mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 40  Następna strona

na kogo oddasz głos w wyborach 2011 ?
SLD 9%  9%  [ 16 ]
PSL 0%  0%  [ 0 ]
PiS 7%  7%  [ 13 ]
PO 17%  17%  [ 31 ]
inne 33%  33%  [ 58 ]
mam to w dupie 34%  34%  [ 60 ]
Liczba głosów : 178
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 20:03 
Cytuj  
ale czy ja cos tlumacze? nie.
czekam tylko az mi powiesz co 'twoja' partia zrobila dobrego a co spierdolila.
napisz mi co zrobil pis kiedy mial swojego prezydenta?

bo jak na razie to skoncentrowales sie na krytyce (czesto z dupy i bez sensu)
a innych argumentow nie masz.
ja jakos nie zauwazylem zeby kradli, nie wiem czy komus cos udowodniono czy nie (nie kojarze) wiec daleki jestem od oskarzen.
zreszta w pisie tez nie bylo jakis strasznych afer.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2011, 20:44 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/-1,1718024,0,1,kole ... omosc.html
Olejniczak potwierdził, że był dobrym ministrem rolnictwa, reszta może czyścić mu buty


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 08:39 
Cytuj  
mrynar jest weak. wstydzi sie przyznac ze jest propisowski. dla niego zli sa tylko opozycjonisci w stosunku do pis. z taki nastawieniem ciezko jest zarzucic mrynar twojej partii czegolwiek bo przeciez niby nie jestes za nikim ale jednoczesnie latwo ci zarzucac cos innym. to tak jakbym ja wytykal bledy wszystkim glownie pisowi. te dyskusje sie zmienia po wyborach. tak mysle co pis by zrobil w dzisiejszych czasach oskarzyl o kryzys rosje (bo ze po to pewnik) to moze jakas akcja odwetowa z rosja albo jeszcze lepiej zablokujmy granice ze wschodem.... juz raz to przerabialismy i szkoda ze malo ludzi tu pamieta ile firm stracilo na polityce wschodniej pisu.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 08:43 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jeszcze lepiej zablokujmy granice ze wschodem.... juz raz to przerabialismy


aha to my ją zablokowaliśmy
:lol: :wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 09:14 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mrynar jest weak. wstydzi sie przyznac ze jest propisowski. dla niego zli sa tylko opozycjonisci w stosunku do pis. z taki nastawieniem ciezko jest zarzucic mrynar twojej partii czegolwiek bo przeciez niby nie jestes za nikim ale jednoczesnie latwo ci zarzucac cos innym. to tak jakbym ja wytykal bledy wszystkim glownie pisowi. te dyskusje sie zmienia po wyborach. tak mysle co pis by zrobil w dzisiejszych czasach oskarzyl o kryzys rosje (bo ze po to pewnik) to moze jakas akcja odwetowa z rosja albo jeszcze lepiej zablokujmy granice ze wschodem.... juz raz to przerabialismy i szkoda ze malo ludzi tu pamieta ile firm stracilo na polityce wschodniej pisu.


PIS zablokowal granice ze wschodem i byl odpowiedzialny za wybuch drugiej wojny swiatowej. Polityka wschodnia PO tez nie jest jakas wybitna, poza przytulaniem przed kamerami nie wiele z niej wynika. Zreszta wiele rzeczy ktore robi PO ma glownie medialny wydzwiek.

Nie bede glosowal na PIS, zapewniam cie. Moze gdyby nie Fotyga na pierwszym miejscu to bym to rozwazal, ale pewnie i tak bym nie zaglosowal.
Glosowalem na PIS 4 lata temu, glownie dlatego, ze obnizyli podatki i moja firma miala najlepsze lata w historii. PIS w opozycji totalnie mi sie nie podobal, koncentrowali sie na rzeczach malo waznych dla mnie. Widocznie maja w dupie elektorat ludzi takich jak ja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 10:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale ja sie nie uparlem na zly pis.
co wiecej po twoich postach jakis czas temu zaczalem sie zastanawiac czy ni dac im szansy.
ale niestety ziobry, macierewicza i psychola kaczynskiego nie przezyje.
poza tym jakos nie odnosze wrazenia, zeby zrobili cos dobrego w czasach swojego rzadzenia.

Napisze to inaczej, ani PiS ani PO nie zasługuje na kolejna szanse w obecnej formie jaką są, jedyna szansa dla nich to:
1. przegrane wybory
2. niemożliwość stworzenia koalicja z jakąś dziwką parlamentarną
3. wcześniejsze wybory
4. rozpad frakcji zarówno PiS jak i PO
5. nowe partie

po tym można oczekiwać zmian, nowego układu między politykami, może nowych odpowiadających mi jak i innym partii, obecna sytuacja jest patowa bo nie ma na kogo głosować bo wszystkie partie są przesączone grupami idiotów nie mających nic wspólnego z tym co te partie miały robić kilka lat temu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 10:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
to moze jakas akcja odwetowa z rosja albo jeszcze lepiej zablokujmy granice ze wschodem.... juz raz to przerabialismy i szkoda ze malo ludzi tu pamieta ile firm stracilo na polityce wschodniej pisu.

Czy teraz mimo kupowania w hurtowej ilości wazeliny przez PO i pozycji na klęczkach w rozmowach z Rosją jest lepiej ?
Nie jest i nie będzie, Rosja ma swoja politykę i jej nie zmieni, pierwsza blokada rynku rosyjskiego była w drugiej połowie lat 90-tych spowodowana kryzysem u nich, nasze firmy od tego czasu już nigdy więcej nie odzyskały tego rynku i zapewniam cie że to nie wina polityki bo mieliśmy już i SLD, PiS, PO, żadna z tych ekip nic nigdy nie wywalczyła, za to tracimy bardzo dużo bo zaczęto nas olewać w kontaktach rosja-reszta świata.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 10:14 
Cytuj  
dla rozluznienia:
Obrazek


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 11:55 
Cytuj  
Widziałem Drugie Śniadanie Mistrzów i dobrze wypadła jedynie kobieta z SLD, reszta tragedia co jest dowodem na to, że nie wystarczy mieć znaną twarz jak Korzeniowski żeby móc występować w telewizji


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 12:41 
Cytuj  
tragedia to byla babcia z plebanii.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 12:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tragedia to byla babcia z plebanii.


do połowy była lepsza od Korzeniowskiego :o ale z czasem byli już tak samo tragiczni


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 15:00 
Cytuj  
http://nieglosujenamysliwych.pl/archives/173

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 15:21 
Cytuj  
Mrynar - wtf? kogo to obchodzi?
Może jeszcze spis posłów łowiących ryby w rzece.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 16:06 
Cytuj  
zbanować wszystkich posłów mających konsole!


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 16:10 
Cytuj  
i tych co nie wymawiają poprawnie rrrrrrrr.... lub mlaskają podczas mówienia !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 18:12 
Cytuj  
i tych co cmokaja i sie oblizuja.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 19:14 
Cytuj  
JKM - bo lubie jego podejscie, przynajmniej beda nizsze podatki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 19:21 
Cytuj  
podziwiam twoj optymizm eshim :)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 19:29 
Cytuj  
usuniecie dochodowego oraz obnizenie vatu i akcyzy brzmi jak nizsze podatki dla mnie :<.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 19:35 
Cytuj  
Brzmi jak grecja raczej.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.