mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:34 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
tak czytam czytam kolejny odcinek "drama na mmorpg.pl" i nie moge zrozumiec, na chuj ten koles ktorego niby oszukali pisal do huragana
oswieci mnie ktos ?


Aldatha (chyba) w formie zartu mu to zaproponowal ;) Huragan majac agencje detektywistyczna wrzucilby mu fotki jego rodziny itp.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:35 
Cytuj  
Bo ja zadnej dramy nie zamiatam pod dywan a wrecz odwrotnie, naglasniam jak wikileaks !!!

Modow trza kontrolowac ! Inaczej im odpierdala tak jak rzadom roznych krajow.


_________________




Ostatnio edytowano 22 gru 2010, 15:36 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:36 
Cytuj  
Huragan zwietrzyl padlinę :)

Nie ma co bić piany, WarcreeW wystawił konto miesiąc temu to samo tyle że Lock miał 80. Chciałem je kupić za 300. Gosc błagał mnie przez telefon że musi opłacic Allegro 70 zł zaległości i czy nie można poza. Równowartośc konta dostał w prepaidach. Po czym zerwał kontakt a teraz udaje głupiego.

Jak to podsumować.... jest zwykłym złodziejem, :


1. Nie powinno się kupowac kont i tu zgadzam się z tobą Zarri

2. Nic poza Allegro.

3. uwielbiam dramy Zarriego na początku reagowałem alergicznie teraz mam z tego niezły ubaw :) Sto lat Zarri !


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 22 gru 2010, 15:37 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:37 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Huragan zwietrzyl padlinę :)

Nie ma co bić piany, WarcreeW wystawił konto miesiąc temu to samo tyle że Lock miał 80. Chciałem je kupić za 300. Gosc błagał mnie przez telefon że musi opłacic Allegro 70 zł zaległości i czy nie można poza. Równowartośc konta dostał w prepaidach. Po czym zerwał kontakt a teraz udaje głupiego.

Jak to podsumować.... jest zwykłym złodziejem, :


1. Nie powinno się kupowac kont i tu zgadzam się z tobą Zarri

2. Nic poza Allegro.


Nom, i to jest twoja wersja Szonn, a teraz poczekajmy na jego wersje wydarzen :)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:37 
Cytuj  
No coz, czyli mocno dales dupy. Poza allegro to zalatwia sie tylko 'do reki' zakupy;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:38 
Cytuj  
repost edita
huragan wrzuc oryginalny topic bo fryzjer wyczesal oryginal, a pewnie masz zescreenowany lol
tak zeby ci co dopiero wlaczyli komputer nie czuli sie jak by zaczeli czytac ten numer dramy od polowy


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:39 
Cytuj  
Ok. to moze z innej beczki, jak proponujecie rozwiazac taka sprawe? Jeden rzuci miechem na drugiego i komu tu wierzyc? Pozostaje wlasnie jedynie taka informacja zeby z uzytkownikiem przeprowadzic wymiane na allegro.

Inne propozycje?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:40 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
3. uwielbiam dramy Zarriego na początku reagowałem alergicznie teraz mam z tego niezły ubaw :) Sto lat Zarri !


Szonn, ale to przeciez ty wywolales ta drame. Dziwie sie tobie ze w tak prostej sprawie przychodzisz plakac na forum. Wystarczy zglosic delikwenta na policje i po sprawie.... i ty tego nie wiesz ? Co z ciebie za prawnik hobbysta ?


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:42 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Temat zostal wyczyszczony.

Z uzytkownikiem sprzedajacym to konto proponuje przeprowadzic tranzakcje poprzez allegro.


Zawsze omijam szerokim lukiem osoby piszace slowo "tranzakcje" :)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Temat zostal wyczyszczony.

Z uzytkownikiem sprzedajacym to konto proponuje przeprowadzic tranzakcje poprzez allegro.


Zawsze omijam szerokim lukiem osoby piszace slowo "tranzakcje" :)


a ja osoby z malymi pokoikami :(


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:50 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
[
I powiem wam w tajemnicy, ze Asmax na vencie nie przeklina :)))) To sie kurwa w pale nie miesci :P


Nigdy z Toba na vencie nie bylem huragan:(

TAKZE W TEMACIE OSKRAŻEN OFICJALNIE OKSRAŻAM CIE O KŁAMSTWO.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:56 
Cytuj  
to chodz :)


_________________



*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:59 
Cytuj  
Gotuje:[ Swieta niedlugo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:59 
Cytuj  
Obrazek


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 16:03 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Ok. to moze z innej beczki, jak proponujecie rozwiazac taka sprawe? Jeden rzuci miechem na drugiego i komu tu wierzyc? Pozostaje wlasnie jedynie taka informacja zeby z uzytkownikiem przeprowadzic wymiane na allegro.

Inne propozycje?

inna propozycja przynajmniej ja bym tak zrobil w swoim dziale to "usuniecie posta, i profilaktyczny ban na wszystkie IP"
a jesli czlowiek faktycznie jest niewinny i potrafi to jakos udowodnic zawsze mozna bana cofnac i przeprosic..
zostawianie tematu zamknietego lub otwartego niewiele zmieni bo jest slowo przeciw slowu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 16:05 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Ok. to moze z innej beczki, jak proponujecie rozwiazac taka sprawe? Jeden rzuci miechem na drugiego i komu tu wierzyc? Pozostaje wlasnie jedynie taka informacja zeby z uzytkownikiem przeprowadzic wymiane na allegro.

Inne propozycje?

inna propozycja przynajmniej ja bym tak zrobil w swoim dziale to "usuniecie posta, i profilaktyczny ban na wszystkie IP"
a jesli czlowiek faktycznie jest niewinny i potrafi to jakos udowodnic zawsze mozna bana cofnac i przeprosic..
zostawianie tematu zamknietego lub otwartego niewiele zmieni bo jest slowo przeciw slowu.


Ale kogo banowac? Zlodzieja czy obrzucajacego blotem? Bo tak to juz ktos napisal, mozesz wejsc i powiedziec ze Huragan to zlodziej i co? Mamy dac mu bana? :D wait, good idea! :D

IMO to tez zle rozwiazanie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 16:35 
Cytuj  
Zarri zastanawiam się nad tym czy nie zgłosić, tyle że nie chce mi się czekać pół roku na pieniądze. Dochodzi jeszce jeden aspekt \, że gość za oszustwo może pójść siedzieć i szczerze mi go szkoda, zwłaszcza że ma chyba nie wesołą sytuację finansową....



Chciałem/chcę załatwić sprawę ugodowo z Panem Karolem Kotarskim vel WarcreeW, nie miałem jednak do tej pory jego danych osobowych.....ten jednak sam mi je dziś wysłał w swoim CV ze zgodą na przetważanie danych..... cóż.....może się jakoś dopgadamy......

... ja jestem cierpliwy, istnieje możliwość odpracowania tych pieniążków, na które mnie Pan oskubał Panie Karolu


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 16:39 
Cytuj  
Chłopacy sobie cisną po telewizorach, grubo. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 16:44 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Chciałem/chcę załatwić sprawę ugodowo z Panem Karolem Kotarskim vel WarcreeW, nie miałem jednak do tej pory jego danych osobowych.....ten jednak sam mi je dziś wysłał w swoim CV ze zgodą na przetważanie danych..... cóż.....może się jakoś dopgadamy......


Nie wyglada zeby mu sie zle powodzilo :)

Obrazek


_________________



***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 16:51 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nie wyglada zeby mu sie zle powodzilo :)


No jak to nie? Z tego podkoszulka, to juz chyba dawno wyrosl, a dalej nosi.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.