mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 12:15 
Cytuj  
no i co sie zmienia po wprowadzeniu $house? Kiedys mozna bylo miec wszystko jak sie bardzo chcialo, d2sell dzialal bardzo sprawnie, teraz bedzie to bardziej legalnie i bezpiecznie.

Nie martw sie, nadal beda ludzie , ktorzy znalezienie wlasnorecznie windforce czy temu podobny przedmiot beda cenic 1000 krotnie bardziej niz kupowanie na AH.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 12:25 
Cytuj  
ma albo i nie ma.
wychodzenie z takiego zalozenia jest glupota.
ale coz, jesli uprzedza na pudelku, ze wymagane stale polaczenie z internetem to beda mogli reklamowac d3 jako mmorpg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 12:27 
Cytuj  
Cytuj:
Wedlug was firmom, ktore robia gry nie nalezy sie kasa


Aż taki głupi nie jesteś, więc przestań trolować.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 12:40 
Cytuj  
iniside napisał(a):

Edit:
Waszym problemem jest to ze patrzycie jakie inni będą mieli korzysci, a zupełnie nie bierzecie pod uwage jakie wy możecie mieć.

Jak gracie for fun, to imo powinno was totalnie jebać, że ktoś kupił cały set itemków za 5k $.

Pozwolisz ,że sam będę decydował co mnie ma "totalnie jebać" a co nie.

Zresztą cała ta część posta jest nie potrzebna gdyż:
Cytuj:
Ano dropnie mi random legendary itam, opchnie się go za 800$ (są ludzie którzy kupią uwierzcie), i akurat będzie na popijawe.

A nie bierzecie wogole pod uwage, tego, że nawet ślepiej kurze się może trafić ziarno.. szkoda zeby sie marnowało ?

O to chodzi.


Obydwoje postępujemy racjonalnie ty masz nadzieję ,że sobie zarobisz i bronisz AH bo to jest w twoim interesie.

Mi z kolei psuje zabawę to ,że ktoś może w kilka sekund mieć to co ja np. musiał bym spędzić tygodnie w grze.

Wszystko jasne , fajnie i pięknie ,ale powtórzę : daruj sobie co mnie powinno jebać a co nie jebać ,a korzyści jakie teoretycznie można mieć z AH w takiej grze jak Diablo to upośledzona małpa się domyśli , także też trochę bezcelowe było wypunktowanie tego.

Mogę się zgodzić z tobą ,że się nie zgadzamy i pola na kompromis też nie widzę.
Dzisiejsza wizja gier i kierunku w jakim branża zmierza w twojego postu wnioskuję ,że ci odpowiada. Będziesz miał tego więcej w przyszłości.

Mi to nie odpowiada i nie zacznie odpowiadać. Choćby nie wiem jak by mnie próbowano przekonać i jak to marketingowo firmy będą ładnie przedstawiać w reklamach , na stronach czy forach.

EDIT:
Nestor napisał(a):
bo my nie mozemy dac tej kasy, a tez chcemy zabawke.

Ty tak na serio czy tylko udajesz?


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 12:44 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 12:44 
Cytuj  
I tak ludzie spiracą albo kupią. A z tym podlaczeniem do neta to cóż - takie czasy. Kazdy chce sie jakos zabezpieczyc. A z tymi awariami neta coz..?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 12:47 
Cytuj  
Jak net padnie to pogram w hona.... oh wait, dote2... tez nie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 12:49 
Cytuj  
nestora nie czytaj, pracowal dla blizza i jeszcze mu nie przeszlo.
jemu wow do tej pory sie podoba i uwaza, ze blizzard robi z niego coraz lepsza gre.
zal sie robi jak sie go czyta. tak wypranej glowy dawno nie widzialem :)

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 12:54 
Cytuj  
sula napisał(a):

Obydwoje postępujemy racjonalnie ty masz nadzieję ,że sobie zarobisz i bronisz AH bo to jest w twoim interesie.

Mi z kolei psuje zabawę to ,że ktoś może w kilka sekund mieć to co ja np. musiał bym spędzić tygodnie w grze.


To jeszcze zazdrość czy wyłazi z Ciebie jakiś kompleks osoby, która musi się dowartościować przez gry komputerowe bo w realu posysa? Nie darujesz sobie, że "wysiedziałeś" przed kompem 30 dni by zdobyć item, który kto inny ma za jednym kliknięciem?

Żeby nie było - jeżeli kupię D3 i jeżeli będzie możliwość handlu wydropionymi itemkami, to sprzedam coś co dla mnie będzie zbędne. Kasę pewnie przepiję ze znajomymi, bo nie będę jej ładował ja jakąś głupią grę. Widzę szklankę do połowy pełną. A, że mnie zjedzie jakiś 13-latek co ma bogatych starych i sobie kupił najlepsze itemy? Lol, tak jakbym nie miał się czym przejmować...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 12:54 
Cytuj  
Jak dla mnie to w ogole idea Auction Housa jest glupia w takiej grze jak Diablo. Handel owszem, ale powinien byc na mniejsza skale i bardziej osobisty imho.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 12:56 
Cytuj  
no opcja handlu jak w dfo bylaby najlepsza w d3 :)
umawiasz sie z kolesiem na wymianke, po czym jej dokonujecie, albo przychodzisz z kolegami, dajesz kolesiowi w czape i zabierasz.
ewentualnie w druga strone :)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 13:02 
Cytuj  
mnie tam sprawa neta nie bedzie ruszala pod warunkiem, ze z ich strony nigdy nic nie padnie i maintance nie bedzie przekraczal godziny...
w sumie nawet jak cos od ich strony padnie to tez mi nie bedzie przeszkadzac pod warunkiem ze ktos ich za to pozwie i pojedzie na sensowne $$$... moze wtedy skoncza sie takie glupie pomysly:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 13:06 
Cytuj  
Sa dwie drogi rozwoju dla gier w ktorych przedmioty maja wartosc:

- albo zalegalizowac handel i czerpac z tego korzysci, pozwalajac tez czerpac korzysci wszystkim graczom

- albo rozpierdolic ekonomie gry i sprawic, ze handel itemami przestaje byc oplacalny (w paru grach spotkalem sie z takim zjewiskiem)

Jest oczywiscie droga trzecia, toczyc bezensowna walke z farmerami i goldsellerami, ale to przypomina walke z narkotykami: mafia sie bogaci, za to co jakis czas dostanie w dupe paru szaraczkow-dilerow.

Jako ze lubie ekonomie w grach jestem za pierwsza droga, mam nadzieje, ze blizz jako najwieksza firma na rynku wyznaczy nowe standardy ekonomii w wirtualnym swiecie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 13:06 
Cytuj  
Nikt ich za to nie pozwie, bo w EULA na miliard procent będzie zawarty "paragraf" zastrzegający możliwość wystąpienia problemów technicznych i braku dostępu do usługi.

Proste jak drut.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 13:10 
Cytuj  
Cardano napisał(a):

To jeszcze zazdrość czy wyłazi z Ciebie jakiś kompleks osoby, która musi się dowartościować przez gry komputerowe bo w realu posysa? Nie darujesz sobie, że "wysiedziałeś" przed kompem 30 dni by zdobyć item, który kto inny ma za jednym kliknięciem?

Co ma real do gry komputerowej? Zbyt osobiście to traktujesz wszystko.
Zresztą jaka zazdrość? Jak ktoś wydaję setki czy tysiące dolarów na parę pikseli w grze to jest mi go co najwyżej żal nawet jeżeli ta osoba ma tłuste miliony na koncie i więcej potrafi dać napiwku w klubie jak się napierdoli.

Cytuj:
Żeby nie było - jeżeli kupię D3 i jeżeli będzie możliwość handlu wydropionymi itemkami, to sprzedam coś co dla mnie będzie zbędne. Kasę pewnie przepiję ze znajomymi, bo nie będę jej ładował ja jakąś głupią grę. Widzę szklankę do połowy pełną. A, że mnie zjedzie jakiś 13-latek co ma bogatych starych i sobie kupił najlepsze itemy? Lol, tak jakbym nie miał się czym przejmować...

Jak bym grał i zdobył jakiś wartościowy przedmiot to też bym zrobił dokładnie jak ty.

Co do "jechania" przez 13-latka = nie zamierzam grać w Diablo ,a nawet gdyby to nie interesuje mnie PvP w takiej grze. Także chybione.

Naprawdę tak ciężko jest zrozumieć ,że gdy wiedząc ,że mogę sobie "króliczka" kupić to nie chcę mi się go już "gonić"?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 13:11 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nikt ich za to nie pozwie, bo w EULA na miliard procent będzie zawarty "paragraf" zastrzegający możliwość wystąpienia problemów technicznych i braku dostępu do usługi.

Proste jak drut.


Widać że EULA nie czytasz, bo takie klauzule były w grach online od zawsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 13:14 
Cytuj  
Kto by tam to czytał~


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 13:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no opcja handlu jak w dfo bylaby najlepsza w d3 :)
umawiasz sie z kolesiem na wymianke, po czym jej dokonujecie, albo przychodzisz z kolegami, dajesz kolesiowi w czape i zabierasz.
ewentualnie w druga strone :)


W ogole kazda gra powinna byc jak DFO:) Taki sam crap z taka sama iloscia graczy;]

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 13:18 
Cytuj  
Razoth a te ich jednostrone umowy zawsze sa zgodne z prawem? w eula moga wpisac sobie wszystko, nawet ze odpalajac gre stajesz sie ich przydupasem do konca zycie itp tylko czy to bedzie wazne? Ludzie sa leniwi i podjerzewam ze praktycznie nikomu nie chce sie walczyc z takim kolosem (tak sadze po sobie:))... ale ludze sie ze kiedys kogos dostatecznie zdenerwuja :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 13:18 
Cytuj  
sula napisał(a):
O to chodzi.


Obydwoje postępujemy racjonalnie ty masz nadzieję ,że sobie zarobisz i bronisz AH bo to jest w twoim interesie.

Mi z kolei psuje zabawę to ,że ktoś może w kilka sekund mieć to co ja np. musiał bym spędzić tygodnie w grze.


Głupszego argumentu nie mogłeś wymyślić TBH, coś takiego ma już miejsce w każdej grze z itemami i nie mówię tylko tu o jakimś nielegalnym podziemiu gdzie kupujesz itemki za $$. Ludzie normalnie wymieniają itemy za jakieś usługi RL, dają itemy znajomym, powerlewelują kumpli, etc etc. rozumiem że każda z tych osób jest dla ciebie wrogiem publicznym nr 1? ;)

Wydaje mi się że spędzasz tygodnie w grze bo masz w niej fun w każdej minucie, a nie dla tego że po 3 tygodniach nudnego (dla ciebie) grindu będziesz dopiero miał fun jak dopnie ci item i nikt inny go nie będzie miał. Ktoś by mógł pomyśleć że sobie kompensujesz w taki sposób jakieś inne aspekty swojego życia...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 13:20 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Razoth a te ich jednostrone umowy zawsze sa zgodne z prawem? w eula moga wpisac sobie wszystko, nawet ze odpalajac gre stajesz sie ich przydupasem do konca zycie itp tylko czy to bedzie wazne? Ludzie sa leniwi i podjerzewam ze praktycznie nikomu nie chce sie walczyc z takim kolosem (tak sadze po sobie:))... ale ludze sie ze kiedys kogos dostatecznie zdenerwuja :)
To zalezy czy EULA jest zgodna z lokalnym prawem.
Jeśli EULA łamie łakieś postanowienia prawa lokalnego, to jest w praktyce nie ważna.
Tyle wiem. To w jakim stopniu dałoby się wygrać sprawe w sądzie, stosujac pozew zbiorowy to inna sprawa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.