mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 19:55 
Cytuj  
Lepiej już botować (to relatywnie coś podobnego do świadczenia usług bez opodatkowania w RL - psuje rynek, szkodzi innym przesiębiorcom) niż okradać z prawdziwych pieniędzy. To co magisteri zrobiłeś ma nazwę. Wyłudzenie pieniędzy. Za to się trafia do więzienia. Przeszkadzało Ci, że koleś botuje? Trzeba było reportnąć do blizza. To co zrobiłeś to zwykła kradzież - powinieneś przynajmniej gościowi zwrócić pieniądze, które ci zapłacił.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:02 
Cytuj  
Przeciez z debilami sie nie dyskutuje.

Jakby mnie taki chujek wyruchal to bym chyba sie pofatygowal pojechac sklepac mu morde. Mialbym z kumplami wycieczke przy okazji, szczegolnie ze takie cwiercmozgi mieszkaja zazwyczaj w malo uczeszczanych miejscach.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:06 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Lepiej już botować (to relatywnie coś podobnego do świadczenia usług bez opodatkowania w RL - psuje rynek, szkodzi innym przesiębiorcom) niż okradać z prawdziwych pieniędzy. To co magisteri zrobiłeś ma nazwę. Wyłudzenie pieniędzy. Za to się trafia do więzienia. Przeszkadzało Ci, że koleś botuje? Trzeba było reportnąć do blizza. To co zrobiłeś to zwykła kradzież - powinieneś przynajmniej gościowi zwrócić pieniądze, które ci zapłacił.


ee a kto mowi ze ja pieniedzy nie oddalem? kurwa nowych rewelacji sie dowiaduje. nie ma to jak napisac ze odzyskalo sie konto a reszta sobie ludzie dopowiedzia. ofc potracilem sobie za przegrany, a raczej przebotowany czas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:11 
Cytuj  
Zobaczymy czy polski support w ogóle działa. :]
Dowody są na forum nawet z linkiem do profilu, nic więcej nie trzeba będzie dodawać.
Charek i tak nic nie warty także gimnazi nie będzie płakał. :]


_________________
@polygamia

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:14 
Cytuj  
ee Atherius nie wiem czy ogarniasz co sie dzialo w tym topicu, wiec zacytuje
Postal napisał(a):
wlasnie widze ze to konto zlinkowane to ja kupilem od magisteriego :) no ale narazie moge sie zalogowac \o/


tak ze jedyne komu zaszkodzisz to temu oto panu, bo to on nabyl ponownie to konto odemnie i cieszy sie nim juz jakies pol roku jak nie wiecej? i o dziwo nadal moze sie zalogowac ło. czary!

anyways mam pomysl. nie lubie grzmocika to wystawie jego konto na allegro, dam nawet link do armory i zglosze do supporu. ha! ale chlopak sie zdziwi jak banana wylapie - twoj tok rozumowania Atherius - kurwa Twoja logika mnie powala. Bezcenne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:18 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
skoro osoba strikte dotknieta tym problemem zrozumiala o co chodzi, a jakas banda randomow, ktora wyzywa sie na forum nie potrafi tego pojac to kto ma tu problem? ja czy oni?


Problemu nie ma, jest tylko konflikt zasad. Ty masz swoje zasady a reszta ma swoje zasady. Pogodz sie z tym. Moze dla tego, ktory kupil to konto jestes uczciwy, ale dla reszty z tego forum jestes zlodziejem.
Gdyby na tym forum panowala demokracja (rzady wiekszosci) to juz bys mial bana.. ale ze tutaj panuje dyktatura to od Oyca zaleza twoje dalsze losy, h3h

Dobrze jest miec swoje zasady, ale trzeba tez z honorem przyjmowac ich konsekwencje.


_________________




Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 20:20 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:18 
Cytuj  
Ale grzmocik nie wystawia ogłoszenia o sprzedaży na forum, nie postuje linków, nie mówi, że ukradł konto widocznie nie jest debilem tak taj ty.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:19 
Cytuj  
HAIL!

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:20 
Cytuj  
cy ty naprawde kurwa nie czaisz elementarnych rzeczy? jaki mozesz wywnioskowac ze to moje konto czy kogos innego(smieszne, ale akurat juz nie jest to moje konto). wystarczy ze bym zamiast armory dk dal armory Hydry i co? on by zjadl banana? kurwa stary, tak rozumuja dzieciaki, ktore mysla ze zbanuja swoich kumpli jak link do aukcji allegro podesla. nie zalamuj mnie.

edit. no huragan demokracja ach ta demokracja. coz za wspanialy system, gdzie dwoch debili ma wiecej do powiedzenia niz jeden normalny czlowiek. szkoda ze w duzych firmach wszystkie decyzje podejmuje zarzad a nie caly personel od dyrektorow po sprzataczy wlacznie. przeciez wiekszosc musi miec racje ;<

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:27 
Cytuj  
I dlatego skoro na twoje postepowanie nie ma reakcji DYKTATORA tego forum, to rob sobie co chcesz, h3h3... ku uciesze gawiedzi :> Mi to rybka, chociaz czuje konkurencje, ze twoj topic osiagnie 10 stron, hm hm


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:28 
Cytuj  
Ale z czym ja mam postępować bo nie bardzo ogarniam?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:30 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ale z czym ja mam postępować bo nie bardzo ogarniam?


No jak to ? Ktos kradnie konta i nadal bedziesz mu pozwalal na ten proceder na forum w dziale trade ? (kradziez kont do gier mmo to dosc powazne oskarzenie na forum poswieconym tego typu grom).
A jesli w.g Ciebie nie byla to kradziez to olac i zycie oraz topic toczy sie dalej, h3h


_________________




Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 20:40 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:35 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
cy ty naprawde kurwa nie czaisz elementarnych rzeczy? jaki mozesz wywnioskowac ze to moje konto czy kogos innego(smieszne, ale akurat juz nie jest to moje konto). wystarczy ze bym zamiast armory dk dal armory Hydry i co? on by zjadl banana? kurwa stary, tak rozumuja dzieciaki, ktore mysla ze zbanuja swoich kumpli jak link do aukcji allegro podesla. nie zalamuj mnie.

edit. no huragan demokracja ach ta demokracja. coz za wspanialy system, gdzie dwoch debili ma wiecej do powiedzenia niz jeden normalny czlowiek. szkoda ze w duzych firmach wszystkie decyzje podejmuje zarzad a nie caly personel od dyrektorow po sprzataczy wlacznie. przeciez wiekszosc musi miec racje ;<


Chuj mnie obchodzi czy to było twoje konto, czy twojego starego, który właśnie wychodzi z wanny po codziennym gwałcie na tobie, ale jesteś niezłym pojebem i tyle w temacie.


_________________
@polygamia

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:40 
Cytuj  
oj atherius atherius. nie ogarnales o co chodzi i widze ze nadal nie ogarniasz sedna, wiec zeby nie wyjsc na glupa wyskakujesz z jakims pseudo smiesznym elo tekstem czekaja na aprobate tlumu czy jak? ja nie moge. lepsza zabawa niz z toffifi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:43 
Cytuj  
Proofs? Bo naprawdę przeoczyłem temat. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:45 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
oj atherius atherius. nie ogarnales o co chodzi i widze ze nadal nie ogarniasz sedna, wiec zeby nie wyjsc na glupa wyskakujesz z jakims pseudo smiesznym elo tekstem czekaja na aprobate tlumu czy jak? ja nie moge. lepsza zabawa niz z toffifi.


Po prostu jestem jednym z wielu, którym nie udało się tobie uzmysłowić jakim jesteś debilem więc daję za wygraną, żyj sobie w tej błogiej nieświadomości, tak łatwiej.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:47 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Proofs? Bo naprawdę przeoczyłem temat. :(


1 post newb?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:48 
Cytuj  
@atherius

tak tak, pewnie teraz jakas narade niczym w familiadzie macie, aby ogarnac o co mi tu chodzilo mowiac o raportowaniu randomowego playera podszywajac sie pod niego i o glupocie z tego wynikajacej. hehe.
narazie byla druga utrata szansy, wiec sie skup bo jeszcze punkty przejmie rodzina scammerow haha


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 20:49 przez Magisteri, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:49 
Cytuj  
Za długo w robocie jestem. :(

No dobra, do not want.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 20:50 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
@atherius

tak tak, pewnie teraz jakas narade niczym w familiadzie macie, aby ogarnac o co mi tu chodzilo mowiac o raportowaniu randomowego playera podszywajac sie pod niego i o glupocie z tego wynikajacej. hehe.
narazie byla druga utrata szansy, wiec sie skup bo jeszcze punkty przejmie rodzina scammerow haha


Widzisz niby nic, jakieś głupie konto w dodatku z nic nie wartą postacią a fajne tak kogoś pojechać, mmorpg.pl delivers.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.