mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 15:45 
Cytuj  
Tak swoja droga, to ktory ficzer D3 podoba wam sie na razie najbardziej? Jak dla mnie super sprawa sa osobne looty dla kazdego gracza, bardzo fajny pomysl wspierajacy handel.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 15:55 
Cytuj  
No, osobny loot to super rozwiązanie. Raz, że handel, dwa, że nie będzie trzeba przez całą walkę z bossem myśleć, co by tu zrobić, żeby jakiś random gracz/software/lag nie zwinął Ci przedmiotu. W wielu grach imho to problem, i przez to zazwyczaj gra się tylko ze swoim zaufanym klanem.

Mam trochę mieszane uczucia co do tych Health Globe zamiast zwykłych butli (w końcu to tradycja Diablo), ale nie wypowiadam się, bo nie grałem. Może będzie dobre, zobaczymy jak wyjdzie beta.

edit.
@tomugeen
no, wiele stron poginęło starych, anglojęzycznych też, a szkoda. Ja wykupiłem domenę/serwer parę lat temu, wszystkie oldschoolowe strony (warcraft 2, diablo) tam przeniosłem i będą tam aż padnie internet ;) Trzeba trzymać ku pamięci :) Zresztą Bibliotekę mam nieśmiały plan trochę rozruszać :) Forum nowe, grafika nowa, powoli się zbierają ludzie.


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 16:19 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tak swoja droga, to ktory ficzer D3 podoba wam sie na razie najbardziej? Jak dla mnie super sprawa sa osobne looty dla kazdego gracza, bardzo fajny pomysl wspierajacy handel.


Osobny loot jest czadowy, tego trzeba było już dawno w Diablo.

Nie wiem czy umiałbym sprecyzować jedną konkretną zaletę, którą widzę w tym projekcie - podoba mi się sporo pomysłów m.in.:
- salvaging (jako remedium na tony słabego sprzętu i konieczność biegania co chwila do miasta sprzedać),
- craft (robię to czego mi akurat potrzeba bo np. od kilku przebiegów nie mogę trafić na dobre buty),
- drzewko skilli (że w końcu mogę wybrać te skille które chcę bez potrzeby brania zapychaczy po drodze).

Edit:
Kalais napisał(a):
Mam trochę mieszane uczucia co do tych Health Globe zamiast zwykłych butli (w końcu to tradycja Diablo), ale nie wypowiadam się, bo nie grałem. Może będzie dobre, zobaczymy jak wyjdzie beta.

A to mi się też podoba - mam nadzieję, że wprowadzi większą adrenalinę do walk - w końcu napój będzie raz na 5 minut a nie jak do tej pory na hektolitry.


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 5 paź 2010, 16:32 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 16:29 
Cytuj  
Ze stron o D3 polecam http://diablo.incgamers.com/ To bylo kiedys diabloii, najlepsza strona o D2. Teraz tez trzyma poziom, duze forum, duzo newsow z Diablo tweetera czy oficjalnych forum. Generalnie bardzo fajna stronka trzymajaca mocno reke na pulsie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 17:32 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tak swoja droga, to ktory ficzer D3 podoba wam sie na razie najbardziej? Jak dla mnie super sprawa sa osobne looty dla kazdego gracza, bardzo fajny pomysl wspierajacy handel.


    * Skill runes - im wiecej mozliwosci konfiguracji i fajnych efektow, tym lepiej
    * Health Globes - i tak zawsze staralem sie grac tak zeby nie musiec spamowac potów, wieeelki plus
    * Bonusy za kill streak - nakłaniaja robienia jeszcze wiekszej rzezni ;]
    * Female Chars - moge grac dziewczynką niezaleznie od klasy
    * Mniej graczy w Multi - sensowniej mozna zbalansowac pod ciezkie moby dla mniejszej ilosci graczy (i tak gralem w 2 osoby na /players8 zwykle)

    * Leoric powraca!







_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:19 
Cytuj  
Obrazek

No i jest - mag, w wersji kobiecej.


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:43 
Cytuj  
Kojarzy mi sie stylem z Guild Wars.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:56 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Kojarzy mi sie stylem z Guild Wars.


Kradzieje z tego Blizzarda :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:58 
Cytuj  
FFS, na concept artach wizz byl taki hmmm... mglisty i "arcane". Ta wersja mi nie podchodzi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 20:07 
Cytuj  
Tak powinny k***a wyglądać armor sety w WoW.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 20:11 
Cytuj  
Zestaw fajny, ładnie się prezentuje - nie pasuje mi tylko to nakrycie głowy. Wolałem image czarodziejki bez nakrycia głowy - a to "coś" jakoś mi się nie widzi.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 20:11 
Cytuj  
Podoba mi się, chociaż jak ktoś zauważył, zalatuje jakimś GW czy innym shitem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 21:14 
Cytuj  
Diablo-style w tym tyle co wojny w World of WARcraft. No ale narazie od biedy ujdzie.

Wizard set o wiele lepszy od setu Witch Doctora, ktory wyglada jak green set z Wow'a tbh.


"Tak swoja droga, to ktory ficzer D3 podoba wam sie na razie najbardziej? Jak dla mnie super sprawa sa osobne looty dla kazdego gracza, bardzo fajny pomysl wspierajacy handel."

Jak narazie skill runes. W tym momencie ten system walczy u mnie o palme pierwszenstwa z systemem souli w RIFT Planes Of Telara jako najlepszy skillsystem w grach ever. :)


Ostatnio edytowano 5 paź 2010, 21:18 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 21:18 
Cytuj  
Tez trzeba brac na poprawke na to, ze postac bedzie widziana z wiekszej odleglosci i prespektywy. I pod to byly robione modele/kolory.
Mimo wszystko zawiodlem sie na magiczce w metalowym cyckonoszu i ogolnej bezplciowosci. No, nogi ujda.


edit:
O secie wizzki:
Cytuj:
Diablo: @Teh_Dingo Intended for end of normal, so, items looking like this would start in the late 20's.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 21:31 
Cytuj  
Nie podobaja mi sie te sety. Sa takie.. nijakie. Na concept artach wyglada to wszystko fajniej ale juz modele sa tragiczne, takie strasznie bez pomyslu ;/.

IMO powinni zatrudnic nowych concept artistow, character artis i od textur. Ale wyglada na to ze AN zgarnela wszystkich najlepszych ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 21:37 
Cytuj  
Kogo obchodzi wizard female set, wazne jak bedzie wygladal facet ;) W koncu moze sie przelamie i zagram czarodziejem w diabelku. Swoja droga mozliwosci wyboru grania facetem/baba jest moim drugim ulubionym ficzerem w D3 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 21:39 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Kogo obchodzi wizard female set, wazne jak bedzie wygladal facet ;)


http://www.gram.pl/upl/news/20100303123437.jpg


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 21:48 
Cytuj  
tbh to wyglada jak z taniego koreanskiego mmo. :)

Ogolnie uwazam tak jak ktos juz napisal pozwyzej - pod wzgledem designersko-artystycznym Blizzaard jest na maxa wypalony i przypuszczlanie kazdy kolejny set bedzie wygladal tylko gorzej. Cos jak z setami z WoW'a, ktroe atm potrafia wygladac wrecz groteskowo.

Szkoda. Gameplayowo pewnie D3 bedzie super (w koncu to Diablo - ciezko cos zjebac) ale artystycznie i designersko to napazie nie czuje sie powalony. Zwlaszcza jak skonfrontuje sie to co pokazuja w GENIALNYMI wrecz artworkami. Ja przynajmniej odczuwam ze ci co robili te armory nawet tych artworkow nie widzieli. :) A juz tym bardziej dwoch poprzednich czesci gry.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 22:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
tbh to wyglada jak z taniego koreanskiego mmo. :)

Ogolnie uwazam tak jak ktos juz napisal pozwyzej - pod wzgledem designersko-artystycznym Blizzaard jest na maxa wypalony i przypuszczlanie kazdy kolejny set bedzie wygladal tylko gorzej. Cos jak z setami z WoW'a, ktroe atm potrafia wygladac wrecz groteskowo.


Masz rację


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 22:30 
Cytuj  
Zobaczymy w ogole jakie podejscie bedzie mial blizz do tych setow. Jak beda trudno dostepne, czy beda mialy bonusy, jesli tak to jak dobre, etc. Moze sie okazac, ze ekwipunek zlozony z pojedynczych itemow bedzie lepszy niz najlepszy set, a moze byc i tak, jak w WoWie teraz, ze set bonus bedzie na tyle zajebisty, ze ciezko go bedzie nie nosic i bedziemy mieli attack of the clones w endgamie D3. Pamietajcie tez, ze one beda imho inaczej wygladaly w grze niz na tych renderach, rzut izometryczny swoje robi. No ale za 2tyg Blizzcon, to bedzie wiecej wiadomo :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.