mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Następna strona

na kogo oddasz głos w wyborach 2011 ?
SLD 9%  9%  [ 16 ]
PSL 0%  0%  [ 0 ]
PiS 7%  7%  [ 13 ]
PO 17%  17%  [ 31 ]
inne 33%  33%  [ 58 ]
mam to w dupie 34%  34%  [ 60 ]
Liczba głosów : 178
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 09:19 
Cytuj  
ludzie z milionami postow doceniaja, ze ktos potrafi poprawnie pisac.
a czytanie leniuchow/glupkow, ktorzy nie dbaja o poprawna pisownie maja w dupie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 09:56 
Cytuj  
btw nie wiem czym się tak ekscytujecie. Co za różnica czy wygra jeden Heniek czy drugi. To niczego nie zmienia, kompletnie niczego. Tusk czy Kaczyński jeden "wuj". Kaczyńśki przespał doskonały okres w gospodarce, a "liberał" Tusk podnosi podatki i zatrudnia kilkadziesiąt tysięcy urzędników w ramach oszczędności.
Każdy z nich to szkodnik. Za to wszyscy doskonale poruszają się w tematach zastępczych np: tuskobus. Jak słyszałem oburzenie: jeździ z naszych podatków, to prawie umarłem ze śmiechu. Bo jak rozumiem jakby jeździł za "pieniądze PO" (czyli za dotacje z budżetu czyli z naszych podatków) to by było cacy?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 10:04 
Cytuj  
E tam ja jestem za kontyunacja wladzy bo zmiana rzadow co chwila nigdy nie przynosi dobry rezultatow.
Poza tym tesc pracuje w policji, bylo mu 2x lepiej za czasow PiSu, teraz srogo narzeka.
Tyle, ze ja pochodze z rodziny gdzie nikt grosza nie pobral od panstwa, zadnych ulg, dotacji, rent, zapomog socjalnych i mam w dupie socjalne panstwo.
To na co ja mam glosowac? Tylko PO albo ruch palikota.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 10:33 
Cytuj  
roznica jest tak, ze po 8 latach rzadzenia, PO bedzie mozna w pelni rozliczyc za to co zrobili.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:07 
Cytuj  
spoko, znowu znajda jakas wymowke i bedziecie ich rozliczac po 12tu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
roznica jest tak, ze po 8 latach rzadzenia, PO bedzie mozna w pelni rozliczyc za to co zrobili.


Jakie rozliczenie? Najwyzej chlopaki zaloza nowa partie. W Polsce nikt nikogo nie rozlicza z nieudolnosci politycznej, a ludzie maja krotka pamiec.

Trzon PO byl w:

KLD - totalna porazka

UW - totalna porazna

AWS - totalna porazna

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:27 
Cytuj  
no na swiecie tez raczej nie powstaja nowe partie, zlozone z nowych ludzi co wybory.
anyway napisalem co sadze, nie chce mi sie dyskutowac z toba mrynar.
trzon po byl ale malo widoczny, szczegolnie w aws.
po 8 latach bedzie mozna rozliczyc PO za to co zrobili badz nie.
i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:27 
Cytuj  
jak mendol slusznie zauwazyl a reszta osob dyskutujacych w tym temacie najwyrazniej tego dostrzec nie chce albo nie moze , Polska nigdy nie bedzie krajem o mocy ekonomicznej czy mentalnosci Japoni , Niemiec , Angli itd
od 1989 i tak dokonalismy rzeczy niesamowitej ze teraz widzac inne kraje europejskie nie ma az tak duzych roznic , kiedys wjezdzajac do "szczesliwszej" polowy Niemiec z Polski to bylo jak wejscie w inny swiat
historia pokazuje ze rozkradali nas po kolei sasiedzi na przestrzeni dziesiatek lat , i tak sobie moim zdaniem radzimy nie tak zle pomalu odbudowujac co sie da . Polska potrzebuje duzo wiecej czasu


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
trzon po byl ale malo widoczny, szczegolnie w aws.


No szczegolnie premier Buzek byl malo widoczny. :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:39 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mendol napisał(a):
trzon po byl ale malo widoczny, szczegolnie w aws.


No szczegolnie premier Buzek byl malo widoczny. :)


no był, Krzaklewski nim sterował :lol: :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:42 
Cytuj  
a co teraz chcesz od buzka mrynar?
bo chyba pogubilem sie w twoim toku myslenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:43 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak mendol slusznie zauwazyl a reszta osob dyskutujacych w tym temacie najwyrazniej tego dostrzec nie chce albo nie moze , Polska nigdy nie bedzie krajem o mocy ekonomicznej czy mentalnosci Japoni , Niemiec , Angli itd
od 1989 i tak dokonalismy rzeczy niesamowitej ze teraz widzac inne kraje europejskie nie ma az tak duzych roznic , kiedys wjezdzajac do "szczesliwszej" polowy Niemiec z Polski to bylo jak wejscie w inny swiat
historia pokazuje ze rozkradali nas po kolei sasiedzi na przestrzeni dziesiatek lat , i tak sobie moim zdaniem radzimy nie tak zle pomalu odbudowujac co sie da . Polska potrzebuje duzo wiecej czasu


Moznaby tak mowic gdybysmy jakos sie wyrozniali na tle innych krajow, ktore tkwily w bloku komunistycznym. PKB per capita mamy jeden z najnizszych...
Gospodarka rynkowa nas pchnela do przodu, a nie jakies wybitnie madre rzady. U nas ciagle polityka polega na ustawianiu siebie i rodziny i podlizywaniu sie duzym grupom spolecznym bez patrzenia na interesy kraju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:45 
Cytuj  
a w ktorym kraju nie na tym polega polityka?
to zawod jak kazdy inny.
albo specjalnie tak pierdolisz mrynar, albo sie robisz coraz glupszy na starosc.

'ustawianie' to bylo za czasow aws. teraz to pikus.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a co teraz chcesz od buzka mrynar?
bo chyba pogubilem sie w twoim toku myslenia.


To ze byl premierem z AWS z chyba najnizszym poparciem spolecznym, a teraz jest mezem stanu z PO.
Pisalem to kontekscie tego, ze polityk sie nie sprawdza i przeskakuje do innej partii i wszyscy zapominaja o jego nieudolnosci, bo szyld sie zmienil.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:51 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Aldatha napisał(a):
jak mendol slusznie zauwazyl a reszta osob dyskutujacych w tym temacie najwyrazniej tego dostrzec nie chce albo nie moze , Polska nigdy nie bedzie krajem o mocy ekonomicznej czy mentalnosci Japoni , Niemiec , Angli itd
od 1989 i tak dokonalismy rzeczy niesamowitej ze teraz widzac inne kraje europejskie nie ma az tak duzych roznic , kiedys wjezdzajac do "szczesliwszej" polowy Niemiec z Polski to bylo jak wejscie w inny swiat
historia pokazuje ze rozkradali nas po kolei sasiedzi na przestrzeni dziesiatek lat , i tak sobie moim zdaniem radzimy nie tak zle pomalu odbudowujac co sie da . Polska potrzebuje duzo wiecej czasu


Moznaby tak mowic gdybysmy jakos sie wyrozniali na tle innych krajow, ktore tkwily w bloku komunistycznym. PKB per capita mamy jeden z najnizszych...
Gospodarka rynkowa nas pchnela do przodu, a nie jakies wybitnie madre rzady. U nas ciagle polityka polega na ustawianiu siebie i rodziny i podlizywaniu sie duzym grupom spolecznym bez patrzenia na interesy kraju.


ty mrynar trollujesz jak hurri czy naprawde taki glupi jestes? nie wiem w jakim wymiarze ty mrynar zyjesz ale chyba ci sie swiaty pomylily.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 11:52 
Cytuj  
ale czemu osadzasz po tym co bylo 20 lat temu? teraz wedlug ciebie tez sie nie sprawdza?
wez pod uwage, ze wszyscy sie ucza na bledach.
popatrz na kwasniewskiego, leppera parenascie lat temu.
i porownaj sobie z tym do czego doszli.
ty tez grales w FF iles lat, miales zjebany leb - i co nadal mamy cie oceniac wedlug tego co zrobiles? czy wolalbys zeby jednak wziac pod uwage to, jak sie zmieniles? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 14:07 
Cytuj  
Przed zaglosowaniem na Palikota powstrzymuja mnie wlasnie ludzie, ktorych wybral na listy. Sporo tam przypadkowych osob, prawie nic o nich nie wiadomo, ale z drugiej strony, czy moga byc gorsi od ekipy z PO, SLD czy PiSu, przeciez tam tez jest pewnie w chuj ludzi, ktorzy sie do parlamentu nie nadaja, a sie w nim znajda, wystarczy popatrzec na obecna i poprzednie kadencje - pelno ogorkow, ktorzy tylko wciskaja przycisk przy glosowaniu.

Sila Palikota jest on sam i jego pomysly, a Ruchu Poparcia niech po prostu sluzy za takie paluchy, ktore beda odpowiednio glosowac. Poza tym, kto wie, moze znalazl jakichs interesujacych kandydatow... Jestem sklonny zaryzykowac.

Co do koalicji, to na pewno lepiej jakby mial ja tworzyc Palikot z PO niz takie PSL, ktore kurwa jest tak pasywne, ze glowa mala i tylko przeczekuje od kadencji do kadencji. Mam nadzieje, ze w tym roku skonczy sie to sranie w banie i PSL wyladuje poza Sejmem. Palikot z SLD? Nie ma szans, nie bedzie tu wiekszosci. Napieralski prowadzi zalosna kampanie, jak beda mieli 10% to bedzie dobrze.

W sumie jestem na 95% pewien, ze w nowym Sejmie bedzie koalicja PO-RPP-SLD z wiekszoscia zdolna do przeglosowania zmian w konstytucji. Moze byc ciekawie, jesli tylko jebane PSL nie spierdoli imprezy i przekroczy 5%.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 14:41 
Cytuj  
Moja ocena PO po czterech latach spokojnych rządów:
- podniesione podatki
- zabrana kasa na moją emeryturę z II filaru
- zabrana kasa z Funduszu Rezerwy Demograficznej
- wzrost zatrudnienia urzędników
- brak realizacji zapowiedzi przedwyborczych
- PO jest moim największym rozczarowaniem wyborczym odkąd pamietam

Czy zasługują na mój głos? Moim zdaniem w takim samym stopniu jak wszyscy inni. Idę na wybory oddać nieważny głos, nie będę uczestniczył w tej wojnie klonów jakimi są wybory.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 14:57 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Przed zaglosowaniem na Palikota powstrzymuja mnie wlasnie ludzie, ktorych wybral na listy. Sporo tam przypadkowych osob, prawie nic o nich nie wiadomo, ale z drugiej strony, czy moga byc gorsi od ekipy z PO, SLD czy PiSu, przeciez tam tez jest pewnie w chuj ludzi, ktorzy sie do parlamentu nie nadaja, a sie w nim znajda, wystarczy popatrzec na obecna i poprzednie kadencje - pelno ogorkow, ktorzy tylko wciskaja przycisk przy glosowaniu.



Dajcie mi JOWy to zaczne chodzic na wybory. W tym momecie mam to w dupie, nie wybieram kogo chce tylko wybieram jebana Jedynke na liscie ;[

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 15:06 
Cytuj  
Neon: najlatwiej sie poddac :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.