mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 13:03 
Cytuj  
sula napisał(a):
Czyli albo nie głosować na partię , które nie chcą poddać ustawy o aborcji pod referendum albo / i zrobić samemu inicjatywę obywatelską - ustawodawczą i zmienić ustawę o referendach ,żeby umożliwić inicjatywę referendalną dla obywateli.


Tylko, że praktycznie każde duże ugrupowanie klęka do miecza klerowi, zwłaszcza przed wyborami. W państwie świecki. I to jest wkurwiające.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 13:09 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Twoja historia o gwałcie nie robi na mnie wrażenia.

Ja tobie nie życzę tego co Huragan, bo na mnie jednak historie o gwałtach robią wrażenie (kwestia wrażliwości). Za to życzę tobie i to szczerze, żebyś kiedyś miała okazję poznać osobę, która dokonała aborcji. Przekonała się, że to też człowiek, tylko inny, który w związku z tym dokonał innego wyboru. Tyle, że to scenariusz dosyć wątplwy - bo te osoby na wszelki wypadek milczą, by uniknąć napiętnowania przez większość (niestety) gotową napiętnować wszystko, co jest im samym obce.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 13:28 
Cytuj  
Senex napisał(a):
sula napisał(a):
Czyli albo nie głosować na partię , które nie chcą poddać ustawy o aborcji pod referendum albo / i zrobić samemu inicjatywę obywatelską - ustawodawczą i zmienić ustawę o referendach ,żeby umożliwić inicjatywę referendalną dla obywateli.


Tylko, że praktycznie każde duże ugrupowanie klęka do miecza klerowi, zwłaszcza przed wyborami. W państwie świecki. I to jest wkurwiające.

No to już jest "wina" tych partii , i pośrednio wyborców ,którzy je wspierają.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 13:30 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Plutonka napisał(a):
Twoja historia o gwałcie nie robi na mnie wrażenia.

Ja tobie nie życzę tego co Huragan, bo na mnie jednak historie o gwałtach robią wrażenie (kwestia wrażliwości). Za to życzę tobie i to szczerze, żebyś kiedyś miała okazję poznać osobę, która dokonała aborcji. Przekonała się, że to też człowiek, tylko inny, który w związku z tym dokonał innego wyboru. Tyle, że to scenariusz dosyć wątplwy - bo te osoby na wszelki wypadek milczą, by uniknąć napiętnowania przez większość (niestety) gotową napiętnować wszystko, co jest im samym obce.
A skąd w Tobie przekonanie, że nie znam takiej osoby? To, że mam takie poglądy, a nie inne, nie oznacza, że kobiety, które poddały się aborcji mam ochotę wrzucić do pieca lub zagazować. Jestem w stanie z nimi rozmawiać, pośmiać się, lub iść na obiad. Po prostu uważam, że zrobiły bardzo źle i szczerze im współczuję, bo ja nie umiem sobie siebie wyobrazić żyjącej z takim ciężarem.

Jak napisałam wcześniej: aborcja to akt słabości. Tyle w temacie.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 13:39 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Jestem w stanie z nimi rozmawiać...
szczerze im współczuję...
Jak napisałam wcześniej: aborcja to akt słabości. Tyle w temacie.

smeagollum napisał(a):
napiętnować wszystko, co jest im samym obce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 13:42 
Cytuj  
Znam dziewczynę, która usunęła. Wynik wpadki w wieku 17 lat. Półgwałt. Sylwester, utrata filmu i potem brak okresu. Po prostu rewelacja. Według polskiego, durnego obecnie prawa popełniła przestępstwo usuwając małe gówienko nie będące jeszcze człowiekiem, które całkowicie złamałoby Jej życie.
Potrafiła sobie z tym później poradzić i ba - nawet chce mieć dzieci już wkrótce, ale najpierw chce móc zapewnić im godne życie, a nie wegetację na garnuszku mopsu dla samotnych matek :/
Według plutonki i katoli powinienem taką dziewczynę potępiać, a najlepiej nazwać kurwą i morderczynią.
Miałaby takiego bękarta kochać nie wiedząc nawet, kto jest jego starym. Zapewne znalazłaby później sobie wartościowego faceta, który zostałby zajebistym ojcem zastępczym. Zejdź na ziemię. Dla niektórych bardziej ludzkie jest wyskrobać, a urodzić gdy sytuacja życiowa będzie lepsza, zamiast szykowanie swojemu potomkowi piekła przez kilkanaście/dziesiąt lat.
Nie twierdzę bynajmniej, że z braku legalności aborcji potem dzieci lądują w beczkach po ogórkach. To nie ma nic wspólnego i peklowanie narodzonych dzieci to już morderstwo i totalna schiza.
Legalizacja aborcji nie oznacza nakazu tejże, a jedynie opcję do wyboru. Zresztą - zakaz aborcji to w Polsce fikcja. Granice mamy otwarte, wystarczy przekroczyć, wyskrobać i sprawy nie ma.
To jest takie usilne wpierdalanie się kościoła i gra polityczna.

I nie - nie jestem zwolennikiem aborcji - jestem zwolennikiem wolnego wyboru. Ja dla przykładu świadomie wybieram, że w razie gdy zostanę warzywkiem to chcę zostać uśmiercony, a organy mają zostać rozdane. Jak będę stary i będę mieć wylew to również nie chcę być sztucznie podtrzymywany przez kilka lat. Jeśli katolikom zabrania tego wiara to ok - nie muszą się na to decydować. Mi żadna wiara nie zabrania, wybieram taką opcję i chcę mieć taką możliwość wyjścia, a nie być ograniczanym przez wyznawców jednej z tysięcy wiar.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 13:54 
Cytuj  
Widzisz, tczewiak, a ja nie uważam, że dziecko ma płacić życiem za to, że jego matka mając 17 lat spiła się do nieprzytomności na imprezie wśród obcych facetów.

Żal mi jej, ale bardziej żal mi jej dziecka.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 13:59 
Cytuj  
To nie dziecko, a płód. Skrobanka była maks w 3 tygodniu ciąży, bo dało się to jeszcze farmakologicznie zrobić.
Błędnie też zakładasz, że wśród obcych facetów. Impreza klasowa. Zdarza się, że się film urwie. Nie jest to norma, ale się zdarza. W takim przypadku wyskrobanie jest najlepszym rozwiązaniem.

Rozumiem, że Ty nigdy nie piłaś, nie bawiłaś się, ani nie pieprzyłaś przed ślubem. Twoja strata.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 19 wrz 2011, 14:01 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:00 
Cytuj  
i co wg Ciebie powinna zrobic ? urodzic niechciane dziecko i miec latke osiedlowej kurwy ?

to nie problem kosciola moim zdaniem tylko poziomu jaki reprezentuja ludzie, nawet w tym temacie jak mowicie o mlodocianej ciazy nazywacie osobe 'kurwa' - tak jak by bylo cos zlego w tym ze ktos uprawia seks,
tak samo jak przerzucanie odpowiedzialnosci o edukacji seksualnej na kosciol/szkole jest rownie poronione

osobiscie podzielam podejscie mrynara, jestem przeciwko aborcji i zdecydowanie bym ja kazdemu odradzal, jest to dla mnie morderstwem
ale nie zabronil bym tego prawnie - dlatego ze wynikiem takiego posuniecia jest tylko i wylacznie powstanie szarej strefy i braku jakichkolwiek zasad

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:04 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
jego matka mając 17 lat spiła się do nieprzytomności na imprezie wśród obcych facetów.

Żal mi jej.


a mi nie. dobrze tak kurwie.


Ostatnio edytowano 19 wrz 2011, 14:04 przez Daedrael, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:04 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Widzisz, tczewiak, a ja nie uważam, że dziecko ma płacić życiem za to, że jego matka mając 17 lat spiła się do nieprzytomności na imprezie wśród obcych facetów.


Dlaczego z góry zakładasz, że spiła się do nieprzytomności?

Tak przy okazji wątku przypomniało mi się:

http://www.youtube.com/watch?v=X2V0J6DM0UQ


Ostatnio edytowano 19 wrz 2011, 14:05 przez Yuurei, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:04 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
osobiscie podzielam podejscie mrynara, jestem przeciwko aborcji i zdecydowanie bym ja kazdemu odradzal, jest to dla mnie morderstwem
ale nie zabronil bym tego prawnie - dlatego ze wynikiem takiego posuniecia jest tylko i wylacznie powstanie szarej strefy i braku jakichkolwiek zasad

Podobnie, tyle że nie uważam tego za morderstwo. Uważam jednak, że powinna być odpłatna, oficjalnie dopuszczalna, aby potem móc odpłatnie korzystać z pomocy psychologa, a także by wybór ten był świadomy, z konsultacjami, a nie na szybko.

Kilka lat temu był też głośny przypadek zgwałconej nastolatki, która chciała usunąć (legalnie), ale czarnuchy i kurwy z prolife blokowały szpital, by jej to skutecznie uniemożliwić.

Daedrael napisał(a):
a mi nie. dobrze tak kurwie.

twoja stara to kurwa


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:06 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Dlaczego z góry zakładasz, że spiła się do nieprzytomności?


tczew napisal, ze urwal jej sie film, albo sie spila, albo przecpala. jesli zgon byl wynikiem wypicia czegos z domieszka od obcego faceta, nadal jest tepa kurwa, trzeba przewidziec, ze nie jestes z samymi znajomymi, ludzie sa rozni.

jesli natomiast byla z samymi znajomymi, to jej znajomi to skurwysyny, a ona w tym wypadku nie jest juz tepa kurwa.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:10 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
twoja stara to kurwa


u mad bro?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:12 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):

Kilka lat temu był też głośny przypadek zgwałconej nastolatki, która chciała usunąć (legalnie), ale czarnuchy i kurwy z prolife blokowały szpital, by jej to skutecznie uniemożliwić.

Nie pamiętam jaki był finał tej akcji ,bo chyba jej się udało w końcu w jakimś innym szpitalu ,ale nie dam sobie ręki uciąć.

W każdym razie osoby , które próbowały jej to uniemożliwić powinny odpowiedzieć za to karnie, nie chcę mi się teraz myśleć z jakiego paragrafu ,ale w każdym razie powinny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:13 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
tczew napisal, ze urwal jej sie film, albo sie spila, albo przecpala. jesli zgon byl wynikiem wypicia czegos z domieszka od obcego faceta, nadal jest tepa kurwa, trzeba przewidziec, ze nie jestes z samymi znajomymi, ludzie sa rozni.


Widzę, że ty należysz do tego gatunku zjebów, którzy bronią gwałcicieli argumentami typu: "przecież ona ubrała się jak kurwa" albo "przy takiej krótkiej spódniczce to aż sama się prosiła". To wbij sobie do tego twojego durnego łba, że za gwałt odpowiada gwałciciel , a kobieta jest ofiarą.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:14 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
jesli natomiast byla z samymi znajomymi, to jej znajomi to skurwysyny

this. To była Jej ostatnia impreza z tymi ludźmi.
Chodzi o fakt - takie historie się zdarzają. Niestety. I piętnowanie aborcji jest po prostu chore. To powinien być świadomy wybór, a nie tak, że starsza siostra na szybko załatwia rozwiązanie, żeby nikt się nie dowiedział...
Dla ludzi wygląda to jak wycieczka za granicę w celach zwiedzania, a w praktyce jest to skrobanka za granicą. A gdzie jakieś wsparcie rodziny?

Społeczeństwo musi dojrzeć i nie piętnować i będzie to bardziej skuteczne niż sam zakaz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:18 
Cytuj  
@tczewiak
Jeśli gościarka piła na imprezie, gdzie większość? wszyscy po za nią to faceci + nie znalazł się jeden normalny który by ją przypilnował to po części jest sama sobie winna.

Senex napisał(a):
Nie taki słaby bo parę tygodni temu o mały włos obywatelski projekt całkowitego zakaz aborcji przeszedłby w sejmie. I wtedy choćby góry srały, życie matki i dziecka byłoby zagrożony to nie mogłaby usunąć.
A tymczasem podziemie aborcyjne kwitnie, te które stać jadą do Anglii na zbieg, a my nadal pozwalamy żeby ludzie których ten problem w ogóle nie dotyczy decydowali co dla kobiet dobre a co nie.


no i? co z tego, że był w sejmie projekt zakazania aborcji? debile z sld dla zyskania kilku procent więcej w wyborach stworzyło chory projekt który zezwalał na aborcję na życzenie. Na szczęście większość parlamentarzystów jest za utrzymaniem dobrej obecnej ustawy.

edit:
Ma być zalegalizowane przestępstwo tylko dlatego, że ludzie je popełniają? Co za pokurwione myślenie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:20 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Na szczęście większość parlamentarzystów jest za utrzymaniem dobrej obecnej ustawy.


Nie jest dobra. A "elyta" polityczna jest na tyle miałka, że nie potrafi nic z tym zrobić.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:20 
Cytuj  
Mam proste rozwiazanie problemu. Niech kazdy postepuje zgodnie z wlasnym sumieniem, a jesli komus przeszkadza co robia inni to moze sie wychlostac wieczorem za cudze grzechy. Jezus doceni, bramy nieba otwarte jako blogoslawiony.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.