mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Następna strona

na kogo oddasz głos w wyborach 2011 ?
SLD 9%  9%  [ 16 ]
PSL 0%  0%  [ 0 ]
PiS 7%  7%  [ 13 ]
PO 17%  17%  [ 31 ]
inne 33%  33%  [ 58 ]
mam to w dupie 34%  34%  [ 60 ]
Liczba głosów : 178
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 18:49 
Cytuj  
"Przecież to jest straszne! Wchodzi do Sejmu mężczyzna, który stał się kobietą, transwestyta. Ja nie jestem przeciwko człowiekowi, ale widzimy, jakie wartości on niesie. Wchodzą ludzie, jak ktoś nazwał, sodomici. Ludzie, to już jest bardzo poważna sprawa! Oczywiście, my ich traktujemy jak ludzi, z szacunkiem dla człowieka. Ale i z szacunkiem podchodzimy do człowieka, który jest zbrodniarzem, lecz nie do jego zbrodni." - o. Tadeusz Rydzyk

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 18:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
zagadka, na kogo ta Pani glosowala ?

www.youtube.com/watch?v=Niac1TqGPeA

What. The. Fuck.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 18:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Na statystykach? Spoko. w Gdansku zawsze ponad 50% ludzi glosuje na PO (przy sporej frekwencji). Myslisz, ze polowa mieszkancow Gdanska to wyksztalceni ludzie na poziomie? U nas nawet ksieza namawiaja do glosowania na PO, a stare babcie by oczy wydrapaly za zle slowo o Tusku.

Ale chodzi o profil, a nie wyniki w procentach poparcia calkowitego. Czyli jakie popracie maja partie wsrod ludzi z kolejnymi szczeblami edukacji za soba. Akurat nie wiem jak to wyglada, chetnie bym zobaczyl jak takie statyski wygladaja dla niedzielnych wyborow.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 19:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
mrynar napisał(a):
Na statystykach? Spoko. w Gdansku zawsze ponad 50% ludzi glosuje na PO (przy sporej frekwencji). Myslisz, ze polowa mieszkancow Gdanska to wyksztalceni ludzie na poziomie? U nas nawet ksieza namawiaja do glosowania na PO, a stare babcie by oczy wydrapaly za zle slowo o Tusku.

Ale chodzi o profil, a nie wyniki w procentach poparcia calkowitego. Czyli jakie popracie maja partie wsrod ludzi z kolejnymi szczeblami edukacji za soba. Akurat nie wiem jak to wyglada, chetnie bym zobaczyl jak takie statyski wygladaja dla niedzielnych wyborow.


Wykształcenie pogłębia tylko zgłupienie w wielu przypadkach, szczególnie w naszej wersji edukacji wyższej alko alko alko, panda trzy i poczucie elitarności.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 21:00 
Cytuj  
Fajny nowy polski film sie ukazal

http://release24.pl/wpis/19555/%22Made+ ... .XViD-PSiG

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 19:41 
Cytuj  
Witam. No nic muszę napisać, wkurwia mnie ta akcja z tym krzyżem w Sejmie. Już mi nie chodzi o przedmiot kłótni (disclamier: naprawdę mi nie chodzi o to!) ale o to, że zaczyna się to samo od nowa. Akcje o jakąś totalnie nie mającą na realny świat wpływu sprawę - tematy zastępcze ftw. Myślałem, że zacznie do depenalizacji albo ułatwieniach w życiu gospodarczym. A tutaj taka chujnia... heh. Chyba wszyscy zginiemy w zupie..., żeby jebnąć cytatem z klasyka No hope for the wicked... :har:


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 20:58 
Cytuj  
Spoko, poczekaj troszkę jak będzie zapotrzebowanie by rozkręcić sprawę krzyża w sejmie to z czasem sporo ludzi to poprze i nawet zrobią poparcie w internecie, na facebooku, pod sejmem, wtedy pojawia się obrońcy krzyża, będzie płacz, histeria, olewanie babci i dziadków, krzyże z puszek po piwie itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 06:56 
Cytuj  
przecież jest to najistotniejsza dla funkcjonowania naszego kraju kwestia, marginalizowanie tejże jest niechybnie faszyzmem podszytym rydzykowym fanatyzmem...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 08:58 
Cytuj  
Przeciez palikot mial przyniesc powiew swiezosci w sejmie i byc taka konstruktywna opozycja. Poki co na dzien dobry zapowiedzial ze bedzie popieral tuska (zdziwko pewnie dla tych co na niego glosowali hehe:D) no i dryga sprawa krzyz trzecia wkrotce pewnie bedzie propozycja zeby z naszych podatkow finansowac operacje zmiany plci.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 12:05 
Cytuj  
Palikot robi to co bylo do przewidzenia. Antyklerykalowie to jego glowny elektorat, robi to co obiecal. Mam nadzieje, ze nie tylko na tym sie skoncentruje.

Bardziej mnie martwi PO. Widac, ze z zadnymi reformami im sie nie spieszy skoro nie chca zmieniac ministrow do konca roku. Taktyka nie robienia niczego sie sprawdzila wiec pewnie bedzie kontynuowana. :/

Elektorat PO:

http://www.youtube.com/watch?v=eo5jtnsu ... re=related

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 12:26 
Cytuj  
ja za PO jakoś super nie jestem, ale również żałuję że oba kaczory nie poleciały tupolewem


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 15:05 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
ja za PO jakoś super nie jestem, ale również żałuję że oba kaczory nie poleciały tupolewem

Pieprzysz gościu duby smalone. Ktoś, kto życzy innym śmierci z tak durnego powodu, jak poglądy polityczne nie jest w stanie odczuwać żalu.

Wrzuć swoją "złotą myśl" na demotywatory, komixy i fejsa i dalej głosuj Tuskoczenkę frajerze.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 15:16 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Przeciez palikot mial przyniesc powiew swiezosci w sejmie i byc taka konstruktywna opozycja. Poki co na dzien dobry zapowiedzial ze bedzie popieral tuska (zdziwko pewnie dla tych co na niego glosowali hehe:D) no i dryga sprawa krzyz trzecia wkrotce pewnie bedzie propozycja zeby z naszych podatkow finansowac operacje zmiany plci.


Tczewiak za nasza kase by sobie zmienil plec na faceta!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 15:22 
Cytuj  
Nie przejmuj się Miłoszu - możesz już teraz chodzić umalowany tak jak lubisz - nawet w ciuszki żonki możesz się ubierać.

Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 15:51 
Cytuj  
Nie interesuje sie polityka po wyborach, palikot robi jakies dramy juz?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 16:02 
Cytuj  
Na razie utrzymuje wizerunek statecznego polityka :) Zobaczymy za kilka miesiecy czy to sciema czy juz mu tak zostanie. Mam nadzieje, ze to drugie, m.in. za to na niego glosowalem, bo facet jest inteligentny, ma dobre pomysly i jak nie bedzie z siebie robil blazna to moze byc naprawde pozytywna sila w parlamencie.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 16:04 
Cytuj  
Przecież Palikot popuszcza w gacie, bo w sali sejmowej wiszą dwa kijki zbite razem w poprzek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 16:41 
Cytuj  
przeciez palikot na dziendobry zapowiedzial ze popiera PO to chyba ladnie polecial jako alternatywa dla po. nie wiem jak z kandydatura u palikota na wicemarszalka ale oby nie zostal nim ten babochlop.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 16:48 
Cytuj  
Słabość Palikota łatwo było zobaczyć w dyskusji z inteligentna osobą, która miała rzeczowe argumenty i pytania, wtedy w jego błazeńskim móżdżku włącza się zapętlenie, pieprzy jedno i to samo, zwykły lewak i populista z zerowa szansą na coś więcej niż folklor polityczny.

Enhu, czasami warto pomyśleć dwa razy zanim się coś napisze, chyba że zwalamy to zwyczajnie na twoją głupotę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 17:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
pieprzy jedno i to samo, zwykły lewak i populista z zerowa szansą na coś więcej niż folklor polityczny.

Podobno kiedyś wydawał jakąś bardzo prawicową gazetkę, jego lewicowość to imo tylko wykorzystanie sytuacji i "wolnego" elektoratu. Gdybyśmy mieli odwrotną sytuację niż obecnie palikot pobiłby się z jarkiem o to kto jest większym obrońca krzyża ;). Facet zręcznie wykorzystuje sytuacje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.