mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 12:42 
Cytuj  
Moim zdaniem losowo generowany teren w D2 to była ogromna zaleta.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 13:20 
Cytuj  
w ogóle losowość w D2 była nie do pobicia - "wymioty wymiotów"
w D3 ma tego nie być?!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 13:28 
Cytuj  
Ma byc, omg. Zamieszanie wprowadzacie.

Duzo *MAP* nie bedzie generowanych losowo (tak jak koniec IV aktu w d2), ale na nich juz random + named bossiki. Czyli tak jak tam bylo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 13:28 
Cytuj  
No losowe generowanie korytarzy musi byc o ile gra ma przyciagac na dluzej. Co do diablowatosci diablo, to ja nie widze nic diablowatego w tym witch doctorze porownujac go do tego co widzialem w diablo. Koles w ogole jest z innej bajki - WoW. No niby nawiazuje do 3akt z d2 - tak mi sie na upartego kojarzy, no ale pierwsze co to WoW (i chyba kazdemu tak sie skojarzyl).

Co do gadania ze d2 bylo kolorowe, to ludzie ktorzy na to narzekali nie przyzwyczaili sie tylko w wiekszosci przestali grac, a gra przyciagnela rzesze nowych graczy ktorym to nie przeszkadzalo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 13:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ma byc, omg. Zamieszanie wprowadzacie.


Przepraszam, już nie będę.
A to prawda, że ma być sterowanie WSAD + pedały?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 13:45 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
No losowe generowanie korytarzy musi byc o ile gra ma przyciagac na dluzej. Co do diablowatosci diablo, to ja nie widze nic diablowatego w tym witch doctorze porownujac go do tego co widzialem w diablo. Koles w ogole jest z innej bajki - WoW. No niby nawiazuje do 3akt z d2 - tak mi sie na upartego kojarzy, no ale pierwsze co to WoW (i chyba kazdemu tak sie skojarzyl).

Co do gadania ze d2 bylo kolorowe, to ludzie ktorzy na to narzekali nie przyzwyczaili sie tylko w wiekszosci przestali grac, a gra przyciagnela rzesze nowych graczy ktorym to nie przeszkadzalo.


Ummm czy ja wiem, moim zdaniem wlasnie bardzo pasuje do Diablo WD. Jak go zobaczylem to z miejsca skojarzyl mi sie z tymi pigmejami :) Zreszta co tu duzo mowic jak wprowadzili paladyna to tez bylo takie dziwne uczucie, ze cos tu jest nie tak... :(

Zreszta, widzialem oficjalny book do fabularnego diablo i powiem szczerze, ze oni stworzyli caly swiat :) Wiec moga gre rozwijac i rozwijac :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 14:14 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
A to prawda, że ma być sterowanie WSAD + pedały?


Dla co poniektórych wsad z pedała by się przydał, albo dwóch jak mało wrażeń :]


Co do randomizacji otoczenia w D3 - to ma być tak, że mapa jest w pewnym sensie stała tzn. posiada ustalone punkty odniesienia, a wokół są losowane zdarzenia, które uzupełniają przestrzeń między elementami stałymi. Teoretycznie każdy przebieg przez daną mapkę może być inny bo spotkamy inne stwory, innych npców i inne eventy.

Generatora randomowych lokacji (na kształt tego z poprzednich części) raczej nie będzie - inny stopień kompikacji wnętrz i możliwych w związku z tym problemów.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 14:28 
Cytuj  
No wlasnie WD na nowych zdjeciach a nowych setach wyglada duzo lepiej. A zwlaszcza ingame w ruchu.
Jedyne co mi sie nie podobalo to te jego psy ktore za bardzo sie swiecily.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 14:31 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jedyne co mi sie nie podobalo to te jego psy ktore za bardzo sie swiecily.


A właśnie, myślałem, że tego ma już nie być - tzn. przenoszenia efektów czarów WD na pety? Wcześniej mógł je "potraktować" Locust Swarm'em i roznosiły to zarażając moby, potem mieli to usunąć z gry. Na filmie z gameplay'a wyglądało jakby się paliły (efekt runy?)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 15:26 
Cytuj  
Prawdopodobnei efekt runy. Ale nie mamy porownania z bazowym. Mimo wszystko za jasne to bylo jak na moj gust.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 10:06 
Cytuj  
Runy są niezłe, w ogóle pomysły mają genialne - żaba WD pożerającą falleny jak muchy mnie totalnie rozwala :D Ten ich pomysł z wężami miotanymi przy pomocy dmuchawki na twarz przeciwnika jest... mocno dziwny ale ... ciekawy :D WD w ogóle będzie nietuzinkową postacią.


_________________
For the pony!

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 10:36 
Cytuj  
Wyrafinowaną, najmniej popularną, lud pewnie się rzuci przede wszystkim na Monka, bo jest taki super ninja ;)

edit: ale mogę się mylić, ładnie go zrobili, może też przypadnie do gustu, ale ja tam zawsze wolałem grać tym, co mniejszość


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 13:45 
Cytuj  
Troche bieda, że jest tylko 5 klas postaci :F.... WD mi w ogole nie pasi. Zobaczymy jak to bedzie w praniu wyglądało. Oby nie najgorzej aczkolwiek brak postaci w płycie ala warrior/palaś oraz typowej postaci mele/range trochę boli.

Mi akurat postacie z dodatku bardzo się podobału :). Szkoda, że nekrosa już nie ma... To mnie najbardziej boli :(. Mi sie wydaje, iż te postacie jakoś bardziej pod azdję są zrobione :E.

Mamy:
Barbarian
Wizard
WD
Monk
DH


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 14:02 
Cytuj  
No na pewno D2 mial lepszy rozrzut postaci w podstawce. Zobaczymy co dostaniemy w dodatku do D3, ale to gdzies za 5 lat :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 14:16 
Cytuj  
A Wy już o dodatku :), ja myślę, że dzisiaj właśnie nie ma tej magii co kiedyś... ja np. nie wiedziałem nic o LoD do D2 bo nie miałem netu jeszcze i to była właśnie przyjemność magiczna, teraz tego nie ma ; /

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 14:24 
Cytuj  
Nie bądź taką pizdeczką sentymentalną, jakbyśmy się tylko tym kierowali, to nadal byśmy w jaskiniach żyli ;)

I modlę się żeby Blizz nie zrobił więcej niż jeden dodatek do D3.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 14:28 
Cytuj  
Różnica pomiędzy mną a Tobą jest taka, że jesteś pewno wychowany an WoTLK i nie masz pojęcia o najlepszych tytułach na PC, więc to raczej na odwrót jest, ale niech Ci będzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 14:29 
Cytuj  
shadhun sie na czlonkach wychowal :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 14:31 
Cytuj  
To nie jest szadzio :(


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 15:58 
Cytuj  
Ciekawy artykuł, wywiad z Jasonem Benderem i Christianem Lichtnerem:

http://www.vg247.com/2010/10/27/intervi ... tons-more/

a w nim w końcu oficjalne stanowisko co do beta testu (choć na razie jeszcze bez dat):

Cytuj:
Are there any plans for a pre-release demo or something of the like for Diablo III?

CL: There will be a closed beta. I can say that. We definitely will have that. It’s incredibly important for us to get feedback from people. You know, we only want to put a game out there when it’s done. For example, when World of Warcraft had its really long beta, everyone thought it was madness. It was like “Who’s gonna buy this game? People have been playing it for free for months!” And all it did was make the game better. We need it. We need people playing the game and giving feedback, so we can make the game better.


Jak można się po tym domyślać beta D3 również może być paro-miesięczna, ciekawie.. ;)


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.