mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 22:16 
Cytuj  
noasz napisał(a):
skladka


:|


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 13:34 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Mysliwi poza odstrzalem robia duzo pozytecznych rzeczy, buduja pasieki, dokarmiaja, a strzela sie tylko do tego co mozna zeby zachowac rownowage rozjebana poprzez bezmyslna gospodarke. Nie bronie nikogo, ale nie mylcie kusownikow z mysliwymi czy ludzmi pracujacymi w ubojni. To dzieki skladka w kolach jest kasa na powroty zwierzat na swoje pierwotne tereny np daniele.

Aż dziwne, że kiedyś zwierzęta radziły sobie bez dbających o nie myśliwych. Nie wiem jakich znasz myśliwych ale większość (a może znaczna cześć) to nadziani kolesie których stać na taką zabawę i chuj kładą na wszystko. Tacy nie dokarmiają sarenek zimą. Do tego mają kłopot z odróżnieniem dzika od żubra. Na szczęście od czasu do czasu jeden odstrzeli drugiego wiec jakiś pożytek z nich jest.
PS. pasieka to miejsce gdzie hoduje się pszczoły :roll: , zwierzątka dokarmia się w paśnikach :roll: .

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 14:00 
Cytuj  
Havok napisał(a):
noasz napisał(a):
Mysliwi poza odstrzalem robia duzo pozytecznych rzeczy, buduja pasieki, dokarmiaja, a strzela sie tylko do tego co mozna zeby zachowac rownowage rozjebana poprzez bezmyslna gospodarke. Nie bronie nikogo, ale nie mylcie kusownikow z mysliwymi czy ludzmi pracujacymi w ubojni. To dzieki skladka w kolach jest kasa na powroty zwierzat na swoje pierwotne tereny np daniele.

Aż dziwne, że kiedyś zwierzęta radziły sobie bez dbających o nie myśliwych. Nie wiem jakich znasz myśliwych ale większość (a może znaczna cześć) to nadziani kolesie których stać na taką zabawę i chuj kładą na wszystko. Tacy nie dokarmiają sarenek zimą. Do tego mają kłopot z odróżnieniem dzika od żubra. Na szczęście od czasu do czasu jeden odstrzeli drugiego wiec jakiś pożytek z nich jest.
PS. pasieka to miejsce gdzie hoduje się pszczoły :roll: , zwierzątka dokarmia się w paśnikach :roll: .


no i jak mialbym wtedy zjesc sarnine jakby mysliwych nie bylo albo kielbaske z dzika? samemu chodzic polowac? mysliwi to zlo i zabijanie to zlo ale wole zjesc sarne ktora ktos musial podejsc i zastrzelic i chociaz troche sie natrudzic niz swinie ktora zre bog wie co z podajnika. no i zabijanie swin masowo juz jest ok yea? schabowe rulez.

ta dyskusja nie ma sensu takie bzdurne gadki ktore mozna jeszcze o polowaniach i mysliwych pisac kilkaset postow tak jak kiedys byl temat o religi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 14:09 
Cytuj  
Cytuj:
no i zabijanie swin masowo juz jest ok yea?


Jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 14:20 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
no i zabijanie swin masowo juz jest ok yea?


Jest.


to po kiego grzyba sie przypierdlac do zabijania saren? bo ma ladne oczka i wogole jest cool? :) czlowiek to m.in. miesozerca i tyle. jak komus sprawia frajde zabijanie saren jego sprawa. mi to szczerze kolo dupy lata dla mnie sie liczy produkt finalny :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 14:23 
Cytuj  
Nie. Ponieważ Świnia to zwierze hodowlane, hodowane tylko w jednym celu, by ja na końcu zeżreć.

Sarna to dzikie zwierzę. Z drugiej strony nie miałbym nic przeciwko by takie sarny hodować na ubój.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 14:31 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
no i jak mialbym wtedy zjesc sarnine jakby mysliwych nie bylo albo kielbaske z dzika? samemu chodzic polowac? mysliwi to zlo i zabijanie to zlo ale wole zjesc sarne ktora ktos musial podejsc i zastrzelic i chociaz troche sie natrudzic niz swinie ktora zre bog wie co z podajnika. no i zabijanie swin masowo juz jest ok yea? schabowe rulez.

Żeby zjeść trzeba czasem zwierzątko zabić i tego nie neguje. Myśliwi robią z tego chuj wie jakie widowisko i do strzelania "for fun" dorabiają teorię jacy to są potrzebni itp. Dla większości jest to tylko zabawa i rekompensowanie sobie małego ego lufą sztucera. I o tą hipokryzje chodzi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 14:35 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Żeby zjeść trzeba czasem zwierzątko zabić i tego nie neguje. Myśliwi robią z tego chuj wie jakie widowisko i do strzelania "for fun" dorabiają teorię jacy to są potrzebni itp. Dla większości jest to tylko zabawa i rekompensowanie sobie małego ego lufą sztucera. I o tą hipokryzje chodzi.


Hobby jak kazde. Wedkarze lubia sobie usiasc i siedziec caly dzien z kijem w reku a mysliwi lubia lazic i skradac sie po lesie calymi dniami. I to i to konczy sie zabijaniem... nie zeby mi to specjalnie obchodzilo :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 15:03 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Mysliwi poza odstrzalem robia duzo pozytecznych rzeczy, buduja pasieki, dokarmiaja, a strzela sie tylko do tego co mozna zeby zachowac rownowage rozjebana poprzez bezmyslna gospodarke. Nie bronie nikogo, ale nie mylcie kusownikow z mysliwymi czy ludzmi pracujacymi w ubojni. To dzieki skladka w kolach jest kasa na powroty zwierzat na swoje pierwotne tereny np daniele.


bzdura

Moj wujek za komuny byl wazna osoba w nadlesnictwie, dzialacze partyjni poprostu przyjezdzali do lasu zeby sobie pochlac i postrzelac do wszystkiego co sie rusza. Zadny przemyslanych dzialan w tym nie bylo.

Teraz dzialczy komunistycznych juz nie ma, ale w ich miejsce pojawili sie bogaci biznesmeni, lokalni dzialacze, czyli klasyka wojt z komendantem itp

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 15:17 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
noasz napisał(a):
Mysliwi poza odstrzalem robia duzo pozytecznych rzeczy, buduja pasieki, dokarmiaja, a strzela sie tylko do tego co mozna zeby zachowac rownowage rozjebana poprzez bezmyslna gospodarke. Nie bronie nikogo, ale nie mylcie kusownikow z mysliwymi czy ludzmi pracujacymi w ubojni. To dzieki skladka w kolach jest kasa na powroty zwierzat na swoje pierwotne tereny np daniele.


bzdura

Moj wujek za komuny byl wazna osoba w nadlesnictwie, dzialacze partyjni poprostu przyjezdzali do lasu zeby sobie pochlac i postrzelac do wszystkiego co sie rusza. Zadny przemyslanych dzialan w tym nie bylo.

Teraz dzialczy komunistycznych juz nie ma, ale w ich miejsce pojawili sie bogaci biznesmeni, lokalni dzialacze, czyli klasyka wojt z komendantem itp

ta, mam znajomych, ktorzy bardzo dobrze zyja (w sumie milionerzy) z tego,ze maja wielka,klimatyczna chate lowiecka w lesie i organizuja polowania dla niemcow. z tego co wiem, to gowno robia z tych tzw. pozytecznych rzeczy i nikt sie ich nie czepia ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 20:19 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/prezes-nie-rozpoznal-brata-wiedzialem-to-od-kilku-,1,4087446,wiadomosc.html

rofr.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 07:15 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/ten-dru ... omosc.html

LOL


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 23:04 
Cytuj  
w sumie nie do konca polityka, ale wrzucam tutaj:
http://moto.onet.pl/8376551,29,4,filmy.html?node=29
tak ja myslalem - stanowisko policji: puste maszty, to nie atrapy.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 23:47 
Cytuj  
Niestety trochę racji ma. Atrapa tylko udaje coś. Te maszty można uzbroić w radar i będzie funkcjonalnym radarem. To trochę tak jak z bronią. Karabin bez amunicji nie jest atrapą, chociaż nie jest w pełni funkcjonalny. Powinni tylko wyraźnie oznakować te maszty, w których w danej chwili nie jest zainstalowany radar.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 23:51 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
mrynar napisał(a):
noasz napisał(a):
Mysliwi poza odstrzalem robia duzo pozytecznych rzeczy, buduja pasieki, dokarmiaja, a strzela sie tylko do tego co mozna zeby zachowac rownowage rozjebana poprzez bezmyslna gospodarke. Nie bronie nikogo, ale nie mylcie kusownikow z mysliwymi czy ludzmi pracujacymi w ubojni. To dzieki skladka w kolach jest kasa na powroty zwierzat na swoje pierwotne tereny np daniele.


bzdura

Moj wujek za komuny byl wazna osoba w nadlesnictwie, dzialacze partyjni poprostu przyjezdzali do lasu zeby sobie pochlac i postrzelac do wszystkiego co sie rusza. Zadny przemyslanych dzialan w tym nie bylo.

Teraz dzialczy komunistycznych juz nie ma, ale w ich miejsce pojawili sie bogaci biznesmeni, lokalni dzialacze, czyli klasyka wojt z komendantem itp

ta, mam znajomych, ktorzy bardzo dobrze zyja (w sumie milionerzy) z tego,ze maja wielka,klimatyczna chate lowiecka w lesie i organizuja polowania dla niemcow. z tego co wiem, to gowno robia z tych tzw. pozytecznych rzeczy i nikt sie ich nie czepia ;)


niech sie z nimi pobawi w 1939 to bylby dopiero fun :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 09:36 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Nie. Ponieważ Świnia to zwierze hodowlane, hodowane tylko w jednym celu, by ja na końcu zeżreć.

Sarna to dzikie zwierzę. Z drugiej strony nie miałbym nic przeciwko by takie sarny hodować na ubój.

Daniele sie hoduje. No w kazdym razie moj wujek hoduje ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 09:55 
Cytuj  
hodowlane czy pseudo dzikie czy inny czort i tak konczy tak samo w garnku. a jesli chodzi o sposoby zabijania to chyba inne forum powinnismy zalozyc:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:51 
Cytuj  
Wracajac do tematu... Zadziwia mnie postawa Tuskora w sprawie Grabarczyka. Powinien go wyjebac na zbity pysk za ten chaos. Naprawde dziwna decyzja.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 21:01 
Cytuj  
$ kolego, $.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 23:26 
Cytuj  
Raggnarok wiesz ja tam nie wiem ile generalnie trzeba by było na takiej zasadzie odwołać ministrów na przestrzeni ostatnich kilku lat.Żadna partia tego nie robiła to dlaczego oni mają to robić?

Chaos ? Jaki chaos ? Zwyczajna norma.Ot tylko dziennikarze porzucili na świąteczne wyjazdy furki i przesiedli się do pkp i nagle wielkie zaskoczenie i oburzenie hehe.

Administracyjnie pkp to jedna wielka porażka i to chyba wie każdy kto ma oczy i cokolwiek czytał o tym.
Druga sprawa to kasa.Pomińmy ,że jakby cały ten biznes miał być prywatny to by pewnie zniknęło 70% nierentownych połączeń.

Jak mogę sobie z poznania pośpiesznym pojechać do warszawy za 30 zł ,albo do gdańska to sorry ale o czym my gadamy? (zniżka studencka)

Póki jest tanio to mi ten syf odpowiada ;p.

Generalnie jakby nie patrzeć to brakuje kasy i woli politycznej do reformy -raz że tracą głosy ,bo kolejarze nie będą zadowoleni a dwa że zabierają dla siebie stołki.

Patrząc na poprzedników Grabka coś tam robi. Zresztą chyba jedyny w tym rządzie,bo trochę się jednak buduje niby coś pozmieniał z przepisami,ale wciąż mamy najdroższe autostrady w europie lol hehe.
Przemilczmy fakt ,że budujemy prywatne autostrady zamiast bezpłatnych państwowych.Konkurencja polityczna zresztą robiłaby tak samo.

O tam temat rzeka. :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.