wytlumaczylem tak nie jest. ja w gre gram ciagle sprzedajac konto kupuje czyste nowe i gram od poczatku. to samo by uczynil gracz, ktory by konta odemnie nie kupil podczas gdy ja bym lvlowal nowa postac na starym koncie. sytuacja finansowa w obu przypadkach jest identyczna dla blizzarda. Jedyna roznica jest taka, ze dzieki przekazaniu konta innej osobie za kase zwraca mi sie czesc kasy wlozonej w abonament - blizzard rowniez na tym nie traci bo to nie on zwraca mi ta kase a potencjalny kupiec.

Jesli nawet po tym nie zrozumiesz do czego zmierzam to nie mamy o czym gadac.


edit. Adhoc wedlug podstaw istnienia swiata to zyja inne gatunki a nie my. czlowiek zaczal sam kreowac zasady na podstawie jakich ten swiat istnieje, aby przypasowaly mu one najbardziej. widzisz, to co teraz normalne kiedys takie nie bylo. i nie bede udawal, ze dla mnie traktowanie wszystkiego w kolo jako surowcow jest wporzadku. nie bede tez mowil ze dodalna dominacja czlowieka cywilizowanego na swiecie jest wporzadku. ale co cie to moze obchodzic. puki nikt ci nie zabiera ipoda czy xboxa i mozesz sie cieszyc swoim materialnym dorobkiem wszystko jest wporzadku, bo jakze moglo by nie byc kiedys wciaz i wciaz mozesz konsumowac.


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 19:20 przez Magisteri, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 19:20 
Cytuj  
Ale chuj kogo obchodzą twoje chęci i to, że byś kupił sobie golda od uczciwego gracza jak to jest nielegalne tak samo jak to, że handlujesz kontem, nie rozgraniczaj mniejszego zła od większego, bo za obydwie rzeczy się dostaje banana na dzień dobry a dorabianie sobie takich chorych idei jak twoje to robienie z siebie publicznie debile - co właśnie czynisz.


_________________
@polygamia

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 19:25 
Cytuj  
a widzisz atherius i tu masz sedno sprawy. czlowieczki sa tak marne ze musza miec zawsze kogos kto by im mowil co maja robic i jak nalezy postepowac. stad w naszej histori bylo tyle miejsca dla prorokow czy wielkich wladcow. tak trudno samemu sie rozejrzec w kolo i dostrzec co szkodzi a co nie?
jeszcze raz ci napisze mocny przyklad, ktory pokaze jak twoje rozumowanie jest bledne - podczas okupacji niemiec, pomoc zydom byla wedlug stanowionego wowczas PRAWA rowniez nielegalna, a jakos ludzie wbrew mozliwym konsekwencjom to robili. Teraz tych ludzi nazywa sie bohaterami? Wiec co bylo wtedy zle? Ustanowione prawo, czy ludzie sie jemu sprzeciwiajacy?
I jeszcze raz powtorze ze powyzszy przyklad nie ma nic do mojej osoby a ni tymbardzije do mojego dzialania, wiec przestancie kurwa wyjezdzac z jakims robinhoodem czy obronca uciesnionych. to jest tylko jebany przyklad, aby pokaza ze biale nie zawsze jest biale, a czarne nie zawsze jest czarne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 19:28 
Cytuj  
Człowieku co ty pierdolisz, nie mam siły tego czytać :/
Zobacz na armory, masz tak chujową postać, że sam bym najchętniej ją sprzedał, żeby nie musieć jej więcej oglądać. Jesteś nawiedzony idź przepadnij. :(


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 19:28 
Cytuj  
Magisteri, tak czy siak łamiesz prawo, cywilne bądź EULA Blizzardu. Sam na siebie kręcisz bata a takich co gadali że są ponad prawem (i byli faktycznie) to widziałem tylko w filmach o mafii włoskiej. Reszta skończyła w kryminale.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 19:30 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
podczas okupacji niemiec, pomoc zydom byla wedlug stanowionego wowczas PRAWA rowniez nielegalna, a jakos ludzie wbrew mozliwym konsekwencjom to robili. Teraz tych ludzi nazywa sie bohaterami? Wiec co bylo wtedy zle? Ustanowione prawo, czy ludzie sie jemu sprzeciwiajacy?


ale to dziala w obydwie strony. Ty ustalasz swoje zasady a np. wiekszosc ludzi na tym forum ma te twoje zasady gleboko w dupie. I kto bedzie bohaterem na koncu ?? Obawiam sie ze nie ty :>

Co do boterow, oni tez ustanawiaja wlasne zasady gry i nic ci do tego nie powinno byc. Nie narzucaj innym swoich zasad bo wtedy inni ci narzuca swoje i bedziesz mial wlasnie taka nagonke na siebie jak teraz.

Krotko mowiac, kto zasadami wojuje ten od zasad zginie :) Ot tak dla zasady !

p.s. lamoon, przestan juz pierdolic o tym prawie swietoszku :> Myslal by kto, hehe


_________________



*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 19:37 
Cytuj  
Co za typ kurwa, zajebal konto i o jakis wladach swiata, zydach, hitlerowskich niemczech pisze rofl. Kurwa no takiego to jeszcze tutaj nie mielismy.

Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 19:47 
Cytuj  
@up.

to z twojego profilu nk ;>?

@huragan
ale widzisz. wszysci ci powyzej robia wieksze halo niz osoba, ktora to konto kupila. napisalem jej o co chodzi i koles nawet nie protestowal ani sie nie rzucal. wiec pytanie skoro osoba strikte dotknieta tym problemem zrozumiala o co chodzi, a jakas banda randomow, ktora wyzywa sie na forum nie potrafi tego pojac to kto ma tu problem? ja czy oni?
ja zrobilem to co dla mnie bylo sluszne a nikt powyzej nie przedstawil gamebreaking argumentu, ktory by mnie przekonal o totalnym braku racji. wszystkie argumenty powyzej mowia o tym, ze wedlug jakis tam przepisow czy umow czy wyoczynych wartosci to jest nie fair. ja przedstawilem jak ja to widze a co na to reszta? WYPIERDALAJ. dla mnie to nie jest racjonalny argument.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.