mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 12:25 
Cytuj  
Ja pierdole. Nie sledze caly czas tego tematu, bo wyszedlem z zalozenia, ze gre i tak kupie(jak fan d1 i d2 pewnie w dniu premiery) wiec stwierdzilem, ze bez sensu, ale patrzac na kilka ostatnich stron to w szoku jestem co oni odpieralaja.

Sry, to juz nie mozna zrobic klimatycznie wygladajacych broni, nie wpierdalajac w nich oczojebnych poswiat i chuj go wie czego? Ja rozumiem, ze te bronie/armory/itp maja magiczne wlasciwosci, ale to co odpierdalaja to juz przegiecie.

Gre kupie, ale mocno zaczynam powatpiewac w to czy bede mial z niej taki fun jak oczekiwalem :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 12:33 
Cytuj  
Ale wiecie że blizz ma w dupie takich starych zgredów jak wszyscy obecni? Oni nie robią gry która jest następcą 2, tylko produkt który ma się dobrze sprzedać. A taka estetyka sprzedaje się dobrze. O mrocznym diablo to możecie z ks. Natankiem pogadać.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 12:38 
Cytuj  
revange napisał(a):

Gre kupie, ale mocno zaczynam powatpiewac w to czy bede mial z niej taki fun jak oczekiwalem :/

Wiesz , nie chcę aby mnie źle zrozumiano. Do "bojkotu" nie namawiam , bo to każdego decyzja i gra pewnie w wielu kwestiach będzie spoko ,ale dopóki kupujesz grę mimo ,że cie wkurwiwają pewne rzeczy i nie masz z niej "takiego funu jak oczekiwałeś" to Blizz ma w dupie ,że niektórych konsumentom się np. oczojebne zbroje , bronie ,etc nie podobają. Oczejebne podobają się dużej części szczególnie młodszych konsumentów ,a starsi pokurwują pod nosem albo góra na forum ,a grę i tak kupią - to po cholerę robić art style pod starszych graczy skoro i tak kupią oczojebną ,a kolorowe i "epickie" sety zwiększą sprzedaż wsród małolatów.

Nie mówiąc że łatwiej i taniej zaprojektować olbrzymią ilość zbroi jeżeli duża ich cześć może wyglądać "bajerancko i kolorowo" niż taką samą ilość bardziej stonowanych / realistycznych tak ,żeby odróżniały się od siebie.

Jeszcze raz zaznaczę - to tylko moja opinia czemu Blizz postępuje tak jak postępuje i nikogo nie zachęcam do "walki z obrzydliwą korporacją" - neoficki zapał do takich spraw już mi się prawie nigdy nie włącza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 12:47 
Cytuj  
plastusiowe gowna ktore wygladaja jak tier 20 z wowa

mendol ma racje , Dark Souls rozpierdoli wszystko :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 13:32 
Cytuj  
sula napisał(a):
revange napisał(a):

Gre kupie, ale mocno zaczynam powatpiewac w to czy bede mial z niej taki fun jak oczekiwalem :/

Wiesz , nie chcę aby mnie źle zrozumiano. Do "bojkotu" nie namawiam , bo to każdego decyzja i gra pewnie w wielu kwestiach będzie spoko ,ale dopóki kupujesz grę mimo ,że cie wkurwiwają pewne rzeczy i nie masz z niej "takiego funu jak oczekiwałeś" to Blizz ma w dupie ,że niektórych konsumentom się np. oczojebne zbroje , bronie ,etc nie podobają. Oczejebne podobają się dużej części szczególnie młodszych konsumentów ,a starsi pokurwują pod nosem albo góra na forum ,a grę i tak kupią - to po cholerę robić art style pod starszych graczy skoro i tak kupią oczojebną ,a kolorowe i "epickie" sety zwiększą sprzedaż wsród małolatów.

Nie mówiąc że łatwiej i taniej zaprojektować olbrzymią ilość zbroi jeżeli duża ich cześć może wyglądać "bajerancko i kolorowo" niż taką samą ilość bardziej stonowanych / realistycznych tak ,żeby odróżniały się od siebie.

Jeszcze raz zaznaczę - to tylko moja opinia czemu Blizz postępuje tak jak postępuje i nikogo nie zachęcam do "walki z obrzydliwą korporacją" - neoficki zapał do takich spraw już mi się prawie nigdy nie włącza.


Wszystko co piszesz to prawda, trudno się nie zgodzić. Na szczęście art style niektórych zbroi to tylko mały wycinek oprawy graficznej gry, a ta jako taka mi się podoba. Wolę więc skoncentrować się na tym zwalając niektóre niezrozumiałe rzeczy na karb swojego wieku i nie dostosowania do aktualnych trendów ;) Grunt, że gra mnie nie odstrasza - gdyby całość grafiki była zdominowana przez transformerskie zbrojki to pewnie bym ten tytuł odpuścił. Jak na razie czekam na betę i mam nadzieję zobaczyć jak to wszystko wygląda na własne oczy.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 15:06 
Cytuj  
Apropos funu, ciekaw jestem czy gra wciągnie mnie choć trochę jak d2 10 lat temu. Bo mam spore wątpliwości.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 16:37 
Cytuj  
Kolejne armorki:
http://imageshack.us/photo/my-images/58 ... ferno.jpg/
http://img369.imageshack.us/img369/6318/se99cr.jpg
http://bbs.game.163.com/attachments/mon ... 5ebd6a.jpg
http://bbs.game.163.com/attachments/mon ... 3bbb32.jpg
http://bbs.game.163.com/attachments/mon ... 20c30a.jpg


Padłem. :lol:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 16:40 
Cytuj  
nic dziwnego jak panowie z blizzarda znaja historie od momentu bieganiny panow w sukniach, perukach i muszkietach wiec zostalo im wzorowac sie na anime -.-

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 19:14 
Cytuj  
http://8wayrun.com/attachments/hilsc5cg1-jpg.6085/

Wiem, wiem. To całkowicie inna gra, ale chciałem tylko pokazać ten armor. W takim kierunku powinni pójść według mnie w "D3". Armor ma fajny motyw przewodni - gryf, kolorystyka nie jest oczojebna, mnóstwo fajnych detali (nie wiem czy sprawdziłoby się w to w rzucie izometrycznym).


Mało co mi się z tego podoba, buuuu:
http://www.diablowiki.net/Gear_sets :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2011, 19:54 
Cytuj  
Zdobienia to są dobre na paradę. Jakby każdy wesoły artysta chwile się zastanowił "a czemu ma slużyć to, co właśnie rysuję?" i odpowiedzią nie byłaby "kasa, kurwa,kasa" to robili by ładne zbroje, takie jak w D2. Tam jeden unikat był szmelcowany na czarno ze złotą lamelką, bez zdobień. I komu to przeszkadzało...
D2 i Herosi 3 to gry mojej młodości. Herosów już dawno rozmienili na drobne, diablo właśnie rozmieniają
-Mroczny, pozbawiony nadziei świat, gdzie cholera pierwszy murek po wyjściu zmiasta był przykładem zniszczenia, gdzie klaustrofobiczne dungeony, i ciągłe niebezpieczeństwo?
Teraz widzę lochy wielkie jak katedry i za mrok robi brak oświetlenia.
- Czekanie na drop ostatniego itemka do setu, szukanie po necie gdzie większy droprate, zastanawianie się co jest lepsze - co wsadzić w dziury?
Teraz RMAH.
To nie jest tak że ja nie lubię Blizzarda. To Blizzard nie lubi mnie.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 08:26 
Cytuj  
Sad but true

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 11:21 
Cytuj  
Niestety ale z legendy blizza wiele nie zostało, inni ludzie, inni właściciele, inne cele sprzedażowe itd.
Sentyment do d1/d2 powoduje że pewnie kupie gre, a to utwierdzi activision że ludzie w blizzie dobrze robią grę.
Do tego weź takich inisidów z gw2, którzy z klapkami na oczach w ciemno kupią i będą zachwalać każde pierdnięcie devsów.
To jest biznes, a nie robienie gry dla wąskiej grupki graczy, niestety ale takich firm nie stac na niszowe gry, to ma byc produkt dla mas i robic kase.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 11:26 
Cytuj  
embe. Wszyscy wiemy, że masz uraz psychiczny i jesteś za stary na gry.
Różnica między GW2 a D3 jest taka, że D3 to pod wieloma względami rewolucja dla serii.. zła lub dobra.
GW2 to poprostu rozwinięcie tego co jest w GW1.
Twoje porównanie jest kompletnie mylne i nie trafione.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 11:34 
Cytuj  
embe napisał(a):
To jest biznes, a nie robienie gry dla wąskiej grupki graczy, niestety ale takich firm nie stac na niszowe gry, to ma byc produkt dla mas i robic kase.


Tak, bo poprzednie części były cholernie niszowe i sprzedały się w marnym nakładzie 17 mln kopii łącznie.

http://diablo.wikia.com/wiki/Diablo_II

Skończ pierdolić.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 11:37 
Cytuj  
blizz nigdy nie robił gier niszowych, tylko zmienił się odbiorca przez te lata, czego efektem jest własnie nowe diablo

iniside, chodzi mi nie o same gry tylko o twoje fanbojowanie w porownaniu


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 11:38 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Zdobienia to są dobre na paradę. Jakby każdy wesoły artysta chwile się zastanowił "a czemu ma slużyć to, co właśnie rysuję?" i odpowiedzią nie byłaby "kasa, kurwa,kasa" to robili by ładne zbroje, takie jak w D2. Tam jeden unikat był szmelcowany na czarno ze złotą lamelką, bez zdobień. I komu to przeszkadzało...


1. Zbroje w D2 byly slabe, polowa sie swiecila jak choinka.
2. Graficznie, D1 byl duzo ladniejszy od D2
3. Artysta ma malo do powiedzenia na temat tego co rysuje. Concept artist robi szkic, to idzie do art directora, stamtad do producenta, i ewentualnie wyzej. Jak ktos wyzej powie ze ma byc podbajerowane, to calosc wraca do artysty i meczy to, poki nie zostanie zatwierdzone. Art director ma pilnowac zeby styl poszczegolnych elementow trzymal sie w miare jednej calosci, ale ta calosc moze byc mu narzucona odgornie.

Tu przypomnienie, ze gry robi sie dla kasy, a nie dla chwaly. Jesli badanie rynku wykazuje ze zbroje rodem z gundama sprzedadza sie lepiej niz skorzane kapoty, to firma zrobi zbroje z gundama. Pozostaje glosowanie portfelami, ale jesli badania rynku sie nie myla, to nic z tego glosowania nam nie przyjdzie.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 12:41 
Cytuj  
Nestor napisał(a):

Tu przypomnienie, ze gry robi sie dla kasy, a nie dla chwaly. Jesli badanie rynku wykazuje ze zbroje rodem z gundama sprzedadza sie lepiej niz skorzane kapoty, to firma zrobi zbroje z gundama. Pozostaje glosowanie portfelami, ale jesli badania rynku sie nie myla, to nic z tego glosowania nam nie przyjdzie.

Trochę zaprzeczenie samemu sobie.

Badanie rynku są jakie są bo ludzie właśnie NIE głosują portfelami tylko kupują ze względu na sentyment albo cokolwiek innego i przełykają wkurwiające ich "nowości dla gówniarzy".

Wiesz z jednej strony się nie dziwię , bo to ,że nie kupisz gry może zupełnie nic nie dać ,a nawet jeżeli głosowanie portfelami by coś dało to i tak w perpektywie następnej gry/gier / w najlepszym scenariuszu w jakimś dodatku do D3 czyli perspektywie lat pewnie - w takim razie ludzie to olewają.

Skoro to olewają to Blizzard / Activision ich pierdoli , developerzy się przekonali , że wylewanie żali na forum nie przekłada się na decyzję w sprawie kupna gry tak często jak myślano ,a skoro nerdy tylko narzekają ,a później kupują i tak to po jaką cholerę robić zmiany w grze mające ich zadowolić?

Ja Diablo 3 nie kupię , ze względu na RMAH , ogólny styl graficzny i teraz jeszcze te idiotyczne sety. Co mi to da? Nic konkretnego.
Może nawet przez to ominie mnie niezła gra ,ale w dupie to już mam za często już mi się zdarzał niesmak po tym jak poszedłem na zbyt duży kompromis wydając sporo pieniędzy na grę mającą zbyt wiele rzeczy ,które mnie denerwowały i przez to uprzykrzały mi pełne cieszenie się zakupionym produktem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 12:47 
Cytuj  
No ja byłem w stanie przełknąć RMAH bo i tak grałbym na hardcore, ale nie jestem w stanie przełknąć tego, że sensem gry będzie zebranie setu wyglądającego jak tamte przykłady wyżej.

Wygląd postaci ma dla mnie znaczenie i to całkiem duże i czegoś takiego nie zniosę już niestety. Na szczęście będzie dużo innych wartych uwagi gier by nie zawracać sobie D3 głowy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 13:43 
Cytuj  
Sensem gry jest dawanie ci funu.
Anyway, sety sa fajne imho, tylko ten monka jest zjebany na maxa, ale wierze ze po masowym narzekaniu na forum Blizz go w ostatecznosci troche zmieni :) One zreszta maja sie wyrozniac, bo to sa najpotezniejsze itemki do zdobycia, ktora maja byc w chuj charakterystyczne i zwiekszac epeena 1000 krotnie.
W sumie mialem wlasnie grac mnichem, ale ponoc w D3 wraca Windforce, poza tym lukow uzywa tylko Demon Hunter, takze chyba nim zagram :) No i secik ma fajowy imho, same plusy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 14:11 
Cytuj  
z tych gamescomowych setow, wszystkie t3 do kasacji + t1 monka slabiutkie. reszta fajna :)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.