mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 22:31 
Cytuj  
dzieciaki w kafejkach pewnie były zachwycone. w czasie premiery d2 ile miałeś lat mendol?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 22:32 
Cytuj  
pewnie wiecej niz ty teraz masz magpies.

dana ja mowie o tym co pamietam.
mi sie podobalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 22:33 
Cytuj  
Cytuj:
ale ok. graficznie moze nie bylo rewelacja.


Skoro graficznie nie było rewelacji, ale za to gra była bardzo popularna, jak zauważyłeś, to dziwię się że używasz tego samego argumentu przeciwko D3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 22:34 
Cytuj  
troche wieksza konkurencja na rynku.
w 2000 roku bylo troche biednie jesli o to chodzi jakby na to nie patrzec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 22:46 
Cytuj  
D2 i przełom w grafice - hahahahha, to żeś mendol dojebał teraz.

Grywalność owszem, ale grafika? Pls.

Co do tych setów - Male Wizard wygląda jak ciota, Female WD set słaby, za to fem barb jak najbardziej si - właśnie takiego poziomu oczekuje po reszcie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 23:22 
Cytuj  
Może nie był to przełom, ale w tych latach to była miazga graficzna. Chyba Razoth to Ty dojebałeś teraz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 23:31 
Cytuj  
Co ty pierdolisz? Blizzard i WoW juz ci tak mozg wyzarl?

Do dzis pamietam ze jedna z niewielu wad wymienianych w recenzjach Diablo 2 byla wlasnie "przedawniona" grafika.

"No i w końcu najbardziej sprzeczna kwestia - grafika. Grafika w Diablo 2 jest rzeczywiście przestarzała. Środowisko zbudowane na bazie sprite'ów, nieśmiała akceleracja tylko niektórych elementów świetlnych to zdecydowanie zbyt mało, żeby dotrzymać kroku konkurencji. Gwoździem do trumny (ale tylko strony technicznej, podkreślam!) jest fakt, iż grafika wyświetlana jest w niziutkiej rozdzielczości 640x480, co wprawdzie nie przeszkadza w wypadku grania na monitorze piętnastocalowym, ale już na większych ekranach wyraźnie widać obrzydliwe piksele. Niestety, Blizzard zaspał - podczas gdy konkurencja dawno już działa na bazie silników 3D, ten gigant doszlifowujący swój sztandarowy produkt, zapomniał o postępie technologicznym. Tyle obiektywnych informacji, teraz moje własne odczucia - grafika jak dla mnie jest rewelacyjna. Może i jest przestarzała, może i wygląda nienajlepiej na wielkich monitorach - ale ja uważam, że do tego typu gier grafika 3D nie nadaje się. Po prostu nie sposób za pomocą tekstur i modeli trójwymiarowych oddać bogactwo otoczenia czy też ubiorów postaci. Tego właśnie spodziewałem się po Diablo 2 i naprawdę bardzo się cieszę, że zastosowano grafikę na sprite'ach - w moim prywatnym, subiektywnym odczuciu dużo ładniejszą niż nawet najwymyślniejsze 3D. Wiem, że to trochę nielogiczne, nie iść z duchem czasu, ale uważam, że Blizzard wybrał najlepsze wyjście jakie mógł. Z jednym małym minusikiem - faktycznie mogli postarać się o wyższą rozdzielczość - Nox taką miał i wyglądał naprawdę dobrze..."

Pierwsze z brzegu gry na wp.pl

GAMESPOT:

"While its graphics appear somewhat dated, Diablo II has incredible replay value, and most importantly, it offers a lot of addictive gameplay in either the single-player or the multiplayer mode."

Nawet z tego co pamietam w CDA mimo dziesiatki wsrod minusow byla grafika wlasnie.

Nie wiem wogole jak mozna postawic gre z Blizzarda i slowa "miazga graficzna" w jednym zdaniu. Jedyne co w D2 wizualnie robilo wrazenie to filmy i ogien w Menu.

Ludzie toz to jest gra, ktora w czasach GeForce2 i 17calowych monitorow oferowala grafike w rozdzielczosci 640x480. O czym tu wogole jest rozmowa? :)


Ostatnio edytowano 14 paź 2010, 23:46 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 23:45 
Cytuj  
Chuj nie miazga, grafika byla o WIELE bardziej wyraznia w D1. W D2 byla maksymalna pixeloza na wszystkim.

Gameplay byl fajny i nowy, ladne okienka, nowoczesne podejscie do UI. Ale pikselowatosc grafiki rzucala sie w oczy.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 00:19 
Cytuj  
Nie lubie Razotha, chcialem troche go poddenerwowac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 07:57 
Cytuj  
jaka pixeloza? troche gralem w to diablo i jakos serio nie przypominam sobie, zeby po godzinie gry mnie odrzucalo. troche kurwa przesadzacie.

Razoth no ponioslo mnie ale glownie ze wzgledu na fakt, ze pamieta sie gry, ktore spowodowaly zamet. i wtedy mozna faktycznie niechcacy przekolorowac fakty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:09 
Cytuj  
Mendol na pewno w jednym ma rację - D2 wywołało zamęt, to była gierka na którą czekałem z wytęsknieniem (dobrze że chociaż udało mi się do bety załapać), a jak już dorwałem to zniknąłem dla świata (i obudziłem się jak moja amazonka miała 95 lvl :D).

A grafika? Owszem, jak na tamte czasy to było kilka tytułów wyglądających lepiej tylko co z tego jak na prawdę tylko D2 było w stanie mnie tak przykuć do kompa - i pod tym względem doskonale rozumiem co miał na myśli Mendol.

W D3 widzę dużo nowych, ciekawych pomysłów. Tak, to że to jest "to Diablo" też nie jest bez znaczenia - to moja ulubiona seria (tak jak dla innych np. Gothiki 1-2). Od strony graficznej bardzo podobają mi się lokacje, tła, animacje postaci oraz duża dbałość o detale. Postacie - no cóż, mogły by być inne ale nic na to nie poradzę - na szczęście i tak miałem zamiar w pierwszej kolejności grać barbarianem ;)

W innym temacie Aldatha napisał, że teraz developerzy celują w inny wycinek odbiorców, tak jakby roczniki 90+, a te mają inne upodobania. W sporym % to wielbiciele grafiki mangowej i stąd może i to podobieństwo, które widać po powyższych obrazach. To chyba nieuniknione, rynek idzie z duchem czasu..


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:16 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
W innym temacie Aldatha napisał, że teraz developerzy celują w inny wycinek odbiorców, tak jakby roczniki 90+, a te mają inne upodobania. W sporym % to wielbiciele grafiki mangowej i stąd może i to podobieństwo, które widać po powyższych obrazach. To chyba nieuniknione, rynek idzie z duchem czasu..


Jescze troche i strach bedzie lodowke otworzyc. Ja tam do anime nic nie mam, ale sa granice. I robienie takich ekhm "setów" w Diablo 3 zdecydowanie te granice przekracza. Gdzie latajce czaski, odciete wlosy, i ociekajaca krew ? ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:28 
Cytuj  
Postacie nie oszukujmy sie, ale ujowe :/

Wygladaja jak wyciete z koreanskiego mmo :( Jednym slowem nedza.

Powyzsze i tak pewnie nie zmieni faktu, ze tak jak dwojke, kupie pewnie d3 w dniu premiery

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:31 
Cytuj  
Ja mam silną wolę, koreańskiego crapu kupować nie zamierzam


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:37 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Gdzie latajce czaski, odciete wlosy, i ociekajaca krew ? ;/


Tutaj :D

http://us.blizzard.com/diablo3/_images/ ... -hires.jpg

Sęk w tym, że jeśli w środku zamiast monka byłby ten emo-wizard z wczorajszego obrazka to między krew i flaki zaplątałby się i mój paw.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:49 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
iniside napisał(a):
Gdzie latajce czaski, odciete wlosy, i ociekajaca krew ? ;/


Tutaj :D

http://us.blizzard.com/diablo3/_images/ ... -hires.jpg

Sęk w tym, że jeśli w środku zamiast monka byłby ten emo-wizard z wczorajszego obrazka to między krew i flaki zaplątałby się i mój paw.

Bardziej chodzilo mi o kre i czaski na postaciach ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 10:28 
Cytuj  
nie trollować mi D3 bo przyjdzie uber diablo klon


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 10:55 
Cytuj  
Znaczy, jakis konkretny tytul masz na mysli?:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 11:01 
Cytuj  
http://3dsquid.deviantart.com/art/Diabl ... lo+3&qo=45

http://inkarnus.deviantart.com/art/Witc ... o+3&qo=126

http://dark-blast.deviantart.com/art/Da ... o+3&qo=149

http://drawjindraw-jinhan.deviantart.co ... o+3&qo=205

http://oshikuma.deviantart.com/art/Diab ... o+3&qo=247

Czyli jednak sie da ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 11:42 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze troche przesadzacie. O ile Diablo 1 faktycznie bylo dosyc mroczne i krwawe, to dwojka z mrokiem miala niewiele juz wspolnego, imho, czy to pod wzgledem wygladu swiata czy postaci.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.