mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 10:27 
Cytuj  
To sie z tym wiaze przeciez. Na cholere byc rebelem skoro nikt o tym nie wie? Trzeba manifestowac swoje mniej lub bardziej zjebany poglady na wszystko, nawet technike srania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 10:34 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
To sie z tym wiaze przeciez. Na cholere byc rebelem skoro nikt o tym nie wie? Trzeba manifestowac swoje mniej lub bardziej zjebany poglady na wszystko, nawet technike srania.


Kiedys bycie rebelem mialo inne znaczenie. Szkoda. Teraz widze ze wystarczy byc idiota i srac na wszystko i mozna juz sie oglosic rebelem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 10:39 
Cytuj  
;)
Tutaj trzeba polozyc nacisk na slowo 'interenetowy' rebel ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 10:50 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tczewiak piszac papiez piszesz rowniez m.in. o Janie Pawle II mimo ze nie jestem specjalnie religijny ale ten czlowiek zrobil duzo i wrzucajac go do kotla ze wszystkimi innym papiezami hitlerami ludobojstwami jestes po prostu zwyklym forumowym idiota ktory pisze co mu akurat w gardle stoi. lepiej idz pusc pawia na ulice a nie na forum.


Co takiego zrobil JPII? poza tym ze przytulal dzieci, robil smieszne miny, kryl koscielnych pedofili i duzo podrozowal?

IMO to taki sam przywodca tej pojebanej instytucji zwanej KK jak kazdy inny. Nie mam nic do lubiacych i stosujacych nauki Jezusa (o ile tacy sa), ale sam kosciol to instytucja, ktora od czasu sredniowiecza niewiele sie zmienila.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 11:02 
Cytuj  
Kurwa moja wina ze nie wiesz? Jak nie wiesz to znaczy ze nic nie zrobil? Ja nie mowie o instytucji tylko o osobie. On byl tez czlowiekiem. Mrynar nie znam ciebie to znaczy ze cie nie ma?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 11:02 
Cytuj  
Po pierwsze piszpan to jesteś idiotą.
Po drugie - to White Trox przyrównał adka do papieża.
Po trzecie - ja tylko takiemu pajacowi jak ty wyjaśniłem na czym to podobieństwo polega.
Po czwarte jesteś ograniczonym debilem, skoro dla ciebie jedynym papieżem jest jp2. On już kwiatki od spodu wącha, a właściwie to usycha w jakiejś tam kaplicy. Więc ani to jedyny, ani obecny.
I nie - nie jestem rebelem, idiotą ani tym bardziej parszywym gejem.
Rebelem można nazwać kogoś komu poglądy zmieniają się jak w kalejdoskopie zależnie od mody, a nie kogoś kto przy nich tkwi niezależnie od sytuacji.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 11:10 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Kurwa moja wina ze nie wiesz? Jak nie wiesz to znaczy ze nic nie zrobil? Ja nie mowie o instytucji tylko o osobie. On byl tez czlowiekiem. Mrynar nie znam ciebie to znaczy ze cie nie ma?


Nie wiem, ale chetnie bym sie dowiedzial. Jak mnie przekonasz, ze zrobil cos sensownego to zmienie o nim zdanie, nie jestem debilem ani jakims wojujacym antyklerykalem.

No byl sympatycznym czlowiekiem, ale moj sasiad spod piatki to tez sympatyczny staruszek, ale ma taka przewage nad JPII, ze nie kryje pedofili.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 11:15 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Rebelem można nazwać kogoś komu poglądy zmieniają się jak w kalejdoskopie zależnie od mody, a nie kogoś kto przy nich tkwi niezależnie od sytuacji.


Rebel = buntownik, więc brak jakiegokolwiek związku z częstotliwością zmian poglądów. Przynajmniej po polsku, być może w tczewskim jest inaczej.

Also hejtowanie JP2 tylko dlatego, że był w KK i jest traktowany jak Jezus II przez co bardziej otępiałych katoli jest weak w chuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 11:33 
Cytuj  
a kto tu hejtuje jp2? lol


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 11:38 
Cytuj  
Cytuj:
Also hejtowanie JP2 tylko dlatego, że był w KK i jest traktowany jak Jezus II przez co bardziej otępiałych katoli jest weak w chuj.


Można też hejtować za to iż twierdził iż UŻYWANIE kondomów przyczyni się do zwiększenia zachorowań na EJC.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 11:46 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Można też hejtować za to iż twierdził iż UŻYWANIE kondomów przyczyni się do zwiększenia zachorowań na EJC.


Jeśli tak twierdził, to jasne. Hejtowanie za poglądy jest OK.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 12:00 
Cytuj  
Grubo pojechaliście widzę


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 12:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Kurwa moja wina ze nie wiesz? Jak nie wiesz to znaczy ze nic nie zrobil? Ja nie mowie o instytucji tylko o osobie. On byl tez czlowiekiem. Mrynar nie znam ciebie to znaczy ze cie nie ma?


Nie wiem, ale chetnie bym sie dowiedzial. Jak mnie przekonasz, ze zrobil cos sensownego to zmienie o nim zdanie, nie jestem debilem ani jakims wojujacym antyklerykalem.

No byl sympatycznym czlowiekiem, ale moj sasiad spod piatki to tez sympatyczny staruszek, ale ma taka przewage nad JPII, ze nie kryje pedofili.


Nie chce nikogo tutaj przekonywac bo dzisiaj to bez sensu ale ze napisales rozsadnie to sprobuje.

Co do krycia pedofili do przyznal kiedys ze kosciol nie jest swiety i swoje grzechy ma.

Z najwazniejszych jego dokonan dla mnie to (dodam ze mozna to znalezc latwo w internecie):
1. Był pierwszym papieżem, który odwiedził synagogę w Rzymie, gdzie uznał grzechy Kościoła wobec Żydów.
2. jego pielgrzymka w Polsce w 79 ktora wplynela na przemiany jakie zaszly pozniej i sam upadek komunizmu.
3. Próbował zbliżyć do siebie chrześcijan różnych wyznań m.in. muzułmanow zydow o szczególach mozna poczytac w internecie.
4. Moim zdaniem zmienil postrzeganie kosciola na lepsze zreszta wystarczy poczytac o jego pielgrzymkach albo przypominam sobie relazcje z jego pielgrzymek w innych panstwach i jak to wplywalo na ludzi i kraj gdzie byl np. kuba. Dzis np. ten nowy papiez jadac na pielgrzymke do anglii mial antypapieskie nastroje tego u JPII nie bylo. Cieszyl sie imho najwiekszym szacunkiem a wiadomo ze na szacunek drugiego czlowieka trzeba zasluzyc.

Jest masa pomniejszych zwiazanych z kosciolem soborem etc mnie to w sumie nie interesuje najwazniejsze bylo pojednanie sie z innymi religiami albo chociaz proba, wplyw na upadek komunizmu i przyznanie sie do bledow kosciola.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 13:03 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mrynar napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Kurwa moja wina ze nie wiesz? Jak nie wiesz to znaczy ze nic nie zrobil? Ja nie mowie o instytucji tylko o osobie. On byl tez czlowiekiem. Mrynar nie znam ciebie to znaczy ze cie nie ma?


Nie wiem, ale chetnie bym sie dowiedzial. Jak mnie przekonasz, ze zrobil cos sensownego to zmienie o nim zdanie, nie jestem debilem ani jakims wojujacym antyklerykalem.

No byl sympatycznym czlowiekiem, ale moj sasiad spod piatki to tez sympatyczny staruszek, ale ma taka przewage nad JPII, ze nie kryje pedofili.


Nie chce nikogo tutaj przekonywac bo dzisiaj to bez sensu ale ze napisales rozsadnie to sprobuje.

Co do krycia pedofili do przyznal kiedys ze kosciol nie jest swiety i swoje grzechy ma.

Z najwazniejszych jego dokonan dla mnie to (dodam ze mozna to znalezc latwo w internecie):
1. Był pierwszym papieżem, który odwiedził synagogę w Rzymie, gdzie uznał grzechy Kościoła wobec Żydów.
2. jego pielgrzymka w Polsce w 79 ktora wplynela na przemiany jakie zaszly pozniej i sam upadek komunizmu.
3. Próbował zbliżyć do siebie chrześcijan różnych wyznań m.in. muzułmanow zydow o szczególach mozna poczytac w internecie.
4. Moim zdaniem zmienil postrzeganie kosciola na lepsze zreszta wystarczy poczytac o jego pielgrzymkach albo przypominam sobie relazcje z jego pielgrzymek w innych panstwach i jak to wplywalo na ludzi i kraj gdzie byl np. kuba. Dzis np. ten nowy papiez jadac na pielgrzymke do anglii mial antypapieskie nastroje tego u JPII nie bylo. Cieszyl sie imho najwiekszym szacunkiem a wiadomo ze na szacunek drugiego czlowieka trzeba zasluzyc.

Jest masa pomniejszych zwiazanych z kosciolem soborem etc mnie to w sumie nie interesuje najwazniejsze bylo pojednanie sie z innymi religiami albo chociaz proba, wplyw na upadek komunizmu i przyznanie sie do bledow kosciola.


Komunizm upadl, bo ZSRR tego chcial, ich gospodarka nie wytrzymala wyscigu zbrojen i byla w stanie agonalnym. Przypisywanie tego JP2 czy naszym lolopozycjonistom to imo duze naduzycie, choc wiem ze to oficjalne stanowisko. Wystarczy spojrzec na Kaczynskich, Borusewicza, Lisa, Walese itp czy tacy ludzie byliby w stanie obalic cokolwiek (moze poza pollitrowka)?

Jaki JP2 mial wplyw na ludzi nie wiem, nie jestem w stanie tego ocenic. Tak na oko to np. Polacy sa takimi samymi cwaniaczkami i zlodziejami jak byli.

Pojednanie z innymi religiami to imo fikcja, to ze paru zwiechrznikow roznych religii sie razem pomodlilo niczego nie zmienilo. Konflikt z prawoslawiem jak byl tak jest. O buddystach naprzyklad nasz kochany Karol napisal, ze to nihilisci co wywolalo masa fale protestow w Azji. Dla muulmanow dalej jestesmy niewiernymi, ktorych nalezaloby wyrznac.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 14:19 
Cytuj  
@Piszpan
Twoja ocena JPII jest bardzo "polska". Fakt, że do polski praktycznie nigdy nie przebijała się krytyka papieża, nie znaczy że wszędzie na świecie był postrzegany równie bezkrytycznie jak u nas.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 14:20 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
4. Moim zdaniem zmienil postrzeganie kosciola na lepsze zreszta wystarczy poczytac o jego pielgrzymkach albo przypominam sobie relazcje z jego pielgrzymek w innych panstwach i jak to wplywalo na ludzi i kraj gdzie byl np. kuba. Dzis np. ten nowy papiez jadac na pielgrzymke do anglii mial antypapieskie nastroje tego u JPII nie bylo. Cieszyl sie imho najwiekszym szacunkiem a wiadomo ze na szacunek drugiego czlowieka trzeba zasluzyc.


Na gorsze. Był konserwatywny, nie wprowadził żadnych konkretnych zmian, nie starał się unowocześnić kościoła, krył dzieciojebców, za co dzisiaj pokutuje jego dobry przyjaciel. Zresztą wiele jego pielgrzymek napotkało się z protestami.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 14:24 
Cytuj  
@Piszpan
Twoja ocena JPII jest bardzo "polska". Fakt, że do polski praktycznie nigdy nie przebijała się krytyka papieża, nie znaczy że wszędzie na świecie był postrzegany równie bezkrytycznie jak u nas.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 14:42 
Cytuj  
Dla głodnych wiedzy, polecam tego człowieka i jego dzieła:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Karlheinz_Deschner

Zwłaszcza "Kryminalną historie chrześcijaństwa" czy "Opus diaboli" - , w której jest dział, między innymi poświęcony właśnie JP2.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 15:04 
Cytuj  
no piszpan tu musze przyznac mrynarowi racje , gdyby ZSRR chcialo zeby komunizm byl w polsce to by byl do dzisiaj , wjechaliby armia czerwona gowno by mielibysmy do gadania , po prostu juz tego nie chcieli , POZWOLILI nam na to ze go dzisiaj nie ma


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 15:40 
Cytuj  
Troche szacunku dla wybitnego Polaka, ktory obalil komunizm z pastoralem w jednej a kremowka w drugiej rece sam na sowieckie imperium. Jezus ze Swiebodzina patrzy i widzia te bluznierstwa.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.