mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wpierdalaj sie mrynar ze swoimi smutnymi historiami.
banda zjebow i swin, ktore wjebaly sie do sklepu kupic piwo przed meczem, nie patrzacy na nikogo dookola.
i nikt nie mowi o zadymach na MECZU. zacznij czytac ze zrozumieniem albo skoncz pierdolic.
serio.


ale co ci sie stalo jak kupowali to piwo? zgwalcili cie? okradli?
Debili i chamow nie brakuje czy beda mecze czy nie. Moim zdaniem stadion pozwala troche rozladowac emocje i dobrze ze udaje sie je rozladowac w miare kulturalne sposob (nie liczac obrazliwych piosenek o przeciwnej druzynie).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wpierdalaj sie mrynar ze swoimi smutnymi historiami.
banda zjebow i swin, ktore wjebaly sie do sklepu kupic piwo przed meczem, nie patrzacy na nikogo dookola.
i nikt nie mowi o zadymach na MECZU. zacznij czytac ze zrozumieniem albo skoncz pierdolic.
serio.


przed meczem, na meczu, po meczu - czy to tak na prawdę ma znaczenie?

jak taka banda bez mózgów łyknie sobie 'browarka' i dodatkowo się odmóżdży + tzw 'presja grupy' gdzie człowiek nie myśli już własnym mózgiem a jest bezmyślnym zergiem i na prawdę bardzo łatwo sobie wyobrazić efekt. A ta akcja z 'obalaniem Tuska przez kiboli' ? no rzesz k... na człowieka nie głosowałem bo nic nie robi tylko zbiera wypłaty ale jak pierwszy raz zobaczyłem jak się zachowują to parsknąłem śmiechem - w każdym normalnym kraju taką grupę (biorąc pod uwagę fakt że u nas dalej jest 'zakaz zgromadzeń') policja by najpierw spałowała, następnie wpakowała do radiowozów i wpakowała na parę płatnych miesięcy odsiadki - płatnych bo więzienie to nie żaden darmowy hotel.


dobra, jak już przelałem moje frustracje to kurwa, jak można się zachowywać jak taki przyjeb jakim jest kibol?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:46 
Cytuj  
rozpierdalali sie po calym sklepie nie patrzac na to, ze ide z wozkiem z dzieckiem.
stojac przy kasie z wozkiem z dzieckiem i z wozkiem na zakupy, z zona, wpadli na genialny pomysl, ze beda sie przepychac przy nas, majac w dupie to, ze stoimy i mamy malutkie dziecko ze soba.
nie wspominajac wlasnie o przyspiewkach przed sklepem, gdzie byla masa ludzi.
nie jestem wymuskanym chloptasiem mrynar, wiec serio skoncz pierdolic i bronic tych wiesniakow. bo to nie byl jeden z nich ale wiekszosc tak sie zachowywala. no ale jesli ty sie z tym zgadzasz, to trudno.
sa pewne granice chamstwa i prostactwa.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:49 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mendol napisał(a):
nie wpierdalaj sie mrynar ze swoimi smutnymi historiami.
banda zjebow i swin, ktore wjebaly sie do sklepu kupic piwo przed meczem, nie patrzacy na nikogo dookola.
i nikt nie mowi o zadymach na MECZU. zacznij czytac ze zrozumieniem albo skoncz pierdolic.
serio.


ale co ci sie stalo jak kupowali to piwo? zgwalcili cie? okradli?
Debili i chamow nie brakuje czy beda mecze czy nie. Moim zdaniem stadion pozwala troche rozladowac emocje i dobrze ze udaje sie je rozladowac w miare kulturalne sposob (nie liczac obrazliwych piosenek o przeciwnej druzynie).


definitywnie mogli by tą energie jak i emocje rozładować w jakimś obozie zagłady czy coś - na pewno z plusem dla normalnego społeczeństwa


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 13:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
rozpierdalali sie po calym sklepie nie patrzac na to, ze ide z wozkiem z dzieckiem.
stojac przy kasie z wozkiem z dzieckiem i z wozkiem na zakupy, z zona, wpadli na genialny pomysl, ze beda sie przepychac przy nas, majac w dupie to, ze stoimy i mamy malutkie dziecko ze soba.
nie wspominajac wlasnie o przyspiewkach przed sklepem, gdzie byla masa ludzi.
nie jestem wymuskanym chloptasiem mrynar, wiec serio skoncz pierdolic i bronic tych wiesniakow. bo to nie byl jeden z nich ale wiekszosc tak sie zachowywala. no ale jesli ty sie z tym zgadzasz, to trudno.
sa pewne granice chamstwa i prostactwa.


Nie kupuj w hipermarkecie.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 13:24 
Cytuj  
ty pierdolniety jestes czy tylko udajesz?
bo jesli to mialo byc zabawne, to wyszlo ci mniej wiecej tak jak kociemu czy cypisowi. a jesli na powaznie to wypierdalaj.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 13:28 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Nie kupuj w hipermarkecie.


Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 13:41 
Cytuj  
Serio... też nie uważam, że kibole zasługują na jakąkolwiek obronę. Jak dla mnie, mogliby każdemu dać nóż do łapy i zamknąć wszystkich na jednym stadionie, żeby wreszcie zrobili to o czym tak marzą i urządzili sobie mass PvP z permadeath.

Zetknęłam się z nimi dwa razy - raz w Krakowie o 4 rano przy rynku szli małą grupką i ciągnęli za sobą wielki łańcuch (WTF!?), i raz w Warszawie jechałam z większą grupką autobusem nocnym. Najpierw stali cicho, a potem ich lider zaczął walić pięściami w ścianki pojazdu i się drzeć 'Uuuuuu, uuuuu' jak jakaś małpa. Po minucie wszyscy walili w co popadło łapami i darli się 'uuuuuu, uuuu, uuu', wyglądali jak stado pawianów. Bałam się trochę, ale to wyglądało tak, że dostałam ataku śmiechu. Dobrze, że po mordzie mi nie dali.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 16:35 
Cytuj  
Rzymianie wiedzieli co robią organizujac walki gladiatorów.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 19:28 
Cytuj  
sula napisał(a):
No ja jebie, naprawdę. Jak drzecie mordę dużą grupą w tramwaju,że "ciągną laski" to nie dziwne, że Policja się wkurwiła i zgarneła i spisała. Jak nie zawsze Policję popieram, to w tym wypadku zrobiła co powinna.


Naprawdę pluć się, że się było spisanym po gromadnym rzucaniu mięchem na Policję, nie mówiąc o tym, że nawet nikt mandatu nie dostał.



POlicji chodzilo o to zeby nas spisac i na nagraniach sprawdzic kto spiewal i sie pierdolic z tym potem, spoko. Z kazdym dowodem chodzili tylko do jednej kabaryny( bylo ich 3-4)+ jeden cep z jakims PDA chodzil. Powinni spisac wwszystkich w 10 minut a nie 40-50. Do tego "wypierdalac" do dzieciakow z ojcami...

_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Tramwaje byly puste i czekały przed stadionem, wiec "obcych" tam nie bylo.


Cytuj:
italios był na pierwszym meczu w życiu, kibice głośno śpiewali, była policja, podzielił się tym ważnym wydarzeniem z nami


Cos mi sie zdaje, ze wiecej razy bylem na wyjazdach niz ty na swoim stadionie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 19:43 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
sula napisał(a):
No ja jebie, naprawdę. Jak drzecie mordę dużą grupą w tramwaju,że "ciągną laski" to nie dziwne, że Policja się wkurwiła i zgarneła i spisała. Jak nie zawsze Policję popieram, to w tym wypadku zrobiła co powinna.


Naprawdę pluć się, że się było spisanym po gromadnym rzucaniu mięchem na Policję, nie mówiąc o tym, że nawet nikt mandatu nie dostał.



POlicji chodzilo o to zeby nas spisac i na nagraniach sprawdzic kto spiewal i sie pierdolic z tym potem, spoko. Z kazdym dowodem chodzili tylko do jednej kabaryny( bylo ich 3-4)+ jeden cep z jakims PDA chodzil. Powinni spisac wwszystkich w 10 minut a nie 40-50.


No jakie wymagania. Może jeszcze kawkę i ciastko mieli zaproponować?

Przypominam, że to nie była prośba Policji o pomoc tylko was spisywała za wykroczenie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 19:44 
Cytuj  
Ja jebie, nie ma to jak szukac zaczepki, a potem byc zdziwionym, ze jednak sie ja znalazlo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 20:12 
Cytuj  
italios1 napisał(a):

POlicji chodzilo o to zeby nas spisac i na nagraniach sprawdzic kto spiewal i sie pierdolic z tym potem, spoko. Z kazdym dowodem chodzili tylko do jednej kabaryny( bylo ich 3-4)+ jeden cep z jakims PDA chodzil. Powinni spisac wwszystkich w 10 minut a nie 40-50. Do tego "wypierdalac" do dzieciakow z ojcami...

_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/



To trzeba było powiedzieć kto śpiewał, załatwili by sprawę szybciej. Dali wam w końcu czas do namysłu. :)

Chyba sobie żartujesz, że policjantom w takiej sytuacji zależałoby na szybkim załatwieniu sprawy i puszczeniu was do domu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 21:00 
Cytuj  
przecież italios pisał, że WSZYSCY śpiewali


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 21:13 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ja jebie, nie ma to jak szukac zaczepki, a potem byc zdziwionym, ze jednak sie ja znalazlo.


this

> wizualizacja
http://www.youtube.com/watch?v=sIEsxlJqJwo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 10:59 
Cytuj  
italios myslal ze znajdzie zrozumienie na forum dla rebeli gdzie na codzien bija dresow i nienawidza psow - a tu chuj, wszyscy nagle chodza spac po dobranocce :) i placza jak ktos im w markiecie z drogi nie zejdzie

ps przeciez wiadomo ze nic wam mogli zrobic wiec postarali sie utrudnic wam zycie jak tylko mogli - spisujac przez godzine heh

brakuje jeszcze tylko Asmaxa zeby przytakna ze dobrze ze was spisali lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 11:10 
Cytuj  
zima idzie, moze lepiej idz zbierac na kurtke.
bo zabawny nie jestes, a pierdolisz takie smuty, ze sie nie dziwie, ze cie starzy nie chca utrzymywac.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 11:40 
Cytuj  
przy takich akcjach jak ta italiosa brakuje mi starego dobrego zachowania policji rodem z PRL'u


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 17:52 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
italios myslal ze znajdzie zrozumienie na forum dla rebeli gdzie na codzien bija dresow i nienawidza psow - a tu chuj, wszyscy nagle chodza spac po dobranocce :) i placza jak ktos im w markiecie z drogi nie zejdzie

ps przeciez wiadomo ze nic wam mogli zrobic wiec postarali sie utrudnic wam zycie jak tylko mogli - spisujac przez godzine heh

brakuje jeszcze tylko Asmaxa zeby przytakna ze dobrze ze was spisali lol


o ja jebie rebelia gdzie paru przyglupow strzelilo se pare piwek i w tramwaju zaczelo jebac policje. moze po prostu przymrozek byl a oni kurtek dobrych nie mieli.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 18:12 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
meterrr napisał(a):
italios myslal ze znajdzie zrozumienie na forum dla rebeli gdzie na codzien bija dresow i nienawidza psow - a tu chuj, wszyscy nagle chodza spac po dobranocce :) i placza jak ktos im w markiecie z drogi nie zejdzie

ps przeciez wiadomo ze nic wam mogli zrobic wiec postarali sie utrudnic wam zycie jak tylko mogli - spisujac przez godzine heh

brakuje jeszcze tylko Asmaxa zeby przytakna ze dobrze ze was spisali lol


o ja jebie rebelia gdzie paru przyglupow strzelilo se pare piwek i w tramwaju zaczelo jebac policje. moze po prostu przymrozek byl a oni kurtek dobrych nie mieli.


Nie mieli kogo okraść z dobrych kurtek. Biedni chlopcy. :(


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.