mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 14:24 
Cytuj  
A po becie paromiesięczna przerwa ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 14:39 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
A po becie paromiesięczna przerwa ;)


Jak widać sc2 i wow na tym skorzystalo :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 15:08 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Różnica pomiędzy mną a Tobą jest taka, że jesteś pewno wychowany an WoTLK i nie masz pojęcia o najlepszych tytułach na PC, więc to raczej na odwrót jest, ale niech Ci będzie.


Strasznie tego żałuje że nie jestem taki geek jak Ty.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 20:58 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
A po becie paromiesięczna przerwa ;)


Według słów J.Wilsona nie, beta test ma być na pół roku przed premierą.


Dwie galerie zdjęć z Blizzcona z paneli Diablo 3, zbliżenia na ekran podczas prezentacji (widać m.in. nowe inventory, UI, skille i traitsy):

http://diablo3.judgehype.com/index.php? ... ges&g=6081

http://diablo3.judgehype.com/index.php? ... ges&g=6211


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 10:44 
Cytuj  
Taka mała ciekawostka, jak zapewne niektórzy pamiętają w poprzednich wersjach demonstracyjnych Diablo 3 pasek skrótów miał 4 sloty na skille plus 5-ty slot na napój leczący. W ostatniej wersji - tej z Blizzcona 2010 - sloty są już ujednolicone i jest ich 5 przy czym do każdego z nich można podłączyć zarówno skille jak i przedmioty użytkowe (napoje, zwoje itp). Można to zauważyć w filmie dołączonym do press-kit'u z Blizzcona w części poświęconej PvP (na końcu filmu) - wizard ma na pasku pod 5-tką Diamond Skin. Dla wielu osób będzie to dobra wiadomość, zwłaszcza tych którym nie przypadł do gustu "tab-switch" i pomysł na żonglowanie skillami na myszce przy jego pomocy.

< screenshot >


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 19:31 
Cytuj  
a tak sie spytam z innej beczki
http://www.mythos-europe.com probowal ktos pograc przed wyjsciem diablo? ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 19:55 
Cytuj  
Wersja wydana przez Flagshipa była niezła, co z tym zrobi Hanbit Soft nie wiadomo. Z tego co wiem ich beta jeszcze nie ruszyła.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 13:47 
Cytuj  
Fajne wrazenia:

http://games.slashdot.org/story/10/10/2 ... m-Hands-On

Jezu, ja chce juz ta gre :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 08:26 
Cytuj  
Potwierdzenie D3 (albo raczej diablo-related) na console. Na szczescie zapewniaja ze nie bedzie to mialo wplytwu na PC wersje.

http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... -blizzard/


Z innej beczki, postanowilem poklikac w diablo2 po wielu latach (6?, 7?) przerwy. Pierwszego dnia troche sie meczylem z grafika i latami, jakie gra ma na karku. Drugiego dnia juz sie wkrecilem i teraz w wolnych chwilach odpalam ("na jednego runa").
Musze to odinstlowac, bo jak namowie kogos do wspolnej gry to sie uzaleznie. Gief d3!!.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 08:41 
Cytuj  
Ditto, gief D3!

Ja wpadłem na podobny pomysł, a mianowicie na sprawdzenie co się w międzyczasie zmieniło w Torchlight. Ku mojemu zdumieniu gra dalej się rozwija! Nie grałem ładne parę miesięcy, a tu wersja 1.15 i widzę dużo zmian. Gra się całkiem przyjemnie, poziom trudności wzrósł i pojawiło się wiele ograniczeń, których nie było pierwotnie (m.in. liczba enchantów - teraz za każdym nowym rośnie ryzyko utraty przedmiotu). Ceny przedmiotów też się zmieniły, zauważyłem, że ciągle brakuje mi kasy. Gram Destroyerem i wprawiam się w skillach wspólnych Barbariana z D3 - trening się przyda ;)


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 13:20 
Cytuj  
Torchlight sie nie rozwija, ten patch to jakas prehistoria. Co do diablo na konsole, nie mam nic przeciwko niech sobie robia, tylko niech to nie ma wplywu na gameplay i mechanike pc wersji. Wiem.. to niemozliwe :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 13:34 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Torchlight sie nie rozwija, ten patch to jakas prehistoria. Co do diablo na konsole, nie mam nic przeciwko niech sobie robia, tylko niech to nie ma wplywu na gameplay i mechanike pc wersji. Wiem.. to niemozliwe :(


Torchlight 1.15 - Update z 14 lipca, ostatni raz grałem na wiosnę tego roku więc widząc poprawkę jest to dla mnie oznaka, że projekt nadal żyje.

Co do D3 to wydanie wersji konsolowej jak najbardziej nie będzie mieć wpływu na wersję na PC. Przede wszystkim dlatego, że była od początku budowana na platformę PC, obecnie jest już na wykończeniu i będzie wydana jako pierwsza. Zespół do budowy wersji konsolowej jest dopiero rekrutowany - piszą o tym nawet we wspomnianym newsie.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 14:00 
Cytuj  
1.15 wyszedl w lutym, albo jeszcze wczesniej

Jezeli nie bedzie mialo wplywu na ver pc to git, moga sobie robic nawet na telefony stacjonarne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 20:38 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
1.15 wyszedl w lutym, albo jeszcze wczesniej


Sorry, faktycznie pomyliłem wersje. Nie była to 1.15 tylko 1.2+, Steam wyraźnie pisze, że ostatnia poprawka jest z 14.07.2010.


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 21:36 
Cytuj  
Bardziej od torchlighta polecam Titan Quest dla ludzi ktorzy jeszcze nie grali. W extra klasyce za 25 zł mozna kupic podstawke + dodatek, a gra jako H&S - swietna

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 10:27 
Cytuj  
Titan Quest jest fajny ale tylko na jakiś czas. Nie zestarzał się graficznie na tyle aby straszyć. Ma ciekawą itemizację (craft artefaktów itp). Niestety jest też dosyć monotonny, a przy tym długi. Większość fajnych skilli jest pasive, aktywnych na postać to może ze 2-3 (plus ew. buffy). Niby można łączyć w postaci po dwie dowolne profesje ale jakoś mimo to nigdy nie widziałem żadnych ciekawych skilli do walki. Pasek skrótów jest na 10 pozycji, a nigdy nie miałem na nim więcej niż 2-3 umiejętności (wraz z buffami). Szybko da radę zrobić bardzo mocną postać i walki stają się zbyt proste by cieszyć się wygraną. Gra mi się podobała ale nie potrafiłem przy niej spędzić więcej czasu bo po prostu stawała się nużąca. Przeszedłem raz magiem i potem nie dałem rady już przebrnąć przez to innymi postaciami (nie ze względu na poziom trudności tylko na nudę).

Duże nadzieje robiłem sobie teraz na Dungeon Siege 3 ale po obejrzeniu filmów z Comicon'u i prezentacji gry na nich doszedłem do wniosku, że tytuł ten uległ niebezpiecznemu spłyceniu i raczej nie znajdę w nim tego co cieszyło w poprzednich częściach. W grach tego typu lubiłem zawsze element taktyczny i sprowadzenie obecnie wszystkiego do sieczki na zasadzie "byle szybko i z fajerwerkami" mnie osłabia. Tak więc DS3 chyba sobie odpuszczę.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 18:19 
Cytuj  
Stary Sacred tez ciagle wyglada zjadliwie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 23:18 
Cytuj  
pamietam d1 na psx , to bylo straszne gowno :)

po cholere oni chca portowac swoje gry na konsole skoro sa do tego zupelnie nie przystosowane


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 23:34 
Cytuj  
Co ty gadasz, na dwóch się zajebiście grało w d1.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2010, 08:00 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
po cholere oni chca portowac swoje gry na konsole skoro sa do tego zupelnie nie przystosowane


Bo Kotick albo inny CEO Activision Blizzard lubi liczyć pieniążki. Też osobiście uważam, że seria Diablo pasuje do konsol jak pięść do nosa ale jak zwykle znajdą się tacy co stwierdzą, że wręcz przeciwnie. Tak długo jak projekt na PC nie jest zagrożony ze strony konsol nie będę się tym przejmował ale obawiam się, że kolejna odsłona Diablo może być już od początku pisana z przeznaczeniem na oba typy platform. Heh, może tego nie dożyję :D


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.