mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 11:44 
Cytuj  
@Up High i Razor
Jak siedzicie przed kompem 24/7 to nie dziwcie się, że znacie tylko sąsiadkę z 2 piętra albo Panią Marysię ze spożywniaka.


Świat i ludzie żyjący w nim są zajebiści, czasem wystarczy tylko wyjść z domu, srsly.



Poza tym, nie wiem wszystkiego i nie wpierdalam swoich 3 groszy do każdego topicu na tym forum, co zresztą widać. Jeśli mam jakieś pojęcie to mówie i już. Głównie bazuję na wypowiedziach ludzi, którzy są naprawdę konkretni. Gdyby ich zdanie nie było godne uwagi, pominąłbym je i eot.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 15:12 
Cytuj  
Wprowadzić kartę kibica - kupno biletów przez neta/aktywacja w punkcie sprzedaży, jak ktoś zostanie zakwalifikowany jako kibol - blokada karty, przy wejściu na stadion bramki sprawdzające.
+ zmiana prawa, by policjanci mogli przypierdolić tak jak w USA w miarę potrzeby.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 16:10 
Cytuj  
edit jebac to


Ostatnio edytowano 20 sty 2011, 18:45 przez White Trox, łącznie edytowano 6 razy
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 16:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o havok a ten filmik, ktory wkleil lamoon:
http://www.youtube.com/watch?v=i_20-a4oC2w
polecam ci obejrzec.
i zobaczyc jaka to ta nasza policja zla, nieporadna, jak sobie nie radza i jaka super prace maja :)

Nie mam konta na yt coby sie zalogować. domyślam się, że na filmie dzielna policja bije chuliganów aż miło. To akurat dobrze. Nigdy nie twierdziłem, że mają super fajną pracę (choć ofk nie każdy policjant pacyfikuje kiboli). Takie życie oni za moje pieniądze nadstawiają dupę za co mają emeryturę po 15 latach pracy.
Jeśli pisałem, że sobie policja nie radzi, chodziło o to, że w ogóle w polsce dochodzi do tego rodzaju wybryków przy okazji meczów piłki kopanej :). Ofk nie jest to wina jedynie policji.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 18:13 
Cytuj  
Pierwsze minuty filmu to przecież Ł3 - to już od dawna tak nie wygląda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 18:13 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Mendol napisał(a):
o havok a ten filmik, ktory wkleil lamoon:
http://www.youtube.com/watch?v=i_20-a4oC2w
polecam ci obejrzec.
i zobaczyc jaka to ta nasza policja zla, nieporadna, jak sobie nie radza i jaka super prace maja :)

Nie mam konta na yt coby sie zalogować. domyślam się, że na filmie dzielna policja bije chuliganów aż miło. To akurat dobrze. Nigdy nie twierdziłem, że mają super fajną pracę (choć ofk nie każdy policjant pacyfikuje kiboli). Takie życie oni za moje pieniądze nadstawiają dupę za co mają emeryturę po 15 latach pracy.
Jeśli pisałem, że sobie policja nie radzi, chodziło o to, że w ogóle w polsce dochodzi do tego rodzaju wybryków przy okazji meczów piłki kopanej :). Ofk nie jest to wina jedynie policji.

To wina prawa, ktore zabrania takiej biednej policji uzyc sily, co by sie przypadkiem kibol krzywda nie stała. Ja rozumiem, ze to prawo ma przy okazji chornić postronnych obywateli.. Ale.. Jeez, jak postronny obywatel dostanie wpierdol bo policja nie może wykonywać sprawnie swojej roboty to gdzie tu sens ? :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 19:09 
Cytuj  
iniside napisał(a):
To wina prawa, ktore zabrania takiej biednej policji uzyc sily, co by sie przypadkiem kibol krzywda nie stała.

Prawa do użycia siły mają wystarczająco dużo. Problem nie w tym, że policja nie może wjechać w kiboli czołgiem, tylko w tym, że większość z tych kolesi i tak ma już pewnie zakaz wejścia na stadiony i nic z tego nie wynika. Niby mają kamery na tych meczach itp, nie wiem czy nie chcą zakładać im spraw w sądzie, czy może dla sądów kibole nie są przestępcami. Za odmówienie przyjęcia mandatu masz sprawę w sądzie z automatu, za obicie komuś ryja na stadionie nawet jak policja to nagra chyba nic :). Może tu jest problem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 19:35 
Cytuj  
Pierdolisz Pan, zakaz stadionowe obowiązują i nawet nie można wejść na niezależne mecze, koncerty czy imprezy charytatywne organizowane na tym samym obiekcie co masz zakaz.
Sprawę w sądzie masz też z automatu a to, że wymiar sprawiedliwości daje takim 'niską szkodliwość społeczną' albo co chwila odracza sprawę, to już inna para kaloszy.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 19:47 
Cytuj  
Nie pisałem, że na 100% ich nie ciągną przed sąd, natomiast o skuteczności tych zakazów w polsce słyszałem różne opinie, o co zresztą nie zamierzam się użerać na forum. Jeśli sąd ich puszcza o to jest to element słabego prawa więc się odpierdol.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 19:55 
Cytuj  
Pisząc z perspektywy Warszawy - tutaj wszystkie zakazy jakie nałożyli obowiązują i nie ma możliwości wejścia na stadion choćbyś nie wiem jaką szychą w środowisku kibicowskim był.
Dopiero jak zbliżają się wybory na radnych Warszawy to 3/4 zakazów, szczęśliwym trafem, w sądzie dostaje status niskiej szkodliwości społecznej ;F Chociaż jak klub się uprze to gówno zrobisz i trzeba odbębnić cały zakaz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 22:38 
Cytuj  
A Ziobrowskie sady 24 godzinne jeszcze dzialaja?
Co jak co, ale PiSowi trzeba przyznac ze raczej by sie nie pierdolil tak jak PO tylko by to wszystko wypierdolil w kosmos w imie walki z UKLADEM.

@shp
Ale to nie zmienia mentalnosci tych ludzi. Zawsze moga zrobic burde. Swego czasu mieszkalem niedaleko Lazienkowskiej(na Bartyckiej) pamietam jak z kumplem jechalismy autobustem, on CZARNY szalik Legii(wygladal jak Polonii;p) i prawie dostalismy wpierdol. Bylo tylko 'eee ziomek! A co ty za szalik tam masz? Aaaa oook" ;) A chuje jechali za nami przez 3 autobusy i czekali az sie bus wyludni.;f

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 23:01 
Cytuj  
Ale to mentalność masy ludzkiej, a nie stricte kibiców. Pamiętasz może jak rozkurwili Starówkę w 2006 po zdobytym mistrzostwie przez Legię?
Tam większość wszczynających burdy i okradających sklepy to nie miało nawet szalika - jacyś tacy przypadkowi, podchmieleni kolesie co poszli z tłumem i włączył im się agresor.
Ja tam nie bronię pół-mózgów - pełno takich wśród kibiców. Może nawet i statystycznie połowa. Ale oni się uaktywniają tylko jeśli druga strona im na to pozwala.
Jak jest zamordyzm i twarde zasady to nic strasznego się nie dzieje. Masz na nowym stadionie imienne karty kibica, monitoring, zaostrzony regulamin i to wystarcza.
Żadnych bram czy klatek odgradzających kibiców nie ma, można sobie oglądać mecz z murawy jak masz miejsca w pierwszych rzędach.
Jedynie jest bufor (wolne miejsca) przy trybunie gości, żeby nie rzucali do siebie jakimiś duperelami i jak na razie, przez pół rundy nic się nie wydarzyło. Nawet najdrobniejszego incydentu nie było.

Z szalikiem to norma ;F Teraz jak masz 'trumienkę tvnu' a nie stary herb, na ubraniu czy na szaliku, to się do Ciebie potrafią pluć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 20:29 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/12694,1697102,0,1,zadymy-w-kownie-50-z-60-kiboli-wraca-juz-do-domu,wiadomosc.html

Taki wstyd.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 21:09 
Cytuj  
Daj spokoj. Zeby dac sie zlapac :| Wstyd!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 21:34 
Cytuj  
Kakak pewnie tez tam byl.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 22:10 
Cytuj  
IMHO wszystkich pod mur i po kulce


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 12:02 
Cytuj  
Litwini powinni byli wynająć na jeden mecz trochę milicjantów z ukrainy .

http://www.youtube.com/watch?v=DtfK6k2L ... r_embedded

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.