mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:32 
Cytuj  
Akurat boty blizz bedzie musial jakos zablokowac albo scigac ostro. Jesli uber epic itamz beda zbyt powszechne to idea RLcash AH upadnie, bo co to za epax za 50 centow? Takze tym b ym sie nie martwil. Fakt, tutaj to juz nadmierny optymizm z mojej strony bo zawsze sie znajda cheaterzy, ale nie moja brocha. Ja zamierzam miec fun przez pare miesiecy z d3 jak mialem z d2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:35 
Cytuj  
a jak myslisz co zaczna robic inni producenci jak blizz sprzeda tak czy siak zillion kopii d3?
juz miales przyklad w DA jak to moze wygladac.
ja chce odpalic gre i popizgac, a nie zaczynac od logowania sie na AH.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:36 
Cytuj  
Dobra, przelknijmy juz te platnosci. Z drugiej strony, ciekawy jestem ile bedzie kosztowac item na dobrym poziomie.

Przypuscmy, wyobrazcie sobie ze macie 32 level, w sumie cala postac niezle ubrana ale 2 itemy wam brakuja do zajebistosci i kosztuja 12$, jestem w stanie to przelknac.

Nie przelkne natomiast tego, ze beda gracze ktorzy w ogole nie beda zbierac itemow tylko beda na BN latac kupujac wszystko co popadnie i jest najlepsze. Mam nadzeje, ze bedzie to jakos rozwiazane i nie bedzie takiego czegos.

A tak w ogole, to jezeli tryb hardcore bedzie bez kupowania itemow, to nie ukrywam ale prawdopodobnie wlasnie taki zagram zeby nie widziec tego gowna ktore bedzie na serwerze. Ma ktos w ogole oficjalne info ze w tym trybie nie bedzie $ AH? ktos cos wspominal o tym dzisiaj?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a jak myslisz co zaczna robic inni producenci jak blizz sprzeda tak czy siak zillion kopii d3?
juz miales przyklad w DA jak to moze wygladac.
ja chce odpalic gre i popizgac, a nie zaczynac od logowania sie na AH.

A kto ci broni ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:38 
Cytuj  
roball napisał(a):
haha banda polaczkow. serio, jestescie kurwa smieszni.

Wychodzą ci wypieki na twarzy jak sobie podbudowujesz samoocenę w internecie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:39 
Cytuj  
Akurat mendol to typowy przyklad goscia, ktory chcial rywalizowac z graczami o itemy, teraz bedzie tez rywalizowac ale z ludzmi ktorzy te itemy beda kupowac. Mi sie to tez nie podoba, ale pewno znajdzie sie wiele osob ktorzy nie beda chcieli brac udzialu w kupowaniu itemow.

BTW
zastanawialiscie sie w ogole, bo oprocz PvP to na chuj Wam skoksane itemy z AH? do jakiego celu beda sluzyc? to nie wow i dmg metter.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:44 
Cytuj  
tak sie zastanawiam sobciu, czy my w ogole w cokolwiek razem gralismy, ze wymyslasz takie bzdury? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:48 
Cytuj  
roball napisał(a):

Placzcie dalej, i tak bedzie zapierdalac do sklepu po pudeleczko z wypiekami na ustach a cale to pisanie ze 'omg bliz chuj nie kupie gry bo za DODATKOWY FEATURE KTOREGO NIE MUSZE UZYWAC JESLI NIE CHCE bedzie chargowal pare gorszy"


Nie chce mi się już dyskutować na ten temat więc skomentuję tylko tą część: nie, nie kupię Diablo 3 ani żadnej innej gry Blizzarda. Starcrafta 2 olałem i zamierzam już każdą inną ich grę.

Nie podoba mi się kierunek jaki owa firma obrała i to właściwie tyle. Pomijając nieszczęsne dla mnie płatne AH to samo spłycenie części trzeciej i beznadziejna grafika również nie pomagają.

Są jeszcze na szczęście firmy, które nie mają rzeszy bezmózgich zombie za plecami, które nie tylko łykną wszystko co owa firma wypuści i wymyśli, ale jeszcze zajmie się za darmo tłumaczeniem debilnych decyzji i obroną cudownego dzieła przed sceptykami.

W takich firmach nadzieja, Blizzard jest dla mnie osobiście martwy.

Jak to dobrze, że gry komputerowe nie są moim głównym zainteresowaniem (do nikogo tutaj nie piję) bo bym się chyba zajebał przy obecnych trendach w tej branży. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 18:51 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tak sie zastanawiam sobciu, czy my w ogole w cokolwiek razem gralismy, ze wymyslasz takie bzdury? :)


No chyba nie gralismy w nic razem mendolku, ale tak nie jest? po Twoich postach tak stwierdzam, jezeli sie myle to sor! chciales popizgac ino. Tak czy inaczej, pizganie mobow bez sprzetu z Ah bedzie pewno tak samo fajne jak ze sprzetem, a jezeli twierdzisz inaczej tzn ze chcesz rywalizowac itemami z innymi graczami i qrwica Ci zalewa, ze bedziesz musial kryc platnosci Visa przed zona --> right?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A tak w ogole, to jezeli tryb hardcore bedzie bez kupowania itemow, to nie ukrywam ale prawdopodobnie wlasnie taki zagram zeby nie widziec tego gowna ktore bedzie na serwerze. Ma ktos w ogole oficjalne info ze w tym trybie nie bedzie $ AH? ktos cos wspominal o tym dzisiaj?


Yup, w trybie Harcore nie bedzie AH$, potwierdzone. Nie wiem tylko czy bedzie normalny AH za gold.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 18:58 
Cytuj  
keep this drama coming :)

uwazam ze jak juz ktos patrzy na D3 pod wzgledem "zarobkowym" to najwieksza szansa na oblowienie sie jest tylko moim zdaniem w poczatkowej fazie , pierwszy windforce , SOJ czy podobnej klasy artefakty i ich odpowiedniki w diabolo 3 beda kosztowac spokojnie pare dobrych stowek zielonych

pozniej im wiecej bedzie ich na rynku tym bardziej beda spadac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 19:00 
Cytuj  
a czemu mialbym cos przed zona ukrywac? w jakims nieszczesliwym zwiazku jestes czy co :)

nie wiem czemu moje posty odnosisz do itemkow - kiedy mi chodzi o sama idee.

i w sumie najciekawsze jest to, czy blizzard oglosi przy okazji rewolucyjny system zwalczania botow/farmerow i czarnego rynku.
chociaz na dobra sprawe pewnie dadza na to ciche przyzwolenie - wiecej transakcji - wiecej kasy dla nich.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 19:01 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nie wiem tylko czy bedzie normalny AH za gold.

Dla takich postaci będzie tylko AH za golda i tyle. Nic więcej. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 19:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):

i w sumie najciekawsze jest to, czy blizzard oglosi przy okazji rewolucyjny system zwalczania botow/farmerow i czarnego rynku.


Widzę to oczami wyobraźni:

Dodatek do Diablo 3, Blizzard wprowadza innowacyjny system botów ingame z których można korzystać po opłaceniu abonamentu.

Grupka z roballem i Nestorem na czele wpada do topicu, wyzywa ludzi od polaczków i debili po czym jasno stwierdza, że boty i tak były i będą, to lepiej, żeby Blizzard to kontrolował.

I tak powstanie fenomen w branży - gra w którą nie grają ludzie tylko boty, właściciele kont natomiast zajmują się sprzedażą itemów na płatnym AH których nikt nie kupuje, bo nikt żywy w tą grę nie gra.

GENIUSZ.

A tak na serio to już kończę raczej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 19:14 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Grupka z roballem i Nestorem na czele wpada do topicu, wyzywa ludzi od polaczków i debili po czym jasno stwierdza, że boty i tak były i będą, to lepiej, żeby Blizzard to kontrolował.



hehehehe... dobre spostrzezenie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 19:29 
Cytuj  
kazdy chce zarabiac.
ale sa pewne granice naciagania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 19:29 
Cytuj  
z zalozenia kazda korporacja jest fe fe fe, bo ich interesuje tylko kasa a nie user czy tez zrobienie fajnej gry.

Nie mniej jednak widac ze korporacyjne pranie mozgow przez ostatnie lata ma juz swoich zwolennikow.. takich robali czy Nestorow, ktorzy za kazde gowno zaplaca :)


_________________




Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 19:31 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 19:31 
Cytuj  
Alez oczywiscie ze z perspektywy finansowej jest to doskonale zagranie Blizzarda. Zrobia na tym tone kasy a jak ludzie nie beda chciali sprzedawac to sami rzuca itemki na AH za dolarki.

Natomiast z perspektywy gracza takiego jak ja, ktoremu gra ma dac kilka h rozrywki i oderwania od RL totalna integracja znaczkow $ z gra i postepujaca monetaryzacja doslownie wszytkiego jest nieakceptowalna.

Nie jest problemem to ze korporacje chca zarabiac, problemem jest w jakim stylu i jakimi srodkami to robia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 19:33 
Cytuj  
a ty dalej nie rozumiesz, ze juz nie chodzi o samo DIABLO.
tylko o to co sie dzieje na rynku gier.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 19:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nikt nikogo nie zmusza do uzywania AH. Handel byl w diablo, jest i bedzie, wiec argument ze 'ktos ma headstart' jest kompletnie useless.


Ja i inni dawalem juz pare przykladow na to jak latwo jest zrobic tak ze strony Blizzarda zebys jednak musial jesli myslisz o czymkolwiek wiecej niz nidzielne grania na normalu.

Dokladnie tak samo jak z pierdoleniem ze "dzielimy SC2 na 3 czesci zeby zwiekszyc atrakcyjnosc tytulu w Single, zeby stworzyc lepsza fabule.... gracze chcacy grac Mutli nie beda zmuszeni do zakupu wszystkich 3 czesci." Bla... Bla... po 1 nowej jednostce na strone i juz wyjmuj dolarki jak chcesz byc competitive.

Sposobow na to zeby przynosilo im to gigantyczny dochod maja mnostwo. I tak beda to robic. Jesli ktos uwaza inaczej to jest poprostu naiwny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.