mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 14:21 
Cytuj  
Tak jak w dwójce - 4 na team, czy 4 w całości? ;F

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 14:23 
Cytuj  
O coop mowa, w "pvp" to chyba 3v3 (nie pamietam teraz aktualnego info o mozliwtch wielkosciach teamow).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 14:50 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A na ile osob w jednej grze liczyles? 5? 6?

Więcej niż 4 ;). Może moim błędem jest to, że w ogóle na coś liczyłem. Śledząc bardzo sporadycznie temat D3, widzę, że gra będzie odgrzewanym kotletem z bajkową wowopodobną grafiką. Może z ciekawości przejdę singleplayer, bo pozatym chyba nic ciekawego się nie szykuje. Na wbijanie lvl i szukanie kolejnego armorka chyba jestem za stary, a tryb multi dla 4 osób też jakoś nie zachęca :/.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 15:49 
Cytuj  
Hmm, 4 to jakos malo. W D2 bylo chyba wiecej...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 18:44 
Cytuj  
Havok napisał(a):
tomugeen napisał(a):
A na ile osob w jednej grze liczyles? 5? 6?

Więcej niż 4 ;)

Wtedy nie byłoby widać co dzieje się na ekranie monitora. :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 18:52 
Cytuj  
ja tam kurwa poczekam az se kompa ulepsze, juz zamowilem +2gb ramu, moze to coś da ;)

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 19:11 
Cytuj  
http://www.metacritic.com/game/pc/the-w ... s-of-kings

hahahahha ten sam idiota z bioware co zrecenzował DA2 na 10/10, teraz zrecenzował wieśka na 0/10, hahahaha full of fail

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 19:14 
Cytuj  
Nie fail tylko pracownik bioware, tak ciężko to zrozumieć?

I czemu w temacie o Diablo? ;e


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 19:23 
Cytuj  
o ja pierdole, myslalem ze jestem w witcherze ;) od 16h juz nie spie i mi sie jebie w głowie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 20:23 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Hmm, 4 to jakos malo. W D2 bylo chyba wiecej...


Wystarczy obejrzeć filmiki z gameplay'a z Gamescom'ów 2009/2010 żeby się zorientować dlaczego w D3 max party to 4 osoby:

1) większa ilość przeciwników oraz innych obiektów ruchomych na ekranie na raz (w stosunku do D2)
2) większa ilość efektów specjalnych oraz ich rozmiarów - wybuchy, rozbryzgi, czary itp.
3) szybsze tempo rozgrywki

Szczególnie dobrze to widać na filmie z multi - WD z mongrelami, monk, barb i wizard na pustyni Aktu 2 - przy ataku stada mobów na ekranie i tak jest chaos. Wybuchający Arcane Orb, Flaming Skull, Exploding Palm na raz i g... widać. Nie wiem po kiego grzyba mieliby jeszcze zwiększać party skoro i tak już teraz na ekranie trudno jest śledzić jedną wybraną postać.

Edit:
(linki do wspomnianego filmu z multiplayer'a - 2 części)
http://www.youtube.com/watch?v=-PvrgG4T0yU
http://www.youtube.com/watch?v=-oeJaDVr ... re=related


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2011, 21:13 
Cytuj  
Na stronie chińskiego fan site'a D3 pojawiła się galeria ponad 100 zdjęć zrobionych z pokazowego dema D3. Mimo iż jakość zdjęć jest marna to widać na nich kilka ciekawych rzeczy - m.in. charm, gem, runę wraz z opisami itp. Zwróćcie uwagę na cenę sprzedaży rare charma - tylko 19 golda. Pozostałe ceny sprzedaży są również niskie, trzeba będzie nieźle się naciułać..

http://game.163.com/photoview/4KHR0031/ ... 8I4KHR0031


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2011, 21:26 
Cytuj  
szkoda, ze doswiadczenia z wow'a przenosza na diablo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2011, 22:03 
Cytuj  
Tak, wiemy, wiemy, D3 to WoW w rzucie izometrycznym. Moze pogadamy o czyms innym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 01:10 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tak, wiemy, wiemy, D3 to WoW w rzucie izometrycznym. Moze pogadamy o czyms innym...

Po dziesięciu latach prac nad d3 można wymagać czegoś więcej niż odgrzewany kotlet, zwłaszcza że diablo to legenda.
Niestety za dużo jest retardów, którzy podchodzą do tego jak ty lub kupują pierdoły w stylu mounty za kasę do wow-a itp, co utwierdza blizza w przekonaniu że wszyscy są tak głupi, a sami robia najlepsze gry na świecie.

Nie oznacza to jednak że nie kupie d3, kto wie może być fajna zabawa na tydzień.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 01:23 
Cytuj  
Obecnie 95% gier to odgrzewane kotlety. Proponuje zmienic hobby z takim podejsciem. Naprawde nie wiem czego wy sie spodziewaliscie. Hack'n'slash jest troche ograniczonym gatunkiem, duzo nowego nie da sie tu wymyslic, szczegolnie jak tworzy sie sequel do jakiejs gry, czyli sila rzeczy trzeba zachowac lub zmienic lekko elementy z poprzednich czesci zeby trafic w ten sam target co poprzednie gry z numerkiem 1/2/3/4...
Jasne, ze D3 jest troche uproszczone, ale takie sa dzisiaj czasy, podziekujcie za to konsolom. Mi tez sie pewne rzeczy w D3 nie podobaja, ale psioczenie na gre, ktora nawet jeszcze w bete nie weszla i o ktorej wciaz mnostwo rzeczy nie wiadomo jest glupota do kwadratu.
Tak z ciekawosci, jakie KONKRETNIE porownania do WoWa widzicie w D3?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 01:43 
Cytuj  
niedobitki z ekipy tworzącej diablo zrobiły hellgate: london, teraz pomyśl co może zrobić blizz mając potencjał i kasę wielokrotnie większy od nich, a co nam oferuje w 2011/2012 roku jako d3


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 07:15 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tak z ciekawosci, jakie KONKRETNIE porownania do WoWa widzicie w D3?


Masz na myśli podobieństwa? Osobiście widzę podobną nutę w kresce grafików, rzuca się w oczy od pierwszego spojrzenia. W kilku systemach pojawiają się elementy pomysłowo zaczerpnięte z mechaniki WoWa - np system Furii Barbariana kojarzy się z Rage Warriora. Dużo innych, pomniejszych pomysłów, rozwiązań i nazewnictw jest podobne w brzmieniu.

W WoWa nie gram już długo, jest to coś co podobało mi się tylko na początku (podstawka, do BC). Diablo traktuję zupełnie jako odrębny produkt. Fakt, iż jest tworzone przez tą samą firmę nie wpływa na mój stosunek do niej. Nie jestem zagorzałym fanem Blizzarda jako takiego ale to co robią akurat przy Diablo 3 bardzo mi się podoba. Patrząc wstecz przez te wszystkie lata grania oceniam, że D3 będzie dla mnie kamieniem milowym jeśli chodzi o gry. Jest to produkt, na który czekam bardzo długo i jestem przekonany, że się nie zawiodę. Obserwuję prace nad tą grą i wszystkie informacje, które do mnie docierają upewniają mnie w tym przekonaniu. Ja po prostu mam zamiar dobrze się przy tej grze bawić. Mendolenie(TM) pozostawiam innym :wink:


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 07:36 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Jest to produkt, na który czekam bardzo długo i jestem przekonany, że się nie zawiodę. Obserwuję prace nad tą grą i wszystkie informacje, które do mnie docierają upewniają mnie w tym przekonaniu. Ja po prostu mam zamiar dobrze się przy tej grze bawić. Mendolenie(TM) pozostawiam innym :wink:


Dokladnie. Nie wiem czy to dobra polityka PRowska blizza, czy dobre podejscie do tworzenia gry, ale za kazdym razem kiedy pojawia sie news rodzacy pytania czy watpliwosci - kilka dni pozniej mamy rozwiniecie i uzupelnienie informacji. Ostatni przyklad: followers - balem sie zbyt duzego nacisku na nich, a okazalo sie ze sluza do bardzo fajnie customowanego supportu dla solo gracza.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 10:30 
Cytuj  
NPC robiący za heal station, grafa z wow, ta sama liczba graczy w multi, cel gry wbijanie lvl i pogawędki na battlenet. Faktycznie kamień milowy, szkoda że jednak nie gwóźdź do trumny firmy B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 10:44 
Cytuj  
Havok napisał(a):
NPC robiący za heal station, grafa z wow, ta sama liczba graczy w multi, cel gry wbijanie lvl i pogawędki na battlenet. Faktycznie kamień milowy, szkoda że jednak nie gwóźdź do trumny firmy B.


Ta, ostatnio również w taką dyskusję z kumplem wszedłem i stwierdziliśmy, że to całe Diablo 3 to będzie śmiech na sali. Po ostatnim trailerze to się za łeb złapałem za to co oni chcą nam dać.

Oczywiście kupię, Diablo to pozycja obowiązkowa, ale graficznie to ja nie mam pytań jak ta gra wygląda. Pastelowe kolorki pędzelkowe + ślady krwi na podłodze i mamy Diablo 3. Cła otoczka filmowo narracyjna będzie bardziej napędzać tą grę niż sama gra.

StarCraft 2 też miał być cudem nie wiadomo jakim, pograłem z 300 1v1, kilkadziesiąt 2v2, porobiłem achievementy i przeszedłem singla i od tamtego czasu nie zainstalowałem tej gry ponownie, to samo będzie z D3.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.