mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 21:10 
Cytuj  
Może chociaż dobrze laski struga :)


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2011, 18:06 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
slychac, ze jest brzydka


Here she is :)

Obrazek


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2011, 18:26 
Cytuj  
ciekawe, czy ma silikony, hehehe


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 20:54 
Cytuj  
Nowa drama, Huragan nie dosyć, że gra w WoW'a to został wyjebany z Warcry (podobno na własne życzenie).

Huragan napisał(a):
Niah napisał(a):
Jeszcze cię nie odbanowali? Ehh źle się dzieje jak faszysta dostanie moderatora/admina.


Nie wiem, nie zagladam tam. Poprosilem o skasowanie mojego konta na forum WarCry i papa.... tym samym zakonczylem swoja 2-letnia przygode z tzw. community WarCry (bo gildia to tego tworu juz nazwac nie mozna od dawna).

Huragan napisał(a):
Mendol napisał(a):
heheeh z wc huragana tez wywalili?
ja jebie.


by byc precyzyjnym, to sam odszedlem bo sie wkurwilem na faszystowskie metody moderacji forum.
Teraz dostaje na GG prosby bym wrocil, ale mam ich w dupie.... tzn. nie wszystkich, ale tamtejszych adminow.

Huragan napisał(a):
Constantin napisał(a):
Odszedłem na własne żądanie, zawsze lepiej brzmi niż 'wyjebali mnie z hukiem'.


Ale tak wlasnie bylo.... zobacz sobie odpowiedni topic w dziale "Drama" bodajze. Poprosilem o skasowanie/zablokowanie mojego konta, napisalem ze wiecej nie wroce, na vencie sie tez pozegnalem... i co teraz robia mnie nie interesuje.

Huragan napisał(a):
Jak chcecie robic drame o WarCry to zrobcie topic we flames :) nie psujmy tego tematu.



Jaka jest prawdziwa prawda ? Kto ma rację ? Co teraz będzie z naszym Huraganem, gdzie się podzieje, która polska gildia go przygarnie ? Co będzie ? Co się stanie ? Tyle pytań, zero odpowiedzi, dramatyczne.
Zapraszam do dyskusji. :)

ps. nie mam dostępu do działu drama na forum WC :(


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 21:00 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
ps. nie mam dostępu do działu drama na forum WC :(


To sie tam zarejestruj i bedziesz mial dostep. Juz podobno 10 stron flamu jest na ten temat... ja tez nie mam dostepu juz bo skasowalem konto ma forum WarCry.


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 21:03 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
ps. nie mam dostępu do działu drama na forum WC :(


podobno 10 stron flamu jest na ten temat


na twój temat poszło do archiwum, teraz jest kilka stron flamu że twój temat poszedł do archiwum :)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 21:05 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
ps. nie mam dostępu do działu drama na forum WC :(


podobno 10 stron flamu jest na ten temat


na twój temat poszło do archiwum, teraz jest kilka stron flamu że twój temat poszedł do archiwum :)


nom, faszysci admini ktorych pojebalo.... dlatego odszedlem :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 23:00 
Cytuj  
Ale jaja. I tak podziwiam zarowno ciebie jak i chlopakow, ze tyle ze soba wytrzymaliscie. Imo powinni psa zbanowac a nie ciebie. Co do gildii dla huragana to chyba jeszcze bana nie ma u kohorty no i zawsze pozostaje mega gildia Mendola


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 00:30 
Cytuj  
Internet krotkie ma kable.


_________________
BF3: hungrymumin

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 02:23 
Cytuj  
@orlegówno
nie rozpłacz się

@roball
hon jest jak twoje posty: z dupy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 05:05 
Cytuj  
jesteś jak misiek koterski narkotyki przeżarły ci mózg


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 06:40 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Co do gildii dla huragana to chyba jeszcze bana nie ma u kohorty no i zawsze pozostaje mega gildia Mendola


Widzisz eagle, ja mam duze wymagania co do gildii. Gildia jesli ma byc nazywana gildia musi miec organizacje, ogarnietych liderow, wyznaczac cele w grze dla memberow... itd. Gildia to grupa ludzi zjednoczona w celu osiagniecia jakiegos celu. Tylko taka gildia moze zdzialac w jakiejs grze.

Jak przychodzilem do WarCry to byli oni znani z dobrej organizacji w WoWie, AoCu i Warhamerze. W tych grach mieli silne oddzialy i dobra organizacje.

Pierwsza gra jaka z nimi gralem byl Aion. W Aionie GLem zostal Atog. Szybko jednak okazalo sie, ze Atog w ogole nie zajmuje sie prowadzeniem gildii, nie ma go nawet z gildiowiczami na vencie. Gra sobie solo i ma wszystko w dupie. Zero organizacji, totalne bezkrolewie, zero osiagniec... gildia padla.

Wtedy bardzo sie rozczarowalem. Widzac ze nikt nie ma checi ani nie jest w stanie niczego zorganizowac w WarCry sam postanowilem sprobowac.

Nadeszlo STO: zalozylem tam oddzial WarCry po stronie Klingonow (bo nikomu innemu sie nie chcialo). Bylo fajnie dopoki ludzie nie osiagneli max levelu i sie rozeszli bo w tej grze nie bylo co robic. Nie bylo end-contentu.

Potem BFBC2: Zalozylem za wlasne pieniadze server klanowy WarCry oraz zorganizowalem klanowke z IX Kohorta. Potem ludzie zaczeli sie dokladac do servera, ale po 3-4 miesiacach przestalo ich to interesowac wiec server zostal zamkniety.

Nastepnie UWO: Zalozylem oddzial WarCry i pod moim dowodztwem gildia zdobyla 3 miejsce na serverze. Po paru miesiacach jednak WarCryowcy sie wykruszyli, wiec gildie zamknalem.

Nastepnie Perpetuum Online: Znowu nikomu sie nic nie chce, wiec sam zalozylem oddzial WarCry, wynegocjowalem dolaczenie nas do duzego sojuszu. Zrobilem rekrutacje i jakos szlo, bralismy udzial w walkach sojuszu. Jednak ludziom sie odechcialo grac i grindowac sprzet na PvP, wiec quitneli.

Pozniej Tosiek probowal reaktywowac WarCry w WoWie. Oczywiscie nic z tego nie wyszlo bo 80% warcryowcow i tak gralo po roznych innych gildiach i nie chcieli wrocic do jednej gildii

Pozniej Niah tutaj na forum zalozyl oddzial w WoWie, lecz z braku liderow gildia upadla szybciej niz powstala.

Nadszedl Rift. Zdesperowany Teosen nawet juz nie probuje zalozyc oddzialu WarCry (mimo ze sporo ludzi z WC deklaruje chec gry w Rifta) i proponuje Mendolowi zalozenie zupelnie nowej gildiii na forum mmorpg.pl z randomami z roznych gier. Po 2 tygodniach jednak Rift mu sie nudzi i przestaje grac, Niahowi tez sie znudzil. Zostal sam Mendol, ktory to ciagnie jeszcze.

Reasumujac, jak widzicie, przez 2 lata mojej obecnosci w WarCry jedyne WarCryje, ktore byly to te zalozone i prowadzone przeze mnie. Z dawnej swietnosci WarCry nic nie zostalo juz w Aionie. To juz nie jest gildia tylko community, w ktorym kazdy gra w inna gre, w innej gildii, albo w ogole w nic nie gra i tylko przychodzi na forum pospamowac.

Nastapila bardzo podobna sytuacja jak w Twierdzy. Ludzie niby tam sa ale nie graja wspolnie, kazdy gdzie indziej, a forum jest tylko do pogaduszek.

Jak wiec widzisz eagle, moje wymagania co do gildii sa duze.

Jednakze kierunek w jakim idzie WarCry czyli "community do spotkan przy piwku" ale kazdy gra w co innego i z kim inym mi nie odpowiada.

Ja nie szukam e-kolegow. Ja szukam dobrej zorganizowanej gildii, a jesli takiej nie ma to sam potrafie taka gildie stworzyc na potrzeby danej gry.

Pewnie bylbym w WarCry dalej i dalej probowal cos organizowac, ale w ostatnim czasie duzo sie pozmienialo na ich forum. Zamiast jednego admina (jakim byl Teosen) powolano 5 nowych adminow z osob, ktore w ogole w nic nie graja ale lubia sie madrzyc i zaczelo sie faszystowskie cenzurowanie postow, kasowanie, wpierdalanie sie co mozna napisac a co nie.
Ja juz za stary jestem by jakis szczylek (ktory nic nie robi dla gildii) mowil mi co wolno pisac a co nie, wiec nie zaluje odejscia z ich forum.


i tyle


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 07:48 
Cytuj  
masz racje tyle, że walnięcie focha z powodu jednego głupiego admina to jednak spora przesada


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 07:50 
Cytuj  
Niah napisał(a):
masz racje tyle, że walnięcie focha z powodu jednego głupiego admina to jednak spora przesada


nie jednego ale pieciu :( z jednym to bym sobie jeszcze poradzil, hehe

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 08:12 
Cytuj  
5v1 ? ganked.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 08:23 
Cytuj  
a hurri podobno taki twardziel :)
a tu raz dostal strzala i sie poddal ;p

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 10:04 
Cytuj  
EJ no nie klam, adminow bylo 2 od trzech lat. Z jednym sie namietnie klociles o polska gospodarke za rzadow PO

:lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 10:23 
Cytuj  
Ja myślę że Zarri zauważył że poza grami i zakładaniami gildii istnieje coś więcej, nie pasowało mu że urządzamy spory zjazd w realu, że on jako piksel nigdy w tym nie weźmie udziału i szukał powodu by strzelić focha.
Zaliczyłeś bana po ci się nazbierało, więc dlaczego takie zdziwienie, nie potrafisz się z tym pogodzić, urażona twoja pikselowa dusza, nie wiem ale jest to na poziomie dziecka, o demencje cie nie podejrzewam, więc co ?
Mimo że masz swoje zjebane poczucie wyższości to jednak byłeś lubiany co owocowało tolerowaniem cie na forum i vencie, teraz sam nie wiem co o tobie mam myśleć, rozkręcasz się dopiero tu na forum, więc wstrzymuje się z pisaniem czegoś więcej.
Miej odwagę przyjść na venta i porozmawiać, chyba że najważniejsze jest dla ciebie palenie mostów za sobą.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 10:59 
Cytuj  
Imo odloz hurri swoja pikselowa dume i wroc na swoje miejsce. Embe makovi ograniczy prawa moda i po dramie. Wiedziales przeciez ze WC gra bez napinki i to ci sie podobalo a teraz sam sie niepotrzebnie napinasz. Daliscie sobie po razie, zostaly wytyczone pewne granice i jedziesz dalej.


Niah- na ciebie zawsze moge liczyc


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 11:05 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
5v1 ? ganked.

Gang Bang.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.