mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
wodny napisał(a):
Tak. A tymczasem "DIII" w krótkim okresie czasu pewnie znajdzie 2-3 miliony nabywców. Już widzę ten fail. :lol:


Sila marki. Owczy ped za logiem developera (co widac po wypowiedziac paru osob na tym forum). Itd...

Ktos bardzo madrze napisal wyzej.... jakby z czyms takim wyskoczyli tworcy np. Torchlight 2 to gra by sie sprzedala w 5k egzemplarzy, firma by zostala wysmiana i upadla. W tym wypadku poziom wyprania umyslow fanow marki i firmy jest tak duzy ze moga sobie pozwolic wlasciwie na wszytko. I Blizzard jest tego swiadomy.

Smiem twierdzic ze nawet jakby sobie kazali placic za bete cy tam demo po 20$ a za patche naprawiajace bugi po 10$ to i tak by ludzie tacy jak Sobtainer czy roball by placili.

Bo przeciez to Blizzard... no i przeciez jeszcze za malo zarabiaja....

Smutne.


Moze po prostu:
a) dobre gry (co prawda blizz jest nierowna firma - sc-kupa, wc-kupa, wow-na dluzsza mete kupa, diablo-zajebiste ;) )
b) wyjebane na to czy ktos handluje na allegro czy bezposrednio w grze i ile blizzard zarabia

Blizz powiedzial, ze nie beda dawac sami nic na aukcje, nie bedzie zadnych itm z powietrza, co jakis czas beda nowe itm w grze (z ~3miesiecznym wyprzedzeniem). Akucje beda regionalne. Oplata za transakcje bedzie stala, nie bedzie %.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:20 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
juz widze tych "kupli od piaskownicy" jak podczas runa dropnie itemek za fat $$$ :D


Kazdemu loot jest losowany niezaleznie. L2p alda.


@kabra, nie ma co porownywac torchlight - chyba ze dwojka poza multi bedzie miala cos wiecej niz jedynka, a nie zanosi sie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:32 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Aldatha napisał(a):
juz widze tych "kupli od piaskownicy" jak podczas runa dropnie itemek za fat $$$ :D


Kazdemu loot jest losowany niezaleznie. L2p alda.


@kabra, nie ma co porownywac torchlight - chyba ze dwojka poza multi bedzie miala cos wiecej niz jedynka, a nie zanosi sie.


szkoda ten rage by byl WIN na youtube :D


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:33 
Cytuj  
Jest i juz oficjalna stronka bety.

http://us.blizzard.com/en-us/company/ev ... 3-overview

Mysle, ze na 99% w srode zapowiedza kiedy ruszaja. Szkoda tylko, ze najpierw Ameryka Pln.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:33 
Cytuj  
Btw. Pierdolic Blizzarda i ich zapedy do zrobienia z gier video bankow.
Poczytalem sobie te najnowsze newsy, zebralem cala swoja wiedze o Diablo 3 i wyszlo mi cos takiego:

1. Koniecznosc posiadania stalego polaczenia z internetem nawet do gry Single, czyli TPSA cos zjebie = nie grasz, Blizard cos zjebie = nie grasz, zmieniasz providera = nie grasz, radiowki jest burza = nie grasz, komorkowe sieci jest slaby zasieg = nie grasz, maitenance BN = nie grasz. Nawet w single.

2. Ilosc klas postaci taka sama jak w D2, nizsza niz w D2+LOD.

3. Zapowiadany czas na przejscie gry = Diablo 2

4. Ilosc skilli na postac podobna do Diablo 2 (D3 = ok.20 aktive i ok.15 passive, D2 = 3x10skilli wymiksowane passive i active). Sytuacje ratuja tu runy, chyba jedyny fajny element D3 atm lol. Oczywiscie system run doczekal sie "revampu" bo byly zbyt zlozone (lol) i teraz runy sa niezidentyfikowane przed wlozeniem do skilla, nie maja juz kolorow i maja random staty. WTF? Tamten system byl fajny.

5. Grafika i technikalia (np. fizyka) = stany mocno srednie jak na rok 2011.

6. Itemki - narazie = mniej niz D2 (rodzaje) - usuniete Charmy, Runewordy, mniejsza ilosc socketables, przedmioty eteryczne, mniejsza ilosc socketow w itemkach. Ogolnie ubogo.

7. Ilosc graczy w grze = 4. Diablo 2 = 8.

8. Design = dla mnie dyskusyjny. Sa fajnie wygladajace rzeczy, sa rzeczy ktore jada WoW'em na kilometr.

9. Dalej brak wsparcia dla gildii i klanow (feature zapowiadany w Diablo 2).

10. Calkowity brak wsparcia dla modow i moderow.....


11. ....Ale za to mozna zarobic sprzedajac itemki.


Ogolnie wyglada to srednio.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:41 
Cytuj  
Nie chce mi sie czytac 10 stron, ale czasami ten AH nie bedzie dzialal na hardcore/nightmare mode?


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:45 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nie chce mi sie czytac 10 stron, ale czasami ten AH nie bedzie dzialal na hardcore/nightmare mode?

Wtedy możesz korzystać tylko z AH dzie walutą jest gold. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:46 
Cytuj  
@Kabra
co do run-dalej jest podzial na kilka kolorow, jest 7 stopni zajebistosci i nie maja random statow, tylko z gory przypisane do danego koloru i stopnia
l2read

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:55 
Cytuj  
Nie.

Runy maja dale3j 7 stopni ale nie maja juz kolorow w mamencie dropu. Sa po dropnieciu "szare", niezidentyfikowne. Identyfikuja sie dopiero po wlozeniu do skilla i maja random staty czyli wlasny zasob affixow i suffixow.

Nie nazywaja sie juz tez "Crimson Rune lvl7" tylko np. po zidentyfikowaniu bedzie "Sparkling Arcane Missiles Splitting Rune Of Courage lvl 7". Gdzie "splitting" to rodzaj efektu.

Co to oznacza? w sumie fajnie bo to wlasciwie dodatkowy item ingame, ktory dziala podobnie jak charmy w D2 a jak pisalem pod wzgleden itemkow jest nierozowo. Z drugiej strony mozesz przedtem bylo piec rodzajow w 7 stopniach i jak ci droplo lvl 7 alabaster to wiedziales ze to to co chcesz.... a teraz? Przez 2 lata grania moze ci nie zidentyfikowac taka runa jakiej pragniesz... czyli welcome to AH... a gdziesa runy lvl7? Sami wiecie gdzie beda. :)

Tamten system byl zajebisty - jaki bedzie ten - nie wiem. Jest o wiele bardziej randomowy i grindowy. Poprostu ideaalnie matchuje sie z nowym AH. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:57 
Cytuj  
Kabraxis zamknij się już proszę. Masz jakiś topik do whinu, o tu --> viewtopic.php?t=39041

I nie zaśmiecaj tego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:01 
Cytuj  
Nie.

Za to ty mozesz isc bo i tak wiemy ze kochasz ta gre, bedziesz mial z nia dzieci a Titan bedzie najlepszym MMO wszechczasow i kazdy bedzie mial o nim ponad 2k postow. No i ofc kazdy kupi mimo ze mowi ze nie kupi.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:03 
Cytuj  
1. Nie przeszkadza mi to, że gra wymaga połączenia z netem. Jakoś nie wierzę, że co chwilę wszystko będzie sprzeciwiać się przeciwko mnie bym nie mógł grać.

2. Klasy akurat na plus. Są w miarę pomysłowe. Każda korzysta z innego zasobu.

3. Taka długość gry mi pasi. Nie jestem zwolennikiem gier, których przejście wymaga 40-50 godzin. Zawsze jest Nightmare i Hell dla chętnych.

4. Zgadzam się. Runy górą. Naprawdę fajny pomysł, który wprowadzi do gry dużą dawkę różnorodności. Oby tylko nie okazało się, że do dla każdego spella dobre sa tylko 1-2 runy a reszta to crap.

5. Średnie stany grafiki i fizyki? Dla mnie kupa i bieda. Lokacje zdają się puste i z tego co widziałem design też ssie. Wielkie pole, kilka płotów i drzewek to żaden szczyt graficznego i artystycznego kunsztu. Tutaj gra zdecydowanie kuleje.

6. No też nie jestem zachwycony wieściami na temat przedmiotów. W takich siekaninach mnogość przedmiotów to jedna z najważniejszych rzeczy. Chociaż fajnie jak mnogość jest połączona z przydatnością.

7. Tutaj akurat mała ilość graczy jest OK. Chyba wielu ludzi widziało jaki chaos panuje przy tych wszystkich efektach run przy 4 graczach. Jakby dali tak 8 to na ekranie nie byłoby nic widać wśród tej ferii efektów.

8. Design - fajny dla oka, ale brakuje mi tutaj czegoś więcej. Zbroje wyglądają poprawnie i brakuje im jakieś małej dawki szaleństwa. Fajne menu.

9. Ponoć będzie ten system wsparcia gildii. Zobaczymy. Jak na razie cała uwaga wszystkich skupiła się na tym AH. Inne newsy i zostały zepchnięte na margines. Jak nie będzie to żal i tyle. Nad czym pracowali wtedy tyle lat?

10. Mi tam brak modów nie przeszkadza.

11. Można, można. O ile ktoś chce. Można to olać.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 22:05 przez wodny, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:05 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie.

Za to ty mozesz isc bo i tak wiemy ze kochasz ta gre, bedziesz mial z nia dzieci a Titan bedzie najlepszym MMO wszechczasow i kazdy bedzie mial o nim ponad 2k postow. No i ofc kazdy kupi mimo ze mowi ze nie kupi.


No i oczywiście Ty też pewno już masz nazbieraną kasę.
Dużo ryczysz, a ludzie Cię w ogóle nie słuchają, a Twoje posty na pół mojego monitora po prostu olewam zjeżdżając w dół scrollem, także daj sobie już spokój bo powoli zaczynasz być śmieszny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:09 
Cytuj  
Mozesz sobie wmawiac co chcesz. Rowniez to ze nie czytasz moich postow a momi to rage'ujesz i na nie odpisujesz. GG.

A teraz daj normalnym ludziom za ktorych nie mysla literki BLIZZARD porozmawiac o grze ok? No juz do spania!



@ Wodny "Nad czym pracowali wtedy tyle lat? "

No wlasnie... :) Z wszytkich tych punktow ktore wypisalem wilania sie jedna konkluzja... Nie widac progressu za bardzo.

Wychodzi na to ze pracowali nad Auction House. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:09 
Cytuj  
wodny napisał(a):
cypis napisał(a):
Nie chce mi sie czytac 10 stron, ale czasami ten AH nie bedzie dzialal na hardcore/nightmare mode?

Wtedy możesz korzystać tylko z AH dzie walutą jest gold. :)

No to fajnie, w takim razie mam oficjalnie wyjebane na ta drame.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:11 
Cytuj  
Chciałbym tylko napisać, że nie kupie D3 tak jak nie kupiłem D2, bo HnS są nudnawe, dziękuję, pozdrawiam. :*

PS: Mam nadzieje, że bedzię jakieś PvP, co by Sobtainer mógł zebrać wpierdol i założyć temat we flamesach, że grafika w D3 jest chujowa (sc2 like).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:17 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
@ Wodny "Nad czym pracowali wtedy tyle lat? "

No wlasnie... :) Z wszytkich tych punktow ktore wypisalem wilania sie jedna konkluzja... Nie widac progressu za bardzo.

Wychodzi na to ze pracowali nad Auction House. :)

Jakiego newslettera dostałem od IGN:
"Get Rich Playing Diablo III" :lol:


Dla mnie "DIII" będzie idealną grą do czasu wyjścia "GW2". Kilka miechów naprawdę dobrej zabawy. Obym się nie zawiódł. Na obu tych grach. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:22 
Cytuj  
wodny napisał(a):
cypis napisał(a):
Nie chce mi sie czytac 10 stron, ale czasami ten AH nie bedzie dzialal na hardcore/nightmare mode?

Wtedy możesz korzystać tylko z AH dzie walutą jest gold. :)

Pytanie: wiadomo ,że postać z "hardcore" mode nie może kupić itemów za kasę , pytanie czy może kupić gold za kasę? Bo o ile dobrze pamiętam goldem też można handlować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:25 
Cytuj  
http://youtu.be/YqjhaCheahM?hd=1

Podsumowanie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:43 
Cytuj  
sula napisał(a):
Pytanie: wiadomo ,że postać z "hardcore" mode nie może kupić itemów za kasę , pytanie czy może kupić gold za kasę? Bo o ile dobrze pamiętam goldem też można handlować.


nie bedzie dostepny AH$ wiec golda tez nie kupi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.