mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 11:00 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
No te itmy z tego screena to rzeczywiscie smierdza kupka, jednak w akcji gierka mi sie podoba i mam nadzieje, wielka nadzieje, ze postacie nie beda zbytnio sie swiecic i wygladac jak choinki. (nie osagna mega kiczu z wowa)

Biorąc pod uwagę ,że ubili wersję Diablo z 2005 (która miała styl podobny jak Diablo I) i rozpoczeli pracę od nowa nad wersją , która ma styl zbliżony do WoW i W3 ,to podejrzewam ,że właśnie taki jest ich cel.

Po prostu te miliony grające teraz lub kiedyś w WoW , tu znajdą podobny styl i jest to w sumie logiczne.

Jestem przekonany ,że w content patch , DLC czy jak oni tam będą content Diablo rozszerzali będą coraz bardziej święcąco-choinkowe przedmioty.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 11:13 
Cytuj  
sula napisał(a):
Morgul napisał(a):
No te itmy z tego screena to rzeczywiscie smierdza kupka, jednak w akcji gierka mi sie podoba i mam nadzieje, wielka nadzieje, ze postacie nie beda zbytnio sie swiecic i wygladac jak choinki. (nie osagna mega kiczu z wowa)

Biorąc pod uwagę ,że ubili wersję Diablo z 2005 (która miała styl podobny jak Diablo I) i rozpoczeli pracę od nowa nad wersją , która ma styl zbliżony do WoW i W3 ,to podejrzewam ,że właśnie taki jest ich cel.

Po prostu te miliony grające teraz lub kiedyś w WoW , tu znajdą podobny styl i jest to w sumie logiczne.

Jestem przekonany ,że w content patch , DLC czy jak oni tam będą content Diablo rozszerzali będą coraz bardziej święcąco-choinkowe przedmioty.


Tak, teraz blizzard bedzie kazda gre tworzyl zeby przypominala wowa. Jakie to szczescie ze mimo glupoty devsow blizzarda mamy takich swiatlych forumowiczow. Z gameplay gra wyglada dobrze, a jak sie gra na zywo to ocenimy w becie. Do tego czasu gdybanie jest zbedne, no chyba ze ktos mial zaszczyt grac juz na gamescon.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 11:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zauwazyl ktos, ze najwiecej marudza osoby ktore uparcie twierdza, ze 'nie kupia'.


Ja kupie i bede gral do upadlego, ale...
Art style jest do dupy.
Go go korean power rangers!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 11:45 
Cytuj  
Huba napisał(a):

Tak, teraz blizzard bedzie kazda gre tworzyl zeby przypominala wowa. Jakie to szczescie ze mimo glupoty devsow blizzarda mamy takich swiatlych forumowiczow.

Weź kilka głębokich wdechów , policz do 10 i się uspokój. Więcej dystansu.

Nie wiem co Blizzard zamierza robić w przypadku innych gier , jeżeli ty wiesz to chętnie posłucham.
Wyraziłem swoją opinię , podpierając ją prostym faktem o totalnej zmianie stylu graficznego z mrocznego na bardziej kreskówkowy.
Wcale nie uważam , to za głupotę deweloperów , także nie wiem skąd to wziąłeś.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 09:32 
Cytuj  
Tak sobie oglądam te gear set'y, pokazane na Gamescom'ie 2011 i chyba po raz pierwszy w odniesieniu do D3 mam mieszane uczucia. Zwłaszcza ten ostatni set, end game'owy - było by mi wstyd coś takiego założyć na postać.. Nie wiem co to ma być - Transformers? Tegoroczna Miss ofiar mody? Z tych wszystkich set'ów to pierwszy model podoba mi się najbardziej bo im dalej, tym gorzej. Może nie nadążam za trendami w grach komputerowych ale nie kumam jak coś takiego może się komuś podobać :har:


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 19 sie 2011, 13:40 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 09:44 
Cytuj  
Rzuć linkiem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 09:49 
Cytuj  
Obrazek
hyhy smieszne

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 09:52 
Cytuj  
przypomina ,mi to Mu online ;]


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 09:59 
Cytuj  
Ta myślę że Lady Gaga pomaga im w projektowaniu setów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 09:59 
Cytuj  
Albo Demon Hunter:

Obrazek

Pierwszy set ok, jest git ale 3? Załoga Ge kontraatakuje :o


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 10:02 
Cytuj  
Traktujcie to jako cenę jaką przychodzi zapłacić każdemu kto pożąda nieograniczonej mocy. W warhammerze czarodziej który przesadził padał ofiarą mutacjii, tutaj poprzestano na kretyńskim ubraniu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 10:04 
Cytuj  
Te ostatnie sety wygladaja troche jak gundam, ale wezmy pod uwage kilka czynnikow.

Pierwsze sety sa 'ladne' i 'klimatyczne' bez dwoch zdan, do biegania po wioskach i lasach i polowania na bandytow i szkielety w sam raz. Ale jak znam zycie znowu skonczymy w piekle walczac z diablem, a wtedy czerwony kapturek to juz troche za malo.
Troche to przypomina mange/anime gdzie herosi maja mega wypasione zbroje, miecz jak Cloud i skacza po 30 metrow w gore. Jakby nie patrzyl jest to element fantasy.

Te sety pewnie wygladaja troche lepiej live niz na slabym zdjeciu obrazu z rzutnika ;-)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 10:11 
Cytuj  
Hahahaha wygląda jak z jakiegoś anime adresowanego dla uczniów podstawówki. LOL!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 10:14 
Cytuj  
Poza tym mozna je barwic na rozne kolory, takze mozna bedzie zrobic je mniej oczojebne. Ale przyznam, ten kierunek artystyczny jest troche zjebany, przynajmniej w tym ostatnim secie monka, ktory wyglada zwyczajnie zle.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 10:16 
Cytuj  
Set monka to faktycznie jakis zart. Ale ten DH calkiem fajny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 10:18 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Te ostatnie sety wygladaja troche jak gundam, ale wezmy pod uwage kilka czynnikow.

Pierwsze sety sa 'ladne' i 'klimatyczne' bez dwoch zdan, do biegania po wioskach i lasach i polowania na bandytow i szkielety w sam raz. Ale jak znam zycie znowu skonczymy w piekle walczac z diablem, a wtedy czerwony kapturek to juz troche za malo.
Troche to przypomina mange/anime gdzie herosi maja mega wypasione zbroje, miecz jak Cloud i skacza po 30 metrow w gore. Jakby nie patrzyl jest to element fantasy.

Te sety pewnie wygladaja troche lepiej live niz na slabym zdjeciu obrazu z rzutnika ;-)

Element fantasy to jest w Conanie.

Notabene pierwszy od prawej na pierwszym screen przypominam, mi własnie itemy kulturowe Acheronu.. szkoda, tylko ze na przypomina się skończyło ;p.

Ja tam nie wiem, ale dla mnie kierunek artystyczny tych setów jest zjebany ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 10:22 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Te sety pewnie wygladaja troche lepiej live niz na slabym zdjeciu obrazu z rzutnika ;-)


Takie małe porównanie projektu i wizerunku w grze, nie ma jakiejś kolosalnej różnicy (pomijając ostrość ujęcia):

Obrazek


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 19 sie 2011, 13:42 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 10:24 
Cytuj  
Masakra ehh... Jeden z głównych powodów przez które nie mogłem patrzeć już na WoW'a to przebajerowane, brzydkie, oczojebne sety rodem z wsiowej dyskoteki.

Widać w tej kwestii nic się nie zmieniło, szkoda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 11:26 
Cytuj  
To jest najgorszy design setów jaki kiedykolwiek widziałem, totalna porażka, kolejny chory żart Blizzarda z fanów Diablo 3 wypowiedziany z kamienną twarzą. (mowa o tych końcowych, te pierwsze są spoko nawet)

Wszystkie te zapowiedzi na temat Diablo 3 brzmią ostatnio jak: Ej panowie zróbmy eksperyment, zobaczmy ile gówna są w stanie przełknąć nasi kochani fani.

To już nie jest dno, oni walą w dno od spodu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 11:43 
Cytuj  
Ten secik DH fajny imho. Problem z tym setem Monka jest taki, ze za chuj nie powiesz, ze to wlasnie Monk. Sety powinny odzwierciedlac klase postaci, a w tym wypadku kompletnie nie zgadniesz, ktory to bohater...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.