mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 08:56 
Cytuj  
Mendol: Dym jest jak zwykle o to, ze blizz probuje zarabiac kase (świnie!) na grze ktora zrobili, wiec dodaja system ktory eliminuje czajnizfarmsajty. Dla nich to jest pure win, bo i tak jest spory % ludzi ktorzy korzystaja z item shopow prowadzonych przez farmerow, teraz beda korzystac z oficjalnego. Mniej dekli da sie zlapac na scamy i account theft, wiec mniej roboty dla customer service. Moneta dodatkowa z prowizji. A gracze tak naprawde dostaja dokladnie to czego chcieli.

Itemshopa nie bedzie, bo beda itemy ktore zawsze dropuja jakiemus graczowi, do kupowania za RL cash nikt nie zmusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 08:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
vabaddi - po co itemki, jesli nie mialyby wplywu na gre :)


Pytanie czy gość który się obkupi w epixy będzie w stanie przez sam fakt posiadania best of the best sprzętu skopać tyłek każdemu innemu w PvP - zastanawiam się nad balansem Sprzęt Vs Umiejętności gracza. Jeśli ktoś będzie mieć drewniane paluchy, refleks szachisty i IQ pasztetowej to nawet obwieszony niczym choinka bożonarodzeniowa powinien dostawać baty aż miło.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 08:57 
Cytuj  
super kurwa blizzard.
i ludzie jeszcze sie z tego ciesza? hehehe no to w sumie w cipke.
ciekawe kiedy wszyscy to skopiuja i np. w battlefieldzie bedziemy z nozem biegac, a spluwy z paypala.
ja pierdole co za syf

to nie dfo. to jest blizzard. popatrz sobie na lol'a/hon'a i porownaj jakie szanse ma koles z zajebistymi itemkami, a jakie koles bez.
w sumie na przykladzie wow'a tez to widac.


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 08:58 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 08:57 
Cytuj  
Jeszcze jedna ciekawa informacja:
Cytuj:
We are also planning to allow players to buy and sell characters in the auction house at some point in the future and will have more details to share on that at a later date.


_________________
flidais#2625

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 08:58 
Cytuj  
a w ogole to gdzie te informacje mozna znalezc, dajcie linka

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 08:59 
Cytuj  
Haha to jest "lepsze" niż item shop. W item shop-ie masz w miarę sztywno ustalone ceny , w każdym razie nie zmieniają się dynamicznie , tylko tu jakaś promocja tu co dłuższy czas zmiana ceny.

Przy AH - gracze robią cały pracę za Blizza, a Blizz może sobię kontrolować ceny zmieniając drop rate w "paczach"/update lub/i dodając nowe rzadkie dropy.

Nie wspominając o tym ,że czemu Blizz sam nie miałby sprzedawać nieoficjalnie trochę rzadkiego lootu na AH i zgarniać 100% kasy od cześci(nawet bardzo ilościowo niewielkiej) transakcji.


Dla mnie paranoja jednocześnie jest to smutne i śmieszne.

Jak ktoś nie widzi różnicy między "lewymi" stronami z których korzysta mniejszość graczy , bo reszta albo o nich nie wie, albo się boi (zresztą często słusznie) ,że zostanie oszukana. Poza tym wielu ludzi nie chcę udostępniać swoich danych na "niepewnych" stronach.

Teraz będzie full legal , wszyscy będą patrzeć tylko czy można dany loot opchnąć na ah. Kurwa parodia gry a nie gra.

Kabraxis napisał(a):
Nie mam zamiaru "grac" w wirtualne centrum obrotu pieniedzmi.

Jak rzadko się z Kabraxis-em zgadzam to tu trafił w sedno.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 08:59 
Cytuj  
Cytuj:
We are also planning to allow players to buy and sell characters in the auction house at some point in the future and will have more details to share on that at a later date.

HEHEHEHEHE~~ nigga please..

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a w ogole to gdzie te informacje mozna znalezc, dajcie linka

http://uk.pc.ign.com/articles/118/1185020p1.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:00 
Cytuj  
Też nie rozumiem o co to całe lololo.
Ludzie i tak kupowali itemki u chinczykow, przez jakieś 3rd party sejty (z ebay na czele), tak zawze było, jest i będzie.
Teraz poprostu forma się uprościła i upewniła.

Notabene.. Ten system już od dawna fukncjonuje w EVE przecież. Ludzie kupuja plexy, sprzedaja je za ISKi i kupuja sprzet.

GDZIE TU KURWA NOWOSC ? CCP już dawno przetarło szlaki. Blizzard to tylko uprśćił, bo już nawet nie trzeba wymieniać waluty,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:04 
Cytuj  
a diablo3 to jest kurwa MMO czy kurwa single z elementami multi?
ty normalny jestes czy jednak nie do konca?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:05 
Cytuj  
iniside napisał(a):

GDZIE TU KURWA NOWOSC ? CCP już dawno przetarło szlaki. Blizzard to tylko uprśćił, bo już nawet nie trzeba wymieniać waluty,

To ,że jakaś zjebana firma z Islandii tak zrobiła to jedna sprawa ,a ,że główny gracz w branży gier komputerowych z jedną z najpopularniejszych gier w historii tak zrobił to druga.

Jak tendencja się będzie pogłębiała to niedługo wszystkie gry będą miały takie systemy. Zajebiście po prostu przyjemność z grania świetna.

Ja gram ,żeby się zrelaksować i wciągnąć w grę , traktuję grę jak czytanie książki czy obejrzenie filmu. Relax i chwila odseparowania się od rl.

Przy bezpośrednim połączeniu gra-rl kasa rl wali mnie w grze prosto w mordę i gra nie spełnia już dla mnie swojej funkcji.


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 09:05 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a diablo3 to jest kurwa MMO czy kurwa single z elementami multi?
ty normalny jestes czy jednak nie do konca?


No wlasnie w D3 nie ma singla. Tzn mozesz grac sam, ale zawsze na BNecie.
Pozatym jakie guny z paypala, przeciez nie ma itemshopu generujacego itemy?

Sula: A kto Ci broni dalej cieszyc sie gra? Przeciez nikt nie zmusza zebys tego uzywal. Masz swoje dropy, itemy od ziomow, gold AH.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:09 
Cytuj  
Huba - wyjasnie jak dziecku.
Jak w Battlefieldzie 3 jako podstawowa bron dostaniesz noz, a gun'y bedziesz mogl kupic za kase to tez bedziesz taki szczesliwy?

no moge grac sam, wiec gram w singla.
czyli jak nie bede mial internetu to nie pogram w d3?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a diablo3 to jest kurwa MMO czy kurwa single z elementami multi?
ty normalny jestes czy jednak nie do konca?

Ja tam nie widze związku pomiędzy tym, czy to jest MMO czy nie.
Gra online to gra online.
A patrzac na ostatnio w którym kierunku idzie rozwój MMO, to Diablo 3 można by nawet za takie uznać. Jest lobby, jest centralny server, są instancje. MMO pełną gębą tbh.
Cytuj:
Jak tendencja się będzie pogłębiała to niedługo wszystkie gry będą miały takie systemy. Zajebiście po prostu przyjemność z grania świetna.

Obiektywnie rzecz biorac, absolutnie nikt was nie zmusza do kupowania itemków na aukacja. Itemków które moga MOGA dropnąć. Jak chcesz to sobie farmuj.
W EVE ludzie na zachodzie masową kupuja plexy i sprzedaja za ISKi zeby sobie stateczek wyposażyć. A w iski za plexy zaopatruja ich murzyni z europy wschodniej (na wschód od Niemiec).
W Diablo 3 pewnie będzie podbnie. Głupie murzyny będą farmić itemki i sprzdawać (i będą zadwolni bo kase mają), a na zachodzie będą kupować (i sie cieszyć, że nie musza farmić tydzień).
Profit.
I pls nie wyskakuje mi tu z tym arenowym PvP. To, że w diablo 3 wogóle jest jakieś PvP to w tym przypadku tylko dobra wola bliza.
Cytuj:
Huba - wyjasnie jak dziecku.
Jak w Battlefieldzie 3 jako podstawowa bron dostaniesz noz, a gun'y bedziesz mogl kupic za kase to tez bedziesz taki szczesliwy?

Ale co to ma do rzeczy ? Zeby sprzedać item na AH musisz go najpierw zdobyć. Musi ci dropnąć i w tedy możesz go sprzedać/.
Twój przykład z BF3 jest kompletnie nietrafiony.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 09:12 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Huba - wyjasnie jak dziecku.
Jak w Battlefieldzie 3 jako podstawowa bron dostaniesz noz, a gun'y bedziesz mogl kupic za kase to tez bedziesz taki szczesliwy?

no moge grac sam, wiec gram w singla.


Ale co ma piernik do wiatraka, czy w d3 ktos zadecydowal ze dostaniesz barbaiana z 1 noga, lewym jądrem i polowa reki, oraz nozem do masla na start i jak chcesz wiecej to zaplac? Nie, mozesz kupic jakies fajne itemy ktore komus zdropowaly, i nie sa wygenerowane za kase. Nie dostajesz zadnego DLC, "premium" contentu i innego shitu. Masz sankcjonowany przez blizza handel item kasa. Tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:12 
Cytuj  
ty inside, to juz chyba niczego nie widzisz. moze dlatego, ze w nic nie grasz :)
moj przyklad jest trafiony z prostej przyczyny. jak sola napisal - blizzard przeciera szlaki dla gier mp (NIE MMO) - co oznacza, ze na rownie wspaniale pomysly moze zaraz wpasc polowa producentow.
i to bez znaczenia, ze 'cos' musi dropnac - bo jak na razie nie bardzo widze system, ktory bedzie chronil nas przed chinskimi farmerami.
a pvp bedzie na pewno super fun przeciwko kolesiowi, ktory wydal 1000$ na itemki, kupione od chinoli.



dobra Huba, nie chce mi sie dyskutowac na temat legalnego handlu itemami za kase.
jak sie komus podoba to ok. mi nie musi.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:18 
Cytuj  
A bez blizz money AH nie byloby kolei ktorzy kupia itemki za 1000$ od chinoli. Wcale, ani jednego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:20 
Cytuj  
Ja mendolowy przykład battlefielda3 widzę tak: zamiast farmić pół miecha lvl konta żeby móc kupić za ingame $ jakąś wyjebaną snajperkę, to przyjdzie randomik po pół roku gry na rynku, wyda miliardy dolców i kupi sobie wszystkie świecuszka na AH wyfarmione przez skośnych.

Już widzę jak community się zżywa, starzy wyjadacze pomagają nubkom coś pofarmić, bądź taxi zrobić, każdy musi udowodnić w paru grach swoją wartość zanim go przyjmą do friendsików i.. oh, wait! Kupię wszystko na AH i będę flexować na kanale wyzywając wszystkich od miękkich pizd.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:22 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak sie komus podoba to ok. mi nie musi.

Nikt jeszcze w tym temacie nie napisal, ze mu sie to podoba.

Z reszta nie widze przeszkod, zeby Blizz udostepnil servery bez platnego AH. Albo, zeby fani sami taki stworzyli predzej czy pozniej.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 09:23 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
Jak tendencja się będzie pogłębiała to niedługo wszystkie gry będą miały takie systemy. Zajebiście po prostu przyjemność z grania świetna.

Obiektywnie rzecz biorac, absolutnie nikt was nie zmusza do kupowania itemków na aukacja. Itemków które moga MOGA dropnąć. Jak chcesz to sobie farmuj.
W EVE ludzie na zachodzie masową kupuja plexy i sprzedaja za ISKi zeby sobie stateczek wyposażyć. A w iski za plexy zaopatruja ich murzyni z europy wschodniej (na wschód od Niemiec).
W Diablo 3 pewnie będzie podbnie. Głupie murzyny będą farmić itemki i sprzdawać (i będą zadwolni bo kase mają), a na zachodzie będą kupować (i sie cieszyć, że nie musza farmić tydzień).
Profit.
I pls nie wyskakuje mi tu z tym arenowym PvP. To, że w diablo 3 wogóle jest jakieś PvP to w tym przypadku tylko dobra wola bliza.

Nie chodzi czy zmusza czy nie zmusza. Samo to ,że wiem , że taka rzecz istnieje mnie wkurwia i zabiera mi przyjemność z gry. Nie wspominając o tym jak się community spierdoli przez to.
Ja po prostu chcę grać w gry w których nie ma możliwości kupienia sobie przewagi , chyba ,że nielegalnie ryzykując utratę forsy na oszusta lub perm bana z ryzykiem utraty miesięcy/lat gry.
Chcę ,żeby to czy ktoś jest dobry/ ma dobre rzeczy w grze ,etc decydowało to JAK gra. Oczywiście ktoś wyskoczy ,że liczy się ile gra. No liczy się ,ale to już każdy człowiek sam decyduję ile poświęca na granie i też to jest poświęcenie tak samo jak to ,że niektórzy bardziej myślą i starają się.
Po prostu jak wiem ,że wszyscy gracze legalnie i bez ryzyka mogą sobie kupić paroma kliknięciami w parę sekund to na co ja i inni muszą się starać , poświęcać czas i energie - to po prostu nie chcę mi się grać.
Simple.

Tak przy okazji - PvP mnie w Diablo mnie wali i zwisa mi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.